Pro Evolution Soccer 2010 - XBOX 360

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
ميدونم ربطي به اينجا نداره شرمنده
من يكي دو باري تو pes2009 رفتم تو قسمت becom e legend و واسه خودم يه بازيكن ساختم ، بازي اول رو بدون هيچ مشكلي انجام دادم ولي بعد از اون وقتي ميخوام برم بازي بعدي ازم ميخواد كه Training رو انتخاب كنم يا cancel كه با انتخاب Training وارد تمريني ميشه و با انتخاب كنسل هم خود بخود يه بازي رو انجام شده حساب مياره و ميره سراغ بازي بعدي و همين منوال ادامه پيدا ميكنه . اگه ممكنه بگيد چطوري ميتونم بصورت مستمر بازيها رو انجام بدم . با تشكر

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
ميدونم ربطي به اينجا نداره شرمنده
من يكي دو باري تو pes2009 رفتم تو قسمت becom e legend و واسه خودم يه بازيكن ساختم ، بازي اول رو بدون هيچ مشكلي انجام دادم ولي بعد از اون وقتي ميخوام برم بازي بعدي ازم ميخواد كه Training رو انتخاب كنم يا cancel كه با انتخاب Training وارد تمريني ميشه و با انتخاب كنسل هم خود بخود يه بازي رو انجام شده حساب مياره و ميره سراغ بازي بعدي و همين منوال ادامه پيدا ميكنه . اگه ممكنه بگيد چطوري ميتونم بصورت مستمر بازيها رو انجام بدم . با تشكر

دوست عزیز باید اینقدر تو تمرینات شرکت کنی ( بازیهای تمرینی) تا به ترکیبه اصلی راه پیدا کنی
بعد هم رو نیمکت ذخیره ها میشینی و به تدریج به عنوانه بازیکنه جایگزین میارتت تو و بعده مدتی اگر خوب بازی کنی ، فیکس میشی
ولی خیلی مهمه که تو تمرینها و بازیها خوب ظاهر بشی تا سریعتر پیشرفت کنی
برای این هم باید خوب جایگیری کنی و سره پسته خودت باشی ( بیخودی اینور اونور ندویی)
درست پاس بدی و موقعی هم که توپ تو پات نیست بهتره با گرفتن و نگه داشتنه دکمه LB اجازه بدی تاخوده دستگاه تو جایگیری کمکت کنه

یه نکته هم به همه دوستان میگم
خواهش میکنم تا جایی که ممکنه مقایسه فیفا و PES نکنید
اگر هم دیدید یه نفر میاد و رو اعصاب میره (با فن بوی بازیه فیفا) بیخیالش بشید و اجازه بدید خودشو خالی کنه
چون تا جایی که من متوجه شدم PES خیلی برای فیفایی ها مهمه و دوست دارن هر جور شده ، حتی با ایرادهایه الکی ازش بد گویی کنن
اینم بر میگرده به مشکلاته زیاده فیفا و ....
من تا الان خیلی کم دیدم تو تاپیکه فیفا کسی از طرفدارهای PES چیزی بگه ، چون به اندازه کافی بازیمون خوب هست که از ناراحتیه ضعفهاش پستهایه بی مورد تو تاپیکهایه دیگه ندیم;)

ممنون از همه دوستان

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
ديشب بازي رو گرفتم . بابام داشت ميرفت بخوابه بهش گفتم من pes 10 رو گرفتم بيا يه دست بزنيم.
اقا نشست يه 3 دست باهم بازي كرديم . خيلي حال كرديم.

بازي از نظر گرافيكي خيلي عالي هستش.
استاديوم ها هم كه عاليه.
گيم پلي هم كه مثل قبل عاليه(البته واسه اونايي كه pro باز هستن)
احساس ميكنم گل زدن با سر خيلي راحت شده

چند نكته كه من رو رنج ميده:
-هنوز وقتي بدون سرعت ميدو يي ضايع مي دون
-اين دست به كمر وايسدن دروازه بان ديگه چي چي هست؟؟
-دريبل ريز رو هم ديگه نميشه زد

hossain

کاربر سایت
Sep 26, 2005
1,001
نام
محمدحسين
دوستان....
من يه چيزي كه الان خيلي باهاش حال كردم...
.
هوش تيم هستش...
وقتي دقيقا مثلا 80 گل مي زنيد تيمي كه تعويض نكرده و با همون تركيب هستش يهو 3 تا تعويض مي كنه و اينش جالب هستش توي حمله هم هستش.
هميشه چه گل مي زدي چه نمي زدي توي 09 همين طوري يكي يكي تعويض مي كرد اين تعويضاش همه به جاست..
.
و توي گل زدن و حركات تك به تك...
يه حركاتي ميشه انجام داد...كه من خودم شاخ دراوردم.
و لقيه توپ خيلي خيلي بهتر شده مخصوصا شوت زدن و جمع نكردن توپ توسط دروازه بان...
پاس كاري زمين خوردنا فوق العاده شده.
مخصوصا حركات لب موقع خوشحالي(و چروك پيشوني موقع ناراحتي و خوشحالي)!......
در كل من هر لحظه يه چيزي توش ميبينيم كه بيش تر ازش خوشم مي يا.
و نورپردازي توي شب فوق العادست به راحتي حس مي كنيد بعضي جاهاي استاديوم نورش بيش تر هستش سايه زنيه فوق العاده نمي تونم از نور پردازي كوچكترين بدي بگم.
و حالا بقيشم بمونه براي بعد!
.

moer

کاربر سایت
Jun 20, 2009
528
نام
Masoud
لیگ قهرمانان اروپا رو می گی یا جام یوفا !؟

moer

اگه توی سرعت و دویدن شوت کنی اون اتفاق می افته . در غیر اینصورت من چنین مشکلی ندارم !!!
خوب بايد در حالت دويدن شوت كرد ديگه ! خيلي دير ميشوته اصاب خورد كن شده !

M.o.H

کاربر سایت
Oct 24, 2008
147
نام
M.o.H
با سلام و یک سوال:؟
نسخه اولی که به زبان ایتالیایی اومد با نسخه اصلی به جزء فونتا و زبون گزارشگر فرق دیگه ای داره؟

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
این شماره از بازی یه استارت بسیار خوب بود برای شماره بعد این بازی تا یه فوتبال به تمام معنا ببینیم.فقط خدا کنه این فانتزی بازیه ژاپنیها رو در شماره بعدش نبینیم.
راستی یکی از مسخره ترین کاراشون همین برداشتن جهت حرکت بود.اخه یعنی چی؟چرا من نباید بتونم بازیکنمو به چپ یا راست یا هر جهتی که خواستم تغییر بدم.؟؟؟؟؟

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,018
نام
محمد امین
یک ضعف عمده ای که این بازی نسبت به فیفا داشت و کلا بعضی ها انتقاد میکردن گرافیک بازی بود که تو این نسخه کاملا بهبود پیدا کرده و گرافیک بازی خیلی بالا رفته..

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
خوب بايد در حالت دويدن شوت كرد ديگه ! خيلي دير ميشوته اصاب خورد كن شده !
کی گفته ؟ موقعی که می خوای شوت کنی . دستتو از R1 یا همون Rb بردار . بعد شوت کن .
در کل شوت ها یه مقدار فرق هم کرده . قبلا اگه میخ واستی یه شوتی رو دقیق و محکم بزنی باید R2 یا همون RT رو می گرفتی . ولی الان دیگه احتیاجی نیست و یک راست هم بشوتی . محکم و جون دار و جهت دار می زنن .
با سلام و یک سوال:؟
نسخه اولی که به زبان ایتالیایی اومد با نسخه اصلی به جزء فونتا و زبون گزارشگر فرق دیگه ای داره؟
سلام
بله . فقط فونت و زبون تفاوت داره .

heyk2

کاربر سایت
Aug 19, 2009
44
استادیوما خوب شده گرافیک بهتر شده فقط چند تا چیز هست که واقعا اعصاب خورد کن هست یکی باگای روانی کننده مثلا بازیکن حریف از پشت تکل مینه و بازیکنت رو میزنه به طوری که بازیکنت مسدوم میشه و بازیکن حریف حتی سایش هم به توپ نمیخوره بعد داور انگار نه انگار حتی خطا هم نمیگیره(این اتفاق بارها افتاده برام)دومی این که با چی توپ رو استوپ میکنه؟قبلا یک RB میزدی این کارو میکرد!!!

sl1lm

کاربر سایت
Sep 1, 2008
22
نمیدونم شاید کسایی که اینجا پرو بازی میکنن پرو باز نبودن ولی من خودم از ps1 که اسمش winning eleven بود تا الان دارم فوتبال کونامی بازی میکنم یعنی تو عمرم فوتبال از این افتضاح تر ندیدم به غیر از گرافیک هیچ چیزش پیشرفت نداشت که هیچ تازه پسرفت هم داشته
1-بازی خیلی کند
2- گل زدن فوق العاده آسون جوری که تو یه بازی 10min با داداشم حداقل 7 یا 8 گل رد و بدل میشه
3-هوش مصنوعی بازیکن ها به اندازه گلابی هست
4-تیرک دروازه بیشتر میتونه توپ بگیره تا دروازه بان !!!!!!!!!!!!!!!!
5- دریب زدنش خیلی مصنوعی هست
به نظر من 09 خیلی بهتر بود آدم واقعا پاش میخکوب می شد زنده باد 09

آخرین ویرایش:

Hodor

کاربر سایت
Sep 26, 2005
10,109
نام
محمد رضا
09 به نظر شما بهتر از اینه؟:eek: 09 که یه افتضاحه تمام عیار بود!
هوش مصنوعی خیلی جایه کار داره!
مهاجما اصلا برای سر زنی جا نمیگیرن!
تو کرنرا همه یه جا جمع میشن و تا سانتر نکشی جم نمیخورن!
از گوش هم که اصلا فراری در کار نیست! شایدم نسخه 360 اینجوریه و ps باگهایه کمتری داشته باشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر