Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ehsansverat
اتفاقا این دفعه پکتر حسابی از لاین اپ نیتندو تعریف کرده گفته لاین اپ بسیار بهتری داره مسبت به Wii u عرضه همزمان زلدا و با فاصله نزدیک ماریو جدید و بازی های دیگه لاین اپ خوبی رقم زده بهترین اتفاق همین عرضه همزمان زلدا هست که خوبه

حرف یه خول وضع صنعت گیم میری میخونی چه حسی داریا :D بهش لقب عقب مونده ذهنی دادن
خوب شما دوست داری برو بخر کسی که مانع تو نمیشه =D> , بقول پدر خدا بیامرزم میگفت پول خودته هر کاری میخوای باهاش بکن اصلا بنداز تو جوب آب ببره یا آتیشش بزن پول خودته
:D
به بازی هایی wii u ی که برا کنسول جدید معرفی شدن لاین اپ خوب نمیگن :D
اگر خوب بود که سهام نینتندو این مدت انقدر سقوط نمیکرد

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ALBERT W3SKER

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
یه موضوع دیگه اکثر بازیسازهای سوئیچ احتمالا دولوپرهای ژاپنی باشن. اونایی که اهل این طور بازیان میدونن چقدر انواع و اقسامشون روی موبایل ریخته از ویژوآل ناول بگیر تا نقش آفرینی
لاقل امیدوارم از این لحاظ خیلی سرتر باشه

اینو جدی گفتی؟:D یه سر به سایت های تخصصی موبایل بزن چه خارجی چه داخلی
اینهمه بازیساز یعنی بیکارن بازی برای گوشی میسازن؟:D
تو همین ایران اینهمه با موبایل بازی میکنن و کمتر کسی کنسول دستی میشناسه

شما که استاد بزرگ شبیه ساز تو دنیایی :D چی شده به جمع هواداران کژوال گیمر ها اسمارت فون پیوستی :D
حاظری قلبتم دربیاری بجاش شبیه ساز قلب بزاری جونتو بخاطر شبیه ساز میدی :D

آخرین ویرایش:

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
و این حرف گرون بودن کنسول رو دوستانی میگن که 700$ پول ایفون میدن و لی 300$ پول کنسول گرونه :-$

ما که بچه ها 12 ساله عشق اسمارت فون و اسمارت فون گیمنگ ( کژوال ) نیستیم , ما گیمریم و کنسول از ابتدا تا الان همین حدود قیمتی بودن
حتی قیمت آتاری ببینی اون زمان 200 خورده ای دلار بوده - کنسول ها گرون بودن الان چون فراگیر شدن تکنولوژی پیشرفت کرده همون قیمت ها موندن

• Like
Reactions: ALBERT W3SKER

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
ما که بچه ها 12 ساله عشق اسمارت فون و اسمارت فون گیمنگ ( کژوال ) نیستیم , ما گیمریم و کنسول از ابتدا تا الان همین حدود قیمتی بودن
حتی قیمت آتاری ببینی اون زمان 200 خورده ای دلار بوده - کنسول ها گرون بودن الان چون فراگیر شدن تکنولوژی پیشرفت کرده همون قیمت ها موندن
جو الکیه قیمتش درسته یکم شاید زیاد باشه ولی برای فن های نیتندو مناسبه مخصوصا کشایی که عشق زلدا و ماریو دارن همینم نمیمونه بلاخره نیتندو بعد مدتی میاره قیمت پایین و رو امون 250 دلار الان یکم جو منفی الکی دورش ایجاد شده همه چیش از Wii u بهتره و جلوتره از همه نظر

• Like
Reactions: sadegh93

DSM

کاربر سایت
Sep 29, 2015
71
ولی به نظر من 300$ اونقدیم گرون نیس چون الان همه کنسولا 300-400 $

من حاظرم 1000$ بدم بهم همین نینتندو سوییچ رو بدن که جویکان هاشو تکی بگیر دستم لم بدم رو مبل یه دستمو بزارم پشته سرم یکیشم بزارم رو بالش و بازی کنم :D

این یه چیزش خیلی حال میده[-o<

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
ولی به نظر من 300$ اونقدیم گرون نیس چون الان همه کنسولا 300-400 $

من حاظرم 1000$ بدم بهم همین نینتندو سوییچ رو بدن که جویکان هاشو تکی بگیر دستم لم بدم رو مبل یه دستمو بزارم پشته سرم یکیشم بزارم رو بالش و بازی کنم :D

این یه چیزش خیلی حال میده[-o<

با این وضع شما تبلت یا موبایل بخر باهاش بازی کنی خیلی بهتره

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
با اینکه فنش نیستم ولی نینتندو و بازیاش همیشه یه چیزی دارن که ادم جذب خودشون میکنه (بجز wii u)واقعن با تریلرای جدیدش حال کردم با اینکه قصد خریدش ندارم اما همچنان اخبارش دنبال میکنم تا چند وقت پیش با دوستانی که میگفتن تبلت موافق بودم ولی از تریلراش معلوم بود که خیلی از wii u بهتره مخصوصن گرافیک ماریوش خیلی از نسخه های قبل بهتر بود و اصلنم به تبلت ربطی نداره حالا هر چقدر از کنسولای این نسل ضعیف تر باشه ولی اگه دوستان تبلت با این قدرت دیدن به ما هم بگن

• Like
Reactions: ehsanservat and DSM

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
بعضی پستا واقعا جوریه که آدم رغبت جواب دادنم نمیکنه. همین مونده بود که آیفون با سوییچ مقایسه شه از لحاظ لزوم خریدش. مقایسه یه وسیله صرفا برای بازی با یه گوشی که صدتا کار باهاش میشه کرد. آیفون ادعای کنسول خونگی بودن نکرده آخه. من بشخصه بخوام کنسول برای بگیرم PS4 pro میگیرم که همین کارم بعد عید میکنم-قبلا هم PS4 و کل کنسولای خونگی و دستی سونی رو داشتم محض اطلاع بعضی دوستان.

Sent from my Redmi Note 3

مساله خیلی سادست:

شما رغبت نمی کنی جواب بدی جواب نده
شما می خوای کنسول خونگی بگیری برو PS4 Pro رو بگیر، کسی که جلوی شما رو نگرفته
فکر نمی کنم کسی در این فروم علاقه دونستن این که شما چه کنسول هایی داشتی و نداشتی داشته باشه اما اگر چنین شخصی بود، یا توی پیام خصوصی و یا پیام عمومی بهش اطلاع بده
اگر هم تعدادشون زیاده بزار توی امضا ات که همه ببین

به همین راحتی همه مشکلات حل شد :)

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435
اگه امولاتور cemu با همین قدرتی که داره پیش میره (4K) بتونه(بنظرمن میتونه) لوازم جانبیو بازیهای سوییچ رو ساپورت کنه ، بازار نینتندو رو با سخت افزار جدید (PC) به راحتی خراب میکنه .
اوایل بهش اعتقاد نداشتم ، ساپورت بد ، افت فریم ، نبود صدا ، ولی الان خیلی خوب از پس بازیها حتی 4K براومده .

اینم یکی دیگه از دلایلیه که نینتندو و بازیهاشو بدون کنسولش هم حتی بهتر میشه بازی کردو از لحاظ امنیتی نفوذپذیره .

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
اگه امولاتور cemu با همین قدرتی که داره پیش میره (4K) بتونه(بنظرمن میتونه) لوازم جانبیو بازیهای سوییچ رو ساپورت کنه ، بازار نینتندو رو با سخت افزار جدید (PC) به راحتی خراب میکنه .
اوایل بهش اعتقاد نداشتم ، ساپورت بد ، افت فریم ، نبود صدا ، ولی الان خیلی خوب از پس بازیها حتی 4K براومده .

اینم یکی دیگه از دلایلیه که نینتندو و بازیهاشو بدون کنسولش هم حتی بهتر میشه بازی کردو از لحاظ امنیتی نفوذپذیره .
چه بازی باهاش اجرا کردی که 4k با همه امکانات جواب داد؟ من xenoblade خواستم اجرا کنم حتی به منوی اول بازیم نرسید.
هنوز خیلی مونده تا به کارکرد در حد dolphin برسه. تا cemu بخواد همه بازیهارو بی مشکل اجرا کنه wii u هفت کفن پوسونده.

• Like
Reactions: ehsanservat

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر