Pro Evolution Soccer 2013 | Xbox 360

دموی اول بازی چه طور بود؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    42
  • نظرسنجی بسته شده است .

GTA 4

کاربر سایت
May 7, 2009
230
نام
دانیال
همه ایرادا که دوستان گفتن به کنار پرتاب دست دروازه بان ها رو بچسب :D یعنی احسان حدادی عمرا بتوته اینقدر بندازه اونم این قدر هوایی که یهو بیاد پایین برسه به بازیکن :D ولی در کل من خوشم اومد.. زیاد پیشرفت نکرده ولی قابل تحمل تر از 12 هست ... به قول دوستمون این نسل هم تموم شد و حسرت يه پرو اولوشن درست و حسابي به دل ما موند البته 2009 خوب بود کلی بازی کردیم یادش بخیر.

poma

کاربر سایت
Oct 3, 2005
637
نام
بهراد
درود

آقا تو لایو بودم دیشب دیدم دموی دومش اومده گذاشتم تا صبح دانلود شد. امشب بازی میکنم ببینم چی شده. (امیدی بهش ندارم) اگه بازی کردین بیاین نظر بدین...

mori923

کاربر سایت
May 12, 2011
499
نام
مرتضی
درود

آقا تو لایو بودم دیشب دیدم دموی دومش اومده گذاشتم تا صبح دانلود شد. امشب بازی میکنم ببینم چی شده. (امیدی بهش ندارم) اگه بازی کردین بیاین نظر بدین...
خیلی از نسخه های قبلیش بهتره
من که کلی حال کردم

McSaturday

کاربر سایت
Feb 15, 2011
399
نام
مک‌ستردی
امیدوار بودم از فیفا تقلید نکنه! :| و کمی خلاقانه تر گیم‌پلی‌ ـش رو بهبود ببخشه. هرچند همین الان‌ ـش هم به اندازه‌ی فیفا 09 خوب نیست!

navid_x360

کاربر سایت
Jun 1, 2007
2,700
نام
نوید
سلام دوستان من دمویه دوم بازی انجام دادم.

این تنها نسخه ای از PES تو این نسل بود که تونستم تحملش کنم. حتی الان هر روز بازیش میکنم اشکالاتی داره اما واقعا راضی کنندس حتمی امسال PES2013 میگیرم چون ارزشش داره بازی به طور محسوسی روونتر شده و از اون حالته خشک درامده.

فقط میمونه لیسانسه تیمایه بزرگ و نقل انتقالات صحیح که انشالله اعمال بشه رو بازی دیگه حرف نداره.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,995
نام
نـــــــویـــــــــد
با توجه به اینکه 2011 رو 2 ساعت شاید هم کمتر بازی کردم و 2012 رو کلا بازی نکردم با این دمو حال کردم :d
به نظرم خیلی بهتر شده

godblasteer

کاربر سایت
Nov 7, 2011
315
دوستانی که میگن فیفا بازا اومدن از پس بد می گن اشتباه نکنن
اولین فوتبالایی که هممون بازی کردیم winning eleven تو کلوپ بود
یعنی یه جورایی به konami همه علاقه دارن
اما واقعا konami تو این نسل گند زد و fifa ترکوند
خود من بعد pes 10 دیگه نتونستم pes بزنم
اما وافعا ارزوم اینه konami برگرده به اوجش
اون موقع همه دوباره برمیگردن سمت pes