PlayStation Plus

xblack

کاربر سایت
Nov 30, 2014
20
لازما نه مال من فعال نیست :-"
اخه دیدم اکثر فروشنده ها میخان
توی دانلود بازی روی calculation میمونه جلو نمیره
توی قسمت اکانت و تنظیمات اکانت هم هر از گاهی ارور کانکشن میده dns شکن گذاشتم فرقی نکرد شما چه پیشنهادی میدی؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
توی قسمت اکانت و تنظیمات اکانت هم هر از گاهی ارور کانکشن میده dns شکن گذاشتم فرقی نکرد شما چه پیشنهادی میدی؟
ارتباطی با دو مرحله ای نداره من اکانتی که خریدم دو مرحله ای داره صذفا برای امنیت اکانت و دلایل دیگه میذارن اون مشکل دانلود برای نت هست که این چند هفته همینطور شده دی ان اس های مختلف رو تست کن رادار چند روزه ترکیده برای من الکترو فعلا جواب میذه گاهی هم کلا هیچکدوم جواب نمیده
این دکتر گیم معتبر هست؟ ازش قیمت گرفتم بد نبود
12 ماهه پریمیوم 1600
دوکی اگه قیمتش اپدیت باشه ۱۱۰۰ میده همینو!

porfesor

کاربر سایت
Jan 30, 2013
2,488
نام
Farhad
مال نته.
این دی ان اسا بزن تست کن.وقتیم گیر میکنه نت خاموش روشن کنین یا کنسول ریست کنین گاهی جواب میده.
Screenshot_20230402_102941_Chrome.jpg Screenshot_20221024-194211_Chrome.jpg Screenshot_20230119_155738_Telegram.jpg 2021-12-03-23.04.18-1024x974.jpg

• Like
Reactions: navid_x360

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,823
نام
مرتضی
دوستان از Meet your Maker غافل نشید فوق العاده بازی معتاد کننده ای هست. ملت چه مپ هایی ساختن همین اول کاری. وقتی وارد مپ یک پلیر میشی از شدت استرس دقیقاً سانت به سانت که حرکت میکنی دور و اطرافت رو چک میکنی که اگر تله ای گذاشته بزنیش. معمولا نمیشه یک مپ رو بار اول رفت و اینقدر با آزمون خطا جلو میری تا رو مسیر مسلط بشی.
این حجم استرسی که تو این یکی دو ساعت تجربه کردم آخرین بار نسل قبل توی Rainbow six siege بود که تجربه کردم. کلا بشدت تجربه تازه و خلاقانه ای هست.

xblack

کاربر سایت
Nov 30, 2014
20
یکی از دوستانم که ساکن ترکیه هست مشخصات کارت ویزاشو که ماله ترکیه هست در اختیار من داد تا پلاس بخرم
در حین خرید پیغام خطا میگیرم something were wrong
ادرس و مشخصات پستی هم واسم فرستاد
کسی هست که تجربه خریدمستقیم با کارت داشته باشه؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
یکی از دوستانم که ساکن ترکیه هست مشخصات کارت ویزاشو که ماله ترکیه هست در اختیار من داد تا پلاس بخرم
در حین خرید پیغام خطا میگیرم something were wrong
ادرس و مشخصات پستی هم واسم فرستاد
کسی هست که تجربه خریدمستقیم با کارت داشته باشه؟
با ای پی ترکیه باید خریداری بشه تا جایی که میدونم اگر اعتماد دارید اکانتو بدید خودش ازونور خرید بزنه براتون راحتتره
با وی پی ان هم میشه اگه ترکیه باشه

• Like
Reactions: xblack

mahany_mahan

کاربر سایت
Nov 2, 2007
284
نام
ماهان
سلام به همه
من به تازگی پلاسم تموم شده و می خوام پلاس تهیه کنم منتهی با قیمت 5 میلیون تومنیش یه خورده مشکل دارم :D برا همین تصمیم گرفتم با یکی اشتراکی با هم بخریم.به اینصورت که من مشخصات اکانتم رو در اختیارش قرار می دم که روی کنسولش اکتیو کنه(یعنی ظرفیت دو) و خودمم که روی اکانت خودم بازی می کنم.من تمام بازیای ازپنج شیش سال قبل پلاس یه اضافه کلی بازی که خودم خریدم هم تو اکانتم دارم که می تونید استفاده کنید.دوستانی که تمایل دارن با هم پلاس بخریم بهم پیام خصوصی بدن.
متشکرم

• Sad
Reactions: SNIPER II

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر