Rate your last seen movie (قوانین پست اول حتما رعایت شود)

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
  • اگه خواستید پستی رو نقل قول کنید به جای جواب دادن توی این تاپیک پست رو ببرید داخل تاپیک Movie Center و بزارید پست های اینجا به صورت یک پارچه باقی بمونه. برای این کار گزینه "+ نقل قول" رو پایین سمت چپ پست مورد نظرتون بزنید تا پست انتخاب بشه بعد داخل تاپیک Movie Center از ادیتور گزینه
    1620238607876.png
    رو بزنید و پست مورد نظرتون رو اونجا نقل قول کنید.

• لطفاً اسم فیلم رو حتماً بنویسید عکس به صورت خالی کافی نیست
  • عکسها رو حتماً به صورت Thumbnail/کم حجم قرار بدید.
  • دوستان لطف کنن به جای شیوه های من درآوردی برای امتیاز دادن ، 10 رو حداکثر قرار بدن و نسبت به اون امتیاز بدن.
  • نوشته هایی که ممکنه بخش خاصی از داستان فیلم رو لو بده، داخل تگ اسپویلر باید گذاشته بشه، در غیر اینصورت برخورد می شه
  • از پست کردن هر گونه مطلبی که به مبحث این تاپیک مربوط نمیشه خودداری کنید

امکان ویرایش قوانین وجود داره .

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
Crimson Peak 2015

7/10

فیلم در واقع یه گوتیک رومانس فوق العاده کلاسیکه ( وقتی میگم کلاسیک یعنی تمام عناصر گوتیک و رومانس کلیشه ای رو داره). به نظر من تجربه ی لذت بخشی بود. نباید تو رده ی ترسناک تقسیم بندی بشه این فیلم چون ترسناک نیست به هیچ عنوان بیشتر میشه گفت دارک فانتزی بزرگسالانه س. به نظر من فیلم قشنگی بود. به همه ی کسایی که مدل فیلمهای گوتیک مثه عمارت قدیمی و جن زده، خانواده ی مرموز و نحس، Damsel in distress و یه قهرمان کلاسیک و کلن داستان های عاشقانه-ترسناک قرن 18-19 میلادی علاقه دارن به شدت پیشنهاد میشه.

جالبیِ فیلم اینه که یک سری از جزئیاتش هم الهام از سایلنت هیله ( کارگردان فیلم دل توروئه) مثل ویلچر :D

ولی باز به جالبی فیلم قبلی یعنی Pan's labyrinth نیست مثلن از لحاظ موسیقی به نظرم فیلم پن خیلی بهتر بود ولی خب این فیلم هم قشنگ بود.

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
eqd9_adf19aefa-1.jpg

Bone Tomahawk
فیلم خوبی بود. یه وسترن جذاب که تا ثانیه‌ی آخر شمارو پای خودش نگه می‌داره. یه بالانس فوق‌العاده بین اکشن، کمدی و درام وجود داره تو این فیلم. (به غیر از اون گروه وحشی‌ها چیز ترسناکی نداشت، نمیدونم چرا جزو ترسناک‌ها حساب میشه! بار کمدی فیلم بیشتر از ترسش بود... ) یه سری مشکلات ریز و درشت هم داشت که میشه بخاطر بودجه خیلی کمش چشم‌پوشی کرد. پاتریک ویلسون رو من با سیزن دوم فارگو شناختمش... بازیش خیلی خوب بود توی این فیلم.
در کل حال کردم باش؛ 7.5 از 10

================
pqhw_33-202x300.jpg

The 33
بهتر از اورست بود. حداقل خوبیش این بود الکی وقت کشی نمی‌کردن تا برسن به آخرش، سرگذشت معدنچیارو نشون دادن... اسکورسیزی فیلم اقتباسی میسازه، اینا هم میسازن :|
5.1 از 10

=============
pcw9_io59ht2zguesdep8cq4h_g_medium.jpg

Casablanca
بوگارت و دیگر هیچ! :d

" - Where were you last night?
- That's so long ago, I can't remember
- Will i see you tonight?
- I never make plans that far ahead "

9.99
از 10

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,196
نام
∂αнмα
300x300-75.jpg
300x300-75.jpg
400x300-75.jpg

Before Sunrise, Sunset, Midnight TRILOGY

این سه گانه به معنای واقعی بنده رو جادو کرد ! واقعا نمیدونم چجوری توصیفش کنم :(( (حس میکنم واژه عشق برام دوباره از نو تعریف شد :D !) تک تک صحنه های فیلم تک تک دیالوگا همه و همه آدم و دنبال خودش میکشه ! با منی که از دیالوگ زیاد بیزارم کاری کرد که بشینم و تک تک دیالوگا رو با دقت تو ذهنم بسپارم ! در مورد داستان و روایت فیلم هم که سه دوره از زندگی انسان رو نشون میده واقعا تاثیر گزار بود ! اینکه عمر چجوری داره مصرف میشه , اینکه از تک تک لحظات زندگیمون استفاده کامل ببریم و مفهموم های قشنگ دیگه که در خودش داشت واقعا مغز منو درگیر خودش کرده ! قطعا به یکی از زیباترین سه گانه فیلم های زندگیم تبدیل شده این سه گانه (همین و بس :x) . . .

10/10

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
hatefull eight

عالی . پر از ریزه کاری و ادای دین به آثار کلاسیک . فیلم نامه ی چفت و بست دار و یاد آور آثار اولیه استاد. بازی های قوی و کاراکتر پردازی های جذاب . خشونتش به حد بود و دیگه خبری از اون موسیقی های عجیب و غریب و شیطنت های کیوتی که در جانگو به حد اعلا وجود داشت نیست . یک پایان جذاب هم داشت . در کل 2 ساعت و نیم بی وقفه می گذره و بدون لحظه ای خستگی درگیر فیلم می شیم . واقعا ترکونده کیوتی . هرچند از نظر دیالوگ نویسی و کاراکتر پردازی به پای جانگو و لعنتی های بی آبرو نمیرسه . در کل یکی از بهترین های امساله

امتیاز 9 از 10

sicario

واقعیتش انتظار فراوان تری ازش داشتم . فیلم بیشتر از این که درباره کاراکتر امیلی بلانت باشه درباره دل تورو بود . حرف فیلم هم جدید نیست و هیچ نکته ی خاصی جز فیلم برداری اش و کاراکتر دل تورو نداره . بر خلاف زندانی ها فیلم مشهور کارگردانش که از دل کلیشه ها توانسته بود یک اثر به یاد ماندنی و متفاوت خلق کنه این جا همون کلیشه ها و المان های بار ها دیده شده رو بدون تغییر به کار برده در کل انتظارات بیشتری ازش داشتم که متاسفانه بهشون پاسخ درستی نداده بود

امتیاز 7 از 10

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
220px-The_Revenant_2015_film_poster.jpg

The Revenant

فیلم بصورت کلی همه چیزش خوب بود، از بازی ها بگیر تا جو و فضا سازی و داستان و موسیقی اما خب واقعا فقط «خوب» بود و همین! یعنی طبق معمول و همونطور که انتظار میرفت کل The Revenant خلاصه شده به فیلمبرداری و شات های بی نظیر لوبزکی و بازی عالی دیکاپریو و دیگه چیز جالب توجه و قابل اشاره ای نمیبینید که بخواید ذکر کنید.
فیلم از نظر داستان و روایتی که میشه چیز خاصی برای گفتن نداره، یعنی بر خلاف فیلم قبلی ایناریتو که خیلی ایده و پلات خوبی داشت این فیلم برگشته به Biutiful اثر قبلیش، یه فیلم صرفا خوب با بازی نقش اصلی خوب. داستان و پلات که خیلی نخ نما هست، انتقام. تا اواسط فیلم هم منتظر بودم روند عوض شه و جور دیگه ای داستان رقم بخوره ولی نشد که نشد و دقیقا همون چیزی شد که از 10 دقیقه ابتدایی فیلم مشخص بود تبدیل به چی میشه. البته بعضا سکانس های جالب توجه هم وجود داشت مثل همون خرسه ولی خب لازم نبود. شاید جالب باشه براتون اما Biutiful هم مثل همین مورد برخلاف Birdman از اول مشخص بود پایا چی میشه و چجوری رقم میخوره و من جدا این رو برای یه فیلم نمیپسندم یعنی وقعا دوست دارم روند فیلم و پایانش برام جذاب باشه و غیر قابل انتظار یا حداقل اگه قراره یه داستان مشخص رو ببینم حداقل روایت جالب و خلاقانه باشه (Birdman).
در کل همون طور که گفتم فیلم فقط خوب بود و صد در صد بخاطر جلوه های فیلم و بازی های خوبش ارزش دیدن داره اما واقعا اون چیزی نبود که انتظارش رو داشتم.

7

===========

220px-The_Hateful_Eight.jpg

The Hateful Eight

هشتمین فیلم آقامون ترانتینو :D بر خلاف اینکه اینجا گفته میشه فیلم شباهت هایی به Django یا Pulp Fiction ( چه شباهتی آخه با پالپ فیکشن داره انصافا؟ :ی) اصلا اینطور نیست، بنظرم اگه قراره فیلم رو به اثر قبلی از ترانتینو به شکل اجباری رفرنس بدیم بیشترین شباهت رو با Reservoir Dogs داره. از اون صحنه های صحبت های کاراکتر ها تا روایت خود فیلم و همچنین نحوه چینش سکانس ها و باقی موارد، بگذریم که حس و حال کلی فیلم هم خیلی شبیه Reservoir Dogs هست.
حالا از این قضیه شباهت و اینا بگذریم چقدر اسکار امسال سر بخش فیلمبرداری سخت و نفس گیره! یادم نمیاد چنین سال سنگینی داشته باشیم! یعنی الان سه تا فیلم دارم پشت سر هم میبینم و هر سه تا فیلمبردار هاشون بدجور رو سفیدم کردن! لوبزکی با اون استایل مستند گونه و کلوز آپ هاش، دیکینز با اون شات های دوردست و تنش زا و هیجانیش و حالا هم بابرت ریچاردسون با این دوربین فانتزی و بیاد موندنیش. چقدر خوب بود.
از بازی ها که چیزی نمیشه گفت، انتخاب بازیگری بهتر از این میشه داشت؟ واقعا بازیگر ها ( بخصوص والتون گاگینز) انگاری دقیقا برای نقش خودشون انتخاب شدن و چقدر خوشحالم که جنیفر لارنس پیشنهاد ترانتینو رو رد کرد و رفت سمت Joy و در نهایت نقشش به جنیفر جیسون رسید! بی نظیر بود بازی این زن! یکی از بهترین نقش منفی های زن فیلم های ترانتینو!
موسیقی های پس زمینه و انتخاب هم حرفی نیست برای گفتن، نقطه قوت همیشگی و مشخصه اثر های ترانتینو هست اما خب بصورت جمع بندی از فیلم انتظار بیشتری داشتم اما واقعا مثل همیشه راضی از پشت فیلم پا شدم :D

8

==============

220px-Creed_poster.jpg

Creed

از همون اول بگم زیاد به فیلم سخت نگیرید! کلا فیلم یه نمایش یاد بود و به اصطلاح ریبوت مانند از سری Rocky هست و از دست قضا کلا فیلم همه چیزش دقیقا کپی برابر اصل قسمت اول Rocky هست که خب مشخصا برای طرفداراش خیلی حس خوبی داره ولی برای منی که تو این ژانر ورزشی فیلم های خیلی خوبی دیدم یکم کل داستان و همه چیزش نخ نما بود! از روایتش و اتفاق های داخل فیلم و حتی بازی های فیلم! پایانش هم که...:D
در کل خوب بود ولی بنظر میاد بر خلاف کاراکتر فیلم که دوست داره خودش و از اسم خودش شهرت بسازه و به اسم و شهرت پدرش تکیه نکنه، فیلم Creed بیشتر به Rocky تکیه میکنه و از اون ساخته و پرداخته میشه و چیز جدیدی برای گفتن نداره.

6

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,597
نام
سپهر

The Revenant -2015

ایناریتو : مرد همه فن حریف سینما! به این دلیل این لقب رو بهش میدم چون هم میتونه یه فیلم با فیلم نامه فلسفی و خاص ( مثل Birdman و 21 Gram) رو بسازه و هم میتونه مثل این فیلم با داستان خطی و کلیشه ای با جلو های ویژه خاص تولید کنه، The Revenant یه اکشن جذاب با فیلمبرداری مستندگونه لوبزکی هست که چنین فیلمبرداری توی هیچ فیلمی ندیده ام! داستان فیلم هم از پیچش خاصی مثل بردمن برخوردار نیست و موضوع اصلی هم انتقام است که قضیه انتقام هم شما در فیلم ها دیده اید و میدونید در پایان چگونه رقم میخورد، اما از Cast فیلم ، دی کاپریو و تام هاردی به نظرم یکی از بهترین زوج های سینمایی توی این فیلم بودن که من مشاهده کردم و هردوشون لایق نامزدی در اسکار دارند، موسیقی هم مثل بردمن زیبا و نفس گیر و در هنگام صحنه های حماسی، موسیقی تند تر و پر تنش تر میشه، صحنه ابتدای فیلم آن قدر هیجان انگیزه که یادآور Saving Private Ryan میوفتم، در کل در این فیلم انتظاری از یک داستانی از جنس آلخاندرو نداشته باشید، بلکه باید این فیلم رو یه اثر اکشن و هیجان انگیز عالی نیز بدانیم!

8.5/10

آخرین ویرایش:

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
r94lg5hux78nwj1i95oo.jpg

Sicario یجورایی منو یاد Apocalypse now انداخت،حتا می‌تونم بگم شاید یه برداشت آزاد از همون فیلم بود.:D دقیقا هم تو جفت فیلم‌ها بعد تموم شدنش یه نیم ساعت خیره به مانیتور بودم.از نظر کیفی‌ همه چی‌ در بالاترین سطح خودش قرار داده،فیلم با اینکه آنچنان اکشن نیست،اما تا آخرین لحظه بیننده رو درگیر خودش می‌کنه،بازیگری کاراکتر‌های اصلی‌ در سطحی هست که بشه هر سه تا رو نامزد اسکار کرد.:D به نظرم تنها مشکل مشخصی‌ که فیلم داره،توضیح ندادن فضائی هست که بیننده رو توش ول می‌کنه،خیلی‌ مبتنی‌ بر حال هست و هیچگونه Background خاصی‌ از هیچکدوم از کاراکتر‌ها ارایه نمی‌ده که به نظرم می‌تونه یکم باعث کم شدن ارزش اون بازیگری والا بشه.:D

از فضای تاریک و سیاه‌ش هم خیلی‌ خوشم اومد،با اینکه اونطوری که می‌خواست نتونسته بود هر دو طرف جنگ رو نشون بده اما اتمسفر سازی بسیار خوبی‌ داشت. کلا Sicario رو برای همه پیشنهاد می‌کنم،جزو بهترین فیلم‌های مین استریم امسال هست.
9/10

آخرین ویرایش:

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
ولی من از سیکاریو زیاد خوشم نیومد. فیلم بدی نبود ولی بنظر خیلی کند بود. اصلاً جلو نمی‌رفت. به زور یک ساعت از فیلمو دیدم، ولی دیگه خسته شدم ازش. دیدم ظاهراً قرار نیست داستان دست از درجا زدن برداره. فیلمو بستم و گفتم فردا یک ساعت دومشو می‌بینم. الان یک هفته گذشته و هنوز اون فردا نرسیده:|
من این چند وقت دو تا فیلم خسته کننده دیدم. یکی همین سیکاریو که تا نصفه بیشتر کشش نداشت دیدنش و یکی «مگی» که آرنولد یه نقش متفاوت و خوب توش بازی کرده. اونم واقعاً فیلم کند و خسته کننده‌ای بود ولی با این وجود، آدمو پای کار نگه می‌داشت و تا آخر می‌شد دیدش. مشکل مگی، این بود که داستان جذابی نداشت ولی سیکاریو بنظر اصلاً کشش 2 ساعت فیلمو نداره. توی اون یک ساعتی که دیدم، عملا چیزی جز پرسه زدن‌های الکی ماشین‌ها توی خیابون ندیدم. ولی در کل فیلم بدی نیست که تا آخر تحمل کنی دیدنشو.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
esterahat-motlagh.jpg

استراحت مطلق
2/10

اول این که این پایان های بی سر و ته خیلی مد شده توی سینمای ایران، سر دراز هم داره، روز به روز هم داره بیشتر می شه
مساله پایان این فیلم نتیجه گیری بسیار افراط گرایانه و غیر واقعی اون بود
توی فیلم یک جو ناامیدی و افسردگی حاکمه و سعی می کنه به قشر و طبقات اجتماعی پایین جامعه نگاهی داشته باشه اما این کار رو به صورت صحیحی انجام نداده و افراط گرایی در اون به شدت دیده می شه
در نهایت هم قیلم با نابودی شخصیت اصلی و به آرامش رسیدن بقیه تموم می شه که در نگاه کلی به جامعه همچین چیزی دیده نمی شه
فیلمی که می خواد اجتماعی باشه، صرفا با افراط گری قادر به موفق شدن نیست، افراط گری بیش از حد باعث عدم نمایش صحیح حقایق می شه و این به وضوح در این فیلم اتفاق اتفاده
در کل افراط گرایی بیش از حد و پایان غیر منطقی باعث می شه که این فیلم به عنوان یک فیلم اجتماعی حرفی برای گفتن نداشته باشه

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,170
نام
پویان

Dogville

10/10

این فیلم نقد انسانه. یک فیلم خاص.
فکر کنم این تنها فیلمی هست که از لارنس فون تریر دیدم.
یک فیلم درام عالی که همه بیننده ها رو با موضوع و داستان خاص خودش به فکر فرو میبره.
داگویل رو میشه یک فیلم ادبی دونست. فیلم مثل یک رمان دارای فصل بندی هست و مثل یک رمان دارای یک راوی هست که داستان رو روایت میکنه و حتی احساسات و عواطف کارکتر ها رو هم میگه.

این فیلم به خاطر داستان و موضع و فرم و خیلی ویژگی های دیگه اش (مثل لوکیشن بسیار متفاوت و فیلم برداری از زوایای متفاوت و...) یک فیلم خاص به حساب میاد و همه بیننده ها هم نمیتونند ازش لذت ببرند. به خصوص اینکه فیلم طولانی هم هست نسبت به ژانرش (3 ساعت). برای همین، بیشتر شاید برای مخاطب خاص مناسب باشه.
نیکول کیدمن خیلی زیبا بازی میکنه در این فیلم. و میتونم بگم بعد از دیدن این فیلم کی از طرفداراش شدم.
درباره فیلم داگویل خیلی خیلی خیلی میشه حرف زد و بحث کرد، چون فیلم پر است از نکات ریز و درشت. از مسائل مذهبی گرفته تا نشانه های سیاسی؛ که در اينجا نمیگنجه گفتنش و من هم در حدی نیستم که درباره اینجور چیزا بحث و نقد حرفه ای کنم.

معمولا بعد از دیدن این سبک فیلم های خاص میرم تو نت و نقد و تحلیل و بررسی این فیلم ها رو میخونم تا فیلم کامل دستم بیاد.
بعد از دیدن داگویل هم این کار رو کردم. تو سایت نقد فارسی یک تحلیل و بررسی جامع و کامل برای این فیلم هست که توصیه میکنم حتما بعد از دیدن فیلم برید و اون رو بخونید.
Dogville (داگویل)

The Hateful Eight

10/10

باز استادنا خفننا تارانتینو کبیر، فیلمی ساخت و ما مریدان بعد از تماشای فیلم، نعره زنان جامه دریدیم و سر به کوه و بیابان گذاشتیم!! ^:)^ ^:)^ ^:)^
فیلم عالیه! شاهکار! یک وسترن درجه یک!
همونطور که از اسم فیلم مشخصه و خودتون هم حتما تو تریلرا دیدین، فیلم یکم شبیه فیلم Reservoir Dogs هست ولی به مراتب قشنگتر! فیلم یک جورایی تلفیق ژانر وسترن و ژانر معمایی هست. که کاملا عالیه به نظر من. :bighug:
فیلم دارای خشونت گرافیکی فراوان و الفاظ رکیک زیادی هست که از ویژگی های ظاهری معروف سینمای تارانتینوست. ولی اصل کاری داستان جذاب و دیالوگ های درگیر کننده و بحث و جدل های عالی فیلمه که ویژگی باطنی سینمای تارانتینو هست و تو فیلمای قبلیش هم به وفور دیدیم. (به نظر من تارانتینو از بهترین دیالوگ نویس های سینماست). :x
اسکار بهترین فیلمنامه غير اقتباسی امسال حق مسلم تارانتینو هست.
موسیقی استاد موریکونه هم بسیار زیباست. :x
بازیگرا هم همه عالی. دیگه دونه دونه اسم نمیبرم. بقیه ویژگی های فیلم هم مثل فیلم برداری و تدوین و... از حد دانش من خارجه و من به خودم اجازه نمیدمم که درباره اش نظر فنی بدم. فقط میگم همه چیز تو فیلم عالی و بی نقصه. =d>
ببخشید اگه حرفای گنده گنده زیاد زدم.
موفق باشید.

Devil-Girl

کاربر سایت
Aug 24, 2012
1,238
The Revenant

8/10

ایده ی کلی فیلم خیلی کلیشه اس. اما فیلم برداری فیلم در نوع خودش کم نظیره من واقعن چیزی که مبهوتم کرده بود نوع فیلمبرداری بود جوری که شما رو با کاراکتر همراه می کنه. جوری که شما حس سرما، درد، رنج و سختی رو همراه با کاراکتر اصلی حس می کنین و باهاش همزادپنداری دارین تو لحظاتی. فیلم یه سری صحنه های قشنگی داره مثل صحنه ی خرس که به نظر من فوق العاده هیجان انگیز بود جوری که سرجام میخکوب شده بودم توی این صحنه. دیالوگهای قشنگی داره :

گلس ( دیکاپریو) خطاب به پسرش: اونا به صدات توجهی نمی کنن فقط رنگ پوستت رو می بینن.

به نظر من نقطه ی قوت فیلم بر خلاف کلیشه بودن داستان و ایده، کاراکتر پردازی عالی بود. شما با دو تا کاراکتر اصلی تو فیلم رو به رو میشین که تقریباً مخالف هم هستن و هر کدوم منطق خودشون رو دارن. گلس ( دیکاپریو) و فیتزجرالد (تام هاردی) و خیلی جالبه که با هر دو هم می تونین ارتباط برقرار کنین. بازی معرکه ی این دو تا هنرپیشه واقعاً به این مسئله کمک کرده بود. مارک ال اسمیت (اسکرین رایتر فیلم) در مورد کاراکتر تام هاردی میگه
اوایل فیلم شما با کاراکتر فیتزجرالد آشنا میشین که آدم آن چنان خوبی نیست ولی آدم بدی هم نیست و حتی خیلی وقت ها منطقش با منطق خود شما هم می خوره و می تونین باهاش همزاد پنداری کنین. فیتزجرالد یه کاراکتره آماده ی مبارزه س. آماده س که هر لحظه اوضاع خراب شه و اون به هدفش نرسه و این ترس همیشه همراهشه و همین ترسش هم هست که باعث میشه بیشتر مواقع تصمیم های نادرستی بگیره. هر چی فیلم بیشتر پیش میره این کاراکتر هم تاریک تر میشه.

درسته بازی دیکاپریو مثه همیشه بی نقص بود اما از نظر من تام هاردی هم کارش حرف نداشت مخصوصاً اون لهجه ی تگزاسیش که کلن خلاف طبیعتشه :D

امید که دیکاپریو امسال اسکارو ببره لااقل برای این فیلم :D

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,625
نام
محسن

The Revenant

9/10

بازهم یه بازی فوق العاده ار دی کاپریو:bighug: واقعا ازتک تک صحنه های فیلم لذت بردم.

220px-The_Hateful_Eight.jpg

The Hateful Eight
10/10
فقط میتونم بگم بی نظیر و دیکر هیچ:D

51VzWCzvuIL._AC_UL320_SR222,320_.jpg

san andreas
5/10
واقعا به جر جلوه های ویژه هیچی نداره،توصیه میکنم دوساعت وقتتون رو به خاطر این آشغال هدر ندید:|

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر