PS3 داران اهواز

issare

کاربر سایت
Aug 24, 2006
43
نام
issa
salam

سلام بچه ها.من با 2نفر دیگه از دوستام میخوایم پی اس3 بخریم.کامبیز 40گیگ پال رو میده 350.شما که گفتید ازش چیزی نخرید 2دل شدم.جای دیگه هم ندیدم این قیمت بدن.حامدم که میشناسم ولی میده 400.به نظر شما چکار کنم؟:confused:

Madridista

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,885
نام
حسين
برو از همون حامد بگیر مطمیین باش آکبند بهت میده

ولی این کامبیز 100% دسته دوم هستش که اکبند کرده.

تازه فکر کنم حامد چون خودش نمایندگی سونی هست گارانتی هم میکنه.
سلام دوستان
دوسته من 1 هفته پيش رفته بود از اين كامبيز يك ps3 گرفته بود بعد خواست يك دسته بگيره بعد كامبيز 1 دسته از جعبه ps3 ديگه در آورده و به رفيق ما به قيمته 80 تومن فروخته بعد اين دوسته من فكر نكرده كه اين كامبيز دسته رو از جاش در مياره بعد ميزاره داخل جعبه!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

issare

کاربر سایت
Aug 24, 2006
43
نام
issa
hi

مرسی از راهنماییتون.کامبیز پی اس 3 هاش هیچکدوم آک نبودن.بهش گفتم چرا آک نیست گفت آخه چون تعداد بالا میاد از اونور کنسول جدا میاد دسته جدا میاد کارتونم جدا.نمیدونم این دروغ و از کجاش درآورد.

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
با سلام

من هم اهل اهواز هستم.تو کوی ملت مسکن گزیدیم(ادبی گفتم،تو کوروش میشینیم)
من هم PS3 دارم هم 360.
برای PS3
Killzone 2
Little Big Planet

برای 360
Halo 3
Silent Hill
Fifa 09
Face Breaker
Gears of War 2
Resident Evil 5
Unreal Tournament 3
Lord of the Ring Conquest
Alone in the Dark
GTA IV
Left for Dead
Too Human
Star Wars Unleashed
Ninja Blade
50 Cent Blood on the Sand
Saints Row 2
Condemned 2

ضمنا عزیزانی که دوست دارند بازی ها را با قیمت مناسب تر برای آنها خریداری کنم(چه 360 و چه PS3) حتما به من PM بدهند.در واقع خود شخص شخیص بنده برای فروشگاه شباهنگ واقع در پاساژ نخل در خیابان کاوه،فعالیت میکنم.سایت این فروشگاه نیز به تازگی توسط من و دوست خوبم راه اندازی شده است. www.shabahang-shop.ir

Morteza

Temptation Resisted
گرافیست سایت
Mar 11, 2009
2,939
نام
مرتضی
دوستان حتما قبل از خرید کردن از فروشگاه های پاساژ نخل،با من مشورت کنید.من در تمامی فروشگاه ها مدتی کارکن بودم.مطمئن باشد بدردتون میخورم.اگه مشکلی بود به این شماره إس إم إس بدید.09169115137 مرتضی

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
با سلام:

دوست عزیز (خوش آمدید)

قوانین سایت رو مطالعه کنید (حتمآ شماره موبایل که گذاشتید بردارید)

شماره تماس فقط از طریق پیغام خصوصی می تونید اعلام کنید.

اگر می خواهید در اینجا خرید و فروش انجام بدهید (چون صاحب فروشگاه هستید) باید در فروشگاه مجازی تایپک باز کنید.

خوب حالا میرم سر اصل مطلب:;)

بنده چندین بار از فروشگاه شما خرید کردم.و از قیمتها راضی بودم./

امیدوارم که فعالیت خوبی در این انجمن داشته باشید.

بازی H.A.W.X واسه PS3 رجین فرقی نمی کنه دارید لطفآ قیمت بدید؟

شما با پیک کار می کنید که در صورت سفارش با پیک بفرستید؟

موفق باشید

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
از کدوم فروشگاه ps3بگیرم که مطمئن باشه(تا***نچپونه به آدم) و چه Regionی بگیرم ویه سوال دیگه که یه ps3پال بازیهای j/uc رو هم میخونه یا نه؟:biggrin1:یا برعکس.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
از کدوم فروشگاه ps3بگیرم که مطمئن باشه(تا***نچپونه به آدم) و چه Regionی بگیرم ویه سوال دیگه که یه ps3پال بازیهای j/uc رو هم میخونه یا نه؟:biggrin1:یا برعکس.
اقا اگر از من میپرسی فقط پال بگیر اخه ناسلامتی ما داخله قاره پال هستیم همین برای انلاین هم خیلی عالی فقط فقط پال بگیر :biggrin1:

Mr.boss

کاربر سایت
Aug 8, 2007
589
نام
فرشید
خخخخخخخخب بالاخره پول ps3 جور شد 430تومن.:cheesygri:cheesygri:cheesygri:bash::thumbsup::excited::excited:میتونم باش یه 40گیگ با آنچارتد رو بخرم یا نه؟:confused::eek:
میگم کسی از شماها که با حامد(نمایندگی سونی) اشنا هست میتونه با من بیاد بریم ازش ps3رو بگیریم;)

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
خخخخخخخخب بالاخره پول ps3 جور شد 430تومن.:cheesygri:cheesygri:cheesygri:bash::thumbsup::excited::excited:میتونم باش یه 40گیگ با آنچارتد رو بخرم یا نه؟:confused::eek:
میگم کسی از شماها که با حامد(نمایندگی سونی) اشنا هست میتونه با من بیاد بریم ازش ps3رو بگیریم;)
اقا من میام مشکلی برایم نیست
ولی یک نکنه عجله که نداری
داری:confused:

ps3+xbox360

کاربر سایت
Mar 12, 2009
214
نام
reza
خخخخخخخخب بالاخره پول ps3 جور شد 430تومن.:t humbsup:میتونم باش یه 40گیگ با آنچارتد رو بخرم یا نه؟
میگم کسی از شماها که با حامد(نمایندگی سونی) اشنا هست میتونه با من بیاد بریم ازش ps3رو بگیریم

اقا من میام مشکلی برایم نیست
ولی یک نکنه عجله که نداری
داری:confused:

ایول داش حسین :love:
داش Mr.boss حسین جوون با من هم اومد و با هم رفتیم ps3 رو خریدم اگه برات ممکنه حتما با هاش برو:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر