PS3 داران کرد زبان

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
جمــع :gathering: دوستانه

سلام به همه دوستان گل با اینکه همه دوستان از استانهای مختلف یه ترد مختص افراد هر استان برقرار کردن منم لازم دونستم یه ترد بزنم که همه عزیزان کرد رو دور هم جمع کنم و چون عزیزان کرد در سایر استان ها پراکنده هستن دیگه عنوان ترد رو مختص یه استان نزاشتم و خوشحال میشم همه عزیزان کرد زبان رو کنار هم جم کنم و مثل سایر دوستان که با زدن چنین تردی حالا یک جمع دوستانه دارن ما هم یه جمع دوستانه تشکیل بشیم . حالا خوشحال میشم بیاید و یکی یکی خودتون رو معرفی کنی . به سلامتی همه بازی سنتری های عزیز
:toot:

آخرین ویرایش:

MSboys

کاربر سایت
Aug 13, 2010
120
نام
سعید
خوب ای شد !
منم سعیدم منال کرمانشاه قسمت وکیل اقا ولی یه 9 -10 سالی هست حاتیمن نو تهران قسمت صادقیه

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
باورم نمیشه یعنی تو بازی سنتر 2 نفر کرد هست ؟؟؟؟!!!!!!!! د بیاید خودتونو معرفی کنید دیگه باور کنید خیلی خوشحال شدم وقتی سعید خودشو معرفی کرد پس چرا نمیاید هم من و هم همه دوستان رو خوشحال کنید . منتظریم . >:d

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
واقعا جای تاسف داره یعنی شما برو بچ کرد اینقدر شهامت و اراده ندارید بیاید خودتونو معرفی کنید این تاپیک خوابیده مگه چیمون از بقیه کمتره . بیاد خودتونو معرفی کنید و به خودتون افتخار کنید . من میدونم تعداد زیادی از برو بچ کرد هستن . پس منتظر چی هستید ؟ )x

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
سلام
من محمد هستم از کرمانشاه(سنقر)هم ps3 و هم 360 دارم و با جفتش حال میکنم,چاکر همه بروبچ کرد زبان هم هستیم:d

با سلام
بنده کوچیک شما کوروش هستم از خرمشهر . اگه خدا قبول کنه کردزبانم به بازی هم علاقه فراوان دارم>:d
به به نوکر شما هم هستیم خیلی خوشحال شدم خیلی ممنون که خودتون رو معرفی کردید .

koroshkhan

کاربر سایت
Dec 12, 2010
44
امروز مدرسه ها باز شد. تبریک میگم به همه دانشجویان و دانش آموزان کرد - راستی میخواستم اسم چند تا بازی ps3 که خیلی توپن ولی زیاد ازشون تعریف نشده رو برام بنویسید چون من تازه دستگاه خریدم و تا الان تمام بازیهای انحصاری رو بازی میکردم میخوام بازیهای توپ دیگرو بازی کنم لطف کنید معرفی بفرمائید. ممنون

***Aria***

کاربر سایت
Sep 17, 2011
55
نام
محمد
امروز مدرسه ها باز شد. تبریک میگم به همه دانشجویان و دانش آموزان کرد - راستی میخواستم اسم چند تا بازی ps3 که خیلی توپن ولی زیاد ازشون تعریف نشده رو برام بنویسید چون من تازه دستگاه خریدم و تا الان تمام بازیهای انحصاری رو بازی میکردم میخوام بازیهای توپ دیگرو بازی کنم لطف کنید معرفی بفرمائید. ممنون
خودت تا حالا کدوما رو بازی کردی؟تا بقیشو بگیم:d

Mini3oy

WikiVB سابق
کاربر سایت
Aug 9, 2011
1,052
نام
Mostafa
کورش عزیز محمد درست میگه اسم بازی هایی که کردی رو بگو تا ما راهنماییت کنیم ضمنا اگرم بازی مد نظر خودت هست بگو تا بگم خوبه یا نه ؟ شما بگو من در خدمتم . :x

***Aria***

کاربر سایت
Sep 17, 2011
55
نام
محمد
بچه ها من تازگی با kz3 مشکل پیدا کردم,این بازی رو تازه نصب کردم نسخه 3d و حجمش حدود 42 مگه,مرحله اول که تموم میشه هنگام پخش ویدیو گیر میکنه و همینجوری ساعتها میمونه,به نظرتون راهی هست این مشکل رو حل کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر