Outlast

درود.
news_survive_hell_in_outlast-13500.jpg

ناشر:Red Barrels Games
سازنده:Red Barrels Games
پلتفرم:PC/PS4/Xbox One
تاریخ انتشار نسخه Xbox One: ماه June 2014

با تشکر از امیر حسین(Dark War)

امروز طي خبري در سايت Game Informer اعلام شد كه استوديويي تازه تاسيس از يك عنوان بزرگ Survival-Horror به نام Outlast پرده برداري كرده است كه شايد در نگاه اول چيز جالبي به نظر نرسد اما وقتي سخن از كاركنان اين استوديو به ميان بيايد همه چيز تغيير ميكند.

اين استوديو از اعضاي با سابقه اي تشكيل شده است كه تجربه كار بر روي عناوين بزرگي همچون Prince of Persia: Sands of Time, Assassin's Creed, Far Cry 3 و Splinter Cell: Conviction را در كارنامه خود دارند.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halloween Trailer
m29038.jpg

Download

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teaser Trailer
m28865.jpg

Download

با تشکر از احسان (R43)

Last edited by a moderator:

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
امروز 1 ساعت بازی کردم فکر نکنم به این زودی ها سراغش برم:d از یه طرف نمی خوام تموم بشه و از یه طرف هم اتمسفر و استایل بازی به طرز عجیبی واقعی میزنن . ترسناک ترین بازی نسل بدون شک. تجربه فوق العاده ای هستش از دست ندین.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
کیا با هدست میشه رفتش? :))
اصلش با همون هدسته D:

کلا بازیش در جهت تجربه عالی طراحی شده ×_× خوده بازیش اصلا سخت نیست. خیلی از جاهاش رو حتی اگر اشتباهم بکنید میتونید در برید
توصیه اینکه موقع در رفتم پشتتون رو نگاه نکنید D: لول ... خیلی استرس میده

در ضمن قراره یک DLC برای بازی عرضه بشه ( فعلا برای pc فکر کنم ) که داستان شهر میده که توی این Asylum چه اتفاقاتی افتاده پیشتر از اینکه داستان قسمت اصلی شروع بشه . فکر میکنم جالب باشه .
مده insane هم میرید با حوصله برید فقط محیطها رو بیشتر بگردید که باطری به اندازی کافی داشته باشید. بخشهای مخفی کاریش خیلی سخت نیست .

بازیش بین 2 الا 5 ساعت میشه تموم کرد.

من یک بار خیلی ترسیدم وقتی داشتم با PC میرفتم . اینکه یه قسمتی از بازی بود رفتم زیره تخت قایم شدم چون یکی داشت دنبال میکرد اما گمم کرده بود. بعد باطری این دوربین رو به اتمام بود . عوضش که میکنی توی اون لحظه کلا هیچی نمیبی کلا تاریکه . بعد که عوض کردم قسمت چپ تخت داشتم نگاه میکردم دیدم طرف دنبال نیومده. بعد که دوربین رو بردم طرفه راست یهو قیافش جلوی تصویر داشت نگاه میکرد. بعدم که کشید بیرون و دوباره فرار کردم. ×_× لول

Lions Gate

プレイステーション
کاربر سایت
Feb 17, 2008
3,251
تمام لذتش به اینه که 2 صبح در یک محیط کاملا تاریک + یک هدست حرفه ای بازی کنی تا معنای واقعی ترس رو بفهمی !! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر