Pro Evolution Soccer 2013 | Xbox 360

دموی اول بازی چه طور بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    42
  • نظرسنجی بسته شده است .

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,344
نام
مهدی
من نسخه انگلیسی بازی رو خریدم 5.8 گیگ هست!!!
هر چی هم میگردم لیگها رو پیدا نمیکنم,دوستانی که بازی رو دارن لطف کنن بگن بازی چند گیگه

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
کسی لینک نسخه کامل انگلیسیشو نداره که ش ی ل ت ر نباشه؟
1m1.ir

---------- نوشته در 01:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:30 AM ارسال شده بود ----------

من نسخه انگلیسی بازی رو خریدم 5.8 گیگ هست!!!
اونیکه شما گرفتی همون دمو بازیه که پچش کردن 50تا تیم شده..

---------- نوشته در 01:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:31 AM ارسال شده بود ----------

سلام دوستانی که بازی گرفتن لطفا بگن چه لیگهایی لیسانس شده و چه تیم ملیهایی تو بازی لیسانس شده؟ایران هم هست ولیسانس شده؟ من دموش گرفتم امسال از دمو خوشم امده به نظرم بهترین pes این نسل هست و من تصمیم گرفتم امسال pes هم بگیرم.
یعنی میشه هم فیفا زد هم pes?
بنظر من که نمیشه دوتاشو حرفه ایی پیگیری کرد چون تو بازی قاطی میشه روش هاش
امروز دیدم pes اومده با این همه تعریفی که ازش کردن که بهتر شده نسبت به قبل خواستم بگیرم تا اومدن فیفا بازی کنم ولی در مقابل این وسوسه مقاومت کردم:d

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
1m1.ir ---------- نوشته در 01:31 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:30 AM ارسال شده بود ---------- اونیکه شما گرفتی همون دمو بازیه که پچش کردن 50تا تیم شده.. ---------- نوشته در 01:34 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 01:31 AM ارسال شده بود ---------- یعنی میشه هم فیفا زد هم pes? بنظر من که نمیشه دوتاشو حرفه ایی پیگیری کرد چون تو بازی قاطی میشه روش هاش امروز دیدم pes اومده با این همه تعریفی که ازش کردن که بهتر شده نسبت به قبل خواستم بگیرم تا اومدن فیفا بازی کنم ولی در مقابل این وسوسه مقاومت کردم:d
داداش این چه حرفیه از بازی لذت ببر نمیگم فنه فیفا نیستم ها اما همیشه دوست داشتمpes هم بازی کنم در کنارش. سالایه پیش باهاش ارتباط برقرار نمیکردم اما امسال واقعا از نظر من روون خوب بود من هردوش میگیرم اما به صورت حرفه ای با فیفا بازی خواهم کرد اما خب pes میگیرم اون تک نفره و تنهایی بازی میکنم.

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
سلام
لطفا دست نگه دارید نسخه نهایی هنوز منتشر نشده
این بازی که همه توی بازار میکن نسخه نهایی هست . باید عرض کنم که این طور نیست این بازی در اسرائیل منتشر شده ....

خود کونامی این بازی رو دو یا سه روز دیگه منتشر میکنه..

بنده فایل های این بازی رو مورد بررسی قرار دادم و متوجه شدم که این بازی نسخه کامل و اصل کونامی نیست و دارای باگ های مختلفی هست و ...

برای مثال استادیوم های این بازی در 4 حالت اب هوایی اجرا شدن ...اما در نسخه های قبل استادیوم ها در 5 نوع حالت اب هوایی اجرا میشودند و...

....

dr_nima007

کاربر سایت
Apr 29, 2008
412
داداش این چه حرفیه از بازی لذت ببر نمیگم فنه فیفا نیستم ها اما همیشه دوست داشتمpes هم بازی کنم در کنارش. سالایه پیش باهاش ارتباط برقرار نمیکردم اما امسال واقعا از نظر من روون خوب بود من هردوش میگیرم اما به صورت حرفه ای با فیفا بازی خواهم کرد اما خب pes میگیرم اون تک نفره و تنهایی بازی میکنم.
آخه من وقتی از pes به فیفا 11 مهاجرت کردم دو ماه طول کشید تا رابیافتم ولی تو شهرمون همون وقت مسابقات pes گذاشتن مام شرکت کردیم خیر سرمون همون اولاش حذف شدیم.درحالیکه قبلش واسه خودمون شاخ بودیم و همه رو میبردیم:d
بنظر بنده اگه کسی دوتاشو بازی کنه سبک بازیش بهم میخوره و ریزه کاریارو نمیتونه مسلط بشه..

---------- نوشته در 03:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:29 AM ارسال شده بود ----------

سلام
لطفا دست نگه دارید نسخه نهایی هنوز منتشر نشده
این بازی که همه توی بازار میکن نسخه نهایی هست . باید عرض کنم که این طور نیست این بازی در اسرائیل منتشر شده ....

خود کونامی این بازی رو دو یا سه روز دیگه منتشر میکنه..

بنده فایل های این بازی رو مورد بررسی قرار دادم و متوجه شدم که این بازی نسخه کامل و اصل کونامی نیست و دارای باگ های مختلفی هست و ...

برای مثال استادیوم های این بازی در 4 حالت اب هوایی اجرا شدن ...اما در نسخه های قبل استادیوم ها در 5 نوع حالت اب هوایی اجرا میشودند و...

....
حالا چرا اسراییل؟قضیه جاسوسیه؟؟؟:-/

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
آخه من وقتی از pes به فیفا 11 مهاجرت کردم دو ماه طول کشید تا رابیافتم ولی تو شهرمون همون وقت مسابقات pes گذاشتن مام شرکت کردیم خیر سرمون همون اولاش حذف شدیم.درحالیکه قبلش واسه خودمون شاخ بودیم و همه رو میبردیم:d
بنظر بنده اگه کسی دوتاشو بازی کنه سبک بازیش بهم میخوره و ریزه کاریارو نمیتونه مسلط بشه..

---------- نوشته در 03:37 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 03:29 AM ارسال شده بود ----------

حالا چرا اسراییل؟قضیه جاسوسیه؟؟؟:-/

داداش منکه گفتم نمیشه هردوشون با هم در حد حرفه ای بازی کرد البته کار نشد نداره اما خب لازم نیست چنین کاری بکنی.
من میگم لذت ببر یعنی اینکه یدونشون به عنوان فان در نظر بگیر اون یکی دیگرو حرفه ای دنبال کن برد باختاش برات مهم باشه. به هر حال هرکس یک نظری داره یکی میگه این خوبه یکی دیگه یچیزه دیگه دوست داره.
من فقط میگم امسال میشه هردوشون بازی کرد هردو پیشرفت کردن اما کدومش برات در اولویت باشه اون دیگه باخودت

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
حالا چه کار کنیم؟؟؟بخریم یا نه؟؟؟؟الان تو اکثر فروشگاههای اینترنتی اومده.یعنی همشون تقلبیه و .....؟؟؟؟؟؟
کاش میشد خود بازی به اندازه ی کاورش هم که شده خوب میشد.
:|

دوستان یعنی نخریم؟
در مورد نسخه XBOX که نسخه کاملشه و بخرید ولی نسخه PC رو نمیدونم

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
سلام
امروز
30 شهریور=September 20
کونامی رسما اعلام کرده باز ی September 21 در اروپا
منتشر میشه برای کنسول های PC-XBOX- PS3
برای کنسول های PSP (PlayStation Portable), PlayStation 2, Nintendo 3DS به زودی تاریخ انتشارش گفته میشه

منبع
https://www.konami-pes2013.com/en/2012/09/pes-2013-will-be-released-september-20th-in-europe/

بنده تست های لازم رو انجام دادم و میدونم باگ زیاد داره .دیگه تصمیم با خودتون

یک مشکل دیگه هم هست توی این بازار شیر تو شیر ایران تشخیص دادن این دو بازی که بشه فهمید کدام نسخه منتشر شده خود کونامی هست . سخته ....

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
بازیش رو گرفتم. اصلا خوشم نیومد. عین قبلی هست..... من امتیاز 8 رو بهش می دم. به نظرم نباید سایت ها اینقدر بهش زیاد می دادن. 9 خیلیه. این که خوب نبود منتظر Pes 14 هستیم.
امسال رو با فیفا می گذرونیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر