Pro Evolution Soccer 2013 | Xbox 360

دموی اول بازی چه طور بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    42
  • نظرسنجی بسته شده است .

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,353
نام
مهدی
این باگی که میگی دقیقا کجاست ؟؟؟
بازی از حالت اماتور خارج شده
هر سال بازی دو سه روز زودتر میاد
یکی از دوستان گفت این نسخه اسرایلیه , که دمش گرم جوک قشنگی بود
یه جورایی بازی شبیه فیفا شده
اول اینی که من گرفتم لیگهای اروپایی رو نداره بخاطر همینه که میگم شاید همون دمو باشه که پچ شده
باگش هم مربوط به دروازه بان بود روی level top player هر چی شوت میزدم گل میشد دروازه بان انگار پشم بود داخل دروازه
دوستان میشه بگین قسمت لیگها کجا هست شاید یه وقت من ندیده باشم/:)

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d

امسال لیگ به صورت جدا در کار نیست....

قسمت لیگ رو امسال حذف کردن و با مستر لیگ ادغام کردن یعنی می تونی از طریق مستر لیگ لیگ بازی کنی....

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,353
نام
مهدی
امسال لیگ به صورت جدا در کار نیست....

قسمت لیگ رو امسال حذف کردن و با مستر لیگ ادغام کردن یعنی می تونی از طریق مستر لیگ لیگ بازی کنی....
دوست عزیز میشه بازیت چند گیگ هست
اینی که من دارم 5.8 گیگ هست بنظرم خیلی کمه

db07

کاربر سایت
Oct 31, 2007
2,353
نام
مهدی
بابا منم ایکس باکس رو دارم میگم موقعی که رو ی کنسول نصبش میکنه حجمش رو که نگاه میکنم میزنه 5.8 الان هم که توی سایت xbox360iso رفتم نگاه کردم حجمش رو زده 7.47 گیگ
نامردا واسه پول دراوردن دست به همه کاری میزنن این مغازه دارا
دوستان همچین تغییراتی رو توی بازی دیدن من که ندیدم:

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بابا منم ایکس باکس رو دارم میگم موقعی که رو ی کنسول نصبش میکنه حجمش رو که نگاه میکنم میزنه 5.8 الان هم که توی سایت xbox360iso رفتم نگاه کردم حجمش رو زده 7.47 گیگ
نامردا واسه پول دراوردن دست به همه کاری میزنن این مغازه دارا
این که ربطی نداره.الان بازی skyrim فکر کنم 3.8 گیگ جا میگرفت.به این چیزا ربطی نداره شما بازیت کامله.منم خودم متاسفانه هنوز زیاد بازی نکردم ولی تو همون دو دستی که بازی کردم مشکلی ندیدم

آخرین ویرایش:

'!|SNAKE|!'

کاربر سایت
Sep 4, 2011
725
نام
Soroush
من قبل هم گفتم عوض امتحان کردن نسخه ی جدید بشینید دموی فیفا رو بازی کنید که نه پول بدید و نه اعصابتونو خورد کنید و نه وقتتنو تلف کرده باشید !!! من خودم پس از سالها تصمیم گرفتم pes نخرم هر چند اسمشو نمیشه تحریم گذاشت !!

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما
یعنی بازی اینقدر داغونه !!!!
میشه دوستانی که گرفتن یکم توضیح بدن :)
گرافیک و ... چجوره ؟

hamidreza360

کاربر سایت
Jan 25, 2011
39
اول اینی که من گرفتم لیگهای اروپایی رو نداره بخاطر همینه که میگم شاید همون دمو باشه که پچ شده
باگش هم مربوط به دروازه بان بود روی level top player هر چی شوت میزدم گل میشد دروازه بان انگار پشم بود داخل دروازه
فک کنم شما همون پس 12 که با یه سری تغییرات اسمشو گذاشتن پس 13 و حدود 1 ماه میشه که تو بازار هستو خریدی,
دروازه بان خیلی خوب شده , پاس تو عمق هم سخت شده , دیگه الکی شوتا نمیره تو دروازه, در کل خیلی حرفه ای تر شده , دوستان خواهش میکنم الکی نقد نکنید و حقیقتو بنوسید

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
مسخره ها ، هی می گفتند که چلسی لایسنس شده ، رفتم با عشق چلسی این بازی رو خریدم باز زده London FC :|

HACKBOTER

کاربر سایت
Jul 3, 2008
1,077
نام
M o h A M a d
بازی با اصل و ریشه نسخه 2012 ساخته شده و یه مقدار به جزئیات ریز توجه شده وگرنه اون تغییرات بزرگی که با خودت بگی وای خدای من چقدر زمین تا آسمون عوض شده نیست.....

احساس و حال و هوای نسخه 2012 هنوز در بازی وجود داره منتها با کمی تغییرات ریز که ممکنه برای کسی که نسخه 2012 رو زیاد بازی کرده زیاد به چشم نیاد.

این نسخه میتونه برای یه کل کل چند نفره با هم و یک فان خوب برای رفع خستگی بد نباشه.....ولی به صورت تخصصی نباید بهش نگاه کرد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر