Outlast

درود.
news_survive_hell_in_outlast-13500.jpg

ناشر:Red Barrels Games
سازنده:Red Barrels Games
پلتفرم:PC/PS4/Xbox One
تاریخ انتشار نسخه Xbox One: ماه June 2014

با تشکر از امیر حسین(Dark War)

امروز طي خبري در سايت Game Informer اعلام شد كه استوديويي تازه تاسيس از يك عنوان بزرگ Survival-Horror به نام Outlast پرده برداري كرده است كه شايد در نگاه اول چيز جالبي به نظر نرسد اما وقتي سخن از كاركنان اين استوديو به ميان بيايد همه چيز تغيير ميكند.

اين استوديو از اعضاي با سابقه اي تشكيل شده است كه تجربه كار بر روي عناوين بزرگي همچون Prince of Persia: Sands of Time, Assassin's Creed, Far Cry 3 و Splinter Cell: Conviction را در كارنامه خود دارند.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Halloween Trailer
m29038.jpg

Download

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teaser Trailer
m28865.jpg

Download

با تشکر از احسان (R43)

Last edited by a moderator:

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
این بازی چرا اینقدر ترسناکه:d
خیلی باحال بود داشتم تریلر دموشو میدیدم همه چی اروم بود بعد یهو اون یارو گنده هه اومد:d
3 متر رفتم هوا! حالا این تریلره و بازی کردن جای خودش رو داره
مدت زیادی بود این بازی های سبک HOROR ابکی روح و روانمو خراب کرده بود:d
با این فک کنم رو به بهبودی برم:d

dr.ice

کاربر سایت
Dec 17, 2010
2,027
نام
میثم
من گذاشتم برای دان ولی به خاطر اینکه اینترنتم از تکنولوژی تلگراف برای انتقال دیتا استفاده میکنه زده مثبت 99 ساعت تا اتمام:d

Darkkahn

کاربر سایت
Sep 30, 2006
888

all4u

کاربر سایت
Jan 17, 2008
5,185
حالا من بگم میشم ادم بده!خوب تو psn که مجازی نمیاد!نسخه PC شو دیدم شاید ترسناکه اما در حد یک بازی نسل جدید نیست منظورم از لحاظ داستانی وعمقشه

Sent from Reza's iPhone 5s using Tapatalk

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
حالا من بگم میشم ادم بده!خوب تو psn که مجازی نمیاد!نسخه PC شو دیدم شاید ترسناکه اما در حد یک بازی نسل جدید نیست منظورم از لحاظ داستانی وعمقشه

Sent from Reza's iPhone 5s using Tapatalk
داستانش منم قبول دارم خیلی خوب نیست. یعنی حداقل اخرش رو خودم خیلی خوشم نیومد. اما روی هم رفته اینش مهم نیست. مهم تجربه ای هست که به gamer تو طوله 4-5 ساعت بازی میده که به نظرم بی نظیره توی سبکه خودش !
داستان و عمقش هم مگه next gen میشه ؟
این بازیها دیگه با بودجه محدود ساخته میشن باید در سطحه خودشون مقایسه کرد.

GTGTA

کاربر سایت
Sep 23, 2013
200
به نظر من که داستان جالبی داره
و آخرش هم دقیقا جوری ساخته شده که بشه شماره جدید براش ساخت

به نظرم داستان های بازی هایی مثل alan wake و amnesia و re و ... خیلی کلیشه ای شده اما این بازی برعکس همه اون هاست

amircloop

کاربر سایت
Dec 29, 2012
554
نام
علی
دوستان من میخوام بزارم واسه دانلود فقط چون حجم دانلود کم دارم میخوام شب ساعت رایگان بزارم.....میخوام بدونم اگر چند بار قطع و وصل کنم ....و تو چند روز دانلودش کنم مشکلی پیش نمیاد ............

Hero Man

کاربر سایت
May 29, 2013
744
نام
MamaD!
یعنی واقعا میشه گفت کار سازنده بینظیر بوده ! شما از دقیقه اول بازی تا اخر بازی ترس رو تو وجودت حس میکنی ! بعضی جاها هم که یدفعه میپری هوا !:bighug:
اگه زیاد تو کار بازی ترسناک نیستید دانلود نکنید بهتره چون خیلی چیز وحشتناکیه ! کسایی که بازی کردن میدونن من چی میگم ! یه جوری سکتتون میده که دیگه تا عمر دارین نرین تو بازی:d
قیافتون موقع بازی اینطوریه : :-t

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر