NukeZone

سلام دوستان . بعد از چند وقت که درگیر کار ها بودم گفتم هم سلامی کنم هم در مورد یک بازی که ایرانی های کمی در مورد اون اطلاع دارن و اون رو انجام میدن صحبت کنم .
میخواستم بدونم کدام یک از دوستان در رابطه با بازی NukeZone اطلاعات داره ؟
بعد با هم در مورد این بازی حرف بزنیم و اگر بشه یک کلن بزرگ و قدرت مند که تشکیل شده از 10 ها ایرانی تشکیل بدیم .

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
خب چرا یه کلن واسه بازی سنتر درست نمی کنین من که هستم البته فعلا Beginner م;)
یه سوال: Gold User چیه و چه جوری می تونیم بشیم؟

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
گلد یوزر یک امکان جانبی برای یوزر های معمولی هستش که با خریدش ( تو بخش فروش آنلاین تو منوهای کنار صفحه نوک زونی ) امکانات زیادی در دسترس شون قرار میگیره . من خودم تو همین یکی دوروزه میخوام یک اکانت خریداری کنم .

در مورد کلن باید بگم دوستان اول باید با راه و چاه اشنا بشن بعد کلن بسازن یا وارد کلن بشن . ( تجربه بد بختی تو کلن بودن رو دارم ) اگر تجربه نداشته باشی نمیدونی چه جوری از خودت توی جنگ های کلنی دفاع کنی و کلی خصارت می بینی .

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
خودم الان یه کلن به اسم Prince of Persia درست کردم اگه برو بچ هستین بیاین البته من فقط سه روزه عضوم و یه کم ضعیفم(از یه کم بیشتر);) NetWorth م 55.470 تاس و وضعیتم خیلی خوبه تا امروز سه تا پراوینس رو تا مرز نابودی بردم.
حالا وایسین تعریف کنم دیروز چی شد همین جوری اتفاقی دیروز به یه استان گیر دادم دو بار بهش حمله کردم امروز اومدم دیدم پنج بار منو زده بیچارم کرده اگه بروبچ هستن بریم یکی یکی بهش حمله کنیم:biggrin1:
اسم و ای دیش تو نوک زون:
molvania
490611
البته منم بیکار نشستم امروز یه موشک بیوشیمیایی واسش سفارش دادم تا فردا به خدمتش برسم

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
:eek: تو فقط 3 روز هستش که عضو شدی بابا . چیکار داری میکنی . میخوای همین اول کاری نابودت کنن . میدونی اگر یک اتم بزنن بیچاره میشی .

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
نه تو قسمت All Province فیلتر رو سر پایین ترین تنظیم می کنم بعد به استان های از خودم ضعیف تر حمله می کنم تا پول زور بگیرم:cheesygri آخه پول کم داشتم بهترین راه پول درآوردنم که جنگه

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
هر استانی که Nw پایینی داشت دلیل بر این که هیچ چیزی برای دفاع نداره نیست . بعضی از دوستان بازی رو جوری پیش میبرن که Nw همیشه پایینه ولی قدرتشون بالاست و اگر حمله کنن بهت تیکه بزرگه خشکیت شاید ساختمان های داقونت باشه .

hardwriter

کاربر سایت
Apr 22, 2006
228
چرا به ما گیر میدی:cheesygri من تو کلن به تعلیم تازه کارا می پردازم:smartass1: :biggrin1:

يكي بايد به خودت تعليم بده :-"
گير نمي دم فقط مگم يه كمي ضعيف داريد شروع مي كنيد :biggrin1::biggrin1::biggrin1:
فردا كه بهتون حمله كردن و نابود تون كردن مي فهمي :((:((:((

m_g_s

کاربر سایت
Jun 19, 2006
841
منم NW اول خیلی بود فقط اشتباه من این بود که خیلی جنگ کردم کلیش رو باختم ولی شما مال مردم رو خوردی NW ایت زیاد شد:biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر