NukeZone

سلام دوستان . بعد از چند وقت که درگیر کار ها بودم گفتم هم سلامی کنم هم در مورد یک بازی که ایرانی های کمی در مورد اون اطلاع دارن و اون رو انجام میدن صحبت کنم .
میخواستم بدونم کدام یک از دوستان در رابطه با بازی NukeZone اطلاعات داره ؟
بعد با هم در مورد این بازی حرف بزنیم و اگر بشه یک کلن بزرگ و قدرت مند که تشکیل شده از 10 ها ایرانی تشکیل بدیم .

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
من الان 6 روزی در Peace کامل دارم بازی میکنم:cheesygri به هیچ کسی حمله نکردم و کسی هم بهم حمله نکرده:) تو این مدت هم کلی سیستم ها رو آپگیرد کردیم که هر کسی نیاد ما رو داغون کنه.....یه چند دقیقه دیگه یه مجموله 100.000$ اسلحه و محمات بهم میرسه:)

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
اول از همه بگم که خلی خوشحالم که شما هم دارین راه میوفتین
263.gif
. بعدش هم بگم که نام استانی من
167.gif
با شماره استانی
167.gif
هستش . به درد شما نمیخوره . چون تا NW زیاد نشه نمیتونین شیطونی کنین و تو کارهای من موش بدهونین
111.gif
. فقط یک چیزی بگم خیلی دوست دارم یک خورده با شما ها شیطونی کنم ولی وقتش رو ندارم و هم میدونم اگر یکی دو تا نکلیر بندازم دیگه نگم چی میشه .

اسی خان خوشم اومد که شما باز یک خورده سر به راه تر از این ها بودی و فقط تحقیق کردی تا امروز و نه جنگ کردی نه دزدی . شما 10 پله جلو تر هستی . راستی دوستان یک وقت اگر خواستین شیطونی کنین بدونین که من تحقیقاتم کامل شده چند ده تا نیکلیر دارم و چند ده تایی هم شیمیکال و بیو شیمیکال دارم و اسکاتران هواییم هم تشکیل شده از چند صد تا F-22 Raptorو F/A-18 Super Hornet و RAH-66 Comanche و B-2 Stealth Bomber . از نظر نیرا های ویژه هم میشه گفت کامل هستم و فقط یکی دو روز دیگه تا قدرت کامل من وقت مونده . پس شیطونی بی شیطونی . یادتون باشه .

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
خوب بهتره دوستان تمامی اطلاعات خودشون رو که در بخش تحقیقات انجام دادن در اینجا بزارن و اطلاعات نظامی خودشون رو . ( ورود جاسوس به این تاپیک ممنوع )

من از خودم شروع میکنم .

Bank ManagementBank Stores Up to $5 000 000 and
Bank Interest Increased by 1%2000
Engineer Effectiveness15 Buildings Built Per Turn2500
Market Discount30% Discount on All Merchandise1200
Market Shipping TimeShipping Time Reduced to 6h 1800
Missile Accuracy80% (+10%)** Chance to Hit Target800
Money Production$26 000 (+$4 000)* Income Per Hour3000
Power Plant EfficiencyPower Plants Improved by 50%1000
Satellite Technology100% Satellite Construction Knowledge3000
Security System100% Better Security2000
Thief EducationThieves Steal 300% More Money3000

این اطلاعات تحقیقاتی من بود .

این هم اطلاعات نظامی من :

236.gif
میگن اطلاعات فوق محرمانه هستش .
200.gif

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
واسه من چون خیلی کمه ارزش گذاشتن نداره:biggrin1:
بهت PM دادم که با هم دیگه یه نفری داغون کنیم..چی شد؟...من جمله کردم دخلش رو در آوردم....بعدش حمله کرده به من اصلا هم حالیش نبوده که سیستم ضد موشکی من...:) باز هم له شد:)
کلی چیز میز سفارش دادم .....نمیدونم کجا رفتن...میخوام یک بار برای همیشه از دستش خلاص بشم......کمک نکنی خودم بهت حمله میکنم ها!!

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
آره مگه چیه؟
میخوای بمباران بکنی؟:)
در ضمن تو هم که هر چند دقیقه یه بلایی سرت میاد.. تو یه نیم سات به 3 نفر حمله کردی 4 نفر هم بهت حمله کردن...اینجوری که زنده نمیمونی:) ...moraleت چقدره؟

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
خيلي خوشحالم از اينكه مي بينم اينجا چندتا علاقمند به اين بازي پيدا شده. از اونجايي كه بيشتر مدت اين راند سپري شده، بهتون پيشنهاد مي كنم كه وقتتون رو صرف تعيين نوع يونيتتون در راند بعد و آشنايي با امكانات موجود در بازي كنيد. ببينيد كه با كدوم نوع از يونيت ها بهتر و راحت تر مي تونيد كار كنيد. معمولا بيشتر افراد از يك يا دو (يا نهايتا سه) نوع يونيت در تعداد بالا استفاده مي كنند. در بين يونيت هاتون بهتره يونيتي باشه كه قدرت زدن Building بالايي داشته باشه. چون با افزايش NW به زمين احتياج پيدا مي كنيد و براي گرفتن زمين بايد توانايي خالي كردن زمين حريف و گرفتنش رو داشته باشيد تا بتونيد ساختمون بسازيد و بازي رو ادامه بديد.
حتما قبل از حملاتتون جاسوس بفرستين و اين كار رو زياد انجام بديد تا بهترين هدف رو براي حملتون انتخاب كنيد. به چند نفر هم زمان حمله نكنيد چون ... :evil: امكان داره وضع بدجوري خراب شه. براي گرفتن زمين هميشه ابتدا دو يا سه دست در حالت عادي حمله كنيد و بهتره حريفتون Power plants كمي داشته باشه تا شما PP رو به عنوان Target انتخاب كنيد و با زدن تعدادي از PP هاش برقش رو از كار بندازيد تا ساختمون هاي دفاعيش هم از كار بيفته. بعد با خيال راحت و پشت سر هم (قبل از اينكه بياد و دوباره نيروگاه بسازه) بصورت Aggressive و بدون انتخاب Main Target بزنيدش تا بيشترين پول و زمين رو بگيريد. بهتره به طرف درس عبرت خوبي بديد كه جرات نكنه بهتون حمله كنه. هميشه تعداد روز عضويت طرف مقابل رو در نظر بگيريد كه هر چي كمتر باشه حمله كردن بهش راحت تر.
سعي كنيد پول و Turn ذخيره داشته باشيد تا در مواقع اضطراري ازش استفاده كنيد. حتما ميزان برقتون رو كنترل كنيد و سعي كنيد هميشه كمتر از 30-40 درصد از قدرت PPهاتون استفاده شده باشه.

موفق باشيد.

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
اول اینکه Satelite به چد دردی میخوره...؟من کلی ترن پاش دادم!!
بعدش فکر کنم یه نفر به من هسته ای فرستاده ولی من خنثی کردم ...یه همچین چیزی ممکنه؟
بعدش میزان برق به چه دردی میخوره که کمتر از 40% باشه؟

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
چی خوب پول میخواستی دیگه....!!!
الان خودم دارم در لجن بی پولی به سر میبرم
بعدش:
You cannot send aid the first 72 hours after joining a clan.

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
اول اینکه Satelite به چد دردی میخوره...؟من کلی ترن پاش دادم!!
بعدش فکر کنم یه نفر به من هسته ای فرستاده ولی من خنثی کردم ...یه همچین چیزی ممکنه؟
بعدش میزان برق به چه دردی میخوره که کمتر از 40% باشه؟
1.ماهواره هم واسه حمله و هم جاسوسی استفاده میشه و انواع مختلفی داره(واسه استفاده کردن ازش باید اول 50% تکنولوژی ماهواره رو تحقیق کرده باشی)
2.نخوردن موشک به درصد Accurecy و سیستم های زد موشکی تو بستگی داره(فک کنم)
3.هر کدوم از ساختمون ها مقدار مشخصی نیرو برق مصرف می کنن و اگه درصد برقت از 100% بیشتر بشه یعنی برق کم داری و اینجوری ساختمون ها از کار می افتن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر