PlayStation Plus

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
دوستان بالاخره من هم PLUS خریدم اونم UK

1.از کجا ببینم چند روز از زمانه عضویتم تو PLUS مانده درواقعه وقتی کد رو زدم نوشت بود 3 ماهه هست اما الان روزای بعد کجا ببینم چقدر مانده از مدتم؟؟

2.آیا بعد از این ماه که بازی های FREE برای اعضای PLUS دار برداشته بشه مثله VAILLANT و بازی های دیگه بیاد میشه بازی که ماه پیش دانلود کردی رو بازی کنی مثلا همین بازی VAILLANT HEART میشه تو ماه بعد که MAY میشه باز بازیش کنم اگر الان دانلود کنم؟؟؟ و اینکه اگر 3 ماه دیگه عضویتم تمام شد باز بعدا چکار کنم که بازیش کنم و برام مفت بمونه و نپره؟؟؟؟؟

3.سال پیش دستگاهمو که خریدم 2 روز PLUS مفت داشت روش اون موقع بازیه STICK رو دانلود کردم و 2روز بازی کردم اما 5 ماه بعد که دوباره بازیه GTA خریدم 2 روز پلاس مفت داد روی بازیم عکسه قفل زده بود و نمیشد بازیش بکنم بازی تو LIBRARY هم گذاشته بودم آیا چون الان پولی شده نمیشه بازیش کرد؟؟؟

4.در هر بار باید بازیو به بخش LIBRARY انتقال بدم بهتره در واقعه زیر اونجایی که دانلود میکنی زده LIBRARY اونم بزنم ؟؟؟ و اینکه از همه مهمتر الان مثلا بازیه VAILLANT HEART حجمش 1.3 گیگ هست این کله بازیه یعنی اینو دانلود کنم کل مراحله بازی بعده مثلا بازیه COUNTER SPY بیش از 3 گیگه در واقعه کل مراحله بازیو داره؟؟؟؟

در کل حرفم اینه من این 4 بازیو همشو میخوام دانلود کنم یکی راهنمایی کنه اصولیترین راه و اینکه بتونم همیشه بازیشون کنم هروقت که خواست وقتی PLUS داشتم چی هست ؟؟؟؟

این سه تا بازی که برای پلاس رایگان شده تا وقتی پلاس داشته باشی میتونی بازی کنی ، وقتی پلاست تمام شده نمی تونه بازی کنی باید پلاس بخری

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
دوستان بالاخره من هم PLUS خریدم اونم UK

1.از کجا ببینم چند روز از زمانه عضویتم تو PLUS مانده درواقعه وقتی کد رو زدم نوشت بود 3 ماهه هست اما الان روزای بعد کجا ببینم چقدر مانده از مدتم؟؟

2.آیا بعد از این ماه که بازی های FREE برای اعضای PLUS دار برداشته بشه مثله VAILLANT و بازی های دیگه بیاد میشه بازی که ماه پیش دانلود کردی رو بازی کنی مثلا همین بازی VAILLANT HEART میشه تو ماه بعد که MAY میشه باز بازیش کنم اگر الان دانلود کنم؟؟؟ و اینکه اگر 3 ماه دیگه عضویتم تمام شد باز بعدا چکار کنم که بازیش کنم و برام مفت بمونه و نپره؟؟؟؟؟

3.سال پیش دستگاهمو که خریدم 2 روز PLUS مفت داشت روش اون موقع بازیه STICK رو دانلود کردم و 2روز بازی کردم اما 5 ماه بعد که دوباره بازیه GTA خریدم 2 روز پلاس مفت داد روی بازیم عکسه قفل زده بود و نمیشد بازیش بکنم بازی تو LIBRARY هم گذاشته بودم آیا چون الان پولی شده نمیشه بازیش کرد؟؟؟

4.در هر بار باید بازیو به بخش LIBRARY انتقال بدم بهتره در واقعه زیر اونجایی که دانلود میکنی زده LIBRARY اونم بزنم ؟؟؟ و اینکه از همه مهمتر الان مثلا بازیه VAILLANT HEART حجمش 1.3 گیگ هست این کله بازیه یعنی اینو دانلود کنم کل مراحله بازی بعده مثلا بازیه COUNTER SPY بیش از 3 گیگه در واقعه کل مراحله بازیو داره؟؟؟؟

در کل حرفم اینه من این 4 بازیو همشو میخوام دانلود کنم یکی راهنمایی کنه اصولیترین راه و اینکه بتونم همیشه بازیشون کنم هروقت که خواست وقتی PLUS داشتم چی هست ؟؟؟؟

1.رو یکی از بازیای پلاس option رو بزن بعد information

2.تا وقتی که عضو پلاس باشی میتونید

3.نه هیچ ربطی به پولی شدنش نداره

4.بله کل بازیه. البته شاید اپدیت هم داشته باشه که باید دانلود کنی

هرچهارتاشو میتونی دانلود کنی تا وقتی هم که پلاس داشته باشی میتونی بازی کنی اگرم پلاست تموم شد باید دوباره پلاس بخری تا بتونی بازی کنی

آخرین ویرایش:

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
1.رو یکی از بازیای پلاس option رو بزن بعد information

2.تا وقتی که عضو پلاس باشی میتونید

3.نه هیچ ربطی به پولی شدنش نداره

4.بله کل بازیه. البته شاید اپدیت هم داشته باشه که باید دانلود کنی

هرچهارتاشو میتونی دانلود کنی تا وقتی هم که پلاس داشته باشی میتونی بازی کنی اگرم پلاست تموم شد باید دوباره پلاس بخری تا بتونی بازی کنی

آخه شنیده بودم میگفتن باید نمیدونم بازیو تو بخش LIBRARY بزاریو این حرفا تا بعدا هروقت خواستی بازی کنی و این چیزا

.:Dark Passenger:.

کاربر سایت
Aug 6, 2013
418
نام
Hσρє
آخه شنیده بودم میگفتن باید نمیدونم بازیو تو بخش LIBRARY بزاریو این حرفا تا بعدا هروقت خواستی بازی کنی و این چیزا

همون که وقتی بازیو میخری زیرش نوشه view library؟
اگه منظورت اونه نه نیاز نیست چیز خاصی نیست

کلا این بازیای پلاس و که دانلود کردی هروقت پلاس داشته باشی میتونی بازی کنی نداشته باشی نه میخری و بازی میکنی

underal

کاربر سایت
Feb 4, 2011
490
نام
صادق

یعنی باهمون یوزریکه دان کردم باید پلاس داشته باشم یا از یوزرای دیگه هم میشه اکتیو کرد

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
یعنی باهمون یوزریکه دان کردم باید پلاس داشته باشم یا از یوزرای دیگه هم میشه اکتیو کرد

بازی پلاس اگه پلاست تموم بشه باید رو همون اکانتی که دانلود کردی شما دوباره پلاس بخری تا اکتیو بشه روی اکانت دیگه اگه پلاس بخری چون توی لیست دانلودت نیست نمی تونی اکتيوش کنی :)

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
مثل اینکه به همه داده به جزء من!
سونی با من قهره:d
با اینکه همین چند روز پیش 120 دلار بازی خریدم ازش!

نه به منم نداده کلی خرج کردم تو این استورش تو این چند ماهه عوض اینکه به اونها که خرید داشتن کدی بده بر عکس کرده سونی :| :d

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
اين سياست احتمال داره از اين ناشي بشه كه افرادي كه تازه دارن خريد مي كنن يا كمتر خريد كردن رو تشويق به خريد بكنه !
من الان خودم شايد بخوام بازم يه مقدار ديگه بذارم رو اين پول و خريد بكنم ! اگر هم كسي پيدا بشه با هم پول هاش رو بذاريم رو هم يه چيز بهتر بخريم كه چه بهتر

يه دفعه هم يادمه من 20 دلار خريد كردم سوني ذارت 5 دلار بهم جايزه داد :d ولي رو يه اكانت ديگه كه 60 دلار خريد كرده بوديم هيچي نداد

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
اين سياست احتمال داره از اين ناشي بشه كه افرادي كه تازه دارن خريد مي كنن يا كمتر خريد كردن رو تشويق به خريد بكنه !
من الان خودم شايد بخوام بازم يه مقدار ديگه بذارم رو اين پول و خريد بكنم ! اگر هم كسي پيدا بشه با هم پول هاش رو بذاريم رو هم يه چيز بهتر بخريم كه چه بهتر

يه دفعه هم يادمه من 20 دلار خريد كردم سوني ذارت 5 دلار بهم جايزه داد :d ولي رو يه اكانت ديگه كه 60 دلار خريد كرده بوديم هيچي نداد

ممکنه

اما خوب شانس ظاهرا حرف اول را میزنه تا حالا :d

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
سلام
من اکانتنم ریجن 2 هست (موقع ساخت UK رو انتخاب کردم)
اگه اشتباه نکنم امارات هم ریجن 2 هست
سوالی که من دارم اینه که ایا میتونم اکانتم رو از طریق امارات شارژ کنم و توی استور اکانتم (UK) بازی خرید کنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• ashe
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر