(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

SogMaD

کاربر سایت
Feb 6, 2011
91
Sony's MMORPG arm confirms info on 10,700 European bank records stolen along with credit card details of nearly 13,000 and personal info for 24.6 million customers after games, websites taken down.

بازوی علمی سونی تایید اطلاعات در 10،700 سوابق بانکی اروپا همراه با جزئیات کارت اعتباری از حدود 13،000 و اطلاعات شخصی برای 24،600،000 مشتریان پس از بازی، وب سایت ها گرفته پایین سرقت رفته است.

این یعنی چی؟؟؟؟

http://www.gamespot.com/news/6311008.html?om_act=convert&om_clk=topstory&tag=topstory;title

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سرور socom4چطوره؟ نمی‌خوام باز برم بخرمش بد نشه راحت آنلاین بازی‌ کرد مجبور بشم بفروشمش؟
اتفاقا یکی از اعضای یه سایت دیگه بتاشو چک کرده بود میگفت اگه پینگت بالاباشه با یه تیرمیمیری حتی اگه به پات بخوره
درضمن بتاش که یه پچ 1.5گیگی داشت:-o:-o:-o:-o:-o حالا بازیه کامل رو نمیدونم
منم دلم میخواد بخرم سوکوم4 رو اما تا مطمئن نشم سرورش چجوریه نمیگیرمش بنظرم باید بیشتر روش تحقیق کنی

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
سرور socom4چطوره؟ نمی‌خوام باز برم بخرمش بد نشه راحت آنلاین بازی‌ کرد مجبور بشم بفروشمش؟

من پینگ و سرعتم زیاد جالب نیست اما به محض درست شدن شبکه میرم ببینم سروراش چجوریه و میام اطلاع میدم :d

armin-game

کاربر سایت
Apr 3, 2008
271
نام
R-Min
110427112858_playstation_304.jpg

طی یک هفته اخیر این دومین بار است که یک سایت مهم سونی هک می شود

سونی اعلام کرده که اطلاعات و مشخصات حداقل ۲۵ میلیون نفر دیگر که از خدمات سرگرمی های آنلاین این شرکت استفاده می کنند به دست هکرها افتاده است.
این شرکت ژاپنی هفته پیش نیز اعلام کرده بود که مشخصات حساب کاربری، اسامی، آدرس و شماره کارت های اعتباری حدود ۷۷ میلیون نفر از کاربران سایت بازی های کامپیوتری پلی استیشن، به دست یک هکر افتاده است.

سونی دوشنبه در ادامه تحقیقاتش درباره حملات هکرها، فعالیت سایت "سرگرمی های آنلاین" خود را به طور کامل متوقف کرد.

مدیران سونی طی بیانیه ای اعلام کرده اند که ابتدا تصور می کردند اطلاعات کاربران این سایت به دست هکرها نیفتاده است، اما سپس به این نتیجه رسیدند که این اطلاعات به سرقت رفته است.
خبرگزاری آسوشیتدپرس گزارش می دهد که تازه ترین مورد سرقت سایبری از سایت های بازی های آنلاین این شرکت، بین روزهای ۱۶ و ۱۷ آوریل اتفاق افتاده است.
سونی هفته پیش اعلام کرده بود که وب سایت بازی های کامپیوتری پلی استیشن (PlayStation) این شرکت هک شده و مشخصات میلیون ها کاربر به سرقت رفته است.
سونی بین روزهای ۱۷ تا ۱۹ آوریل فعالیت های سایت پلی استیشن را متوقف کرد.
کاربران می توانند که با ثبت نام در سایت پلی استیشن، بازی های کامپیوتری مورد نظر خود را خریداری و دانلود کرده یا با کاربران دیگر بطور مجازی به بازی مشغول شوند.
این یکی از بزرگ ترین سرقت های سایبری در جهان گزارش شده است

منبع : BBC News

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,343
سلام/ دوستان !
من وایمکس 512 ایرانسل دارم میخواستم ببینم در عمل عملکرد وایمکس بهتره واسه psn یا adsl توضیح بدید! راستی سایتی نیست که پینگ رو درست نشون بده!

u.T.a

کاربر سایت
Oct 28, 2006
1,493
نام
امین
سلام/ دوستان !
من وایمکس 512 ایرانسل دارم میخواستم ببینم در عمل عملکرد وایمکس بهتره واسه psn یا adsl توضیح بدید! راستی سایتی نیست که پینگ رو درست نشون بده!

فرقی نداره
بستگی به اپراتور و isp شما داره و پینگتون
همشون درست نشون میدن!
مهم اینه که با چه منطقه ای پینگ میگیرین

PING TEST

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
سلام/ دوستان !
تو ران اینو بنویس cmd بعد اینو تایپ کن
ping -t 4.2.2.4
اون عدد که جلوی time نوشته شده و متغیره پینگ شماست
تا اونجا که من میدونم وایمکس خیلی بهتر از ADSL هستش
دوستان سرور کیل زون 2 و3 چه جوریه کسی امتحان کرده
کیلزون 2 که با 256 کمتر اصلا نمیشه و سرورش همچون خوبم نیست اما کیلزون 3 خوبه ولی همچنان به DS2 نمیرسه:))

Corrinne Yu

کاربر سایت
Aug 11, 2008
676
نام
Mahdi
سرور کیلزون 2 خوب هست ولی سرور کیلزون 3 دیگه خیلی خوبه یعنی راحت میشه بازی کرد !

کیلزون 2 که با 256 کمتر اصلا نمیشه و سرورش همچون خوبم نیست اما کیلزون 3 خوبه ولی همچنان به DS2 نمیرسه:))

بابا چی میگین شماها :d
من قبل از اینکه این اینترنتمو بگیرم یه اینترنت 128 داشتم از مخابرات که پینگ اش 550 بود !!!!
من با همچین پینگی تو روم های 16 نفره خیلی راحت بازی میکردم . اما این کیلزون 3 کلا سروراش یکم قاطی داره . اینترنت 512 من ( که حالا کردمش 1 MB ) پینگش با شهر Manchester حدود 200-210 هست اما توی K3 بعضی مواقع بازی دچار مشکل میشه
سرور های KZ2 با KZ3 خیلی با هم فرق دارن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر