PlayStation Plus

Sherytto

کاربر سایت
Jul 26, 2011
1,906
نام
شروین
بعضی سایتا نوشتن Garim Fandango و Hardware Rivals ، البته هنوز تایید رسمی نشده.
GF : شبیه Broken Age و Walking Dead
HR : شبیه World of Tanks و Twisted Metal
تایید شد ایمیل از طرف سونی دریافت کردم به همراه یه تم از GF

Gesendet von meinem SM-N910F mit Tapatalk

The Hound

کاربر سایت
Sep 6, 2011
760
نام
نوید
کامنتایی که گذاشتن جالبه. صدای همه رو در اوردن با این عناوین پلاس :
PS Plus: Free Games for January, 2016 ***8211; PlayStation.Blog
اشاره کردن به اینکه زمان ps3 چون بخش مالتی پلیر نیازی به پلاس نداشت سونی بازیای درجه یک می داد
برا اشتراک پلاس اما الان روی ps4 که انلاین بازی کردن پولی شده دیگه سونی انگیزه ای نداره برا دادن بازیایی در حد قبل حتی الان که دیگه ارشیو بازیای درجه 1 روی ps4 هم زیاد شده و مشکل کمبود
بازی در یک سال اول لانچ رفع شده. حداقل برا ژانویه و شروع سال جدیدم موقت تغییر فاز نداد.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
کامنتایی که گذاشتن جالبه. صدای همه رو در اوردن با این عناوین پلاس :
PS Plus: Free Games for January, 2016 ***8211; PlayStation.Blog
اشاره کردن به اینکه زمان ps3 چون بخش مالتی پلیر نیازی به پلاس نداشت سونی بازیای درجه یک می داد
برا اشتراک پلاس اما الان روی ps4 که انلاین بازی کردن پولی شده دیگه سونی انگیزه ای نداره برا دادن بازیایی در حد قبل حتی الان که دیگه ارشیو بازیای درجه 1 روی ps4 هم زیاد شده و مشکل کمبود
بازی در یک سال اول لانچ رفع شده. حداقل برا ژانویه و شروع سال جدیدم موقت تغییر فاز نداد.
این قضیه از روز اول قابل تشخیص بود !! متاسفانه به علت اجبار در تهیه پلاس برای انجام بازی های انلاین در PS4 ، بازی هایی که سونی برای دارندگان پلاس مجانی می کنه یه حالت سمبلیک و شونه خالی کردن برای سونی داره و اکثرشون حتی ارزش دانلود کردن هم ندارن .

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,034
نام
مازیار
[h=3]Full Lineup:[/h]
  • Dragon Age: Origins, PS3
  • Grim Fandango Remastered, PS4, PS Vita
  • Hardware: Rivals, PS4
  • Legends of War Patton, PS Vita
  • Medal of Honor Warfighter, PS3
  • Nihilumbra, PS Vita

این اخریه که همین الانم جز تخفیفیاست و 2 دلاره ..دیگه هر کی بخواد بگیره ..همین دو دلار رو میده دایمی میگیرتش دیگه ..این چه کاریه اخه گرفتن ما رو؟

usbili

کاربر سایت
Jun 18, 2009
176
نام
حامد
من توی ps4 میتونم به طور قانونی چند روز (1روزم برای کافیه) پلاس رایگان داشته باشم فقط برای تست سرعت نت که ببینم جواب میده که بخرم یا نه ؟
نمیخوام غیر قانونی باشه.
ممنون میشم توضیح بدین.
مرسی

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
من توی ps4 میتونم به طور قانونی چند روز (1روزم برای کافیه) پلاس رایگان داشته باشم فقط برای تست سرعت نت که ببینم جواب میده که بخرم یا نه ؟
نمیخوام غیر قانونی باشه.
ممنون میشم توضیح بدین.
مرسی

توی استور آمریکا برید 2 روز آزمایشی رایگان می ده

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576

sina818

کاربر سایت
Aug 14, 2007
113
امروز 2 ژانویه ست!!!
چرا بازی های مجانی این ماه برای دانلود آماده نیستن؟
کسی نمیدونه چه خبره توی این شرکت سونیه...؟)x

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,307
نام
مهدی
امروز 2 ژانویه ست!!!
چرا بازی های مجانی این ماه برای دانلود آماده نیستن؟
کسی نمیدونه چه خبره توی این شرکت سونیه...؟)x

دادا مثل اینکه تازه عضو پلاس شدی یا اینکه اگر خیلی وقته هستی به این مساله دقت نکردی که بازی ها چهارم هر ماه روی استور قرار میگیرن نه خوده روز اول !
تازه من پری روز یه جا شایعه خوندم این ماه استثناء میخوان پنجم یا شیشم بازی ها رو بزارن که دیگه هم زمان یکجا هم تخفیف ها برداشته شه هم بازی های پلاس اپدیت شه.

s.snake2

کاربر سایت
Jul 29, 2011
738
نام
هادی
دادا مثل اینکه تازه عضو پلاس شدی یا اینکه اگر خیلی وقته هستی به این مساله دقت نکردی که بازی ها چهارم هر ماه روی استور قرار میگیرن نه خوده روز اول !
تازه من پری روز یه جا شایعه خوندم این ماه استثناء میخوان پنجم یا شیشم بازی ها رو بزارن که دیگه هم زمان یکجا هم تخفیف ها برداشته شه هم بازی های پلاس اپدیت شه.

چهارم هم نیست:d.چهارشنبه هر هفته استور اپدیت میشه ،چهارشنبه اول هرماه همراه با اپدیت استور بازیهای free اون ماه هم اضافه میشن.کاملا هم منظم این اتفاق میفته متاسفانه اونا نظم دارن:(:d

Hamed_Maleki

کاربر سایت
Jan 20, 2015
202
من یه چند تا سوال دارم ممنون میش اونای کهد پلاس خریداری کردن جوابمو بدن

1 بازی های که واسه پلاس اکانت اروپا گزاشته میشه بابازی هایی که واس پلاس اکانت امریکا گزاشته میشه فرق داره؟یا کلا سراسری هستن
2 بازی های به صورت ماهانه گزاشته میشه تا کی برای بازی کردن اعتبار داره؟1 ماه ؟یا تا اتمام اکانت پلاس؟ یا کلا اعتبارش تموم نمیشه میشه بعد از اتمام پلاسهم بازی کردشون؟
3 من کلا فک نکنم بخام انلاین بازی کنم به نظر شما بازی هاش ارزش شو دارن پلاس یک ساله بخرم؟؟؟؟؟؟ الان یه سالش چنده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر