No Man's Sky | PC

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky
طراح: Gareth Bourn
استدیو سازنده:Hello Games
ناشر: Hello Games
پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows
سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.

با تشکر از mamad2010

اخبار

No Man's Sky برای PC هم منتشر خواهد شد

گیم‌پلی No Man's Sky به مانند دنیای آن متنوع است

جهانِ No Man's Sky بی‌ انتهاست؛ دیدن کل این جهان در 5 میلیارد سال

تصاویری از بازی

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
خیلی جالبه که انقدر به عرضه بازی نزدیکیم اونم این بازی که این همه سروصد کرده و جایزه برده و تحسین شده ، ولی کلا 3 تا پست توشه !!!!!

بابا یکم هایپی چیزی !!! مثلا گیمرینا !! یه عکسی ، خبری ، هایپی

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
به بازی خیلی امید دارم، البته خوب بخش زیادیش از اینه که من این سبک و فضا نوردی و این چیزا رو دوست دارم و حتی استارسیتیزن رو هم خیلی دوست دارم :D
اما بخش دیگه ایش اینه که بازی از اون الگوریتم اسپور استفاده میکنه، اما تونسته با استفاده از اون چهار اتفاق اصلی که برای هر کدوم تریلری هم بیرون داد، قابلیت تکرار پذیری و اینکه با بازی همگام بشی و جلو بری رو حفظ کرده.

اینکه توی سیارات کسی بهت حمله نمیکنه، نگران کننده بود. خوب اگه کسی حمله نکنه بازی یه بخشی از جذابیت رو نداره، اما وقتی اومدن و جنگ با صفینه توی فضا رو معرفی کردن خیلی جالب شد.
بخش ترید بازی هم به شدت میتونه در گیر کننده بشه. اینکه هی اکتشاف کنی، هی بیشتر ترید کنی و قدرتمند تر بشی و باز تکرار کنی.
این چرخه ی تکرار اگه درست از آب در بیاد نو منز اسکای به نظرم به شدت میتونه موفق باشه.

papa22

کاربر سایت
Jul 14, 2012
416
نام
علی
واقعا بازی خیلی خوبه اینطور که من ازش تریلر دیدم و خیلی دوست دارم تچربش کن متاسفانه نمیتونم
بازی اینطور که سازنده بازی گفته ۱۸،۴۴۶،۷۴۴،۰۷۳،۷۰۹،۵۵۱،۶۱۶ سیاره داره که تو اخرین گیم پلی هم هی میگفت به احتمال 99درصد همه سیارات رو نمیشه کشف کنی
سیستم جالبه دیگه ای که بازی داره و خیلی دوست دارمش اینه که اگر جزء اولین کسی باشی که یه موجود رو کشف میکنی خودت میتونی براش اسم بزاری خیلی باحاله واقعا حرف نداره
یا سیستم دیگه اش اینه که میتونی مکتشف باشی یا غارتگر یا بازرگان و هر کدوم سفینه مخصوص خودشون دارند و خصوصیات دیگر دیگه
در کلام آخر هم بگم که بازی واقعا حرف نداره و خیلی عالیه

ShadowFex

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,121
واقعا بازی خیلی خوبه اینطور که من ازش تریلر دیدم و خیلی دوست دارم تچربش کن متاسفانه نمیتونم
بازی اینطور که سازنده بازی گفته ۱۸،۴۴۶،۷۴۴،۰۷۳،۷۰۹،۵۵۱،۶۱۶ سیاره داره که تو اخرین گیم پلی هم هی میگفت به احتمال 99درصد همه سیارات رو نمیشه کشف کنی
سیستم جالبه دیگه ای که بازی داره و خیلی دوست دارمش اینه که اگر جزء اولین کسی باشی که یه موجود رو کشف میکنی خودت میتونی براش اسم بزاری خیلی باحاله واقعا حرف نداره
یا سیستم دیگه اش اینه که میتونی مکتشف باشی یا غارتگر یا بازرگان و هر کدوم سفینه مخصوص خودشون دارند و خصوصیات دیگر دیگه
در کلام آخر هم بگم که بازی واقعا حرف نداره و خیلی عالیه
این سیستمی که گفتی اولین نفر کشف کنه اسم میزاره روش مگه بازی به سروری چیزی وصله؟ کلا امکانات انلاین داره؟

SniperLemon

کاربر سایت
Jun 22, 2015
15
هر روز صبح که بیدار میشم سقف اتاقم رو نگاه می کنم و به دوتا بازی فکر می کنم

CyberPunk2077
No man's sky

که دومیش چند روز دیگه عرضه می شه! من که خیلی واسش هایپ شدم و انتظار زیادی از ∞ بودنش دارم!
سفینه های نامحدود،سیاره های نامحدود،حیوانات نامحود....

یکی از چیز های خیلی جالبش که جذبم کرد هم همون جدول تناوبی مخصوص خودش بود ! واقعا عالی کار شده این بازی

(فقط امیدوارم نهنگ ها و وال های فضایی داشته باشه! فکر کنید یه موجود زنده گنده توی فضا معلق درحال حرکت !!! چند باری به شوخی حرفش رو زده بودن)

• Like
Reactions: WTF?

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر