No More Heroes !

Wroth Master

کاربر سایت
Jun 21, 2007
1,264
نام
بهزاد
سلام به همه دوستان/
واقعا برام جالب بود که تا کنون هیچ تاپیکی در رابطه با این بازی بزرگ در انجمن Wii زده نشده!

به هر حال همان طور که می دانید این بازی یک عنوان انحصاری برای کنسول Wii هست که در شرکت Grasshopper Manufacture و به کار گردانی جناب Goichi Suda در حل ساخت می باشد.

داستان بازی درباره فردی به اسم Travis Touchdown هست که به طور اتفاقی در یک حراجی اینترنتی یک شمشیر لیزری (Beam Katana) برنده شده و قصد دارد از زندگی معمولی خود جدا شده و برای شهرت و ثروت به شغل شریف آدم کشی مشغول شود.در اولین مبارزه خود با فردی به اسم Helter Skelter مواجه می شود که پس از چیره شدن بر او به طور رسمی به مقام یازدهمین قاتل برتر دنیا دست پیدا می کند,سازمانی که مسائل مربوط به آدم کشان برتر جهان را کنترل و سازماندهی می کند United States Assassin Association یا به اختصار UAA نام دارد.تا کنون چند دشمن بعدی ترویس مشخص شده اند که عبارت اند از:Even Destroyman و Shinobu و Holly و Dr.Peace.
گویا دو شخصیت دیگر هم نمایش داده شده اند ولی به طور کامل معرفی نشده اند!

دیگر شخصیت بازی تندر ریو (Thunder Ryu) است.او که یک گشتیگر ماهر به حساب می آید نقش استاد و آموزگار ترویس را بازی می کند.

و......

Bigart5--screenshot_viewer_medium.jpg

Bigart--screenshot_viewer_medium.jpg

برای کسب اطلاعات بیشتر رجوع شود به مجله بازی نما شماره 37.

خوب از این پس مسائل مربوط به این بازی را در این تاپیک ادامه دهید.

با تشکر.

آخرین ویرایش:

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
ميشه بگي مشكله بازي هاي SODA51چيه؟؟؟؟؟
يك كم خشين هست كه اگر متال بازي باشي برات عاديه:laughing::laughing::laughing::biggrin1:
مشكل اينه كه يه كمي زيادي خشن هست!
هر كسي هم از تيپ بازي هاي ايشون خوشش نمياد، خود طرف هم كه يه نيمه ديوانه هستش!
----------------------------------------------------------

از نكته هاي جالب اين بازي قابليت زياد براي تغيير ظاهر Travis هست تا اونجا كه يك نفر فقط براي طراحي مدل T-Shirt ها كار ميكنه كه صد البته خودش هم تو طراحي لباس ها طراح معروفي هست.

پ.ن: يادمه قديم نديما يه نيمچه Preview از بازي نوشته بودم كه الان نميدونم كجاست، اگه كسي پيداش كرد بزاره اينجا.

مرسي

slipknot_ghost

کاربر سایت
Apr 9, 2007
601
نام
POURYA

از نكته هاي جالب اين بازي قابليت زياد براي تغيير ظاهر Travis هست تا اونجا كه يك نفر فقط براي طراحي مدل T-Shirt ها كار ميكنه كه صد البته خودش هم تو طراحي لباس ها طراح معروفي هست.

پ.ن: يادمه قديم نديما يه نيمچه Preview از بازي نوشته بودم كه الان نميدونم كجاست، اگه كسي پيداش كرد بزاره اينجا.

مرسي

نيمه ديوانه نيست خيلي عقلش كار ميكنه اگه killer7رو بازي كرده بازي و تيكه هاي سياسي كه ميندازه رو متوجه ميشدي نمي گفتي ديوونس!!
اين بازي همب ه نظر من يه تعنه اي به شركت هاي pmcهست كه امروزه كارهاي كثيف زيادي مي كنن و سودا ميخواست يه جوري تو يه قالب ديگه اين قبيل شركت ها رو معرفي كنه

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
ميشه بگي مشكله بازي هاي SODA51چيه؟؟؟؟؟
يك كم خشين هست كه اگر متال بازي باشي برات عاديه:laughing::laughing::laughing::biggrin1:
نه مثل اینکه شما منظور منو نگرفتی منظور من بر عکس بود یعنی بازی که soda51 زیر دستش باشه خداست.:-"

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
نيمه ديوانه نيست خيلي عقلش كار ميكنه اگه killer7رو بازي كرده بازي و تيكه هاي سياسي كه ميندازه رو متوجه ميشدي نمي گفتي ديوونس!!
اين نيمه اسنانيش هست، بله تو كارش فوق العاده هست و كارهايي ميكنه كه به همون بزرگي كارهاي مياموتو هم هست(آرايه اغراق:biggrin1: ) ولي به هم اندازه هم كارهاش و حرفهاش عجيب غريبه!

no name

کاربر سایت
Aug 23, 2007
209

مرسي

قابل توجه دوستان خشونت دوستی که کنسول wii رو یک کنسول بچه گانه!!! میدونستند... البته بنده به هیچ وجه از ساخته شدن یه همچین بازیهایی خوشحال نیستم و از این که یه آدمایی مث این آقاهه تو دنیای گیم نفس میکشن متاسفم ولی به هر صورت نکته ای بود که لازم دیدم عرض کنم ;)
-----------------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن احسان جان در استفاده از کلمه دیوانه راحت باش .... احتیاجی به گفتن نیمه نیست... چون مرز دیوونگی ( وحشی بودن ) با سالم بودن مرز باریکیه - مخصوصآ الان... از پستتم ممنونم...
اين بازي هم به نظر من يه تعنه اي به شركت هاي pmcهست كه امروزه كارهاي كثيف زيادي مي كنن و سودا ميخواست يه جوري تو يه قالب ديگه اين قبيل شركت ها رو معرفي كنه
این چیزی که شما بهش اشاره کردی کار خوبیه..ولی نقض غرضه .. یعنی اینکه طرف غرضش اینه که با ترویج کشتار و وحشیگری مبارزه کنه.. ولی خودش تو مسیر این مبارزه هدف خودشو نقض میکنه و وحشی گری و کشتار رو به نوعی ترویج و تبلیغ میکنه... ایشالا که خدا به همه عقل بده ...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر