Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
سلام ریجن اکانت من اروپا هستش ولی تا جایی که فهمیدم قیمت بازی برای اروپا 40 یورو و برای آمریکا 40 دلار هست.
بازی ریجن شده هست یا مشکلی نداره اگه مثلا من 40 دلاری رو بخرم؟
اگه اکانت کشورت ایرانه بالانس ادد نمیشه و اگه کشورت اوروپایی هست باید همون بالانس رو بخری براش وگرنه ادد نمیشه مثلا انگلیس پوند یا آلمان یورو
اگرم آمریکا هست $ باید بخری

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
اگه اکانت کشورت ایرانه بالانس ادد نمیشه و اگه کشورت اوروپایی هست باید همون بالانس رو بخری براش وگرنه ادد نمیشه مثلا انگلیس پوند یا آلمان یورو
اگرم آمریکا هست $ باید بخری
متوجه نشدم، اکانتم ایرانه. میتونم از خود بلیزارد این 40$ بخرم؟

esm nadaram

کاربر سایت
Jan 24, 2010
2,676
نام
حسین
turret ها از همه مضخرف ترن اگه بنا به nerf كردن باشه بايد turret باشه , اگه mcree بخواد nerf بشه ( با اينكه مخالف هستم) ميشه زمان لاك كردن dead eye يه نيم ثانيه بيشتر بشه اينجوري هركسي واسه خودش ميره داخل يه سوراخ سمبه اي

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
سلام ریجن اکانت من اروپا هستش ولی تا جایی که فهمیدم قیمت بازی برای اروپا 40 یورو و برای آمریکا 40 دلار هست.
بازی ریجن شده هست یا مشکلی نداره اگه مثلا من 40 دلاری رو بخرم؟
نسخه اروپا را باید تهیه کنید.

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
متوجه نشدم، اکانتم ایرانه. میتونم از خود بلیزارد این 40$ بخرم؟
ساده گفتم اگه میخوای از بلیزارد خرید کنی باید با واحد پولیه همون کشور اکانت خرید کنی
ایران هم که تهدیده فقط میتونی CD-key ادد کنی و خرید نمیتونی بکنی چه توی گیم چه بلیز استور
پیشنهاد میدم اگه توی اکانتت بازی نداری یه اکانت دیگه بسازی و کشور رو هلند یا فرانسه یا آلمان بزنی که واحد پولشون یورو هست
آمریکا هم میشه ولی اگه بخوان یه وقتی بتا invite کنن اینوایت میشی به سورور های US و خیلی رو مخه

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
ساده گفتم اگه میخوای از بلیزارد خرید کنی باید با واحد پولیه همون کشور اکانت خرید کنی
ایران هم که تهدیده فقط میتونی CD-key ادد کنی و خرید نمیتونی بکنی چه توی گیم چه بلیز استور
پیشنهاد میدم اگه توی اکانتت بازی نداری یه اکانت دیگه بسازی و کشور رو هلند یا فرانسه یا آلمان بزنی که واحد پولشون یورو هست
آمریکا هم میشه ولی اگه بخوان یه وقتی بتا invite کنن اینوایت میشی به سورور های US و خیلی رو مخه
خب آخه نرخ یورو گرون تر از دلاره و نمیصرفه واسم.
اگه مثلا کشورو امارات بزنم چی؟ میتونم به دلار بخرم ؟ توی بازیم نمیخوام Purchase کنم فقط در حد خرید خود سی دی کی از بتل.نت

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,107
نام
سالار
دوستان من یه مشکلی دارم :|
اول گفت کارت گرافیکت رو اپدیت کن
کردم
ولی باز نمیزاره کیفیت گرافیک بازی رو از low ببرم بالا :|
چیکار کنم به نظرتون؟

InNovAtion

کاربر سایت
Apr 24, 2012
559
نام
Amin
خب آخه نرخ یورو گرون تر از دلاره و نمیصرفه واسم.
اگه مثلا کشورو امارات بزنم چی؟ میتونم به دلار بخرم ؟ توی بازیم نمیخوام Purchase کنم فقط در حد خرید خود سی دی کی از بتل.نت
شما سی دی کی رو ازسایت های ایرانی بخر و اکتیو کن به صرفه تره
ولی هر کشوری که انتخاب کنی باید با واحد پولیه همون کشور پرداخت کنی و ایرانم چون تحریمه کلا هیچی

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,107
نام
سالار
دوستان کسی نظری نداره؟ :|
من کارت گرافیکه جدیدم (لعنت بر باعث و بانیش :|) radeon R7 200 series ـه و تو خوده سایت بتل نت هم زده که ساپورت میشه
اما من نمیتونم کیفیت بازی رو از low ببرم بالا :|

sendo

کاربر سایت
Jul 15, 2015
2,107
نام
سالار
دقیق مدلت چیه؟
54544.png

اینه

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
شما سی دی کی رو ازسایت های ایرانی بخر و اکتیو کن به صرفه تره
ولی هر کشوری که انتخاب کنی باید با واحد پولیه همون کشور پرداخت کنی و ایرانم چون تحریمه کلا هیچی
باشه پس از سایتای ایرانی میخرم و رو همین اکانت ایرانم اکتیو میکنم. مرسی

پ.ن : چرا همه جا نسخه Origins دارن؟ واسه منی که نه Hearthstone بازی میکنم نه Heroes of the Storm واقعا ارزش نداره Origins!

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,335
نام
امیرعلی
باشه پس از سایتای ایرانی میخرم و رو همین اکانت ایرانم اکتیو میکنم. مرسی

پ.ن : چرا همه جا نسخه Origins دارن؟ واسه منی که نه Hearthstone بازی میکنم نه Heroes of the Storm واقعا ارزش نداره Origins!
چون سى دى كى نسخه استاندارد زياد تو بازار نيست اونايى هم كه هست از استاندارد گرون ترن. بهترين راه خريد مستقيم از استور بتل نت هست كه هم خودم همين كارو كردم هم واسه دوستان.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر