PlayStation Plus

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,273
نام
امیر حسین

سوالی در مورد PSn داشتم
من میخوام Season Pass بازی Driveclub بگیرم برای اینکار باید حسابم رو شارژ کنم ولی مشکل اینجاست که اکانت اصلی من ریجن دو هست . من یه اکانت دیگه هم روی دستگاهم دارم که ریجن یک هست و پلاس روی اون اکتیو هست و من از این طریق روی ریجن اصلیم که ریجن دو باشه بازی می کنم.
حالا میخواستم ببینم که اگر حسابم رو برای ریجن یک شارژکنم سیزن پس رو روی اکانت ریجن یکم بخرم میتونم از اون روی اکانت اصلیم استفاده کنم یا نه ؟
اگر امکان این کار نیست برای شارژ حساب ریجن 2ام راهی هست ؟
سیزن پس و DLC رو باید روی اکانتی بگیری که با ریجن بازیت یکی هست!

@rmen@

عضو جدید
Jul 31, 2008
88
نام
Armin
درود دوستان
راهی هست که بشه بازی هایی که تو پلاس هست تو زمان خاصی اتوماتیک دانلود بشه؟؟؟میخوام تو زمانی که نت رایگانه 2 تا 8 دانلود کنم...

Order1866

کاربر سایت
Dec 14, 2014
133
اگه اشتباه نکنم امارات و UK هر دو ریجن دو هستند (اکانت اصلی من ریجن 2 مربوط به UK هست) میتونم اکانتم رو از امارات شارژ کنم و سیزن پس رو از روی استور اکانتم که ریجن 2 ماله UK هست دانلود کنم؟

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
من که موندم تو این کارا سونی اگه به کسانی که خرید کرده بودن تو این چند هفته اخیر اول همه باید به من میداد :|

:d

این همه خرید داشتی از سونی ؟؟:d
داداش اگه کمک خواستی واسه بازی کردن خبرم کن:d

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
الان با ساپورت سونی صحبت کردم. گفتش که این کد ها کاملا بصورت رندوم دارن پخش میشن و ترتیب خاصی نداره. دوست منم همین الان گرفت اما برای ما خبری نیست :((

mohammad_109

کاربر سایت
Nov 13, 2014
130
نام
محمد
دستمزد مون را هم داد سونی دریغ از یک هدیه تازه پنجاه تا هم حلقومش شارژ ریختم فقط یک تشکر خشک خالی :|:d

داداش بیا من ده دلارمو میدم توام بازیاتو بده بهم
جای سونی خودمم ازت تشکر میکنم :d
نظر مثبتت چیه ؟

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دستمزد مون را هم داد سونی دریغ از یک هدیه تازه پنجاه تا هم حلقومش شارژ ریختم فقط یک تشکر خشک خالی :|:d

البته شرط میبندم 98% اینا همشون خریدهای مجانی بازی های پلاس باشه :D ایمیل منم همچنی وضعیتی داره :D

live is life

کاربر سایت
Apr 11, 2010
1,812
نام
leon
البته شرط میبندم 98% اینا همشون خریدهای مجانی بازی های پلاس باشه :D ایمیل منم همچنی وضعیتی داره :D

نه داداش گیمه نابه :d

چون کلی خرید داشتم این 10$ که نداد هدیه زور داشت :| فقط 50 $ funds بین خریدا اضافه کردم/:)

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,666
الان با ساپورت سونی صحبت کردم. گفتش که این کد ها کاملا بصورت رندوم دارن پخش میشن و ترتیب خاصی نداره. دوست منم همین الان گرفت اما برای ما خبری نیست :((

يعني هنوزم داره ميده ؟
اميدوار باشيم روي بقيه اكانت هامون هم شايد يه كوفتي بده يه HELLDIVERS ايي چيزي باهاش بخريم ؟:d

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس

خوب اردر جان واسه شارژ اکانت ریجن دوم از psn مربوط به اون اکانت استفاده کن چند مورد مهم هست که دقت کن
اول اکانت ریجن دو می که داری مربوط به کدوم کشوره اگه ریجن دوم استرالیاست با دلار شارژ میکنی اگه انگلیسه با پوند میگیری خلاصه داخل استور زده بازیها دلاره یا پونده یا هر واحد پولی که هستش
دوم ریجن بازیت چیه اگه دو هستش ببین کنار لبه قاب بازی یه کد داره سرچ کن توی اینترنت ببین مال کدوم کشوره مثلا مال من مربوط به استرالیا بود رفتم اکانت استرالیا ساختم واسش
و آخر سر دوست خوبمون آکیبا جان هم گفت باید اکانت بازی و ریجن بازی یکی باشه تا dlc به مشکل بر نخوره

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
دوستان بالاخره من هم PLUS خریدم اونم UK

1.از کجا ببینم چند روز از زمانه عضویتم تو PLUS مانده درواقعه وقتی کد رو زدم نوشت بود 3 ماهه هست اما الان روزای بعد کجا ببینم چقدر مانده از مدتم؟؟

2.آیا بعد از این ماه که بازی های FREE برای اعضای PLUS دار برداشته بشه مثله VAILLANT و بازی های دیگه بیاد میشه بازی که ماه پیش دانلود کردی رو بازی کنی مثلا همین بازی VAILLANT HEART میشه تو ماه بعد که MAY میشه باز بازیش کنم اگر الان دانلود کنم؟؟؟ و اینکه اگر 3 ماه دیگه عضویتم تمام شد باز بعدا چکار کنم که بازیش کنم و برام مفت بمونه و نپره؟؟؟؟؟

3.سال پیش دستگاهمو که خریدم 2 روز PLUS مفت داشت روش اون موقع بازیه STICK رو دانلود کردم و 2روز بازی کردم اما 5 ماه بعد که دوباره بازیه GTA خریدم 2 روز پلاس مفت داد روی بازیم عکسه قفل زده بود و نمیشد بازیش بکنم بازی تو LIBRARY هم گذاشته بودم آیا چون الان پولی شده نمیشه بازیش کرد؟؟؟

4.در هر بار باید بازیو به بخش LIBRARY انتقال بدم بهتره در واقعه زیر اونجایی که دانلود میکنی زده LIBRARY اونم بزنم ؟؟؟ و اینکه از همه مهمتر الان مثلا بازیه VAILLANT HEART حجمش 1.3 گیگ هست این کله بازیه یعنی اینو دانلود کنم کل مراحله بازی بعده مثلا بازیه COUNTER SPY بیش از 3 گیگه در واقعه کل مراحله بازیو داره؟؟؟؟

در کل حرفم اینه من این 4 بازیو همشو میخوام دانلود کنم یکی راهنمایی کنه اصولیترین راه و اینکه بتونم همیشه بازیشون کنم هروقت که خواست وقتی PLUS داشتم چی هست ؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر