PC ا Super Street Fighter IV: Arcade Edition

super-street-fighter-4.gif

پس از شایعات فراوان امروز کپکام رسما تایید کرد عنوان Super Street Fighter IV برای PC نیز منتشر خواهد شد .

Super Street Fighter IV در قالب Arcade Edition در تاریخ June 24 عرضه خواهد شد .

john rambo

کاربر سایت
Oct 2, 2010
141
نام
رضــا
حیف اینجا نمیشه یه سری حرفها رو زد !
.... !!!!
یکی به من بگه این آپدیت دادنـهای این GFWL چه قدر آوت دیـتــِده آخه !
Alt F4 گرفتم کلاّ میگه که دوباره باس upd شه ... =__=

این GFWL عمـــّـه داره که اینطوری آپدیت میده ؟

john rambo

کاربر سایت
Oct 2, 2010
141
نام
رضــا
باخبر شديم انتخابي مسابقات مسكه 17-23 انجام ميشه و از هر استان چن نفر ميرن ميــــلاد .
ما كه اميدواريم هم تيميها رو جدا بذارن كه تهران همديگرو ببينيم حداقل.
آقايون از همين الان تسليت عرض ميكنم به هم استاني هاي عزيزي كه حوزه ي انتخابيشون رو گيلان زدن :hurted1:
تسلّي وجود شما باشه كومبوهاي نواخته شده در رقابت انتخابي ! :boxing:

EG oOsHamid

کاربر سایت
Feb 24, 2010
228
نام
Hamid
باخبر شديم انتخابي مسابقات مسكه 17-23 انجام ميشه و از هر استان چن نفر ميرن ميــــلاد .
ما كه اميدواريم هم تيميها رو جدا بذارن كه تهران همديگرو ببينيم حداقل.
آقايون از همين الان تسليت عرض ميكنم به هم استاني هاي عزيزي كه حوزه ي انتخابيشون رو گيلان زدن :hurted1:
تسلّي وجود شما باشه كومبوهاي نواخته شده در رقابت انتخابي ! :boxing:

ای چیه !
مگه برایه شمال به جز رشت جایه دیگه ای هم برایه انتخابی داره ؟

john rambo

کاربر سایت
Oct 2, 2010
141
نام
رضــا
الان مسکه خبر جدیدی رسیده که انتخابی فقط برای بازیهای اصلیــه و یه سری بازیها که کمتر مخاطب دارن جزو جانبی ها حساب میان و انتخابی ــیی در کار نیس .
امیدواریم SSFIV هم جزو بازیهای کنسول حساب بیاد ...

EG oOsHamid

کاربر سایت
Feb 24, 2010
228
نام
Hamid
مشخص بود که تعداد کافی برایه استریت فایتر ثبت نام نمیکنن

سوال پرسیدم ، اینم جوابش :
دوست عزیز مسابقات استریت فایتر تعداد ثبت نامی هاش پایین هست خیلی اگه به اون حد مورد نظر نرسه برگزار نمی کنیم یا به تعویق میندازیم

HamidoOs

کاربر سایت
Jun 28, 2007
1,073
نام
حمید
من که دارم واقعاً به این نتیجه می‌رسم که هیچ کس تو ایران استریت فایتر رو جدی بازی نمی‌کنه به جز بچه‌های خودمون! خیلی پایه‌ام یه مسابقه تکن بذارن، ببینیم اینجا بازیکن پیدا می‌شه یا نه.

EG oOsHamid

کاربر سایت
Feb 24, 2010
228
نام
Hamid
من که دارم واقعاً به این نتیجه می‌رسم که هیچ کس تو ایران استریت فایتر رو جدی بازی نمی‌کنه به جز بچه‌های خودمون! خیلی پایه‌ام یه مسابقه تکن بذارن، ببینیم اینجا بازیکن پیدا می‌شه یا نه.

تویه شیراز چند نفری خواستن یاد بگیرن ، منم یه چیزایی بهشون یاد دادم . بعد از مدتی یا میگفتن بازی سختیه یا اینکه خجالت میکشیدن بگن نمیتونیم بازی کنیم میگفتن که گرافیکش کارتونی هست
یکی از بروبچ اینجا که MK خیلی خوب بازی میکنه با جدیت میخواست SF تمرین کنه . جو گیر شد گفت میخوام با C.Viper بازی رو شروع کنم =)) بعد از چند وقت گفت گرافیکش ناجوره حال نمیده دیگه بازی نمیکنم

Rav3n Heart

کاربر سایت
Oct 13, 2010
1,167
نام
پویا

سوال پرسیدم ، اینم جوابش :
دوست عزیز مسابقات استریت فایتر تعداد ثبت نامی هاش پایین هست خیلی اگه به اون حد مورد نظر نرسه برگزار نمی کنیم یا به تعویق میندازیم
کجا پرسیدی؟ کجا جواب داد؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر