PS3 داران اهواز

mehran ps3

کاربر سایت
Nov 18, 2011
28
برو بدش کامبیز 20 تومن بهش بفروش
از خداشه،واسه دستگاه های کپی خور به مردم قالبش می کنه 40 تومن!!!
چرا حرف بیخود میزنی؟؟؟؟؟؟هر کی خواست باش قرار میذارم بریم پیش کامبیز بازی های برای دستگاه کپیخور رو از 15 تا25 تومان براش میگیرم جلوی خودش....اطلاعات غلط به مردم نده...

A.T.O.M

کاربر سایت
Dec 20, 2010
236
چرا حرف بیخود میزنی؟؟؟؟؟؟هر کی خواست باش قرار میذارم بریم پیش کامبیز بازی های برای دستگاه کپیخور رو از 15 تا25 تومان براش میگیرم جلوی خودش....اطلاعات غلط به مردم نده...

آقا من اونو فروختم رفت.
من آپدیت 760 مگی BF 3 رو میخوام. محسن داره ولی از خونه نمیزنه بیرون که باش قرار بزارم. کسی هست داشته باشه که آپدیت رو بریزه رو دی وی دی و من ازش بگیرم؟ پول دی وی دی ش رو هم میدم!!!!!

lefthand88

کاربر سایت
Nov 28, 2011
20
متشکرم ولی من دیروز کل بازار بزرگ و امروزم کل نخل رو زیرو رو کردم هیچکدوم نداشتن.....ولی اکثرا میگفتن تهران هست حتی یکی از رفیقام که پیش کاسب(شباهنگ)کار میکنه گفتش که رفیقش از تهران یکی گرفته اما منه بیچاره حیرونو ویرون موندم که چطور از تهران گیر بیارم!!!کسی آشنا نداره ............8-|

کامبیز این کابلو داره . برو پیش فرهاد اون مسول ps3

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841
سلام به رفقای خودم!
بچه ها بهترین multiman رو از کجا میتونم دانلود کنم و روش کلی نصب این برنامه هم بگید ممنون میشم!!

از لینک زیر می تونید اخرین نسخه Multiman دانلود کنید
http://www.sendspace.com/file/97ttbl
برای نصب هم کافیه بعد از دانلود فایل مورد نظر از جالت فشرده خارج کنید و در شاخه اصلی یک فلش مموری کپی کنید و از قسمت install package file نصبش کنید.

آخرین ویرایش:

kenxinda

کاربر سایت
Feb 25, 2012
50
سلام بچه ها من یه PS3 FAT 20GIG دارم که وقتی نتونستم وصلش کنم به مانیتور واسش 200ت مشتری پیدا کردم بنظرتون بفروشمش یا بیشتر ارزش داره؟؟ممنمون میشم اگه منو راهنمایی کنید.......

Hamed Vincent

کاربر سایت
Dec 15, 2007
1,391
The War Has Changed ! :D

آقا بسم اله ...

ما هم اومدیم ! :D من از بین بچه های اینجا فقط نیما رو می شناسم ... پاتوقم هم نمایندگی لادیز توی سیتی سنتر مهزیار است.

---------- نوشته در 09:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:18 AM ارسال شده بود ----------

متشکرم ولی من دیروز کل بازار بزرگ و امروزم کل نخل رو زیرو رو کردم هیچکدوم نداشتن.....ولی اکثرا میگفتن تهران هست حتی یکی از رفیقام که پیش کاسب(شباهنگ)کار میکنه گفتش که رفیقش از تهران یکی گرفته اما منه بیچاره حیرونو ویرون موندم که چطور از تهران گیر بیارم!!!کسی آشنا نداره ............8-|

بایست یه کابل HDMI بگیری و البته مونیتوری داشته باشی که خروجی HDMI هم داشته باشه.
کابل HDMI رو از فروشگاه لادیز در سیتی سنتر مهزیار میتونی تهیه کنی ، چند مدل مختلف داره که بستگی به میزان مس به کار رفته داخلش هست. 40 ، 55 ، 65 ، 85 و 150 تومنی اش هست. من85ــی اش رو گرفتم به همراه یه LED ...

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
The War Has Changed ! :D

آقا بسم اله ...

ما هم اومدیم ! :D من از بین بچه های اینجا فقط نیما رو می شناسم ... پاتوقم هم نمایندگی لادیز توی سیتی سنتر مهزیار است.

---------- نوشته در 09:24 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:18 AM ارسال شده بود ----------

بایست یه کابل HDMI بگیری و البته مونیتوری داشته باشی که خروجی HDMI هم داشته باشه.
کابل HDMI رو از فروشگاه لادیز در سیتی سنتر مهزیار میتونی تهیه کنی ، چند مدل مختلف داره که بستگی به میزان مس به کار رفته داخلش هست. 40 ، 55 ، 65 ، 85 و 150 تومنی اش هست. من85ــی اش رو گرفتم به همراه یه LED ...

حامد منو نمیشناسی نه
اوو حامدم جواب سوال بچه ها رو میده افرین افرین حامد خوبه
البته حامد من خودم یکبار قیمت کردم بودم کابل بهم گفته بود 200 تومان البته کویت نه اینجا

kenxinda

کاربر سایت
Feb 25, 2012
50
Wii-PS3-VGA-Cable-VGA004-.jpg

31ReEB6an2L._SL500_AA300_.jpg

سلام رفقا من این کابل رو از آقای امتحانی گرفتم اما نمیدونم چرا وقتی وصلش میکنم روی صفحه مانیتور میزنه out of rang !!! عجب مسیبتی گیر ما افتاده تورو خدا راهنماییم کنید 30ت پول دادم کابل رو خریدم....

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
دوست عزیز اول با یه کابل دیگه که تصویر میده برو Display Setting ---- Video Output Setting و اونجا مدل کابل رو انتخاب کن ! بعدش باید تصویر قطع شه و این کابلی که تازه خریدی رو وصل کن
منم یه زمانی از اینا گرفتم با این روش درست شد
توی قسمت Output Setting فکر کنم گزینه دوم مربوط به این کابل باشه !

kenxinda

کاربر سایت
Feb 25, 2012
50
دوست بسیار گرامی من از شما یک دنیا ممنونم مشکلم حل شد بازم ممنون!!

---------- نوشته در 03:23 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:22 PM ارسال شده بود ----------

دوست عزیز اول با یه کابل دیگه که تصویر میده برو Display Setting ---- Video Output Setting و اونجا مدل کابل رو انتخاب کن ! بعدش باید تصویر قطع شه و این کابلی که تازه خریدی رو وصل کن
منم یه زمانی از اینا گرفتم با این روش درست شد
توی قسمت Output Setting فکر کنم گزینه دوم مربوط به این کابل باشه !
دوست بسیار گرامی من از شما یک دنیا ممنونم مشکلم حل شد بازم ممنون!!

† Salvat€ore †

کاربر سایت
Mar 3, 2009
841

حامد خان این کابلی که گرفتی چه مارکیه؟؟ چرا اینقدر گرونه ؟؟:-/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر