PC ا Super Street Fighter IV: Arcade Edition

super-street-fighter-4.gif

پس از شایعات فراوان امروز کپکام رسما تایید کرد عنوان Super Street Fighter IV برای PC نیز منتشر خواهد شد .

Super Street Fighter IV در قالب Arcade Edition در تاریخ June 24 عرضه خواهد شد .

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
من نمی فهمم...تو این کشور 80 میلیونی... با ارتش 20 میلیونی , یعنی 15 20 نفر پلیر SF نبوده اینجا ؟! :- ||||||||||||||||||||||||||||

john rambo

کاربر سایت
Oct 2, 2010
141
نام
رضــا
مــــــم ... !
من که میگم با این اوصاف وقتو تلف نکنیم ,
پولـــمونو پس بگیریم یه آشنا اونور دارم اسمارو واسه EVO رد میکنه منتها ... قاچاقی رد میکنه با بُشکه و تو تویوپ و لنج و اینا :whistling:

SF اگـــــــه تو هر استان 1 طرف دار داشت الان این نبود اوضاع ... !

EG oOsHamid

کاربر سایت
Feb 24, 2010
228
نام
Hamid
چند نفر هم که میان تو کلن که تو کتکشون میزنی ، من Troll میکنم ، سیب زمینی زیرآبش رو میزنه ، اشکان زانگیف میاره با گرب حال طرف رو میگیره و حمیدوس هم حس غمگین بهش میده و از زندگی ناامیدش میکنه
با این همه مسئله فکر میکنی بیان ؟ :d

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
مــــــم ... !
من که میگم با این اوصاف وقتو تلف نکنیم ,
پولـــمونو پس بگیریم یه آشنا اونور دارم اسمارو واسه EVO رد میکنه منتها ... قاچاقی رد میکنه با بُشکه و تو تویوپ و لنج و اینا :whistling:

SF اگـــــــه تو هر استان 1 طرف دار داشت الان این نبود اوضاع ... !

استان ما 2 تا داره منو حمید :-p

PipBoy3000_v2

کاربر سایت
Mar 6, 2009
976
چند نفر هم که میان تو کلن که تو کتکشون میزنی ، من Troll میکنم ، سیب زمینی زیرآبش رو میزنه ، اشکان زانگیف میاره با گرب حال طرف رو میگیره و حمیدوس هم حس غمگین بهش میده و از زندگی ناامیدش میکنه
با این همه مسئله فکر میکنی بیان ؟ :d

من که انقد به اینو اون باخت دادم که بخشی از مغزم که به باخت SF واکنش میداد نابود شده! الان میبازم عین چی فقط می خندم! :D
ping ها هم که ماشاا... به فنا رفته وگرنه بیشتر میومدم. زمستونم یه SSF IV AE میگیرم بیایم کتک کاری!

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
بیان این SF5 رو معرفی کنن هم حمیدوس شاد بشه هم اوس خمید هم بقیه بچه ها :D
هنوز زوده. بزار حداقل واسه 5-6 سال دیگه!
فاصله ی زمانی بین SF3 (نسخه ی vanilla) و SF4 (نسخه ی آرکیدش) 11 سال بود.

LeonSM

کاربر سایت
Mar 4, 2007
1,850
نام
صفا
من به کپکام یه پیشنهاد دادم. گفتن که بررسی میکنن
اینکه تو ورژن جدیده بیان از هر کاراکتر چنتا ورژن بذارن... مثلا بیان 4 تا ریو بذارن: SF4 Ryu - SSF4 Ryu- AE Ryu - AE v2012 Ryu
:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر