Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,600
نام
سپهر

220px-Spectre_poster.jpg

Spectre -2015

فیلم از نظر فنی ( جلو های وِیژه، تدوین، میکس صدا، فیلمبرداری...) خوب بود اما از نظر محتوا و داستان اصن قابل مقایسه با Skyfall نیست. مشکل اصلی فیلم شخصیت منفی آن است که کریستف والتز که بازی گر خوبیست، در این فیلم از شخصیت پردازی خوبی برخودار نیست و جمعا سی دقیقه تو فیلم نخواهد بود، خاویر باردم و مکیسن ، بهتر از لحاظ شخصیت پردازی بودند! داستان فیلم هم که قرار بود که ادامه مستقیم از اسکای فال، اما به جز دو سه دیالوگ که درباره نسخه های قبلی رد و بدل میشه،، چیزی زیادی نشون نمیده! متاسفانه آخرین حضور احتمالی Daniel Craig در نقش 007، به خوش من و طرفداران و منتقدان نیومده!

6/10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson

220px-Spectre_poster.jpg

Spectre -2015

فیلم از نظر فنی ( جلو های وِیژه، تدوین، میکس صدا، فیلمبرداری...) خوب بود اما از نظر محتوا و داستان اصن قابل مقایسه با Skyfall نیست. مشکل اصلی فیلم شخصیت منفی آن است که کریستف والتز که بازی گر خوبیست، در این فیلم از شخصیت پردازی خوبی برخودار نیست و جمعا سی دقیقه تو فیلم نخواهد بود، خاویر باردم و مکیسن ، بهتر از لحاظ شخصیت پردازی بودند! داستان فیلم هم که قرار بود که ادامه مستقیم از اسکای فال، اما به جز دو سه دیالوگ که درباره نسخه های قبلی رد و بدل میشه،، چیزی زیادی نشون نمیده! متاسفانه آخرین حضور احتمالی Daniel Craig در نقش 007، به خوش من و طرفداران و منتقدان نیومده!

6/10

نکته ای که باید بهش توجه کنیم اینه که اسکایفال شروع یک روند تازه در سری باند بود . تو اون فیلم کم کم ارتباطی میان فیلم های کلاسیک باند و سری مدرن (که از پیرس برازنان به بعد شروع میشه ) ایجاد کنند . از ورود کیو و ام مذکر در پایان اسکایفال تا مانی پنی . حالا اسپکتر این کارو بیشتر از قبل ادامه داده . دلیل حضور کمرنگ کاراکتر منفی این قسمت هم همینه . این کاراکتر یک جورایی حکم جوکر در سری بتمن رو داره که دشمن ابدیه قهرمانه . تو سری کلاسیک هم 4 5 فیلم باند به شکل مستقیم و غیر مستقیم با این کاراکتر رودر رو میشده . این جا به شکل گیری اش پرداختن تا در قسمت های بعدی به درستی بهش بپردازن .

اسکای فال هم جدا از گرته برداری هاش از آثار دیگه واقعا کم تر نشانی از جیمز باند داشت . درسته که کلا فاز فیلم های دانیل کریگ با باند های قبلی فرق میکنه . ولی باید توجه داشته باشیم اصل باند همین چیزیه که تو اسپکتر تا حدی می بینیم .

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
photo-2015-03-12-20-06-01.jpg

رخ دیوانه: 7/10

خوبی ای که این فیلم داشت اینه که صرفا شبکه های اجتماعی رو به عنوان راهی براش آشنایی معرفی کرد
بر خلاف تفکر رایجی که سعی داره نشون بده شبکه های اجتماعی مخرب هستن، این فیلم نشون داد که صرفا شبکه های اجتماعی ابزاری برای آشنایی بودن و اتفاقات رخ داده در فیلم کاملا بی ارتباط با شبکه های اجتماعی بود
فیلم سعی کرده بود سیستم فیلم Vantage Point رو در روایت پیاده سازی کنه که این نکته در بخش های آخر فیلم به وضوح دیده می شد
در طول فیلم به زندگی شخصی کارکتر های مختلف پرداخته می شه و در آخر هم برای مخاطب یک نتیجه گیری کلی می شه و پایان به گونه ای هست که به طور کامل واضح هست و به شیوه ای هست که مورد قبول مخاطب عام هست
کارکتر کاوه و مشکلات برادرش به شیوه ای نامناسب و با محتوای نامناسب پوشش دهی شده
حضور اول و آخری کارکتر شکوفه و شخصیت پردازی ضعیف اون قابل توجه هست و به نوعی سعی شده که این کارکتر به عنوان یک کارکتر پشت پرده که سیر اتفاقات رو در کنترل خودش داره نمایان بشه اما خوب جمع بندی نهایی در مورد این کارکتر قابل قبول نیست
در کل این فیلم سعی می کنه به مشکلات خانوادگی جوان های این دور و زمونه یک اشاره ای داشته باشه اما سوژه های اون سوژه های عامه مردم نیستند و درسته که مسائلی که در زندگی ماندانا و غزل وجود دارند یک حقیقت در زندگی هست اما این حقایق عامیتش به نسبت خیلی از مسائل دیگه که در زندگی جوانان امروزه هست کمتره، شاید اگر نیت و قصد این فیلم رو نمایش مسائل خانوادگی جوانان از دیدگاه خاص نگاه کنیم بسیار قابل قبول تر باشه تا عام

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
220px-The_Martian_film_poster.jpg

The Martian
9
از 10
خیلی حال کردم، فعلا در کنار مدمکس بهترین فیلمی بوده که امسال دیدم. (هنوز بیشتر فیلمایی که امتیازای خوب گرفتنُ ندیدم، منتظرم کیفیت خوبشون بیاد :d)
بازی مت دیمن فوق‌العاده بود. فقط همین مت دیمن کافیه تا آخرین لحظه به صورت میخکوب فیلم رو ببینید...
یه نمره هم به دو دلیل کم کردم؛ یکی کیت مارا که به صورت دیفالت باعث میشه اعصابم بهم بریزه و نمره کم کنم:| یکی هم اینکه نیمه‌ی دوم فیلم به خوبیِ نیمه اولش نبود...

آخرین ویرایش:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
Southpaw 2015
این دیگه چه افتضاحی بود من خودم بوکسورم وعاشق بوکسم براهمین حتی
از فیلم های ضعیف بوکس هم خوشم میاد ولی این دیگه خیلی چرت بود شاید چون انتظاراتم بالا بود:D
بازیGyllenhaalخوب بود ولی معلومه بازیگر مناسبی برا نقش یه بوکسور نیست.
10/3

Jurassic World
حداقل خوبه دوتا جونور تو نور روز دیدیم مثل گودزیلا وPacific Rim نبودهمش تو شب و تاریکی
5/10

Avengers 2 : Age of Ultron
اولا از کاپیتان امریکا متنفرم
دوما از کاپیتان امریکا متنفرم
سوما برا من اینکهRuffaloتبدیل به هالک بشه قابل باورتر از اینه بانو اسکارلت بهش پیشنهاد بده حموم بهش محلق شه و قبول نکنه
یعنی دلم بدجور شیکست اون صحنه
چهارما الله اکبر از کاپیتان امریکا
4/10

2015 Everest

چی بود؟

Creed

بد نبود
هر چند بخاطر بوکس واقعا لذت بردم
بازی هام خوب بود
7/10
از کاپیتان امریکا متنفرم

SAGAD

کاربر سایت
Nov 1, 2007
2,482
martian
8.5/10
بازگیرها کاملا مناسب بودن موسیقی ها عالی بودن. اون حس شوخی های تلخ matt damon عالی بود.
تنها نکته منفی از نظر من ضرب آهنگ فیلم بود که گاهی اوقات خیلی کش داده می شد.
در کل میتون جز top 5 من تو امسال باشه...
(هنوز star wars . revenant . hatefull 8 رو ندیدم)

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
star wars

star wars episode 7 the force awakens

عالی . بار دیگر جی جی آبرامز نشون داد استاد ریبوت کردن فرنچایز های سای فایه . به خوبی میان کاراکتر ها و داستان های کلاسیک و شخصیت های جدید تعادل برقرار شده . کاراکتر ری با بازی عالی دیزی رایدلی به خوبی بیننده رو با خودش درگیر میکنه و یاد آور کاراکتر لوکه . ربات بامزه ی فیلم هم هرچی ازش بگیم کم گفتیم . جلوه های ویژه و صحنه های اکشنش هم عالی هستن . داستان پردازی هم مشکل خاصی نداره و از نظر روایت واقعا فن هارو راضی می کنه . چون هرچی که از استار وارز انتظار داریم توش هست به علاوه المان های تازه که نسل جدید طرفداران رو هم راضی کنه .

ولی خب شخصا با دو تا چیز تو فیلم حال نکردم

1.
هان سولو باید تو داستان می موند جزو بهترین کاراکتر هاست و درسته که باید به جدیدا میدون داد ولی نه این طوری

کایلو رن واقعا کاراکتر رقت انگیزی بود و انگیزه ی مسخره ای داشت . عمرا رو دست دارت ویدر کسی بیاد

در کل که آبرامز ترکونده و واقعا دیدنش به همه حتی اونایی که خیلی با این فرنچایز حال نمی کنند پیشنهاد میشه . امتیاز 9 از 10

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
220px-Straight_Outta_Compton_poster.jpg

Straight Outta Compton

اول لازمه یه چیزی رو بگم که من واقعا کوچکترین علاقه ای به این سبک از آهنگ و موسیقی ندارم و کلا رپ رو جز چندتا آهنگ به تعداد انگشت های دست، اصلا گوش ندادم و به طبع از دنیای اطراف و ریشه و بزرگاش خبر زیادی ندارم و سر همین مورد هست که Straight Outta Compton رو خیلی دوست داشتم و شدید لذت بردم.
فیلم یه خط روایت منظم و تایم لاین های خیلی خوبی داره و در کنار اینا تیم بازیگری جوون و ناشناخته و به شکل عجیبی، فوق العاده خوبی داره، شاید اگه بازیگر شخصیت Dr.Dre رو فاکتور بگیریم بقیه بازیگر های فیلم چه از نظر ظاهر و چه از نظر بازیگری عالی بودند و آینده خیلی خوبی دارند، بازیگر جوونیای Ice Cube که دقیقا با خودش مو نمیزد :| در نتیجه فیلم از این لحاظ که هم تونسته بازیگر های مناسب از نظر ظاهر و همچنین با استعداد از نظر بازیگری رو پیدا کنه خیلی موفق بوده. یه مشکلی با این فیلم به اصطلاح تمام Black People که دارم اینه که خیلی یه طرفه هستن و کلا یجورین اما خب ایرادی واقعا نمیشه گرفت و چی میشه گفت؟ تا حدودی هم آدم بهشون حق میده و در طول فیلم و تایم لاینش به رویداد های تاریخی جالبی از کشور آمریکا هم برمیخوریم.
همونجور که گفتم جو و فضای فیلم خیلی خوب در اومده ولی بزرگترین نقطه قوتش نوع روایت کردن این داستان هست که میشه بگی بی نقص بود.
فیلم رو از سر شکم سیری دانلود کردم چون خب واقعا بنظر نمیومد بدرد سلیقه من بخوره اما خب واقعا سوپرایزم کرد و تو این 2.30 ساعت زمانی که داشت کاملا منو دنبال خودش برد و اطلاعات خوبی هم داد، صددرصد تاثیرش رو کسایی که این سبک از آهنگ و بزرگاش رو دوست دارن میتونه خیلی جالب تر و بیشتر باشه.

8.5

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Mission: Impossible – Rogue Nation
220px-Mission_Impossible_Rogue_Nation_poster.jpg

یه اکشن به شدت جذاب و درگیر کننده با داستان منطقی و بد من عالی و بازی های فوق العاده. انصافا فیلم هیچ ایراد خاصی نداره که تاثیر گذار باشه، فیلمی هست که بجای 2 ساعت اگر 5 ساعت هم بود باز هم مخاطب رو میچسبوند به صندلی، تو سبک خودش تا اینجا به نظرم بهترین فیلم امسال بوده، صد در صد پیشنهاد میشه...

9.5/10

The Eye
220px-TheEyePoster.jpg

داستان ساده به خودی خود نمی تونه ایراد به حساب بیاد اگر روایت قوی فیلم جبرانش کنه. روایت این فیلم افتضاحه، بعنوان مخاطب هیچ جذابیتی برام نداشت که بدونم نیم ساعت بعد چه اتفاقی قرار بیوفته، داستان پتانسیل جذاب شدن رو داره اما روایت انقدر بده که فقط دوست دارید سریع تر بزنید جلو و آخرش رو ببینید و ....

3/10

emma wat$on

کاربر سایت
Apr 20, 2012
55
نام
maziar

Straight Outta Compton

اول لازمه یه چیزی رو بگم که من واقعا کوچکترین علاقه ای به این سبک از آهنگ و موسیقی ندارم و کلا رپ رو جز چندتا آهنگ به تعداد انگشت های دست، اصلا گوش ندادم و به طبع از دنیای اطراف و ریشه و بزرگاش خبر زیادی ندارم و سر همین مورد هست که Straight Outta Compton رو خیلی دوست داشتم و شدید لذت بردم.
فیلم یه خط روایت منظم و تایم لاین های خیلی خوبی داره و در کنار اینا تیم بازیگری جوون و ناشناخته و به شکل عجیبی، فوق العاده خوبی داره، شاید اگه بازیگر شخصیت Dr.Dre رو فاکتور بگیریم بقیه بازیگر های فیلم چه از نظر ظاهر و چه از نظر بازیگری عالی بودند و آینده خیلی خوبی دارند، بازیگر جوونیای Ice Cube که دقیقا با خودش مو نمیزد :| در نتیجه فیلم از این لحاظ که هم تونسته بازیگر های مناسب از نظر ظاهر و همچنین با استعداد از نظر بازیگری رو پیدا کنه خیلی موفق بوده. یه مشکلی با این فیلم به اصطلاح تمام Black People که دارم اینه که خیلی یه طرفه هستن و کلا یجورین اما خب ایرادی واقعا نمیشه گرفت و چی میشه گفت؟ تا حدودی هم آدم بهشون حق میده و در طول فیلم و تایم لاینش به رویداد های تاریخی جالبی از کشور آمریکا هم برمیخوریم.
همونجور که گفتم جو و فضای فیلم خیلی خوب در اومده ولی بزرگترین نقطه قوتش نوع روایت کردن این داستان هست که میشه بگی بی نقص بود.
فیلم رو از سر شکم سیری دانلود کردم چون خب واقعا بنظر نمیومد بدرد سلیقه من بخوره اما خب واقعا سوپرایزم کرد و تو این 2.30 ساعت زمانی که داشت کاملا منو دنبال خودش برد و اطلاعات خوبی هم داد، صددرصد تاثیرش رو کسایی که این سبک از آهنگ و بزرگاش رو دوست دارن میتونه خیلی جالب تر و بیشتر باشه.

8.5
شاید بدونید، شایدم ندونید! ولی بازیگر نقش جوونیای Ice Cube، پسر خودش O'Shea Jackson Jr هست ( دلیل شباهت زیاد :d)

توضیحات دوستمون کامل بود و اگر این سبک موسیقی رو دوست ندارید این فیلم برای شما سرگرم کننده است ولی اگر اهل هیپ و هاپ و رپ هستین این فیلم بهشت شماست.
پیشنهاد میشه

9.5

Arash122

کاربر سایت
May 12, 2012
380
نام
آرش

Straight Outta Compton

8.5

بازیگر نقش ice cube پسر خود ice هست! شباهت بینشون خیلی عجیب بود واسم که بعد کاشف به عمل اومد که پسر خودشه.! ‌:D

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
vokAA5Sxqc5zqK612kbuUKCTDPH.jpg

Straight Outta Compton

9 از 10

Damn, that sh*t was dope !!!
فیلم فوق العاده بود، ولی یه سری واقعیت ها و اتفاقات رو نگفت... به عنوان مثال رابطه اعضا با ایزی ای، که مثل اینکه اصلا به ملاقاتش نرفتن تو بیمارستان یا تو تشیع جنازش نبودن، ولی خب نشون نداد این رو و یه سری چیزا دیگرو.
در مجموع ولی انتخاب بازیگرا و روایت فیلم خیلی خوب بود! به همراه 8mile و Notorious B.I.G از بهترینا تو این ژانر بود.
با اون تیکش هم که دره اومد تو استودیو، توپاک داشت هیل مری رو میخوند خیلی حال کردم :D

5aGhaIHYuQbqlHWvWYqMCnj40y2.jpg

The Martian

8.5 از 10

p2SdfGmQRaw8xhFbexlHL7srMM8.jpg

Sicario

8 از 10

آخرین ویرایش:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
Ant Man
فکر می‌کردم ازش خوشم نیاد. ولی باید بگم فیلم خوبی بود. خوشبختانه خیلی شلوغ پلوغ بازی توش نبود و خیلی ساده و سر راست داستانو تعریف کرد و قهرمانی که خیلی هم اَبَر نیست رو بهمون معرفی کرد. بنظرم مارول بعد از معرفی ابرقهرمانانی که یه تنه با کل دنیا میجنگن، داره قهرمانایی معرفی می‌کنه که فقط قهرمانن. نمیشه بهشون لقب ابر قهرمان رو داد چون بدون کمک دوستانشون که انسانهای عادی هستن، عملاً هیچ کاری نمی‌تونن از پیش ببرن. نمونه‌ی سینماییش همین مرد مورچه‌ای (باید ببینیم قهرمان جدیدی که بندیکت کمبریج نقششو قراره بازی کنه هم از همین دست قهرماناس یا نه) نمونه‌ی سریالیش هم The Flash هست که یه آدم کاملاً معمولیه که فقط سریع می‌دوئه ولی بدون کمک دوستاش، هیچه. من این فیلمو سه بعدی دیدم(که عملاً هیچ فرقی با دو بعدی نداشت!) و دوبله!:D

7/10

The Walk
فیلم خیلی خوبی بود. تقلید لهجه‌ی گوردن لویت واقعاً خوب بود و روایت داستان هم خیلی خوب انجام شده بود. فیلم 2 ساعته ولی موقع دیدنش اصلاً متوجه گذر زمان نشدم. این فیلم رو هم سه بعدی دیدم که خب آنچنان چیزی نداشت ولی خب بدک نبود. اگه اولش نمی‌نوشت که داستان واقعیه، آدم باورش نمیشه این داستان واقعی باشه! البته بعید می‌دونم واقعاً این‌طور که فیلم نشون میده بوده باشه ولی اونش اصلاً برام مهم نیست. مهم اینه که فیلم خوب و جذابی رو دیدم.

8.5/10

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر