PS3 داران کرد زبان

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
نوکرتم داش سعید چی شده کسی اذیت میکنه بگو آدرس بده با برو بچ بیایم سرش هوار شیم )xخوشحالم که برگشتی .

AugeNoire

کاربر سایت
Sep 14, 2011
58
نوکرتم داش سعید چی شده کسی اذیت میکنه بگو آدرس بده با برو بچ بیایم سرش هوار شیم )xخوشحالم که برگشتی .
۱۰۰ درصد تایید میشه مشکلی بود بگو یه کامیون آدم بریزیم :D
ولی انصافی دوستان دارن کم لطفی میکنن یعنی کرد PS3 دار همین تعداده تو سایت؟!؟!؟!؟

***Aria***

کاربر سایت
Sep 17, 2011
55
نام
محمد
منم باورم نمیشه همین تعداد کرد ps3 دار باشن ؛ نمیدونم چرا نمیان و خودشون رو معرفی نمیکنن؟
اینجا رو باید تبدیل به کمپ کنیم:dودر مورد هر چی که به ps3 مربوطه بحث و تبادل اطلاعات کنیم؛ولی متاسفانه تاپیک |-) خوابیده.

Mprince

کاربر سایت
Jul 21, 2008
1,619
نام
محسن
دوستان سلام. من محسن هستم 27 ساله از بوکان البته الان تهران هستم ،از 3 سال پیش 360 داشتم ولی به خاطر بازیهای زیبای ps3 هفته پیش ps3 گرفتم،مخلص همه بچه های کرد هستم وهر سوالی بود در خدمتم.

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
دوستان سلام. من محسن هستم 27 ساله از بوکان البته الان تهران هستم ،از 3 سال پیش 360 داشتم ولی به خاطر بازیهای زیبای ps3 هفته پیش ps3 گرفتم،مخلص همه بچه های کرد هستم وهر سوالی بود در خدمتم.
خوش اومدی . آره ممد من کرد زیاد میشناسم اینجا ولی نمین خودشونو معرفی کنن آخه کلاسشون میاد پایین تو بالا شهر تهران بگن ما کر هستیم =))

MSboys

کاربر سایت
Aug 13, 2010
120
نام
سعید
[QUOTE
نوکرتم داش سعید چی شده کسی اذیت میکنه بگو آدرس بده با برو بچ بیایم سرش هوار شیم )xخوشحالم که برگشتی .​

][/QUOTE]۱۰۰ درصد تایید میشه مشکلی بود بگو یه کامیون آدم بریزیم :biggrin1:
چاکر همتون هم هستم​

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
[QUOTE
نوکرتم داش سعید چی شده کسی اذیت میکنه بگو آدرس بده با برو بچ بیایم سرش هوار شیم )xخوشحالم که برگشتی .​

]​
۱۰۰ درصد تایید میشه مشکلی بود بگو یه کامیون آدم بریزیم :biggrin1:

چاکر همتون هم هستم​
[/QUOTE]
قربون تو نبینم کسی اذیتت کنه . از گوشام آتیش میاد بیرون میرم میکشمش ها )x

AugeNoire

کاربر سایت
Sep 14, 2011
58
داش محسن خیلی خوش اومدی ما اردات خاص داریم به بوکانی های گل:x
آقا یعنی چی کلاس پایین بیاد؟؟؟از نظر سیاسی یه ملت نیستیم!؟؟!؟کشور خودمونو نداریم؟!!؟!!زبونمون غنی نیس؟؟حرفای می زنیداااااا
بچه ها این یکی دو روزه خیلی درگیر خرید TVهستیم اونو بگیرم فعالیتم بیشتر میشه اینجا:D
این مسعود نمی دونم چرا نمیاد:-/ البته شاید PS3دار نیس:D

***Aria***

کاربر سایت
Sep 17, 2011
55
نام
محمد
خوش اومدی داش محسن,امیدوارم از تجربیاتت بهره مند بشیم:d
سلام ! :biggrin1:

مخلص همه بروبکس کرد :x

من از ارومیه هستم ! اینجا همشهری کرد داریم ؟ :biggrin1:
خوش اومدی داش احمد ؛ارومیه باید جای با حالی باشه:d
خوش اومدی . آره ممد من کرد زیاد میشناسم اینجا ولی نمین خودشونو معرفی کنن آخه کلاسشون میاد پایین تو بالا شهر تهران بگن ما کر هستیم =))
سفارش گیم دادم (زنجان گیم)اینم تومارش (البته چن تاش مال 360 ):
Gears Of War 3 xbox 159
FINAL FANTASY XIII ps3 57
little big planet 2 ps3 16
Metal_Gear_Solid_4 ps3 19
Uncharted 2 ps3 25
FIFA 12 PAL XBOX 154
.............................
بچه ها به نظرتون بازیهای ps3 که انتخاب کردم؛ارزش دارن یا نه؟
مردم از انتظار.....باور کنید استخونام درد میکنه:d

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
داش محسن خیلی خوش اومدی ما اردات خاص داریم به بوکانی های گل:x
آقا یعنی چی کلاس پایین بیاد؟؟؟از نظر سیاسی یه ملت نیستیم!؟؟!؟کشور خودمونو نداریم؟!!؟!!زبونمون غنی نیس؟؟حرفای می زنیداااااا
بچه ها این یکی دو روزه خیلی درگیر خرید TVهستیم اونو بگیرم فعالیتم بیشتر میشه اینجا
این مسعود نمی دونم چرا نمیاد:-/ البته شاید PS3دار نیس:D
عزیز دلم منم شوخی کردم نا سلامتی اگه بحس پایین اومدن کلاس بود خودم تاپیک نمیزدم دیگه :D این حرفا چیه ؟!
ممد بازی هات خوبن ولی من با فینال فانتزی حال نمیکنم . اصلا .

***Aria***

کاربر سایت
Sep 17, 2011
55
نام
محمد
عزیز دلم منم شوخی کردم نا سلامتی اگه بحس پایین اومدن کلاس بود خودم تاپیک نمیزدم دیگه :D این حرفا چیه ؟!
ممد بازی هات خوبن ولی من با فینال فانتزی حال نمیکنم . اصلا .
حیف شد...من تا حالا این سری رو بازی نکردم فقط تعریقش رو شنیده بودم به خاطر همین گرفتم....کاش قبلش مپرسیدم بعد میخریدم(البته کپیه اوریج که نیست:d)
گرافیکش مشکل داره یا داستان یا گیم پلی؟

AugeNoire

کاربر سایت
Sep 14, 2011
58
داش ممد آخه اینا بازین واسه PS3؟؟راستی اگه کپی ن چرا قیمت اوریج دارن:D؟؟ فعلا باید هزاری پول جم کنیم(در اون حد) واسه بتلفیلد و مادرن وار فیر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر