PES 2015 [پست اول خوانده شود]

مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
بازی کی وارد ایران میشه؟ به تاریخ ما ؟

نسخه ی Xbox ONE بازی که در حاله حاضر موجود هست اما ندیدم سایتی نسخه ی PS4 رو بزاره ( شاید موجود باشه اما هنوز سایتا برای فروش نگذاشتن )
پ.ن : تاریخ عرضه ی رسمی بازی هم 4 روز دیگست .

2h2k

کاربر سایت
Aug 29, 2013
169
نام
حسین
این چه وعضیه کونامی حتی به خودش زحمت نداده تعداد انمیشن هارو زیاد کنه هرچی دارم دمو گیم پلی بازی نگاه میکنم همه انمیشن ها تکراریه8-|

Museu

کاربر سایت
Oct 15, 2014
245
من امروز ٦٠ دلار پيش خريد كردم
برام پيغام اومد ٤ روز ديگه قابل دانلود هستش
حول و حوش ٢٠ گيگ حجمشه
ايشالا اومد ميزنم سريع دانلود شده حالشو ببرم

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
این چه وعضیه کونامی حتی به خودش زحمت نداده تعداد انمیشن هارو زیاد کنه هرچی دارم دمو گیم پلی بازی نگاه میکنم همه انمیشن ها تکراریه8-|

منظورت اینه که انیمیشن های بازی اصلی نسبت به نسخۀ دمو تکراریه؟
ای کاش یه کم رو حالت شوت ها و رو انیمیشن دروازبان ها کار میکردن حداقل ... فعلا به نظر من عمده ترین مشکل این دو تاس
(و البته تور دروازه که خداییش درست کردنش هیچ کاری نداره، نمیدونم چرا کمکاری میکنن تو این مورد :-/ ...) همون تور دروازه های pes 2009 رو هم بذارن خیلی خیلی بهتر از این فعلی هاست !!!!

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
آقا من چند وقت پیش چند ساعت مداوم دموی pes 15 رو بازی کردم، بعد بلافاصله رفتم رو فیفا یه کم فیفا بازی کردم که بتونم مقایسه کنم
بحث گیم پلی به کنار ...
وقتی بلافاصه بازی کردم رو فیفا حس میکردم همه بازیکنام استیل شون عین اردکه !!! هم انیمیشن خیلی از حرکات شون و هم استیلِ خود هیکل شون !
البته در مورد دروازبان ها برعکس بود و انیمیشن های فیفا بهتر بود به نظرم
شما هم همچین حسی دارین؟! :-/
تعجبم از اینه که یکی دو جا تو سایتای خارجی دیدم تو مقایسه گفته بودن انیمیشن های فیفا بهتره، بعد اکثر کاربرا کامنت داده بودن که نه مال pes بهتره ...
واسه گرافیک هم از گیم پلی اسکرین شات گرفتم که بتونم مقایسه کنم تصویر ثابت رو ... به نظرم فیفا رنگ بندی بهتری داره ولی pes نورپردازی بهتری داره
هیکل بازیکن ها در pes خیلی طبیعی تر به نظر میرسه، اما چمن در فیفا طبیعی تره مثلا اینجا در هر دو تصویر بازیکن صاحب توپ آردا توران هست، هیکلش، استیل پا به توپش و استیل بقیه بازیکنا رو مقایسه کنید
(برای دیدن تصویر در اندازۀ اصلی کلیک راست کنید و روی open image in new tab کلیک کنید)

84080177187590050120.jpg

آخرین ویرایش:

2h2k

کاربر سایت
Aug 29, 2013
169
نام
حسین
منظورت اینه که انیمیشن های بازی اصلی نسبت به نسخۀ دمو تکراریه؟
ای کاش یه کم رو حالت شوت ها و رو انیمیشن دروازبان ها کار میکردن حداقل ... فعلا به نظر من عمده ترین مشکل این دو تاس
(و البته تور دروازه که خداییش درست کردنش هیچ کاری نداره، نمیدونم چرا کمکاری میکنن تو این مورد :-/ ...) همون تور دروازه های pes 2009 رو هم بذارن خیلی خیلی بهتر از این فعلی هاست !!!!

من دمو بازی کردم انمیشن ها همش تکراری بود رفتم گیم پلی بازی اصلی دانلود کردم (پاریسن ژرمن -بارسا) بازم انمیشن ها تکرای بود یعنی با دمو هیج فرقی نمیکرد

onlyfifa

کاربر سایت
Sep 4, 2013
352
نام
عباس
آقا من چند وقت پیش چند ساعت مداوم دموی pes 15 رو بازی کردم، بعد بلافاصله رفتم رو فیفا یه کم فیفا بازی کردم که بتونم مقایسه کنم
بحث گیم پلی به کنار ...
وقتی بلافاصه بازی کردم رو فیفا حس میکردم همه بازیکنام استیل شون عین اردکه !!! هم انیمیشن خیلی از حرکات شون و هم استیلِ خود هیکل شون !
البته در مورد دروازبان ها برعکس بود و انیمیشن های فیفا بهتر بود به نظرم
شما هم همچین حسی دارین؟! :-/
تعجبم از اینه که یکی دو جا تو سایتای خارجی دیدم تو مقایسه گفته بودن انیمیشن های فیفا بهتره، بعد اکثر کاربرا کامنت داده بودن که نه مال pes بهتره ...
واسه گرافیک هم از گیم پلی اسکرین شات گرفتم که بتونم مقایسه کنم تصویر ثابت رو ... به نظرم فیفا رنگ بندی بهتری داره ولی pes نورپردازی بهتری داره
هیکل بازیکن ها در pes خیلی طبیعی تر به نظر میرسه، اما چمن در فیفا طبیعی تره مثلا اینجا در هر دو تصویر بازیکن صاحب توپ آردا توران هست، هیکلش، استیل پا به توپش و استیل بقیه بازیکنا رو مقایسه کنید
(برای دیدن تصویر در اندازۀ اصلی کلیک راست کنید و روی open image in new tab کلیک کنید)

84080177187590050120.jpg

در مورداستایل بازیکن ها باید بگم که در pes انگار همه قوز کردند و لباس هاشون هم گشاده و به تن بازیکن زار میزنه چمن رو هم که دیگه نگو توی pes موکت ظریف مصوره ماشالا، نور پردازی هم که توی عکس بالایی خیلی به واقعیت نزدیک تره تا پایینی:)

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
در مورداستایل بازیکن ها باید بگم که در pes انگار همه قوز کردند و لباس هاشون هم گشاده و به تن بازیکن زار میزنه چمن رو هم که دیگه نگو توی pes موکت ظریف مصوره ماشالا، نور پردازی هم که توی عکس بالایی خیلی به واقعیت نزدیک تره تا پایینی:)
خب تو فیفا هم هیکل همه مث آرنولده...ماشالا همه بادی بیلدرن...بعد هم اگه دو تا فوتبال دیده باشی میفهمی که PES دقیقا استایل ها رو مث واقعیت درست کرده(البته اگه بدونی Player ID چیه)...

- - -ویرایش - - -

من دمو بازی کردم انمیشن ها همش تکراری بود رفتم گیم پلی بازی اصلی دانلود کردم (پاریسن ژرمن -بارسا) بازم انمیشن ها تکرای بود یعنی با دمو هیج فرقی نمیکرد
رفیق اونی که شما بازی کردی نسخه ی PS3 بوده...13 گیگ اختلاف نسخه ی 3 و 4ه...

Sina R

کاربر سایت
Nov 3, 2011
1,980
نام
Sina
دوستان دیروز از طرف یکی از فروشگاه ها برام پیام اومد که بازی رسیده . کسی تونسته نسخه نهایی بگیره ؟ لطفا امروز یا فردا هر کسی دستش رسید یه نقد کوچیک از بخش های مختلف و گیم پلی بزاره بخصوص دوستانی که فیفابازهستن و میخوان امسال PES بگیرن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر