PES 09 برای پاییز امسال تایید شد

Good Boy

کاربر سایت
Apr 9, 2007
842
نام
K1
2wcmogh.jpg

Konami امروز اعلام کرد که بازی PES 2009 در پاییز امسال و برای XBOX 360 , PS3 , PC , PS2 و PSP خواهد آمد.

ظاهرا در آخرین نسخه از این بازی(PES 2009) گرافیک بازی تغییر بسیار زیادی کرده است و چهره بازیکنان و حتی حرکت های آنها خیلی شبیه به واقعیت خواهد بود!

dq13qo.jpg

Option های جدیدی در بازی وجود خواهد داشت تا هر فردی به سلیقه خودش این بازی را انجام بدهد و همچنین حرکت های جدید و عوامل جدید و ابتکاری در control بازی و همین طور قسمت On Line بازی , باعث شده است تا این عنوان هر چه بیشتر به واقعیت نزدیک بشود!

منبع
....................
K1

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
بزار اینجوری شروع کنیم : قبول داری که برای بازی کنهای خودی AI طراحی شده ؟؟؟
آره قبول دارم ولی تو بازیهایی مثل فوتبال که میتونی همه بازیکنارو در اختیار بگیری سازنده ها زیاد رو AI کار نمیکنن !!!
فقط درهمین حد که وقتی فرمانی رو بهشون میدی مثل بچه آدم برات عملی کنن !!!
خوب حالا که چی ؟؟؟؟؟:cheesygri

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
یه نکته اونم اینکه هیچ فرقی بین AI که برای NPC های خودی یا دشمن برای فوتبال تعیین میشه وجود نداره بازی که دو جور AI نداره کلا هوش پایین مثل هلو دریبل میخورن دربازبان مثل احمقها همه ی توپهارو دو ضرب میگیره و تمام خروجهاش اشتباه .

اما در مورد این جمله
تو بازیهایی مثل فوتبال که میتونی همه بازیکنارو در اختیار بگیری سازنده ها زیاد رو AI کار نمیکنن

باید بگم که اگه شما میتونی تمام بازیکنارو کنترل کنی از همونجایی که اسمشم نمیدونی بزار یه چیز خیلی خیلی مهم بهت بگم دوست من : شما یه موجود خارق العاده ای !!! چرا چون شما مثلا برای گرفتن توپ باید X رو نگه داری برای گرفتن کمک از یکی از مدافع ها مربع رو هم میگیری ولی حالا وقتی دفاع های دیگه اسکل میزنن در یار گیری یا افساید گیری من نمیتونم کاری کنم حالا اگه شما میتونی ....

بازم نشد ؟؟؟

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
یه نکته اونم اینکه هیچ فرقی بین AI که برای NPC های خودی یا دشمن برای فوتبال تعیین میشه وجود نداره بازی که دو جور AI نداره کلا هوش پایین مثل هلو دریبل میخورن دربازبان مثل احمقها همه ی توپهارو دو ضرب میگیره و تمام خروجهاش اشتباه .

اما در مورد این جمله

باید بگم که اگه شما میتونی تمام بازیکنارو کنترل کنی از همونجایی که اسمشم نمیدونی بزار یه چیز خیلی خیلی مهم بهت بگم دوست من : شما یه موجود خارق العاده ای !!! چرا چون شما مثلا برای گرفتن توپ باید X رو نگه داری برای گرفتن کمک از یکی از مدافع ها مربع رو هم میگیری ولی حالا وقتی دفاع های دیگه اسکل میزنن در یار گیری یا افساید گیری من نمیتونم کاری کنم حالا اگه شما میتونی ....

بازم نشد ؟؟؟
بازم سلام !!!
به جان خودم من تاحالا هیچ مشکلی از AI ندیدم !!!
تو همون جایی که بازیکن تعویض میکنی و سیستم میچینیو اینا یه قسمت هست به اسم set tactics !!
من یه جورایی حس میکنم شما از این قسمت استفاده نمیکنی !!! دیگه هر کی خورس با این قسمت اشنایی کامل داره اما خیلی ها به این قسمت اهمیت نمیدن !! منم نمیدونم چرا ؟
راجع به دروازبان هم گفته بودی باید بگم که دوست عزیز توقع داری اون شوتی که آدریانو از پشت 18قدم میزنه رو گلر یه تیکه جمع کنه !!!!!! خروج دروازبان هم که دست خودتونه اگه به موقع بکشیش جلو که همرو برات جمع میکنه !! دیگه مشکل چی هست من نمیدونم ؟؟
موفق باشی!

Neo

کاربر سایت
Sep 27, 2005
1,542
نام
احسان
منم با این Set tactics کار میکنم اما دیگه همه چیزو که نمیشه اونجا درست کرد .

در مورد دربازه بان هم وقتی یارو سانتر میکنه دروازبان خودش شیرجه مزنه سمت توپ بهش نمیرسه و این اتفاق رو در هر 5 تا توپ 2 بار میبینی چه ربطی به خارج کردن اون داره ؟؟؟

بعدشم دوست من من خودم از طرفدارای اساسیه این بازی هستم از 2ش دارم بازی میکنم ولی به هر صورت نباید fan بازی دراورد باید ایراد بازی رو گفت اینایی رو که من گفتم نظر من بود حالا شاید برای شما در گیم پلی مهم نباشه .

MetalGearSolid4

کاربر سایت
May 11, 2008
266
نام
بهاره
PES 9 هم میشه مثل بقیه بابا
من موندم این خارجی ها که بازی هاشون رو با این قیمت میخرن چرا هر 6 ماه 6 ماه میان پول میدن یه بازی رو که 95% شبیه سری قبلیه رو میخرن :-"

Resident Evil X

کاربر سایت
Jun 20, 2008
7
تو بازیهایی مثل فوتبال که میتونی همه بازیکنارو در اختیار بگیری سازنده ها زیاد رو AI کار نمیکنن
یه کمی دقت کنید چی میگید
کی میگه فوتبال هوش مصنوعی نداره ؟! فکر کنم فوتبال یکی از بازی هایی باشه که به هوش مصنوعی به شدت نیاز داره و راست کارشه !
شما کلاً تو زمین کنترل یه نفر رو به عهده داری که اگه دو نفره بازی کنین میشه دو نفر اون 20 نفر دیگه کجا میرن ؟ کی اونا رو کنترل میکنه ؟ خودت ؟ خوب هوش مصنوعی این کار رو میکنه .
حالا وقتی یه نفره بازی میکنی چی ؟ تو بازی رو رو حالت Pro بازی کن اون موقع میفهمی هوش مصنوعی دارن یا نه ؟ از یه آدم حرفه ای هم پیش شما حرفه ای تر بازی میکنه و همه حرکاتت رو زیر نظر داره و تصمیم رو میگیره که نتیجش هم همیشه درسته .
اگه این هوش مصنوعی نیست پس چیه ؟ خوب شما CPU vs CPu رو بزار بازی کنن اون موقع دیگه میشه آخر AI :cool:;)

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من موندم این خارجی ها که بازی هاشون رو با این قیمت میخرن چرا هر 6 ماه 6 ماه میان پول میدن یه بازی رو که 95% شبیه سری قبلیه رو میخرن :-"
منظورت PES که نبود چون این سری هر یک سال یکبار میاد نه 6ماه 6ماه

hosein yacuza

کاربر سایت
Jul 17, 2007
441
نام
hosein
یه کمی دقت کنید چی میگید
کی میگه فوتبال هوش مصنوعی نداره ؟! فکر کنم فوتبال یکی از بازی هایی باشه که به هوش مصنوعی به شدت نیاز داره و راست کارشه !
شما کلاً تو زمین کنترل یه نفر رو به عهده داری که اگه دو نفره بازی کنین میشه دو نفر اون 20 نفر دیگه کجا میرن ؟ کی اونا رو کنترل میکنه ؟ خودت ؟ خوب هوش مصنوعی این کار رو میکنه .
حالا وقتی یه نفره بازی میکنی چی ؟ تو بازی رو رو حالت Pro بازی کن اون موقع میفهمی هوش مصنوعی دارن یا نه ؟ از یه آدم حرفه ای هم پیش شما حرفه ای تر بازی میکنه و همه حرکاتت رو زیر نظر داره و تصمیم رو میگیره که نتیجش هم همیشه درسته .
اگه این هوش مصنوعی نیست پس چیه ؟ خوب شما CPU vs CPu رو بزار بازی کنن اون موقع دیگه میشه آخر AI :cool:;)
ای بابا !!!!
شما هم دقت کنید چی دارید میگید !!
عزیز من کاش قبل از دادن پست یه نگاهی به پست های قبلی مینداختید !
دوست عزیز neo جان منم با حرفت موافقم !! به هر حال ممکنه شما یه سری چیزهایی از بازی دیده باشید که من ندیدم یا مشکلاتی هم برای شما (مثل همون تله افسایدو گلر و اینها) پیش اومده که برا من پیش نیومده !! هر چی باشه شما 2شماره زود تر از من شروع به بازی کردید و انواع و اقسام gameplay هاشو دیدید حالا این یکی بهتون نچسبید !!!
امیدوارم تو 09 اون مشکلاتی رو که گفته بودی رفع شده باشه !
موفق باشی:love:

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
شما ها از همین چند تا عکس هم انتقاد میکنید.این را بخونید:[FONT='Verdana','sans-serif']

Teams and leagues. In the PES 2009 has to be much more teams and leagues.
For example:
1. English Priemierleague – English Championship
2. Spanish Primera – Spanish Segunda
3. Ligue 1 – Ligue 2
4. Serie A – Serie B
5. Bundesliga
6. Portugese league
7. Rest of world (with 40 teams)
1. Ukraine – Dynamo Kyiv, Shahktar Donestk
2. Belgium – Club Brugge, Anderlecht, Standart
3. Scottish – Rangers, Celtic, Hearts
4. Turkish – Besiktas, Fenerbache, Galatasaray,
5. Czech - SK Slavia Praha, AC Sparta Praha
6. Russian – CSKA, Zenit, Spartak, Rubin
7. Dutch – Ajax, PSV, Feyenoord, AZ Alkmar
8. Polish - Wisla Krak?w, Legia Warszawa
9. Austria – Salzburg Red Bull, Rapid
10. Latvia – Ventspils
11. Greece – Panathinaikos, AEK Athens, Olympiacos
12. Norway – Rosenborg
13. Swedish – Helsingborg
14. Romania – Bukarest Dinamo, Steaua
15. Switzerland – Basel
16. Croatia – Hajduk, Dinamo
17. Danish - Copenhagen
18. Finland – Helsinki
19. Israel – Maccabi Tel-Aviv
[/FONT]

آخرین ویرایش:

Bianconeri

کاربر سایت
Feb 25, 2008
611
نام
مهران
من که خیلی تعریف ازش شنیدم .....مثلا میگن مربی گری مثل Fifa managerداره و.....

راستی خبری از سیستم مورد نیازش نیست؟مخصوصا گرافیکش!!!(به 7600 Gs 256Mb می خوره؟)

apwbd

کاربر سایت
Feb 4, 2008
34
سلام...
دوربین بازی واقعا عالیه ... البته تمام آپشن ها به دلخواه بازیباز تعیین می شوند ... اگر تمام سخنان کونامی حقیقت داشته باشد ایراد گرفتن ب ی مورد ه. ... اینجا میتونید متن کامل رو ببینید ....;)

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
به نظر من PES2007 با 2006 فرقی نداشت اما 2008 نسبت به 2007 تغییرات داشت من نمیدونم چرا یه سری که از فوتبال کونامی هیچ اطلاعاتی ندارند (طبق گفته خودشون) میان میگن WE یا PES دیگه به درد نمیخوره!! مطمئن باشید توی هر سری جدید که میاد هیچی چیز بازی تغییر نکرده باشه یه سری حرکات جدید به گیم پیلی آن و شوتیگ بازی اضافه میشه که هر کسی این قابلیت جدید رو متوجه نمیشه بای خیلی دقت کنید تا بتونید تفاوت رو متوجه بشید به نظر من PES2008 هر چی هم بود از FIFA08 خیلی بهتر بود حالا شما سلیقه مزخرف EA (سلیقه $) رو میخوایید اعمال کنید رو فوتبال زیبا و شناور کونامی که این اصلا درست نیست.
من خودم ساکر باز بودم.... اما از وقتی pes2008 اومد گرایش آوردم به فیفا...

خدا کنه PES2009 بهتر باشه...
شما چطور PES بازی هستید که ناگهان تغییر هویت میدید بهتره برید همون فوتبال مسخره و گیم پلی خنده دار فیفا بازی کنید شما رو چه به WE

آخرین ویرایش:

M4

کاربر سایت
Apr 18, 2008
408
نام
Unknown
خوب کسی که هم ساکر بازی کرده هم فیفا مثل خودم(انتخاب خودم ساکر) است فقط به خاطر گیم پلی من یه بازی وا رفته و خمیری نمیخوام!!هرکسی از گیم پلی بازی یه توقعی داره توقع من با ساکر رفع میشه!:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر