No More Heroes !

residentevil4

کاربر سایت
Oct 28, 2005
910
و بلاخره این بازی منتشر شد و از سایت گیم اسپات امتیاز 9 را گرفت
امتازه خوبي گرفته، حقش بود.حالا بايد ببينميم كه كي به ما ميرسه و آيا مي تونيم بازي كنيم و به سرنوشت super mario galaxy تبديل ميشه؟!:-"
آقا مهدي منتظريم;)

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad
دوستان کسی اين بازی رو تا به اين لحظه گرفته؟؟؟

از نظر گيم پلی داره چه مرتبه اي قرار داره؟؟؟

يک نکته ديگه اينکه اين بازی مشکلی چيزی نداره؟؟؟مثل اين ماريو گالاکسی؟؟؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
بازي رو كسي گرفته؟

دوستان کسی اين بازی رو تا به اين لحظه گرفته؟؟؟

از نظر گيم پلی داره چه مرتبه اي قرار داره؟؟؟

يک نکته ديگه اينکه اين بازی مشکلی چيزی نداره؟؟؟مثل اين ماريو گالاکسی؟؟؟

امروز گرفتمش البته تا الان خیلی کم رفتم جلو ولی باید بگم که بازی خوبیه ؛ اگه Killer 7 رو بازی کرده باشید میفهمید که خیلی به اون شبیه هستش...

بازی بدون مشکل روی 3.0 به بالا اجرا میشه... :cheesygri

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
امروز گرفتمش البته تا الان خیلی کم رفتم جلو ولی باید بگم که بازی خوبیه ؛ اگه Killer 7 رو بازی کرده باشید میفهمید که خیلی به اون شبیه هستش...

بازی بدون مشکل روی 3.0 به بالا اجرا میشه... :cheesygri
از کجا گرفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:confused:

Mrmii

کاربر سایت
Jan 14, 2008
94
امتازه خوبي گرفته، حقش بود.حالا بايد ببينميم كه كي به ما ميرسه و آيا مي تونيم بازي كنيم و به سرنوشت super mario galaxy تبديل ميشه؟!:-"
آقا مهدي منتظريم;)
ظاهرا فقط بازيهايي كه توسط خود نينتندو منتشر ميشن مشكل دارن

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
خب این چند روز دارم No More Heroes بازی میکنم ؛ اون پست بالایی خودم رو باید یه کم ویرایش کنم:

این بازی واقعا قشنگه ؛ خیلی خیلی قشنگتر از Killer 7. داستان بازی رو که Master_Behi عزیز نوشتن ؛ خلاصه اش اینه که این Travis Touchdown میخواد توی ranking سازمان UAA نفر اول باشه ؛ برای همین باید تک تک افرادی رو که رده بالاتری نسبت بهش دارن رو از بین ببره...

من الان تا رده 4th رفتم ؛ اگه کسی داره No More Heroes رو بازی میکنه بیاد اینجا راجع بش صحبت کنیم! واقعا یکی از بهترین بازی های Wii هست تا الان...

Primordial

کاربر سایت
Aug 26, 2007
321
نام
امین
بچه ها وقتی من boss اول رو می کشم 1 دفعه این اخطار رو میده: this disk could not be read
به نظر شما امکان داره از کیفیت بایین dvd های west باشه؟

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
میشه راجع به کنترلش یک توضیح جامع و شفاف بدی؟؟بیشتر منظورم رو استفاده از ویموت هستش
یکی از نقاط قوتش همین کنترل بازی ـه!

با A از Beam Katana استفاده میکنی؛ B هم حرکات Wrestle مانند (کشتی کجی) اجرا میکنه؛ که ترکیب A و B ؛ Combo های قشنگی رو بوجود میاره! وسط Combat ها هم بعضی وقت ها (مثلا وقتی که شمشیر به شمشیر میشه) Wii remote رو باید تکون بدی! مثل حرکت شمشیر!

Z هم روی اطرافیان قفل میکنه و در حالت ایستاده دفاع. توی بازی برای پول درآوردن هم یه کارهایی مثل آشغال جمع کردن و نارگیل از درخت ریختن و... هست که از Wii remote خوب استفاده شده...
بچه ها وقتی من boss اول رو می کشم 1 دفعه این اخطار رو میده: this disk could not be read
به نظر شما امکان داره از کیفیت بایین dvd های west باشه؟

من هم از وست گرفتم ولی خوشبختانه گیر نکرده تا حالا. البته وقتی این No More Heroes رو میذارم خیلی صدا میده نسبت به بقیه بازی ها. DVD ـت تمیز هست ؟!

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
dvd که خیلی تمیزه امروز گرفتم ولی فکر میکنین مشکلش تو کجایت؟

میخوای یه بار خودت بازی رو روی یه DVD دیگه رایت کن ؛ شاید درست شد ؛ یکی از بچه ها که میگفت که چند بار یه بازی رو خودش رایت کرده تا اومده...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر