PS3 داران اهواز

TiTaN

کاربر سایت
Aug 29, 2007
7
resident evil 5

اب در کوزه و ما تشنه لبان میگردیم .............
الان تازه فهمیدم که داشتم ادرسو اشتباه میرفتم.........
امروز رفتم پیشه همین کامبیز که ببینم بازی چی داره (طبق معمول)......
ولی مجبور شدم برم فروشگاه جفتی....همین فروشگاه شباهنگ(ارشیوش کامل تر بود).....
چند تا بازی قیمت کردم دیدم خیلی بازی ارزونتر میده..........
بعدش فهمیدم داره سفارش بازی resident evil 5 از مشتری میگیره........پیش فروش میکنه.... به قیمتی مناسب ....منم بهش سفارش دادم:cheesygri
ازم بیعانه گرفت ..... تازه بهم گفت شنبه بازی حاضره ......:eek:
یعنی 4 روز دیگه من resident evil 5 رو روی PS3 بازی میکنم.......:eek:
تازه میگه همون روز برای XBOX 360 هم میارم ......:confused:

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
اون مغازه را میگی اون باهاشان دشمنه و تازه اون هم بعد نیست تازه یکی از دوستانم هی میره پیشش نمیدونم چه کارش کردنه جالب:biggrin1:

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
یه خبر توووووووووووووووووووپ بعد از تعطیلات نوروز

یه فروشگاه نامبر 1 در زیتون افتتاح میشه که فقط فروش بازی و کنسول PS3 & Xbox هستش.

در حال حاظر هم دارن دکور میزنند من امشب اونجا بودم طرف گفتش قیمتا رو پایین تر از تهران خواهیم زد

منتظریم تا بعد از عید.

تعویض بازی MOTORSTROM 2 رجین پال

تعویضضضضضضضضضضضضضض با H.A.W.X

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
حسین جان

من اسم خیابونهای زیتون بلد نیستم (فقط فلکه چیتا بلدم *پاتوق*)

ولی مغازه از فلکه چیتا میفته سمت چپ طبقه دوم پاساژ هستش

ولی الان مشغول دکور زدن هستن. با یکی از بچه ها هم که صحبت کردم گفتش احتمالا بعد از عید افتتاح می کنیم.(ولی یه خبر می گین کامبیز امتحانی هم شریک هستش تو این فروشگاه ) اگه اینطور بشه 1ریال هم ارزش نداره. خدا کنه که صحت نداشته باشه.

حسین خودم آدرس دقیق و می گیرم بهت خبر می دم.

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
به!!!سلام.
بعد از چندی،رسیدیم رومون به جمال خوشگل اهوازی های عزیز افتاده!!!
ایول...
ما چاکر همتون هستیم...
با اجازتون من هم اهوازیم،ولی الان تو اهواز نیستم.قراره بیام اهواز....
فقط بگم که من از مغازه ی شباهنگ یه 4 تا بازی ای خریدم!!!!
الان هم 6 تا بازی دارم ولی من طوریم که هیچ وقت بازی هام رو عوض نمیکنم و از این لحاظ معذرت میخوام،ولی خیلی دوس دارم شماها رو ببینم.
خونه ی ما طرف زیتون کارمندی هست.
همون فلکه فیله!!!!میشناسیدش که؟
چه خاظره هایی که ما با اون فیل نداشتیم....فکر بد نکنید ها!!!!
درضمن،اون مغازه ای که تو زیتون هست رو لطفاً دقیقاض آدرسش رو بدید که خیلی مشتاقم ببینمش.
لطفاً دقیق بدید.
متشکر از دوستان گل!!!
به خدا خیلی خوشحال شدم.چون یه 3 ماهی بود که به بازیسنتر سر نزده بودم و این تاپیک رو ندیدم.
ازین من بعد درخدمتم.
سوالی در مورد PS3 بود در خدمتم.
تا بعد دوستان.
خداحافظ.
(من "محسن" هستم)
M.A

Download off

کاربر سایت
Apr 22, 2007
728
نام
OldMan
با سلام:

خوب مثل اینکه کم کم داره این تایپک جون میگیره به سلامتی

امشب اگه شد میرم زیتون آدرس دقیق و می گیرم و اینجا اعلام می کنم.

ولی که چند شب پیش رفتم چیزی جز شیشه و تخته ندیدم.تمام شیشه ها هم روزنامه زدن.

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
دستت درد نکنه نیما ولی فکر کنم بدونم کدام پاساژ را میگی ولی حالا خودت که داری میری ببینی خوبه یک ادرس دقیق پیدا کن دمت گرم:biggrin1:
ولی خیلی دوس دارم شماها رو ببینم.
اقا ما بیشتر دوست داریم ببینیمت :love:
حالا چرا بازیهات را نمیدی خوب حداقل بصورت امانی بهمان بده امانی که میتوانی اره:biggrin1:

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
دستت درد نکنه نیما ولی فکر کنم بدونم کدام پاساژ را میگی ولی حالا خودت که داری میری ببینی خوبه یک ادرس دقیق پیدا کن دمت گرم:biggrin1:

اقا ما بیشتر دوست داریم ببینیمت :love:
حالا چرا بازیهات را نمیدی خوب حداقل بصورت امانی بهمان بده امانی که میتوانی اره:biggrin1:

سلام.
نه جریان این نیست،هر کسی یه عقیده ای داره دیگه!کلاً تو خونواده ی ما اینجوری عمل نمیکنیم.
ولی در کل اگر خواستی من میتونم بهت L.A.I.R بدم بجاش MGS4 بگیرم!!!!ها ها ها!!شوخی کردم.
من اینها رو دارم:
Little Big Planet
PES 2009
LAIR
MOTORSTORM 1
NFS:carbon
Ratchet & Clank:TOD
همین!
خدای بازی ها LBP!!!خیلی دوسش دارم.
راستی،امکان داره که هفته ی دیگه اگر مدرسه ها تعطیله بیام اهواز...خواستید میتونید قرار بزارید همدیگه رو ببینیم.
یه رفیق خیلی خیلی توپ هم دارم اسمش ONLY-PS3 هست و تو بازینما معروفه و اسم خودش آرمان هست.خیلی باحاله.اون هم ps3 داره.در ضمن،لینوکس هم بصورت رایگان نصب میکنیم!!!!
هر کی لینوکس خواست و اگر من اهواز بودم،هر وقتی بخواد براش نصب میکنم...
در خدمتتونم.
یا علی.
خداحافظ.سلامت باشید خوزستانی های عزیز.
M.A

se.phi.roth

Give Me More Powerrr
کاربر سایت
Apr 17, 2008
4,801
نام
حسین
راستی،امکان داره که هفته ی دیگه اگر مدرسه ها تعطیله بیام اهواز...خواستید میتونید قرار بزارید همدیگه رو ببینیم.
اگر خواستی حتما
اقا من اون فوتبالت را می خوام بابا این بچه های اهوازی سرم را کچل کردند هی بهم میگن برو فوتباله پلی3 بگیر منم گفتم بابا ول کن حال نداریم :biggrin1:اگر خواستی به صورته امانی تعویض میکنم با همون متال گیر4:love::biggrin1:

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
بجا منم اهوازم.
فقط هم MGS 4 دارم:cheesygri
LPB رو میخوام.کسی هست بفروشه؟
بچه ها Moto Storm2 چطوره؟ارزش داره بگیرم؟

M.A

کاربر سایت
Sep 1, 2007
175
نام
محسن
سلام.
اگر خواستی حتما
اقا من اون فوتبالت را می خوام بابا این بچه های اهوازی سرم را کچل کردند هی بهم میگن برو فوتباله پلی3 بگیر منم گفتم بابا ول کن حال نداریم اگر خواستی به صورته امانی تعویض میکنم با همون متال گیر4
بابا بخدا برادرم بفهمه فوتباله رو دادم به کسی،شوهرم میده!!!!(من اسمم محسنه ها!!!ولی کلمه ی "شوهرم میده"یعنی دهنم رو سرویس میکنه.مخففش هست!)
قید فوتبال رو بزن ولی حتماً اگر اومدم اهواز،چون یه خونه اونجا داریم بیا یه نگاه بهش بنداز ببین بازیه خوبیه؟اگر خوب بود حتماً برای خودت بخر.

بجا منم اهوازم.
فقط هم MGS 4 دارم:cheesygri
LPB رو میخوام.کسی هست بفروشه؟
بچه ها Moto Storm2 چطوره؟ارزش داره بگیرم؟
ببین رفیق،بازیه LBP مُردش شرف داره به کل 360 !!!!
و حتماً حتماً بگیر که عمرت بر فناست.چون به راحتی حدود 4 ماه به کل سرت شلوغه و بسیار زیبا،خنده دار و سوژه،و بیش از 1 میلیون مرحله داره که میتونی از اینترنت دانلود کنی و خودش هم پر از مرحلست و خودت هم میتونی مرحله دانلود کنی و آهنگای خوشکلش و به خصوص چند نفرش که من هنوز امتحانش نکردم!فوق العادست.
دوست من،بازیه motorstorm 2 واقعاض عالی کار شده ولی حتماً به این ترتیب بازی بگیر:
KILLZONE 2
LITTLE BIG PLANET
MOTORSTORM 2
RESISTANCE 2
RED ALERT 3:EXCLUSIVE FOR PS3 !!!!
و هر چی خواستی و سعی کن حتماً رسیستنس 2 و موتور 2 رو به صورت دست دوم بگیری که رو هم بشه 80 تومن،فوقش،و حتماً کیل زون 2 رو به صورت دست اول بگیر بشه 70 و حتماً رد آلرت که یک ماه دیگه صد در صد خبرش میاد هم دست اول بگیر چون مخصوص PS3 ساخته شده و نقشه های بیشتری داره و افکت های فوق العاده آب بهتر از بهتر شدن و یونیت ها بیشتر شدن و خلاصه دنیایی هست برای خودش!!!!لیتل بیگ پلنت هم بتونی دست دوم گیر بیاری عالیه ولی ازونجایی که کم گیر میاد،همون دست اولش هم به صرفه هست.
متال 4 رو نفروش چون بازیه زیبایی هست،اگر هم خواستی بیا هدیش بده به یکی!!!مثلاً: من!!!!شوخی کردم.حتماً نگهش دار.
تا بعد دوستان.
راستی یه نکته:
دوستان عزیز من اهوازی نیستم.
عزیزم اینجا تاپیک اهوازی ها هست!!!

کدومتون Halo3 رو دارین؟
اینجا زیر مجموعه ی قسمت PLAYSTATION 3 هست!!!و HALO 3 بازیه انحصاری 360 هست!!!
یعنی شما در یک پست،دو قانون رو نقض کردی !!!
شوخی کردم.ولی من که ندارم.از دوستای دیگمون بپرس.ناراحت که نشدی؟باشه؟شوخی کردم.
خدانگهدار همه ی خوزی های عزیز!!!!
M.A

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
سلام.
ببین رفیق،بازیه LBP مُردش شرف داره به کل 360 !!!!
و حتماً حتماً بگیر که عمرت بر فناست.چون به راحتی حدود 4 ماه به کل سرت شلوغه و بسیار زیبا،خنده دار و سوژه،و بیش از 1 میلیون مرحله داره که میتونی از اینترنت دانلود کنی و خودش هم پر از مرحلست و خودت هم میتونی مرحله دانلود کنی و آهنگای خوشکلش و به خصوص چند نفرش که من هنوز امتحانش نکردم!فوق العادست.
M.A
سلام دوست عزیز.من به احتمال خیلی خیلی خیلی زیاد LPB رو میخرم.مرسی از راهنماییت.
:love:
ظاهرا کسی LPB رو نمیفروشه.فردا میرم نو میخرم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر