(PS3) همه چیز درباره Playstation Network و Playstation Store

snakeVssam

کاربر سایت
Jul 10, 2008
307
نام
حسین
خدایا کی 4 می میشه آخه . من که منتظرم resistance 2 . uncharted 2 , kill zone 3 بزنم مردم .
من که با 128 نا محدود هم راحت داونلودامو میکنم هم راحت آنلاین میزنم بی هیچ لگی .

قلقلقلی

کاربر سایت
Aug 23, 2010
11
خدایا کی 4 می میشه آخه . من که منتظرم resistance 2 . uncharted 2 , kill zone 3 بزنم مردم .
من که با 128 نا محدود هم راحت داونلودامو میکنم هم راحت آنلاین میزنم بی هیچ لگی .
مرسی، اگه دانلود نکنیم چطور؟ با حجم 1 گیگ میشه روزی 2 - 3 ساعت آنلاین بازی کرد؟

S.dante

کاربر سایت
Oct 17, 2009
660
نام
شهریار
ما منطقه محروم هستیم و امتحانا هجدهم شروع میشه
یعنی حدود 16 روز از اون +PSN مجانی میپره!!!:((:((
بستگی داره که کجا زندگی میکنی!!!:d
مثلا تو زاهدان 1 گیگ میشه 256 تهران(باور کن من خودم 1 گیگ دارم ولی حتی نمیتونم یک بتا دانلود کنم:d)
اگه تهران،اصفهان،شیراز،مشهد و ... زندگی میکنی با 1 گیگ ترکوندی!
ولی اگه مثل ما تو منطقه ی محروم زندگی کنی فقط میتونی بازی کنی یا حداکثر تریلر دانلود کنی ولی بتا هرگز..!!(3000 یا 2000 دقیقه طول میکشه!!!!:d)

آخرین ویرایش:

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
ما منطقه محروم هستیم و امتحانا هجدهم شروع میشه
یعنی حدود 16 روز از اون +PSN مجانی میپره!!!:((:((
اشتباه نکن!

ببین از 4 می PSN دوباره راه اندازی میشه! اما مشخص نیست از کی PSN Store راه اندازی میشه! دقیقآ از وقتی PSN Store راه اندازی بشه اکانتهای Plus قابل استفاده هستش!

چون بجز Store ویژگیه Plus بدرد جای دیگه نمیخوره! بجز آپلود کردن سیو ها!

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
متاسفانه نمیشه یادمه اون موقع که سرویس اکونومی داشتم صبح زود پا میشدم بازی میکردم و مامانم منو سرزنش میکرد میگفت:ببین بچه مو چه جور معتاد کردن که از خوابش میزنه:d

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
اشتباه نکن!

ببین از 4 می PSN دوباره راه اندازی میشه! اما مشخص نیست از کی PSN Store راه اندازی میشه! دقیقآ از وقتی PSN Store راه اندازی بشه اکانتهای Plus قابل استفاده هستش!

چون بجز Store ویژگیه Plus بدرد جای دیگه نمیخوره! بجز آپلود کردن سیو ها!
به طور قطع همون 4 می ps store هم راه می افته.95%

mammad90

کاربر سایت
May 30, 2008
29
سلام دوستان من یه سوال دارم که میترسم بپرسم بریزین رو سرم میخوام بدونم آیا میشه با دستگاه هک شده به PSN وصل شم مشکلی پیش نمیاد.از همه عذر میخوام اگه تکراریه

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
سلام دوستان من یه سوال دارم که میترسم بپرسم بریزین رو سرم میخوام بدونم آیا میشه با دستگاه هک شده به PSN وصل شم مشکلی پیش نمیاد.از همه عذر میخوام اگه تکراریه
به هیچ وجه من الوجوهی با PS3 هک شده نمی توان از PSN استفاده شود:((! و اگر این کار رو بکنی دستگاه شما بن خواهد شد و آسیب جدی خواهد دید!

jimrako1

کاربر سایت
Apr 13, 2011
662
نام
مهرداد
حالا این برای این 2 بازی اینجوری هست یا همه ی بازی های PS3 !:d
معمولا بازیهایی که بدون لگ و راحت میشه آنلاین زد کمتر میکشن ولی اونهایی که پر لگ هستند و راحت نمیشه آنلاین زد بیشتر میکشند مثلا من کانتر رو با ایرانیها توی سرور شاتل که ایرانی هست 6 ساعت بازی میکنم 300 mb میکشه باید چک کنید خودتون ولی همین حدودای 40 مگ میکشن ساعتی و حتی شاید کمتر !!

g - unit

کاربر سایت
Jul 13, 2010
1,344
معمولا بازیهایی که بدون لگ و راحت میشه آنلاین زد کمتر میکشن ولی اونهایی که پر لگ هستند و راحت نمیشه آنلاین زد بیشتر میکشند مثلا من کانتر رو با ایرانیها توی سرور شاتل که ایرانی هست 6 ساعت بازی میکنم 300 mb میکشه باید چک کنید خودتون ولی همین حدودای 40 مگ میکشن ساعتی و حتی شاید کمتر !!
راستی من تو یکی از سایت های پینگ شناسی رفتم که نشان میداد سرعت پینگم بین 470 تا 500 هست ! حالا من میخواستم بدونم سرعت من که 512 هست و با این پینگ میشه آنلاین زد یا نه!

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
راستی من تو یکی از سایت های پینگ شناسی رفتم که نشان میداد سرعت پینگم بین 470 تا 500 هست ! حالا من میخواستم بدونم سرعت من که 512 هست و با این پینگ میشه آنلاین زد یا نه!
دوسته عزیز همونجور که گفتم با هر پینگی ds2 و البته rdr بزنی این دو بازی از لحاظ سروری حرف ندارن
دوسته عزیز شما اگه بخوای آنلاین بزنی باید به فریمور 3.60 (در حال حاضر) ارتقا بدی که در اینصورت هک میپره و بازیه کپی بی بازیه کپی :d
بابا چی میگین شماها :d
من قبل از اینکه این اینترنتمو بگیرم یه اینترنت 128 داشتم از مخابرات که پینگ اش 550 بود !!!!
من با همچین پینگی تو روم های 16 نفره خیلی راحت بازی میکردم . اما این کیلزون 3 کلا سروراش یکم قاطی داره . اینترنت 512 من ( که حالا کردمش 1 MB ) پینگش با شهر Manchester حدود 200-210 هست اما توی K3 بعضی مواقع بازی دچار مشکل میشه
سرور های KZ2 با KZ3 خیلی با هم فرق دارن
همونجور که اون دوستمون گفتن متاسفانه سرعت اینترنت کل ایران باهم تفاوت داره مثلا من که 512 دارم واقعی نیست و مثلا 128 تهران باشه

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
این لیست ی از ایتمهای جدید وتخفیفهاو...که قرار برای اعضای پلاس در 4 می 2011 موجود باشه. این لیست کامل نیست ممکنه توش هم تغییراتی به وجود امده باشه خوب به هر حال . برای کسانی که دوست دارن بدونن....
4
May to 31 May 2011
All titles are for PlayStation 3 unless stated otherwise.
Games
Streets of Rage 2
BABEL The King of the Blocks
The 2D Adventures of Rotating Octopus Character
James Pond 2: Codename Robocod (PS one Classic)
Special Offers
PlayTV Live Chat - 25% off until 6 July 2011
Eat Them! - 50% off
Beyond Good & Evil - 20% off
Dynamic themes and Premium Avatars
City theme
Dragon theme

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر