PlayStation Plus

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من یه چند تا سوال دارم ممنون میش اونای کهد پلاس خریداری کردن جوابمو بدن

1 بازی های که واسه پلاس اکانت اروپا گزاشته میشه بابازی هایی که واس پلاس اکانت امریکا گزاشته میشه فرق داره؟یا کلا سراسری هستن
2 بازی های به صورت ماهانه گزاشته میشه تا کی برای بازی کردن اعتبار داره؟1 ماه ؟یا تا اتمام اکانت پلاس؟ یا کلا اعتبارش تموم نمیشه میشه بعد از اتمام پلاسهم بازی کردشون؟
3 من کلا فک نکنم بخام انلاین بازی کنم به نظر شما بازی هاش ارزش شو دارن پلاس یک ساله بخرم؟؟؟؟؟؟ الان یه سالش چنده؟

1.فرق نداره
2.تا اتمام پلاس
3.بیشتر بازیهای مستقل Free میشن. اگه انتظار بازی AAA نداشته باشی ارزششو داره. پلاس یه ساله امریکا 180 هستش واسه اروپا فک کنم یکم گرون تر باشه

zagr0s

کاربر سایت
Sep 22, 2011
101
سلام , بچه ها ممنون میشم اگه کسی بتونه توی یه مورد پیش پا افتاده کمک کنه و جواب بده!
بچه ها من اکانت اصلیم برای اروپا هستش . اکانت دومی هم دارم که برای آمریکا هستش.
حالا سوال اصلی اینه:
اگر من روی اکانت آمریکا پلاس یکساله بخرم و عضو پلاس بشم , میتوننم اون رو روی اکانت اروپام هم فعالش کنم؟ یعنی درواقع رو هر دو اکانتم پلاس باشه و از تخفیف ها و بازی آنلاین توی ریجن (اکانت) اروپا م هم استفاده کنم؟
ممنون میشم اگه جواب بدید.

aaa666

کاربر سایت
Sep 2, 2014
229
نام
آرمان
سلام , بچه ها ممنون میشم اگه کسی بتونه توی یه مورد پیش پا افتاده کمک کنه و جواب بده!
بچه ها من اکانت اصلیم برای اروپا هستش . اکانت دومی هم دارم که برای آمریکا هستش.
حالا سوال اصلی اینه:
اگر من روی اکانت آمریکا پلاس یکساله بخرم و عضو پلاس بشم , میتوننم اون رو روی اکانت اروپام هم فعالش کنم؟ یعنی درواقع رو هر دو اکانتم پلاس باشه و از تخفیف ها و بازی آنلاین توی ریجن (اکانت) اروپا م هم استفاده کنم؟
ممنون میشم اگه جواب بدید.

فقط میتونید توی بازی آنلاین از پلاس اکانت دیگه استفاده کنید و قابل استفاده برای تخفیفات استور متفاوت نیست.

Maxxxx

کاربر سایت
Apr 18, 2015
378
نام
سعید
دوستان فقط یک نگاه بندازید چقدر ملت راضی ان ! لطفا همکاری کنید :victory:
g2l5bdy6r8hixe81swmd.png

NS game

کاربر سایت
Sep 4, 2012
13
نام
نیکان صبوری
ببخشید کسی اینجا هست که کمکم کنه تا بتونم 14 رو try پلاس رو، رو اکانت خودم بگیرم
مشکل
credit cards رو چطوری حل کنم​

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
خدایی وضعیت بازی های رایگان ps4 و xbox 1 اصلا قابل مقایسه با هم نیستن! الان مثلا همین ماه مایکروسافت کیلر اینستینکت رو داره رایگان میده! با یه بازی دیگه! تازه علاوه بر اینها deus ex و dirt 3 هم واسه 360 رایگانه که اونا رو هم میشه با قابلیت backward رو x1 اجرا کرد! یعنی 4 تا بازی! من به عنوان کسی که فن هیچ کدوم از این دوتا شرکت نیست واقعا سیاست های مایکروسافت رو ترجیح میدم به سونی! سونی فقط واسه حفظ آبرو داره بازی رایگان میده. ترسم اینه که آخرش بیان بگن به دلیل عدم استقبال کاربران از سرویس بازی های رایگان، کلا این سرویس رو بی خیال میشیم! :D
البته من از خرید کنسول ps4 به هیچ وجه پشیمون نیستم چون اولویت من بازی های رایگان پلاس نیست! اما وقتی اینهمه ملت داره داد میزنه تو این چند ماه که آقا بازی های خوب واسه پلاس بذارید گوش مسئولین سونی کجاست؟!

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
خدایی وضعیت بازی های رایگان ps4 و xbox 1 اصلا قابل مقایسه با هم نیستن! الان مثلا همین ماه مایکروسافت کیلر اینستینکت رو داره رایگان میده! با یه بازی دیگه! تازه علاوه بر اینها deus ex و dirt 3 هم واسه 360 رایگانه که اونا رو هم میشه با قابلیت backward رو x1 اجرا کرد! یعنی 4 تا بازی! من به عنوان کسی که فن هیچ کدوم از این دوتا شرکت نیست واقعا سیاست های مایکروسافت رو ترجیح میدم به سونی! سونی فقط واسه حفظ آبرو داره بازی رایگان میده. ترسم اینه که آخرش بیان بگن به دلیل عدم استقبال کاربران از سرویس بازی های رایگان، کلا این سرویس رو بی خیال میشیم! :D
البته من از خرید کنسول ps4 به هیچ وجه پشیمون نیستم چون اولویت من بازی های رایگان پلاس نیست! اما وقتی اینهمه ملت داره داد میزنه تو این چند ماه که آقا بازی های خوب واسه پلاس بذارید گوش مسئولین سونی کجاست؟!

می دونی بحث انگیزه شرکت هست. مایکروسافت الان نیاز داره که امتیاز بده حالا به هر شکل که به فروش بیشترش کمک کنه. اتفاقا کسایی که بتونن هر 2 کنسولو داشته
باشن از این دست و دلبازی نسبی مایکروسافت الان استقبال می کنن. سونی خیلی تو فروش جلوتره و خیالش راحته. انگیزه ای الان نداره که بخواد امتیاز خاصی مثل بازیای تاپ برای پلاس ps4 بده.
اگه هنوز داره برا ps3 بازیای پلاس بهتری نسبت به ps4 می ده برا اینه که انلاین زدن تو ps3 نیازی به پلاس نداره پس باید یه جوری طرف رو متقاعد به خرید پلاس کنه. البته صرفا دیدگاه منه. ممکنه
به واقعیت زیادم نزدیک نباشه.

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
می دونی بحث انگیزه شرکت هست. مایکروسافت الان نیاز داره که امتیاز بده حالا به هر شکل که به فروش بیشترش کمک کنه. اتفاقا کسایی که بتونن هر 2 کنسولو داشته
باشن از این دست و دلبازی نسبی مایکروسافت الان استقبال می کنن. سونی خیلی تو فروش جلوتره و خیالش راحته. انگیزه ای الان نداره که بخواد امتیاز خاصی مثل بازیای تاپ برای پلاس ps4 بده.
اگه هنوز داره برا ps3 بازیای پلاس بهتری نسبت به ps4 می ده برا اینه که انلاین زدن تو ps3 نیازی به پلاس نداره پس باید یه جوری طرف رو متقاعد به خرید پلاس کنه. البته صرفا دیدگاه منه. ممکنه
به واقعیت زیادم نزدیک نباشه.
متاسفانه درسته. و این رو باید به کسایی گفت که چشم و گوش بسته فن یه شرکت خاص میشن و فکر می کنن هر کاری اون شرکت بکنه درسته!نه سونی و نه مایکروسافت هیچ کدومشون به فکر منو شما نیستن! به فکر جیبشونن. حالا شرکتی مثل سونی وقتی جیبش از عملکرد بسیار خوب ps4 پر شد اینجوری از کیفیت خدماتش کم میکنه!

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
دوستان فقط یک نگاه بندازید چقدر ملت راضی ان ! لطفا همکاری کنید :victory:
g2l5bdy6r8hixe81swmd.png
اونهاي كه با اين راضي هستن ماه بعد يوشيدا بجاي بازي بهشون فحش بده هم راضي هستن. :دي. تا جايي كه يادمه دوتا بازي درست درمون مجاني براي پلاس نداده.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
اونهاي كه با اين راضي هستن ماه بعد يوشيدا بجاي بازي بهشون فحش بده هم راضي هستن. :دي. تا جايي كه يادمه دوتا بازي درست درمون مجاني براي پلاس نداده.

چرا داده اما مربوط به خیلی وقت پیش میشه :D

Contrast
Resogun
Outlast
Deadnations
Trine 2
Strider
FEZ
Dust an elysian tale
Infamous first light
Transistor
Oddworld
Valiant hearts
MGS V GZ
Rocket League
Lara Croft and the Temple of Osiris

حالا اینا بازی هایی بودن که من واقعا لذت بردم ازشون. خیلی های دیگه هم هستن که خفن بودن و من حال نکردم فقط. منتهی همونطور که گفتم اینا مربوط به چندین ماه قبل میشه :D

Hamzeh_Yz

کاربر سایت
Jan 28, 2013
560
نام
حمزه
محض اطلاعتون متای grim fandango از متال گر 5 بالاتره با متای 9.4 نسخه pc احتمالا بهترین بازی میشه که تو چند وقت قبل برا plus اومده مشکل کسایین که ندونسته و فقط بخاطر اینکه اسم بازی رو نشنیدن جبهه گیری منفی میکنن ;) اون یکی بازی هم که هنوز بازی نکرده دارین میکوبین . همین مدل بازی هارو بدن من راحت ترم اگر قرار باشه 50 گیگ بازی و ابدیت زورکی دان کنم ترجیح میدم برم فیزیکی بگیرم برام خیلی ارزون تر در میاد :d

Sorcerer 17

کاربر سایت
May 30, 2015
353
نام
Masoud
خداییش همه ی بازیهای PS Plus بازیهای خوبین ، من از همشون لذت بردم.
اما مسئله ی اصلی اینجاست که کاربرا انتظار دارن در طول یک سال حداقل سه یا چهار بازی AAA هم رایگان بشه که متاسفانه به همون دلیلی که The Hound گفت این اتفاق نمیوفته.

ahmadmdp

کاربر سایت
May 22, 2015
359
نام
ahmad
دوستان کسی نمیدونه از کجا باید psn کارت 80 دلاری هنگ کنگ بخرم دوتا می خوام
155 دلار هنگ کنگ لازم دارم اگه کسی میشناسه جایی رو معرفی کنه (که معادل 20 دلار امریکاست)
به غیر از p30xbox و matrixgame که موجود ندارن
ممنون

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
کلا موقع نوشتن انتقادات نسبت به پلاس، دو واژه ی " بازی ـه خوب" و "بازی ـه AAA " رو اشتباه نگید! :D اینا یک دنیا فرقشونه :d
چون بر اساس "بازی ـه خوب " حساب کنیم،امسال واقعا کم نداشت پلاس! :d

کاش بازم نظرسنجی میزاشتن برای انتخاب ـه یکی از بازی های ماه! :d حداقل بازیی که میخواستیم رو شانس گرفتنش رو داشتیم، و اگرم رای نمیورد یه تخفیفی میخورد حداقل:-"

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر