No Man's Sky | PC

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky
طراح: Gareth Bourn
استدیو سازنده:Hello Games
ناشر: Hello Games
پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows
سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.

با تشکر از mamad2010

اخبار

No Man's Sky برای PC هم منتشر خواهد شد

گیم‌پلی No Man's Sky به مانند دنیای آن متنوع است

جهانِ No Man's Sky بی‌ انتهاست؛ دیدن کل این جهان در 5 میلیارد سال

تصاویری از بازی

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
خوب بازی با حجم 2.44 گیگ توسط CODEX کرک شد و لینک اومد :
No.Mans.Sky-CODEX.iso
(حالا نمیدونم اصلا نسخه کرک شده به درد میخوره یا خیر چون فکر کنم تمام لذت این بازی به آنلاین بودنش هست و آیا اصلا قابلیت های آفلاین داره یا خیر؟!)
(هر چی به عرض و طول و عمق و ارتفاع و وسعت بازی هم نگاه میکنم این معادله رو نمیتونم حل کنم 2.5G = 60$ :D)

دوستان لینک های بازی جایی منتشر شده؟
تورنت هم باشه مشکلی نیست
لینک دانلود مستقیم براتون ارسال شد

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
نزدیک 120 هزار نفر تو بازی هستند: $-)
No Man's Sky · AppID: 275850
بله شد 150.000 :| خریداران فوق العاده زیادی داشته ، باید منتظر باز خورد ها باشیم تا 3-4 ساعت دیگه8->
===
ویریش : خوب از همین الان نظرات از very positive تبدیل شد به Mixed ، خدا بخیر کنه.

• Like
Reactions: m.a.t

-Poormaz-

کاربر سایت
Oct 6, 2009
4,106
نام
پوریا
بله شد 150.000 :| خریداران فوق العاده زیادی داشته ، باید منتظر باز خورد ها باشیم تا 3-4 ساعت دیگه8->
===
ویریش : خوب از همین الان نظرات از very positive تبدیل شد به Mixed ، خدا بخیر کنه.
ملت بدجور شاکین. مخصوصا توی استیم. مثلا یکی گفته با 980TI اقت فریم دارم. جالبه که یکی دیگه هم گفته هر تغییری توی تنظیمات بدیم باید بازی رو ریسیت کنیم. ولی در کل اکثرا از پرفومانس بازی ایراد گرفتن.

• Like
Reactions: sadegh93

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
خوب بازی با حجم 2.44 گیگ توسط CODEX کرک شد و لینک اومد :
No.Mans.Sky-CODEX.iso
(حالا نمیدونم اصلا نسخه کرک شده به درد میخوره یا خیر چون فکر کنم تمام لذت این بازی به آنلاین بودنش هست و آیا اصلا قابلیت های آفلاین داره یا خیر؟!)
(هر چی به عرض و طول و عمق و ارتفاع و وسعت بازی هم نگاه میکنم این معادله رو نمیتونم حل کنم 2.5G = 60$ :D)

لینک دانلود مستقیم براتون ارسال شد
این بازی کاملا افلاینه و فقط قابلیت اسم گذاری برای کشفیات رو میتونن تو حالت آنلاین بقیه ببین و بس

hqdead

کاربر سایت
Dec 27, 2015
293
بله شد 150.000 خریداران فوق العاده زیادی داشته ، باید منتظر باز خورد ها باشیم تا 3-4 ساعت دیگه8->
===

OVERALL: Mostly Negative

No Man's Lag اسم جدید براش گذاشتن :|

• Like

A-L-I

کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,286
این بازی کاملا افلاینه و فقط قابلیت اسم گذاری برای کشفیات رو میتونن تو حالت آنلاین بقیه ببین و بس
خوب پس دیگه بحثی نمیمونه ، فردا بازی رو اجرا میکنم ببینم چجوریه (البته بازی که نه ، بنچمارکو اجرا میکنم =)))
وضعیت پرفورمنس بازی توی PS4 که وخیمه ، از نرخ فریم 30 که تعیین شده گاها تا 14 فریم افت داره ، امیدواریم سریع حل بشه و برای نسخه PC اینطور نباشه
خوب دیگه کلا وضعیت در PC افتضاحه :
i7 5820K @ 5ghz and 2 Gtx 980ti's and I can't hit a stable 60fps...
Game is nothing but crashing. £39.99 for a game thats been in development since 2008, delayed multiple times and it still does not work, I want a refund
If you like the first 5 seconds of the opening screen over and over again, this game is for you. As for the gameplay, i have no clue because apparently its to hard to implement a game after having it finished for a long time.
open game wow nice title
cuts to white screen
confusion "what now"
crash

reopen game
nice title again
white again
crash
dropping to 30fps for looking at a rock
sli 980s-5930k at 4.2ghz
The frame rate cap is so to 90fps The issue is drops and stuttering.

r.t.1.n

کاربر سایت
Dec 4, 2008
2,938
نام
آرتین
فعلا که پچی در کار نیست ، معمولا Day One Patch روی کنسول هاست ، کم پیش میاد روی PC ما DayOne Patch داشته باشیم.
آخه سر امتیاز دادانش گفتن منتقدا منتظر پچ باشن بعد نقد کنن یعنی PC شامل این پچ نمیشه ؟ طرف با 980ti فریمش میاد رو 30 !

• Like

Abdolrahim.T

کاربر سایت
Sep 20, 2013
302
سلام من از استيم دانلود كردم بعدش ميزدم بره تو بازي كرش ميكرد و ميومد بيرون . حالا حذفش كردم از اول دانلود كنم بلكه درست بشه !!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر