Pro Evolution Soccer 2013 | Xbox 360

دموی اول بازی چه طور بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    42
  • نظرسنجی بسته شده است .

hamdijam

کاربر سایت
Aug 4, 2011
992
نام
Noble 14
اقا قصد فن بازی ندارم! چون PES12 رو بازی نکردم میپرسم!pes12 رو پایی داره؟ دروازه بان رو میشه کنترل کرد؟ دفاع رو برا آفساید گیری میشه کشید جلو؟ خط دفاع رو میتونی موقع کاشته تکون بدی؟ میشه بازیکن رو کنترل کرد تا توپش بیرون بره؟ بعد اگه 12 نداره تو 13 گذاشتن؟؟

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
کلا هر نکته منفی که توی 2012 بوده رو برداشتن.از نظر من اصلا 2012 رو نخر دمو این بازی رو بگیر و بازی کن.

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
دوستان یه دو تا پچ اومده برای دمو که 28 تیم و چیز های دیگه اضافه می کنه.
البته این تو ایکس باکس نیست ولی شاید هم باشه نمی دونم!

soccer2008

کاربر سایت
Oct 3, 2011
66
سلام
اقا من اين دمو رو گفتم از يك سايت

چگونه انتقالش بدم به كنسول .4 گيگ اسليم .

از طريق فلش ؟؟
به هيچ عنوان به لايو دست رسي ندارم و اطلاعاتم در مورد اين طور كار ها خيلي كمه
ممنون ميشم توضيح بديد

danialwake

کاربر سایت
Apr 6, 2012
63
نام
دانیال
سلام
اقا من اين دمو رو گفتم از يك سايت

چگونه انتقالش بدم به كنسول .4 گيگ اسليم .

از طريق فلش ؟؟
به هيچ عنوان به لايو دست رسي ندارم و اطلاعاتم در مورد اين طور كار ها خيلي كمه
ممنون ميشم توضيح بديد

با استفاده از نرم افزار horizon به راحتی میتونی این کارو بکنی تو گوگلم یه سرچ بزنی میاد.

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein

ir-dl

کاربر سایت
Oct 28, 2011
743
نام
علیرضا
حالام مگه اين خطاي هند چيه كه مي خواي بدوني ؟!؟ يعني به خاطر خطاي هند مي خواي بخري!؟!؟!حالا بريم سر جواب: فعلا توي اين دموش نبود.

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
دوستان اینجا تاپیک PES VS. FIFA نیست اگر فن فیفا هستید برید تو تاپیک فیفا لازم نیست ارزش بازی رو کم کنید.

x_yashar_x

کاربر سایت
Dec 1, 2011
28
سلام دوستان. این چه وضعشه دیگه. کونامی هم دیگه شورشو درآورده.
من از زمان پلی استیشن 1 تا الانی که ایکس باکس 250 گیگ دارم فقط از فوتبال ها کونامی رو بازی کردم و فقط 1 بار فیفا بازی کردم چون اعتقاد دارم هوش مصنوعی و کیفیت PES بهتره. بگذریم...!
دیروز با هزار بدبختی وایمکس رفیقمو گرفتم تا بازی PES 2012 رو آپدیت کنم. خب به لایو وصل شدم بعد وارد بازی PES2012 شدم بعد گزینه آپدیت جیدید واسم نیومد !!! هیچی گفتم چیکار کنم چی کارنکنم و رفتم توی گزینه از آخر سومی یا چهارمی بود فکر کنم !!! و اسم گزینه اش یادم نیست و وقتی گزینه رو انتخاب کردم چند ثانیه طول کشید و بعد از بالا اولین گزیینه یعنی دیتا پک رو انتخاب کردم و آخرین آپدیت که نزدیک 64 مگابایت بود رو دانلود کردم و بعد نصب کردم. اما مشکل اینجاست که من میخواستم پیراهنه تیم ها و جابه جایی ها و اسم تیم ها درست بشه که نشد !!!!! و فقط چند تا توپ و استوک اضافه شد !!!!!
آخه اینم شد آپدیت !!!!!
به من بگید چه طوری باید اگه بخوام پیراهنه تیم ها و جابه جایی ها و اسم تیم ها درست بشه چی کار باید بکنم ؟؟؟ آپدیت این مورد رو چه جوری گیر بیارم و روی هارد ایکس باکسم نصب کنم ؟؟؟
واقعا" بهش احتیاج دارم.
با تشکر...

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
من از زمان پلی استیشن 1 تا الانی که ایکس باکس 250 گیگ دارم فقط از فوتبال ها کونامی رو بازی کردم و فقط 1 بار فیفا بازی کردم چون اعتقاد دارم هوش مصنوعی و کیفیت PES بهتره. بگذریم...!
دیروز با هزار بدبختی وایمکس رفیقمو گرفتم تا بازی PES 2012 رو آپدیت کنم. خب به لایو وصل شدم بعد وارد بازی PES2012 شدم بعد گزینه آپدیت جیدید واسم نیومد !!! هیچی گفتم چیکار کنم چی کارنکنم و رفتم توی گزینه از آخر سومی یا چهارمی بود فکر کنم !!! و اسم گزینه اش یادم نیست و وقتی گزینه رو انتخاب کردم چند ثانیه طول کشید و بعد از بالا اولین گزیینه یعنی دیتا پک رو انتخاب کردم و آخرین آپدیت که نزدیک 64 مگابایت بود رو دانلود کردم و بعد نصب کردم. اما مشکل اینجاست که من میخواستم پیراهنه تیم ها و جابه جایی ها و اسم تیم ها درست بشه که نشد !!!!! و فقط چند تا توپ و استوک اضافه شد !!!!!
آخه اینم شد آپدیت !!!!!
به من بگید چه طوری باید اگه بخوام پیراهنه تیم ها و جابه جایی ها و اسم تیم ها درست بشه چی کار باید بکنم ؟؟؟ آپدیت این مورد رو چه جوری گیر بیارم و روی هارد ایکس باکسم نصب کنم ؟؟؟
واقعا" بهش احتیاج دارم.
با تشکر...
خوب داداش تو توضیحات آپدیت نوشته که فقط مخصوص ترکیب تیم ها و چند تا کفش و...هستش..بعدم اینجا تاپیک pes 2013 هستش نه 2012
بورو تو این تاپیک توضیح دادند بچه ها http://forum.bazicenter.com/thread49831/page5/

آخرین ویرایش:

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
آخه اینم شد آپدیت !!!!!
واقعا" بهش احتیاج دارم.
با تشکر...

خوب این چه ربطی به تاپیک داره؟:d/:)

Black Operate

کاربر سایت
Nov 30, 2010
185
نام
خیام
کلا سری PES به .... رفته، نباید انتظار زیادی داشت...
:((=((

سری pes هنوزم که هنوزه محبوب ترین فوتبال هست . مخصوصا کسایی که 2 نفره بازی میکنند همشون از pes بازهای قدیمی هستند و وفاداریشون رو حفظ کردند . خود من هر کاری کردم نتونستم با فیفا 11 و 12 ارتباط برقرار کنم .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر