PlayStation Plus

xblack

کاربر سایت
به هیچ وجه چنین ریسکی نکن، چنین آفرهایی تنها 2 تا دلیل می تونه داشته باشه شارژ حساب با کردیت کارت دزدی یا تحویل اکانت هکی به شما
که در هر 2 صورت کنسولتون بن دائم میشه ارزش نداره بخاطر 500/600 تومن بالا پایین 30 میلیون کنسولت تبدیل به آجر بشه
واقعا هیچ جوره نمیشد باور کرد تازه میگفت پای من فروشنده 200 تومن میافته ~X(
خیلی تلاش کردم که بتونم ازش یه سوتی بگیرم ولی نداد
اقا یه سوال پلاس ریجن ترکیه نمیشه با کد ریدم کرد؟
تا اونجایی که میدونم این محدودیت توی ریجن ترکیه هست که پلاس میشه فقط با کردیت کارت یا پی پال خرید درسته؟

Need-More-Speed

Gold User
واقعا هیچ جوره نمیشد باور کرد تازه میگفت پای من فروشنده 200 تومن میافته ~X(
خیلی تلاش کردم که بتونم ازش یه سوتی بگیرم ولی نداد
اقا یه سوال پلاس ریجن ترکیه نمیشه با کد ریدم کرد؟
تا اونجایی که میدونم این محدودیت توی ریجن ترکیه هست که پلاس میشه فقط با کردیت کارت یا پی پال خرید درسته؟
پس مشخص شد هکی یا کردیت دزدیه توی هیچ ریجنی چنین قیمتی به صورت قانونی امکان نداره
ترکیه گیفت کارت نداره کلا فقط با حساب بانکی میشه شارژش کرد

porfesor

کاربر سایت
اتفاقا من هم سایت ایران گت دیدم و نظرم جلب کرد
شما این فروشگاه تایید میکنید؟ قبلا هم خرید داشتین؟
پ.ن: ظاهرا ایران گت به سایت apktops مرتبط هست و من خیلی خاطره خوشی از این سایت ندارم
یماه پیش شانسی پیداش کردم دیگه اکانتو دادم بهش ۵۰۰ لیری شارژ کرد خیلیم زود شارژ کرد.
اون سایته که گفتی جریانشو نمیدونم چیه

xblack

کاربر سایت
واسه استفاده از استور پلی استیشن کشور ترکیه با اکانت خودم باید از فیل شکن ترکیه استفاده کرد؟ منظورم وارد شدم از طریق کامپیوتر یا برنامه موبایلش یا خود کنسول هست برای خرید بازی؟

AMIN-PASHA

کاربر سایت
واسه استفاده از استور پلی استیشن کشور ترکیه با اکانت خودم باید از فیل شکن ترکیه استفاده کرد؟ منظورم وارد شدم از طریق کامپیوتر یا برنامه موبایلش یا خود کنسول هست برای خرید بازی؟
رو کنسول میری رو اکانت ترکیه و با اون به استور وصل میشی، عین وصل شدن با اکانت امریکا و رجین های دیگه به استور،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

porfesor

کاربر سایت
من خواستم خرید کنم نمیشد .دیگه ف یلتر شکن زدم سرور ترکیه شیر کردم تا تونستم خریداری کنم.
الانو نمیدونم دیگ

mac man

کاربر سایت

اینجا بازی های اکسترا رو هم لیست کرده .
بعضی وقت ها که استور رو میگردم زیر بعضی از بازی ها نوشته پریمیوم . اما شنیدم که فقط بازی های ps3 به قبل روی پریمیوم میان اونم بصورت استریم

Need-More-Speed

Gold User
اینجا بازی های اکسترا رو هم لیست کرده .
بعضی وقت ها که استور رو میگردم زیر بعضی از بازی ها نوشته پریمیوم . اما شنیدم که فقط بازی های ps3 به قبل روی پریمیوم میان اونم بصورت استریم
کلا پریمیوم شامل همه موارد قبلی هست به اضافه همون کالکش بازی های قدیمی که استریم میشن

SiminSecret

کاربر سایت
دوستان در حین جست و جو برای خرید پلاس با فروشنده ای برخورد کردم که هزینه پلاس معمولی واسه 1سال روی اکانت شخصی رو 400 هزار ت و پلاس پریمیوم 600 هزار ت عنوان کرد به همراه ضمانت و امکان تغییر مشخصات اکانت!
دلیل قیمت که پرسیدم گفتن متدی هست که استفاده میکنن
من باور نکردم گفتم نظر شما رو بپرسم؟
والا من پلاس دیلاکس یک ساله ریجن ترکیه برام فعال کردن ظرفیت 2 به مبلغ 700 تومن!
الان اکسترا رو دکتر میفروشه 700-750 تومن، قیمتش همینه خیلی هم فرد مطمئنی هست (من البته پلاس از یه آشنا گرفتم)

AMIN-PASHA

کاربر سایت
اره.
الان اکسترا دارم .
میخوام ببینم پریمیوم چی داره که ببینم ارتقا بدم یا نه
پریمیوم اینطوریه
همه ی بازی های اکسترا + تعدادی از بازی های ps3 که فقط استریم میشه + یه تعداد از بازی کلاسیک ps1 و ps2 که قابل دانلود و بازی هستن + نسخه ی ترایل یه سری از بازیها که میتونی قبل خریدشون اگه پریمیوم داشته باشی چند ساعت اولیه بازی رو بازی کنی و اگه خوشت اومد خرید کنی
به نظرم بهترین مزیت پریمیوم بازی های ps3 هست که نت ایران جواب گو نیست و نمیشه بازی کرد،

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

EL-BARTO

کاربر سایت
والا من پلاس دیلاکس یک ساله ریجن ترکیه برام فعال کردن ظرفیت 2 به مبلغ 700 تومن!
الان اکسترا رو دکتر میفروشه 700-750 تومن، قیمتش همینه خیلی هم فرد مطمئنی هست (من البته پلاس از یه آشنا گرفتم)
کدوم دکتره که پلاسم میفروشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند