PES 2015 [پست اول خوانده شود]

مهم:
بحث مقایسه اینجا : FIFA VS PES
در این تاپیک بحث مقایسه ای بشه کابر خاطی به مدت یک هفته بن خواهد شد.

ekx37mof2ruyimmgxbqg.png

ناشر: Konami
تاریخ انتشار: نامشخص​

همین طور که از قبل اعلام شده بود، بازی PES 2015 برای کنسول های نسل هشتم و هفتم امسال منتشر مشه و امروز اولین تریلر بازی منتشر شد.
توضیحات کانال رسمی بازی:
PES 2015 را ببینید، بازگشت واقعی به ریشه های اصلی PES شامل کنترل فوق العاده پاسخگو بازی و گیم پلی شناخته شده این سری که در آن بازیکنان می توانند بدون محدودیت بازی کنند
اولین تریلر بازی
عکس های بازی:

اطلاعات بیشتر از بازی در تاریخ 3 ماه July منتشر خواهد شد

Last edited by a moderator:

hakhamanesh.as

کاربر سایت
Oct 23, 2014
16
کاش یه قانونی واسه ثبتنام توی انجمن میزاشتن که زیر ۱۸ سال حق ورود نداشته باشه . حالم از ادمایی که میان بازیو میکوبن بهم میخوره . برو مشقت رو بنویس عمو فدات
اگه خوشت نمیاد بازی نکن! کسی مجبورت نکرده بازی کنی! اینجا تاپیک فیفا که نیست میای ترول بازی درمیاری

Sent from my iPhone using Tapatalk

اروند 2520

کاربر سایت
Jul 23, 2014
1,414
نام
علی
کاش یه قانونی واسه ثبتنام توی انجمن میزاشتن که زیر ۱۸ سال حق ورود نداشته باشه . حالم از ادمایی که میان بازیو میکوبن بهم میخوره . برو مشقت رو بنویس عمو فدات
اگه خوشت نمیاد بازی نکن! کسی مجبورت نکرده بازی کنی! اینجا تاپیک فیفا که نیست میای ترول بازی درمیاری

داداش اگه منظورت منم باید بگم منظورم pes15 بود ... فقط اون دو خط آخر حرفم راجع به فیفا بود ولی چون اسمش اومده بود فکر کردید کل حرفم در مورد فیفا بوده ... ادیتش کردم تا منظورم مشخص باشه
البته سنم هم 33 ساله ! فکر کنم یه کم از 18 بیشتر باشه ;)

mamadbahal

کاربر سایت
Mar 5, 2009
834
نام
mohammad javad
تغییر نکرده
سلام حسین چطوری داش گلم آقا دیروز من دمو زدم دانلود غیر 2.5گیگ دمو 2.5گیگ هم اپدیت دانلود کرد هنوز وقت نکردم تست کنم ولی یه لحظه سر زدم انگار تغییراتی کرده بود Sent from my LG G2 using tapatalk pro
درد و بلاش بخوره تو سر دروازه بان های فیفا15 که مثل بوووووققق لایی میخورند Sent from my LG G2 using tapatalk pro

Last edited by a moderator:

hakhamanesh.as

کاربر سایت
Oct 23, 2014
16
داداش اگه منظورت منم باید بگم منظورم pes15 بود ... فقط اون دو خط آخر حرفم راجع به فیفا بود ولی چون اسمش اومده بود فکر کردید کل حرفم در مورد فیفا بوده ... ادیتش کردم تا منظورم مشخص باشه
البته سنم هم 33 ساله ! فکر کنم یه کم از 18 بیشتر باشه ;)

نه رفیق،منظورم اون کاربری بود که پی اس رو تخریب کرد
همونی که هوادار فیفائه

بنده اصلا پست های شما رو نخوندم،پس اشتباه منو کوت کردی گرامی

HoSIs

کاربر سایت
Nov 18, 2012
929
نام
Hossein
سلام حسین
چطوری داش گلم
آقا دیروز من دمو زدم دانلود غیر 2.5گیگ دمو 2.5گیگ هم اپدیت دانلود کرد
هنوز وقت نکردم تست کنم ولی یه لحظه سر زدم انگار تغییراتی کرده بود

Sent from my LG G2 using tapatalk pro
سلام بر داش محمد گل...
آقا من قبل از آپدیت بازیو زیاد بازی کردم و بعد از آپدیت هم 5-6 دست بازی کردم ولی تغییراتی احساس نکردم...نه تو گیم پلی نه تو منو بازی...حالا شاید من اشتباه میکنم...
در کل خیلی مهم نیست بازی 8 روز دیگه میاد...

mohammad_890

کاربر سایت
Jan 2, 2008
714
نام
محمد رضا
سلام حسین
چطوری داش گلم
آقا دیروز من دمو زدم دانلود غیر 2.5گیگ دمو 2.5گیگ هم اپدیت دانلود کرد
هنوز وقت نکردم تست کنم ولی یه لحظه سر زدم انگار تغییراتی کرده بود

Sent from my LG G2 using tapatalk pro

سلام بر داش محمد گل...
آقا من قبل از آپدیت بازیو زیاد بازی کردم و بعد از آپدیت هم 5-6 دست بازی کردم ولی تغییراتی احساس نکردم...نه تو گیم پلی نه تو منو بازی...حالا شاید من اشتباه میکنم...
در کل خیلی مهم نیست بازی 8 روز دیگه میاد...

سلام دوستان گلم

این آپدیت تغییری در بازی نداشته فقط در بعضی از کنسولها هنگام اجرای بازی کرش میکرده که با این آپدیت رفع شده همین

میتونید خودتون روی بازی دکمه آپشن رو روی کنترلر بزنید و سپس قسمت detail update اگه اشتباه نکنم یه همچین چیزی بود خودتون ببینید

موفق باشید

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
سلام دوستان گلم

این آپدیت تغییری در بازی نداشته فقط در بعضی از کنسولها هنگام اجرای بازی کرش میکرده که با این آپدیت رفع شده همین

میتونید خودتون روی بازی دکمه آپشن رو روی کنترلر بزنید و سپس قسمت detail update اگه اشتباه نکنم یه همچین چیزی بود خودتون ببینید

موفق باشید
سلام محمد داداش بازی رو کنسول من کرش میکرد مرسی

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر