Overwatch | PC

Overwatch نام بازی جدید بلیزارد است که اینبار در سبک شوتر آنلاین عرضه می شود. کلاس های بازی در چهار دسته Offense ،Defense ،Tank و Support تقسیم بندی می شوند که گیمر با انتخاب هر کدام از این کلاس ها در تیم های 6 نفره در مقابل هم قرار می گیرند. گفته می شود بازی از المان های بازی کنسل شده Titan بهره مند بوده و اتمسفری شبیه به آن دارد. داستان بازی در زمان آینده و بحران زده اتفاق می افتد که گروه مدافع صلح Overwatch منحل شده است.
شخصیت های بازی:
Tracer
نقش: Offense

Reaper

Pharah

Hanzo

Widomaker
نقش: Defense

Torbjörn

Bastion

Winston
نقش: Tank

Reinhardt
نقش: Tank

Symmetra
نقش: Support

Mercy

Zenyatta

لیست بازیکنان
Overwatch PC Players

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
تاپیک اونور که خیلی خلوته ، گفتم بیام این جا تعریف کنم ، هانزو خیلی خووووبه ، اصلا هر چی باش میرم بیشتر به خفنیتش پی میبرم D :

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خیلی عادت بهشون سخته -_- من نمیدونم با مکری چجور کیل میگیرن ، هی میخوام فلشبنگ کنم نمیشه...
الان که player ها به mcree عادت کردن تازه معلوم شده op ترین شخصیت بازی همین هست. یه بازی که در حال باخت هست رو با یه ult میتونه راحت به برده 100% تموم کنه ×_× ult اش که تغریبا همه شخصیتها چه tank چه دیگر شخصیتها رو one shot میشه. تغریبا هم هیچ champion تو بازی الا genji تاز اونم اگر بتونه درسته E کنه نمیتونه 1v1 کنه باهاش. یه stunt میکنه راحت و راست کلیک Zarya هم one shot میرسه چه برسه به بقیه شخصیتها لول
قراره تو پچی که به زودی میاد McRee به کلی nerf بشه.
قراره یه سری buff هم برایه D.Va در نظر بگیرن چون Damage wise ظاهرا یه مقداری زیادی ضعیف هست.

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
الان که player ها به mcree عادت کردن تازه معلوم شده op ترین شخصیت بازی همین هست. یه بازی که در حال باخت هست رو با یه ult میتونه راحت به برده 100% تموم کنه ×_× ult اش که تغریبا همه شخصیتها چه tank چه دیگر شخصیتها رو one shot میشه. تغریبا هم هیچ champion تو بازی الا genji تاز اونم اگر بتونه درسته E کنه نمیتونه 1v1 کنه باهاش. یه stunt میکنه راحت و راست کلیک Zarya هم one shot میرسه چه برسه به بقیه شخصیتها لول
قراره تو پچی که به زودی میاد McRee به کلی nerf بشه.
قراره یه سری buff هم برایه D.Va در نظر بگیرن چون Damage wise ظاهرا یه مقداری زیادی ضعیف هست.

یعنی mccree تنها شخصیته که نباید nerf بشه ...

اگر mccree میاد و با یه ulti کل تیم شما رو می زنه عیب از تیم شماست نه mccree یه pharah می خواد که یه تیر بزنه mccree رو بکشه یه rainhart که شیلد بگیره جلوی ulti .... یا اصلا برد یه کناری قایم بشید..

اگر ulti این op باشه ماله mercy هم op که میاد یهو همه رو زنده می کنه تو آخرین لحظه نتیجه ی بازی عوض میشه...

یه genji در حد جلبک هم میتونه ulti این mccree رو deflect کنه که اونجوری خود mccree می میره ...

یعنی من کلا درک نمی کنم اینای که می گن mccree باید nerf بشه و op هست..flashbang رو مثلا هر جوری nerf کنن کی می خواد tracer یا genji یا اصلا lucio رو بزنه؟

بماند که یه tracer خوب راحت میتونه flashbang رو bait کنه و بعد از اون عملا mccree باید خودشو مرده حساب کنه....

نکته ی مهم اینه که mccree یه کاراکتر هست که ساخته شده که 1v1 برنده بشه اصلا هدف از وجودش اینه که بیاد 1v1 بکنه و ببره وگرنه که کلا به چه درد می خوره توی گیم اگر این کارم نتونه بکنه....

چیزی که به نظر من باید nerf بشه سرعت ulti گرفت torbjorn هست ... زرت زرت ulti می زنه...

• Like
Reactions: esm nadaram

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
یعنی mccree تنها شخصیته که نباید nerf بشه ...

اگر mccree میاد و با یه ulti کل تیم شما رو می زنه عیب از تیم شماست نه mccree یه pharah می خواد که یه تیر بزنه mccree رو بکشه یه rainhart که شیلد بگیره جلوی ulti .... یا اصلا برد یه کناری قایم بشید..

اگر ulti این op باشه ماله mercy هم op که میاد یهو همه رو زنده می کنه تو آخرین لحظه نتیجه ی بازی عوض میشه...

یه genji در حد جلبک هم میتونه ulti این mccree رو deflect کنه که اونجوری خود mccree می میره ...

یعنی من کلا درک نمی کنم اینای که می گن mccree باید nerf بشه و op هست..flashbang رو مثلا هر جوری nerf کنن کی می خواد tracer یا genji یا اصلا lucio رو بزنه؟

بماند که یه tracer خوب راحت میتونه flashbang رو bait کنه و بعد از اون عملا mccree باید خودشو مرده حساب کنه....

نکته ی مهم اینه که mccree یه کاراکتر هست که ساخته شده که 1v1 برنده بشه اصلا هدف از وجودش اینه که بیاد 1v1 بکنه و ببره وگرنه که کلا به چه درد می خوره توی گیم اگر این کارم نتونه بکنه....

چیزی که به نظر من باید nerf بشه سرعت ulti گرفت torbjorn هست ... زرت زرت ulti می زنه...
میزانه damage اش بیش از حد بالاست . باید nerf بشه. وقتی یه شخصیت میتونه یه tank رو one shot کنه عملا tank دیگه معنی نداره در مقابلش برایه هم مشکله balance پیش میاد ! باید nerf بشه.
اون مساعل counter pick که شما میگی به جا اما میزانه DAMAGE OUTPUT باید fair باشه D: اینطوری اگه قرار باشه این شخصیت بیاد tank رو one shot کنه دیگه tank چه مسعولیتی داره که carry کنه offense رو برایه مبارزه با تیم. همین الان تو uutbe بزنی کسایی که حرفه ای بازی میکنم mcree هست video هاشون طرف 1v3 میکنه راحت لول . مسعله damage هست که بیش از حد بالاست تو ult اش. مثلا Reaper هم DPS بسیار بالایی داره اما میزنه damage که ult میده تو یه بازه زمانی هست نه تو یه تیر خلاص بزنه کله تیم رو با خاک یکسان کنه.

• Like
Reactions: sadegh93

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,340
نام
امیرعلی
مسعله damage هست که بیش از حد بالاست تو ult اش. مثلا Reaper هم DPS بسیار بالایی داره اما میزنه damage که ult میده تو یه بازه زمانی هست نه تو یه تیر خلاص بزنه کله تیم رو با خاک یکسان کنه.
با ulti همه هيروهاى offense ميشه team kill كرد حالا هركدوم به يه روشى! مشكل فقط mccree ـه اين وسط؟!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با ulti همه هيروهاى offense ميشه team kill كرد حالا هركدوم به يه روشى! مشكل فقط mccree ـه اين وسط؟!
حرف حرفه من نیست فقط
اکثریت player ها مشکل دارن
از جمله من
خوده blizzard هم قضیه nerf رو تایید کرد و توضیح و دلیلش رو مطرح کرده ! لول D:

• Like
Reactions: FPS Eager

crash000

کاربر سایت
Nov 17, 2008
892
برای اینکه تانکو با ulti بزنه قشنگ 2 ثانیه اینا طول می کشه تا روش lock کنه...

اگر توی تیمت mccree با ulti میتونه تانک بزنه بهتره تیمتو عوض کنی...

موقع ulti زدن قشنگ داد می زنه خودشم یه هاله ی نوری میاد دورش یه window خوب داشته باشید راحت می زنتش ...+ خیلی از مواقع بشینی ulti نمی خوره بهت...

توی یوتیوب ار همه چی ویدئو هست مثلا من با 5 تا کیل با ulti می گیرم باید Junkrat رو برن nerf کنن؟ یا مثلا من با mine می پرم رو هوا pharah می زنم باید junkrat رو مینشو برداین که نتونه کلا pharah بزنه؟؟
+
ریپر باز خوب شما ندیدی یه نفر که متوسط ریپر بازی کنه راحت mccree رو له می کنه ... + mccree کلا موبیلیتی نداره ... وقتی هم mccree داره نزدیک میشه قشنگ صدا پاش داد می زنه که از کدوم طرف داره میاد...

توی فروم هم کلا مشکل با flashbang بود که گفت این یه مورد بی خیال بشید اصلا نمیشه کاریش کرد..

بعد گفت شاید دمیج fan the hammer کم بشه... اونم شاید...

d.va رو هم گفت از نظر دمیج کاریش نمی کنیم ولی شاید برای mobility یه کاری کردیم...

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: mjaz and FPS Eager

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,340
نام
امیرعلی
حرف حرفه من نیست فقط
اکثریت player ها مشکل دارن
از جمله من
خوده blizzard هم قضیه nerf رو تایید کرد و توضیح و دلیلش رو مطرح کرده ! لول D:
آره خوندم اون پستشونو تا جايى كه يادمه حرفى از damage كلى نزدن و فقط گفتن ultiـيش و فلش بنگش يكم دربرابر تانك ها كم اثرتر ميشن(كه بازهم من موافقش نيستم).
ولى اين حرف كه ميزان دميج كليش بايد nerf بشه اشتباهه به نظرم.
اگه قرار به nerf باشه بايد اين Mei رو يه كارى كنن شخصا خيلى با فريز كردنش مشكل دارم چون زياد Genji بازى ميكنم و يكى از سريع ها هم هست مثلا ولى خيلى وقتا تا بياى بفهمى داره يخ مياد سمتت يخ زدى! حتى با reinhardt هم تا شيلد رو ول كنى ضربه اولو بزنى فريز شدى! مگه اينكه charge داشته باشى.
يه مشكل ديگه هم با تورت هاى symmetra ـست كه محدوديت ندارن به نظرم دو سه تا بيشتر ديگه مسخرس يه نفرى با تورتاش ميتونه يه تيم كاملو بكشه.
خلاصه خيلى چيزاى مهم ترى از mccree هست كه آنبالانسن!

• Like
Reactions: Triangels

Sobhan_23

کاربر سایت
May 31, 2009
4,173
نام
سبحان
دوستان من شنیدم میگن انگار این بازی شبیه دوتا 2 هست اما به صورت Fps.بعد قصد خرید بازی رو دارم.شما توصیه میکنید؟

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
يه مشكل ديگه هم با تورت هاى symmetra ـست كه محدوديت ندارن به نظرم دو سه تا بيشتر ديگه مسخرس يه نفرى با تورتاش ميتونه يه تيم كاملو بكشه.
خلاصه خيلى چيزاى مهم ترى از mccree هست كه آنبالانسن!
خیر، محدودیت داره، 6 تاس.
کلا ما به دیتا دسترسی نداریم، اونا هم الکی تغییر نمی دن کلی دلیل پشتش هست. تجربه شخصی من و شما نمی تونه مشخص کنه مشکلات رو.

دوستان من شنیدم میگن انگار این بازی شبیه دوتا 2 هست اما به صورت Fps.بعد قصد خرید بازی رو دارم.شما توصیه میکنید؟

خیر و خیر. برو Battleborn بگیر.

• Like

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,340
نام
امیرعلی
خیر، محدودیت داره، 6 تاس.
کلا ما به دیتا دسترسی نداریم، اونا هم الکی تغییر نمی دن کلی دلیل پشتش هست. تجربه شخصی من و شما نمی تونه مشخص کنه مشکلات رو.

خیر و خیر. برو Battleborn بگیر.
منظور من تعداد همزمان نیست، محدودیت کلیه.
اتفاقا فقط تجربه ی گیمرهاست که بازی رو بالانس میکنه ولی نه یکی دو نفر تعداد زیادی گیمر.(همین OW بیش تر از یک سال چند مرحله closed beta داشته تا این شده)
بحث منم این نیست که اینا رو درست کنن منظورم اینه اگه بخوایم روی همچین چیزایی تمرکز کنیم خیلی چیزای زیادی هست که جای تغییر داره همین.

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
منظور من تعداد همزمان نیست، محدودیت کلیه.
اتفاقا فقط تجربه ی گیمرهاست که بازی رو بالانس میکنه ولی نه یکی دو نفر تعداد زیادی گیمر.(همین OW بیش تر از یک سال چند مرحله closed beta داشته تا این شده)
بحث منم این نیست که اینا رو درست کنن منظورم اینه اگه بخوایم روی همچین چیزایی تمرکز کنیم خیلی چیزای زیادی هست که جای تغییر داره همین.
خوب اونا دیتا دارن دیگه. Command center خود بلیزارد رو دیدی؟ دائم دارن کلی دیتا جمع می کنن و دونه دونه بازی های در حال انجام رو دارن بررسی می کنن. من تقریبا مطمئنم کاری به حرف بازیکن ها ندارن و خودشون بازی رو در نظر دارن و با توجه به اون تغییر می دن. اگر به حرف بود که تا حالا سی بار Bastion نرف شده بود :))

• Like

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر