No Man's Sky | PC

no-mans-sky.jpg

نام بازی: No Man's Sky
طراح: Gareth Bourn
استدیو سازنده:Hello Games
ناشر: Hello Games
پلتفرم: PlayStation 4, Microsoft Windows
سبک:Adventure

• بازی No Man's Sky در نمایشگاه E3 سال 2014 برای PS4 معرفی شد و مدتی بعد برای PC تایید شد.
  • بازی داری 2 مد سینگل و مالتی پلیر هست.
  • بازی داستان ندارد و شما در این بازی داستان مخصوص به خود را خواهید ساخت.
  • دیدن کل جهان بازی 5 میلیارد سال زمان میبرد.
  • سیاره های گوناگونی در این بازی قرار خواهد داشت که هر کدام دارای ویژگی هایی مانند زندگی، محیط زیست، دریاچه ها، غارها، آبشارها و دره ها هستند.
  • شما توانایی پرواز و فرود بر روی هر سیاره ای را خواهید داشت.
  • تعداد سیارات بازی 18 Quintillionـه !
  • امکان آپگرید اسلحه ها و سپر ها و ... در بازی وجود دارد.
  • گیم پلی بازی بر سه پایه مبارزه,گشت و گذار ,مبادله هست.
  • در زمان ورود به سیاره میشه اسمش رو عوض کنیدو همینطور اسم موجودات اون سیاره رو.
  • اگر موجودات زیادی بکشید,میزان Wanted لولتون بالا میره و اول نگهبان های سیاره میان سراغتون و بعد پلیس فضا و بعد هم ارتش!
  • اگر بمیرید تمام اطلاعاتی که در Atlus سیو نکرده باشید از بین میره.
  • وقتی بازی تموم بشه, میتونید به گشت و گذار ادامه بدید.

با تشکر از mamad2010

اخبار

No Man's Sky برای PC هم منتشر خواهد شد

گیم‌پلی No Man's Sky به مانند دنیای آن متنوع است

جهانِ No Man's Sky بی‌ انتهاست؛ دیدن کل این جهان در 5 میلیارد سال

تصاویری از بازی

A-L-I

El amor es la fuerza más poderosa del mundo, amant
کاربر سایت
Jul 18, 2010
6,287
آخه سر امتیاز دادانش گفتن منتقدا منتظر پچ باشن بعد نقد کنن یعنی PC شامل این پچ نمیشه ؟ طرف با 980ti فریمش میاد رو 30 !
اولین بروزرسان بازی عرضه شد ;)
و توضیحات سازنده نسبت به مشکلات :

برای بهبود عملکرد این بازی برروی رایانه‌های شخصی ما بیشترین تلاش خود را خواهیم کرد که سرورهای آن را فعال نگاه داریم. از اینکه مشکلاتی برای اکثر بازیکنان وجود دارند مطلع هستیم.

تعداد افرادیکه در ۱۵ دقیقه ابتدایی عرضه این بازی تلاش به اجرای آن کردند بطور سرسام آوری زیاد بود.

بنظر می‌رسد که ۹۹ درصد در حال اجرای اجرای بازی برروی سرورهای ما هستند. ما در حال تلاش برای برطرف کردن مشکلات پیش روی برخی افراد هستیم.

بیشتر مشکلات گزارش شده از سوی کاربرانی بوده است که Visual C++ Redist 2010 را برروی سیستم خود نداشته‌اند. اولین بهینه‌ساز مربوط به رایانه‌های شخصی این بازی هم اکنون عرضه شده است! بازی را بروز رسانی و در صورت لزوم ریستارت کنید.

مشکل دوم اعلام شده از سوی کسانی بوده است که درایور GFX آنها بروز نبوده است یا حتی آن را نصب نکرده‌اند. لطفاً آخرین درایور خود را از ای‌ام‌دی و انویدیا دریافت و نصب کنید.

برای حل مشکل سوم لطفاً اطمینان حاصل کنید که کارت GFX شما از حداقل سیستم مورد نیاز این بازی برخوردار باشد. توجه داشته باشید که برای اجرای بازی No Man’s Sky به OpenGL 4.5 نیاز خواهید داشت.

• Like
Reactions: r.t.1.n

aminxxx

کاربر سایت
Jan 10, 2009
1,002
نام
ramin
دوستان یه سوال: فعالسازی این بازی تحت gog به چه شکله؟ الان نسخه دانلودیش بیرون اومده میشه gog رو نصب کرد و بدون تهیه کد پلی کرد مثل مابقی گیم های gog؟ یا نه کد اکتیوی چیزی برای وصل شدن به سروراش نیازه؟

پاپون

کاربر سایت
May 22, 2013
261
نام
علی اصلانی
دوستان یه سوال: فعالسازی این بازی تحت gog به چه شکله؟ الان نسخه دانلودیش بیرون اومده میشه gog رو نصب کرد و بدون تهیه کد پلی کرد مثل مابقی گیم های gog؟ یا نه کد اکتیوی چیزی برای وصل شدن به سروراش نیازه؟
نه شما نسخه gog رو دانلود کنید بازیرو نصب میکنید اجرا میکنید:Dولی فک نمیکنم اینجوری به سرور های بازی وصل باشین افلاینه.

god of shadow

کاربر سایت
Jul 19, 2009
409
توی توضیحات ریلیز هم اینو نوشته :))
  • The game is crap

من الان یه 1 ساعت و خورده ای بازی کردم. والا واقعا بازی کاملا مشخصه که هیچ آمادگی واسه عرضه نداشته. از مشکلات فریم بگیر تا محتوای بازی که بعد از 1 ساعت تکراری میشه
به شخصه انتظارم واسه این بازی با این همه تمجید و تحسینی که ازش میکردن قبل از عرضه، خیلی بیشتر بود. البته نه اینکه با 300 میلارد سیاره منحصر به فرد روبرو بشم :D، ولی حداقل تو این 1 ساعت و خورده چیزای تکراری زیادی نبینم.

در کل تا اینجا آره واقعا crap :-& الیته امیدوارم با یه بروز رسانی یا معجزه ای چیزی ، بازی اون چیزی که انتظار داریم بشه.

MVT

کاربر سایت
Jun 22, 2008
180
دوباره هم دانلود کردم وقتی میخواد تا میزنم بازی باز بشه کرش میکنه و میاد بیرون . کسی میدونه چیکار کنم ؟
میگن که بازی بهینه سازیش افتضاحه و من و خیلی های دیگه نیز همین مشکلو داریم باید منتظر پچ یا اپدیت موند

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,599
نسخه کودکسو دانلود کردم همین که لودینگ باز میاد بازی بسته میشه!(بدون هیچ ارور)

دوباره هم دانلود کردم وقتی میخواد تا میزنم بازی باز بشه کرش میکنه و میاد بیرون . کسی میدونه چیکار کنم ؟
تو این سایت مدل CPU خودتون رو چک کنید ببینید از SSE 4.1/SSE 4.2 پشتیبانی می کنه یا نه. مثل اینکه CPU هایی که این دو رو پشتیبانی نکنن، نمیتونن فعلا بازی رو اجرا کنن.

• Like
Reactions: Amateur Gamer

Kourosh

مدیر انجمن
Sep 25, 2005
4,589
نام
کورش
بازی مشکلات پرفورمنس داره و فریم گاهی تا 10 هم پایین میاد ولی خوشبختانه هنوز برای من کرش نکرده البته سیستمم ضعیفه. تو پروفایلم هست.
این دوستانی که از محتوای بازی شکایت دارن رو درک نمیکنم. دقیقا انتظار چه چیزی رو داشتین که این نداره؟ جنگ ستارگان؟
بازی(حداقل افلاینش) دقیقا همونیه که قرار بود باشه و اگر کسی خوشش نمیاد خودش باید چک میکرد که قراره چطور باشه.
موسقیق و اتمسفرش برای من عالیه. تنها مشکلی که دارم ( غیر از مشکل فنی و پرفورمنس) اینونتوری خیلی محدودشه و مجبورم خیلی چیزها رو بفروشم.

Abdolrahim.T

کاربر سایت
Sep 20, 2013
302
تو این سایت مدل CPU خودتون رو چک کنید ببینید از SSE 4.1/SSE 4.2 پشتیبانی می کنه یا نه. مثل اینکه CPU هایی که این دو رو پشتیبانی نکنن، نمیتونن فعلا بازی رو اجرا کنن.
سلام اره Intel Core i7 3537U این هست و پشتیبانی میکنه از هردو !

aiat_gamer

کاربر سایت
Mar 7, 2008
4,321
نام
ayat
نسخه GOG رو فکر کنم بردارید بهتر باشه با توجه به ویروسی بودن این ریلیز های جدید.
برای من بدک نیست ولی Screen Tearing افتضاحی داره، V-sync هم انگار اصلا کار نمی کنه! گرافیک بازی هم خیلی بده هم texture های داغون هم سیاره ها که به خاطر رندوم بودن یه ترکیب رنگ بدی پیدا می کنن چشم درد می گیرم اصلا انگار یه فیلتر گداشتن رو همه چیز.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر