PES 09 برای پاییز امسال تایید شد

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
2wcmogh.jpg

Konami امروز اعلام کرد که بازی PES 2009 در پاییز امسال و برای XBOX 360 , PS3 , PC , PS2 و PSP خواهد آمد.

ظاهرا در آخرین نسخه از این بازی(PES 2009) گرافیک بازی تغییر بسیار زیادی کرده است و چهره بازیکنان و حتی حرکت های آنها خیلی شبیه به واقعیت خواهد بود!

dq13qo.jpg

Option های جدیدی در بازی وجود خواهد داشت تا هر فردی به سلیقه خودش این بازی را انجام بدهد و همچنین حرکت های جدید و عوامل جدید و ابتکاری در control بازی و همین طور قسمت On Line بازی , باعث شده است تا این عنوان هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک بشود!

منبع
....................
K1

Miesam

کاربر سایت
Sep 23, 2005
6,142
نام
Miesam Sh
تورو به اون مدرك پرفسوريتون ، اينقدر فرضيه صادر نكنيد. :biggrin1:

یعنی واقعا دوربین بازی اینجوریه ؟
اگه اینجوریه رسما باید فاتحشو بخونه :
يعني اگر يك فوتبال از ديد اول شخص باشه تو فكر ميكني دوربينش اول شخصه علي؟
بابا اين يكي از چندين گزينه دوبين! اين حالت گذاشتن وسعت ديد بيشتر باشه مردم به هيجان بيان.
کونامی هم راه و چاه رو بلد شده ها. سالی یه PES که فقط جای بازی کن ها و Logo و Theme ـش عوض شده :biggrin1:.
حالا كاش پيش رفت ميكرد.
اين منو 2008 اش كه خيلي توهمي بود.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
من که زیاد اهل فوتبال ( نه دیدنش , منظورم بازی کردنش هست ! ) نیستم و برای همین نمیتونم نظر درستی راجع به گیم پلی بدم ولی از نظر گرافیک واقعآ پیشرفت خاصی نداشتن فوتبالها مخصوصآ سری PES . زمین بازی که کلآ از نظر رنگ بندی و ... خیلی ضعیفه توی PES . نود درصد قیافه ها هم شباهتی با طرف نداره و فقط توی چند مورد به طرز خیلی دقیقی عمل کردن. رنگ بندی کلی بازی ( لباسها و هوا و ... ) هم ...
از اون طرف Fifa به نظرم از نظر گرافیک حداقل بهتر عمل کرده و حداقل دو سه تا تکنولوژی نسل جدید توی بازی داره که اونم یه مشکلی داره که بازیکنها شبیه خمیر هستن !!
از نظر گیم پلی هم چون فقط با داداشم بازی میکنم ( و همیشه له میشم , به جز مواردی که به بدبختی کار رو به پنالتی میکشونم :D ) فرق اونچنانی ندیدم.
کلآ نمیشه به اینا نسل جدید گفت و فکر کنم توی XBOX 1 هم میشد با یه ذره تخفیف حداقل PES رو اجرا کرد.

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
خدا وکیلی از PES 4
تا حالا گرافیکش خیلی کم تغییر کرده.
گیم پلیش یه کم روون تر شده .
ولی هوش مصنوعی یارامون در حد :sick:
سلام دوست عزیز !!!
1.شما گرافیک pes4 رو با pes08 مقایسه میکنی؟
2.گیم پلی روون بود تو 08 یه کم کند شد واسه طیبعی تر شدن بازی!!
3.داداش سنگین توهم میزنی ها !!!!! یازده تا بازیکنو خودت کنترل میکنی بعد میگی هوش مصنوعی یارامون!!!!
موفق باشی!!!!

PC_Gamer

کاربر سایت
Mar 3, 2008
200
نام
محمدرضا
سلام
من سر PES08 فک کنم بیشترین هرسو در تمام عمرم به خاطر یه بازی خوردم.
واقعا فاجعه بود R1 و بگیر برو تو گل !!
پاس ها وحشتناک بیخود بود اصلا نمیتونستی یه مثلث درست کنی چون در اکثر پاس های رو به عقب بازیکن جا میموندو توپ رد میشد :mad:
هوش مصنوعی هم در حد ....:confused: .. راستی مگه این بازی چیزی به عنوان هوش مصنوعی توش بکار رفته بود ؟:mad:
دروازه بان نداشتیم زیزیگولو جاش گزاشتیم. شوت میکنی تو دست دروازه بان نمیتونه توپو جم کنه مثلا من که همیشه رئالو بر میدارم ایکر کاسیاس ( بهترین دروازه بان جهان از نظر من )گل هایی میخوره که اگه خود کاسیاس ببینه با کش جوراب خودشو دار میزنه !!
تک به تک مگه گل میشد هر چی فلش بگیر هر جا خودش دوس داشته باشه میزنه.
و n تا مشکل دیگه ...
کلا Konami هم از EA بدتر هر سال میاد فقط ترانسفر های جدید و منوی جدید درست میکنه یه فوتبال میده بیرون اصابه ما رو ... توش.
من که چشم به این یکی هم آب نمیخوره تا ببینیم چی میشه.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
میگما.چرا تماشاگرا انقدر فانتزین:confused:
شما انتظار داری 10000 تا تماشاگر رو بیان 3بعدی و با جزئیات بالا بسازن اونوقت کدام از کنسولها یا سیستم ها قادر به اجرا یه همچینین محیط سنگینی خواهند بود
در کل PES در هر زمینه ای گند باشه اما در زمینه گیم پلی بهترینه برعکس فیفا که اصلا چیزی به اسم گیم پلی نداره
ای کاش 2K هم میومد یه فوتبال درست حسابی میزد تا این رقابت منجر به بالا رفتن کیفیت اون دوتای دیگه هم میشد

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
کلا منم ایراد زیاد دیدم با اینکه ... شرف داشت به Fifa از گیم پلی به قول دوستمون R1 تا گول گرفته تا اون گزارش گر یخ اسکلش ولی مطمئن باشید که تو این ورژن کلی تفاوت میبینیم (Konami:love:)

.داداش سنگین توهم میزنی ها !!!!! یازده تا بازیکنو خودت کنترل میکنی بعد میگی هوش مصنوعی یارامون!!!!

با اجازه جناب عالی توهم میزنی شدید !!!! پسر فرض کن توپ تو پای شماست بقیه ی 9 نفر توی زمین رو کی کنترل میکنه بازم شما ؟؟؟ وقتی توپ تو پاته یارو نمره تو که تو عمقب بدی کفرت در میاد این یعنی AI

stop the game

کاربر سایت
Nov 24, 2006
411
نام
عماد
به غیر از این مشکلات یه مشکل دیگه منو کشته!!
اونم آفساد الکی گرفتن دارو!
کلا اعصابِ همه چی رو حل کنن دستی به سر برنامه نویسی آفسادش هم بکشن !

sinasafari

کاربر سایت
Jan 30, 2008
763
نام
سینا صفري
ما که خسته شدیم هرسال سری بازیهای تکراری هرچند با تغییرات محسوس(محصوص-محصوس)را دیدیم اگه یه شرکت دیگه دست به کار بشه کار عالی میشه فیفا که هی تیم و اهنگ اضافه میکنه pesهم چیزای حاشیه ای!

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
با اجازه جناب عالی توهم میزنی شدید !!!! پسر فرض کن توپ تو پای شماست بقیه ی 9 نفر توی زمین رو کی کنترل میکنه بازم شما ؟؟؟ وقتی توپ تو پاته یارو نمره تو که تو عمقب بدی کفرت در میاد این یعنی AI
بابا شما هم بله!!!!
پس این چیدن تاکتیکو فرمان حمله و تغییر سیستم وسط بازیو خیلی چیزای دیگه همش کشک!!!!
تو تنظیمات (درست یادم نیست اسمش چی بود) یه قسمت بود که دستور و این چیزا واسه تیم درست میکردی (تو بازی هم l2 رو نگه میداشتی بعد با زدن دکمه مورد نظر فرمان عملی میشد ) خوب اگه شما اونجا مشکلی دیدی بیا بگو من توهم میزنم !!! بازیکن که الکی تو نمیزنه !
(از قدیمم گفتن تا نباشد چوب تر .........):cheesygri

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
به غیر از این مشکلات یه مشکل دیگه منو کشته!!
اونم آفساد الکی گرفتن دارو!
کلا اعصابِ همه چی رو حل کنن دستی به سر برنامه نویسی آفسادش هم بکشن !
بابا چرا همتون میخواین یه جوری بگین این بازی بد بود !!!!!
دوست عزیز خوبه خط آفساید رو بهت نشون میده !!
اگه نشون نمیداد چی کار میکردید!!!:cheesygri

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
نه .......... تورو خدا یکی بیاد کمک :(( بابا شما کلا صنعت گیم رو داری میبری زیر سوال ...

بزار اینجوری شروع کنیم : قبول داری که برای بازی کنهای خودی AI طراحی شده ؟؟؟

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
شما انتظار داری 10000 تا تماشاگر رو بیان 3بعدی و با جزئیات بالا بسازن اونوقت کدام از کنسولها یا سیستم ها قادر به اجرا یه همچینین محیط سنگینی خواهند بود
در کل PES در هر زمینه ای گند باشه اما در زمینه گیم پلی بهترینه برعکس فیفا که اصلا چیزی به اسم گیم پلی نداره
ای کاش 2K هم میومد یه فوتبال درست حسابی میزد تا این رقابت منجر به بالا رفتن کیفیت اون دوتای دیگه هم میشد

شما اگه تماشاگرای بازی WWE Smackdown vs. Raw 2008 رو ببینی دیگه این حرفو نمیزنی حتی روی پلتفرم های PS2 و PSP!!!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر