Pro Evolution Soccer 2010 - XBOX 360

sl1lm

کاربر سایت
Sep 1, 2008
22
همون یه تیکه که قرمز کردم . کافیه برای اثبات اینکه شما اصلا pes باز نیستی و اطلاعاتت در حد بسیار پایینی هست .
این بازی از همون زمان ps1 در اروپا و امریکا به اسم pes و در ژاپن به اسم wining eleven شناخته می شده !! خسته نباشید !!

پ.ن : کسی نمی دونه قضیه این سیو کردن ترکیب چی هست ؟ وقتی ترکیب رو سیو می کنی . هر دفعه که می خوای لود کنی line up رو خودش می چینه و فقط سیستم سیو می شه !! یعنی هر دفعه باید تعویض کنی و جای بازیکن ها رو عوض کنی !! کسی می دونه مشکل از کجاست؟

مثله اینکه یه دفعه شما یه چیزیتون میشه ها عزیز من مگه من که میخوام بازی کنم باید اطلاعاتتم فول باشه؟؟؟!!!!!! در ضمن واسه اینکه توجیح بشی پیشنهاد میکنم حتما برو تاریخچه pes رو بخون که سوتی ندی :laughing::laughing:اینم لینکشhttp://en.wikipedia.org/wiki/Pro_Evolution_Soccer
pes از زمانه ps2 اومد تو بازار .
سری 2 ایرادات
1-پنالتی زدنش واقعا میره رو اعصاب از 5 تا شوت ممکنه یدونش گل بشه!!!!!!!
2-رابط کاربریش واقعا سخت و افتضاح شده مخصئصا وقتی میخوای تعویض کنی
3-دکمه پاس رو که میزنی بعد از 2 ثانیه پاس میده که واقعا غیره طبیعی هست!!!!!!
4-بازیکن ها خیلی با هم قاطی میکنن
5-داروازه ها 4 تا تیرک داره 2تا تیرک های عمودی یکی افقی یکی دیگه هم دروازه بان:cheesygri:eek:

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
مثله اینکه یه دفعه شما یه چیزیتون میشه ها عزیز من مگه من که میخوام بازی کنم باید اطلاعاتتم فول باشه؟؟؟!!!!!! در ضمن واسه اینکه توجیح بشی پیشنهاد میکنم حتما برو تاریخچه pes رو بخون که سوتی ندی :laughing::laughing:اینم لینکشhttp://en.wikipedia.org/wiki/Pro_Evolution_Soccer
pes از زمانه ps2 اومد تو بازار .
سری 2 ایرادات
1-پنالتی زدنش واقعا میره رو اعصاب از 5 تا شوت ممکنه یدونش گل بشه!!!!!!!
2-رابط کاربریش واقعا سخت و افتضاح شده مخصئصا وقتی میخوای تعویض کنی
3-دکمه پاس رو که میزنی بعد از 2 ثانیه پاس میده که واقعا غیره طبیعی هست!!!!!!
4-بازیکن ها خیلی با هم قاطی میکنن
5-داروازه ها 4 تا تیرک داره 2تا تیرک های عمودی یکی افقی یکی دیگه هم دروازه بان:cheesygri:eek:
مهندس ! شما هنوز نمی دونی اسم بازی که می گی چی هست . بعد اومدی داری راجع بهش اظهار فضل هم می کنی ؟ :laughing: اولا شما گفتی : اونموقع که اسمش we بود !
یعنی فکر می کنی دیگه الان اسمش we نیست:laughing: در حالی که هنوزم در ژاپن با همین اسم شناخته می شه . مثل سابق ! دوما یاد بگیر منبعی مثل ویکی پدیا رو هیچوقت جدی نگیری . همونطور که همه می دونن الان pes و pes 2 رو ps1 موجود هست . بعد از اون مال ps2 شد . هر چند این قضیه ربطی به سوتی شما نداره . در ضمن :
1. پنالتی زدن از حالت رندوم در اومده . دست خود بازیکن شده . بده ؟ شما بازیکن نیستی مشکل کونامی چیه ؟
2.اینگلیسیت رو خوب کن . رابط کاربریش مشکلی نداره .
3. گیم پدتو عوض کن ! :smile:
4. عجب !!
5. این دیگه جوک سال بود ! حد اقل همه می دونن که AI دروازه بان pes به مراتب از رقیبش فیفا بهتره .

در کل از بازی بدت اومده مسئله ای نداره . اینجا تاپیک رو به هم نریز .

خوش باشی

sl1lm

کاربر سایت
Sep 1, 2008
22
مهندس ! شما هنوز نمی دونی اسم بازی که می گی چی هست . بعد اومدی داری راجع بهش اظهار فضل هم می کنی ؟ :laughing: اولا شما گفتی : اونموقع که اسمش we بود !
یعنی فکر می کنی دیگه الان اسمش we نیست:laughing: در حالی که هنوزم در ژاپن با همین اسم شناخته می شه . مثل سابق ! دوما یاد بگیر منبعی مثل ویکی پدیا رو هیچوقت جدی نگیری . همونطور که همه می دونن الان pes و pes 2 رو ps1 موجود هست . بعد از اون مال ps2 شد . هر چند این قضیه ربطی به سوتی شما نداره . در ضمن :
1. پنالتی زدن از حالت رندوم در اومده . دست خود بازیکن شده . بده ؟ شما بازیکن نیستی مشکل کونامی چیه ؟
2.اینگلیسیت رو خوب کن . رابط کاربریش مشکلی نداره .
3. گیم پدتو عوض کن ! :smile:
4. عجب !!
5. این دیگه جوک سال بود ! حد اقل همه می دونن که AI دروازه بان pes به مراتب از رقیبش فیفا بهتره .

در کل از بازی بدت اومده مسئله ای نداره . اینجا تاپیک رو به هم نریز .

خوش باشی
نه شما بیماری خود در گیری داری جیگر اگه اون عینک افتابیتو برداری بهتر میتونی بازیو ببینی.
1-تا حالا پنالتی زدی یا فقط دموشو نگاه کردی؟؟؟؟
2-منظور از رابط کاربری کار کردن با منو ها هست که واقعا افتضاح شده این دفعه گند زذه بهش.یعنی واقعا خودت قبول نداری منو تعویض کردنش نصبت به قبل مسخره تر شده !!!!
3-نمیدونم شاید پرویی که فقط دست شما هست تا دکمه پاس رو میزنی پاس میده!! ولی ماله بقیه این جوری نیست!!! احتمالا پرو واسه شما یه بازی جدا ساخته:laughing::laughing:
4-عجب که نداره عینه واقعیته.اگه فقط 2تا بازی کنی متوجه میشی*
5-بله نسبت به فیفا سره اما نسبت به تمامه پروهای قبلی واقعا ضعیفتر هست

در کل اگه همون پرو09 با این گرافیکو انیمیشن میدادن بیرون خیلی بهتر از این بود
من از فیفا تعریف نکردم که شما میای اینو با فیفا مقایسه میکنیا!!
در ضمن شما بهتره بری سبزی خورد کنی تا اینکه بیای از بازیی تعریف کنی که فقط دموشو دیدی:laughing::laughing:

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
عزیزان لطف کنین بحث های مسخره رو با پیغام خصوصی به پایان برسونین.تاپیک رو خراب نکنین هرکسی در مورد هرچیزی یه نظری داره

Hamed PC

کاربر سایت
Oct 5, 2008
916
نام
Hamed
منم اين بازي به دستم رسيد. بازي جالبي شده . يه نظر شخصي دارم:
FIFA يه شبيه ساز زيباست
PES يه بازي زيبا
اصولا تو فيفا پاس كاري و حمله سريع و حمله از گوش راحت و دريبل زني جايي نداره (هيچ وقت تو فوتبال واقعي نديدم كه راحت از گوش حمله شه سانتر شه درگيري هاي تو زمين تند تند باشه) ولي پرو يه بازي زيباست

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
نه شما بیماری خود در گیری داری جیگر اگه اون عینک افتابیتو برداری بهتر میتونی بازیو ببینی.
1-تا حالا پنالتی زدی یا فقط دموشو نگاه کردی؟؟؟؟
2-منظور از رابط کاربری کار کردن با منو ها هست که واقعا افتضاح شده این دفعه گند زذه بهش.یعنی واقعا خودت قبول نداری منو تعویض کردنش نصبت به قبل مسخره تر شده !!!!
3-نمیدونم شاید پرویی که فقط دست شما هست تا دکمه پاس رو میزنی پاس میده!! ولی ماله بقیه این جوری نیست!!! احتمالا پرو واسه شما یه بازی جدا ساخته:laughing::laughing:
4-عجب که نداره عینه واقعیته.اگه فقط 2تا بازی کنی متوجه میشی*
5-بله نسبت به فیفا سره اما نسبت به تمامه پروهای قبلی واقعا ضعیفتر هست

در کل اگه همون پرو09 با این گرافیکو انیمیشن میدادن بیرون خیلی بهتر از این بود
من از فیفا تعریف نکردم که شما میای اینو با فیفا مقایسه میکنیا!!
در ضمن شما بهتره بری سبزی خورد کنی تا اینکه بیای از بازیی تعریف کنی که فقط دموشو دیدی:laughing::laughing:
اون کسی که اینجا بیماری داره . شمایی و کاملا هم مشخصه . شک نکن جیگر جون !
من هر دو تا نسخه pes10 رو فردای تاریخ ریلیز بازی کردم . دقیقا موقعی که تو فکر می کردی دیگه اسم این سری بازی WE نیست:laughing:
1. در نسخه های قبلی پنالتی زدن کاملا رندوم بود . به صورتی که شما اگه سمت راست بالا توپ رو می زدی . امکان این که توپ به بیرون بره ( حتی با بازیکنانی مثل رونالدو ) بود و بازیکن هم هیچ نقشی در این موضوع نداشت . حالا ممکن بود همون پنالتی هم گل بشه ! و بیرون نره !! ولی در سیستم جدید کاملا نسبت به مدت زمانی که جهتا رو روی پد نگه می داری . توپ هم همونجا می ره . واقعا درک این موضوع اینقدر سخت هست ؟
2. منوی تعویض تاثیری در مکانیزم گیم پلی نداره که شما بگی کلا 09 از 10 بهتره !!!!!!! من خودم 4 تا پست بالاتر هم گفتم منو 09 بهتر بود . ولی این اصلا موضوع مهمی نیست . مهم گیم پلی لذت بخش هست .
3. مطمئن باش پاس دادن هیچ مشکلی نداره . و شما باید مشکل رو تو خودت حل کنی . پاس کاری ها کاملا real و حقیق هستن . ضمنا :
پرو بازی نمی سازه !! کونامی بازی می سازه !! یه سوتیه دیگه :laughing:
4. همون واقعا عجب داره !
5. اینم یک جوک دیگه . کسی که بگه pes 09 از pes 10 سرتر هست . کاملا مشخصه چه فرد معلوم الحالی هست !

سبزی خورد کردن مال امثال تو که هنوز 4 تا اسم رو هم بلد نیستن . چه برسه به اظهار فضل کردن . :laughing:
شما هر نظری داری واسه خودت نگه دار . اینجا تاپیک pes 10 هست و با 09 مقایسه نمی شه .

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
اولا که تایپیک مقایسه توسط اینجانب ایجاد شده:biggrin1:
دوما من امسال دل خوشی از هیچکدوم ندارم:mad:
سوما کسی که بگه 09 از 10 سرتره نباید باهاش بحث کرد:-"

Lord Hell

کاربر سایت
Dec 30, 2006
584
نام
میلاد
دقیقا موافقم باهات . متاسفانه برخی دوستان اینجا یه پستایی می دن که ادم نمی دونه باید گریه کنه یا بخنده !!
تاپیک مقایست کو ؟ :biggrin1: اگه اینجا باز کردی به زودی قفل می شه ها :biggrin1:

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
دقیقا موافقم باهات . متاسفانه برخی دوستان اینجا یه پستایی می دن که ادم نمی دونه باید گریه کنه یا بخنده !!
تاپیک مقایست کو ؟ :biggrin1: اگه اینجا باز کردی به زودی قفل می شه ها :biggrin1:
تایپیک مقایسه در قسمت xbox360 هست.
مشکل بعضی از دوستان اینه که میخوان هر پستی رو جواب بدن که همین باعث میشه تایپیک به بیراهه بره.

sl1lm

کاربر سایت
Sep 1, 2008
22
اولا که تایپیک مقایسه توسط اینجانب ایجاد شده:biggrin1:
دوما من امسال دل خوشی از هیچکدوم ندارم:mad:
بلاخره دوست عزیز هر کسی یه نظری داره اگه باره اولت هست اومدی فوتبال بازی میکنی بهتره بری سری های قبله pes رو ببینی اونوقت میفهمی اینی که داری بازی میکنی اصلا هیجان نداره.گرافیکو نمیگما گیم پلی منظورمه

numberXIII

کاربر سایت
May 21, 2008
133
بلاخره دوست عزیز هر کسی یه نظری داره اگه باره اولت هست اومدی فوتبال بازی میکنی بهتره بری سری های قبله pes رو ببینی اونوقت میفهمی اینی که داری بازی میکنی اصلا هیجان نداره.گرافیکو نمیگما گیم پلی منظورمه

:eek::eek::eek: اره شاید از هیجان منظورت باگای عجیب غریب شماره قبلش باشه نه؟
تو این شمارش واسه گل زدن باید با تاکتیک و پاسکاری بیشتر به گل رسید و گلای مفتش کمتر شده شاید ازین لحاظ باهاش حال نمیکنی :-"

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد

ببین عزیزم شما حق داری نظر شخصی داشته باشی ولی:
اولا:یادت باشه هر نظری محترم نیست مخصوصا جاییکه حقایق رو زیر سوال میبری
دوما:شما میگی من اولین باره فوتبال بازی کردم:smile:باشه عزیزم;)شما هرطور راحتی فکر کن:cool:
سوما شما میتونی 09 رو از 10 بیشتر دوس داشته باشی ولی نمیتونی بگی 09 از 10 بهتر بود چون حرف واقعا غیر قابل قبولیه.
مثل این میمونه من بگم گرافیک uncharted1 از 2 بهتر بود .خوب مسلما با سیل عظیم تمسخرها روبرو میشم حتی اگه بگی شماره یکش بیشتر به من میچسبه بازم تمسخر میشی ولی باز مقداری قابل قبوله پس سعی کن بگی 09 از 10 بیشتر به من چسبید ولی هیچوقت نگو 09 از 10 بهتره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر