Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

YAKUZA_2

کاربر سایت
Nov 3, 2008
1,387
این جنگولک بازیایی که تو تریلر نشون دادن بین هر 1000نفر کنسول باز خونگی شاید یه نفر به این روش زندگی میکنه.پازل درست کرده نه کنسول! مثل آدم میومد یه کنسول به روز قدرتمند میداد که تمام بازیهای روز هم بتونن روش عرضه بشن.ولی مثل اینکه اینا نمیخوان تغییر مسیر بدن و مرغشون بدجوری یه پا داره!
زیاد حرف زده میشه , اما خدا عقل به انسان داده برای فکر کردن
شما تریلر دیدی؟ چی دیدی؟ یه تبلت که با دانگل به tv وصل میشه اصلش تبلت هست

خود منو خوب میشناسی از اول من نینتندو بودم و تو فن سرسخت ps بودی همیشه هم باهم دعوا داشتیم خیلی وقت ها به نینتندو و فن ها نینتندو حرف میزدی منم ناراحت میشدم و دعوامون میشد منم هی بن میشدم ( یادته خودت میگفتی نینتندو گوشکوبی ساخته به اسم ویموت wii و ............. )
اما الان میبینم من احمق بودم که فن سرسخت نینتندو بودم بالا 50 تا نقد و بررسی از بازی ها نینتندو تو این سایت گذاشتم
خر بودم که فن نینتندو بودم خیلی پشیمونم
از اول حق با تو بود سونی ( ps ) سگش شرف داشت به نینتندو

یه جوری حرف میزنی انگار من بودم صبح تا شب در حال مسخره کردن و توهین به فن ها نینتندو بودم اون تو نبودی
دوران نینتندو برای من تموم شده اس - همون موقع هم فن نینتندو بودم اشتباه میکردم ممنونم ازت که منو از خواب غفلت بیدار کردی

خودم میخوام xbox one s بخرم
نمیدونم در حال حاضر PS4 داری یا نه اما اگه نداری پس بهت پیشنهاد میکنم یه اشتباه رو 2 بار تو زندگیت تکرار نکن.20 روز دیگه PS4 Pro میاد اونو بخر تا متوجه بشی انحصاری یعنی چی!:Dقدرتشم نسبت به قیمتش عالیه

آخرین ویرایش:

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
خب 2k کو؟؟؟؟
؟؟؟

Take Two Interactive شرکت مادر Rockstar و کلا مجموعه بازی‌های 2K یکی از حامی‌های Switch هست. دیگه قرار نیست که بیان یکی یکی اسم تک تک استدیو و برندهاشون رو اونجا بزنند که! اگه اینطوری بود که مثلا Ubisoft باید ۶۰ تا لوگو اونجا داشته باشه!

این حرف شما مثل اینه که الان بگیم با وجود اینکه EA جز لیست حامیا هست، چون EA Sports دقیقا ذکر نشده پس سری بازی‌های FIFA Madden و... برای Switch نمیان.

jhoobin

کاربر سایت
Jul 21, 2016
3,527
نام
ژوبین
؟؟؟

Take Two Interactive شرکت مادر Rockstar و کلا مجموعه بازی‌های 2K یکی از حامی‌های Switch هست. دیگه قرار نیست که بیان یکی یکی اسم تک تک استدیو و برندهاشون رو اونجا بزنند که! اگه اینطوری بود که مثلا Ubisoft باید ۶۰ تا لوگو اونجا داشته باشه!

این حرف شما مثل اینه که الان بگیم با وجود اینکه EA جز لیست حامیا هست، چون EA Sports دقیقا ذکر نشده پس سری بازی‌های FIFA Madden و... برای Switch نمیان.
اها دیدمش ولی گفته بود حمایت نمیکنه ؟؟؟ شایدم راکستار گفته بود بنظرم نینتندو با نداشتن رد دد دو واقعا ضرر میکنه

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
یه گیمر آخه چقدر میتونه تو این وضعیت و بالا پایین پریدن ماشین و یه صفحه 6-7 اینچی بازی کنه؟:-&به دقیقه نرسیده کنسول رو پرتش میکنم بیرون ماشین.
switch7.jpg

دیگه خدای اینجور جنگولک بازیها vita هستش دیگه.هم شیکتره هم خوش دست تره هم کاربردیتره هم خروجی tv داره هم مانیتورش با کیفیت تره هم جونسختتره ولی اندازه تف هم ارزش نداره.
یادم نرفته بگم که به هفته نکشیده یه دو سه تا از اون چیزاش گم و گور میشن و بیا و پیداش کن :))

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
یه گیمر آخه چقدر میتونه تو این وضعیت و بالا پایین پریدن ماشین و یه صفحه 6-7 اینچی بازی کنه؟:-&به دقیقه نرسیده کنسول رو پرتش میکنم بیرون ماشین.
switch7.jpg

دیگه خدای اینجور جنگولک بازیها vita هستش دیگه.هم شیکتره هم خوش دست تره هم کاربردیتره هم خروجی tv داره هم مانیتورش با کیفیت تره هم جونسختتره ولی اندازه تف هم ارزش نداره.
یادم نرفته بگم که به هفته نکشیده یه دو سه تا از اون چیزاش گم و گور میشن و بیا و پیداش کن :))
ماشین باهات موافقم:D ماشین یعنی فقط موزیک. هیچ وقت نتونستم تو ماشین حتی با ویتا بازی کنم..
ولی به صورت کلی.. مقایسه این با ویتا مالک جان؟:D اسکایریم(و کلی بازی این سبکی در اینده).. فرست پارتی های نینتندو..
ویتا؟:D بیخیال:D

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,882
نام
malek
ماشین باهات موافقم:D ماشین یعنی فقط موزیک. هیچ وقت نتونستم تو ماشین حتی با ویتا بازی کنم..
ولی به صورت کلی.. مقایسه این با ویتا مالک جان؟:D اسکایریم(و کلی بازی این سبکی در اینده).. فرست پارتی های نینتندو..
ویتا؟:D بیخیال:D
الان هم سونی و هم ماکرو خر فهم شدن که گرافیک حرف اول رو میزنه و استدیوها هم با کنسول قویتر راحت تر کارمیکنن.الان این بازیهایی که گفتی رو کدوم شرکتی میخاد بیاد خودش رو راضی کنه تا کنار کنسولهای قدرتمند دیگه واسه این فلک زده هم بازی بسازه؟؟

MrElectricWizard

The Hawk Is Howling
کاربر سایت
Nov 6, 2011
3,579
نام
Mehrdad
الان هم سونی و هم ماکرو خر فهم شدن که گرافیک حرف اول رو میزنه و استدیوها هم با کنسول قویتر راحت تر کارمیکنن.الان این بازیهایی که گفتی رو کدوم شرکتی میخاد بیاد خودش رو راضی کنه تا کنار کنسولهای قدرتمند دیگه واسه این فلک زده هم بازی بسازه؟؟
فرست پارتی های خود نینتندو:D تجربه ثابت کرده اگه بخوان ساپرت کنند منفجر میکنند:D
ترد پارتی ها سالی چند تا بازی حتی نیمه قدیمی مثل اسکایریم روش بدن هم جوابه.. قرار هم نیست فقط بازی تکراری روش بیاد.. داریم راجب به یک بازار جدید صحبت میکنیم. خیلی از بازی های مخصوص این قابلیت هنوز نمایش داده نشدند(حتما همینطور دیگه).

در نهایت. تجربه فرست پارتی های نینتندو خودش به اندازه یک کنسول ارزش داره.. الکی نینتندو نشده که. دلیل نمیشه چون wiiu موفق نشد بی دلیل کل خلاقیت ها و دنیاهایی که نینتندو به وجود اورده فراموش بشه. همانطور که گفتم به شخصه فرست پارتی ها به اضافه بازی هایی تو سطح اسکایریم به اضافه قابلیت سوییچ باعث میشه از الان به فکر پس انداز برای خرید این کنسول باشم:D

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
این جنگولک بازیایی که تو تریلر نشون دادن بین هر 1000نفر کنسول باز خونگی شاید یه نفر به این روش زندگی میکنه.پازل درست کرده نه کنسول! مثل آدم میومد یه کنسول به روز قدرتمند میداد که تمام بازیهای روز هم بتونن روش عرضه بشن.ولی مثل اینکه اینا نمیخوان تغییر مسیر بدن و مرغشون بدجوری یه پا داره!

نمیدونم در حال حاضر PS4 داری یا نه اما اگه نداری پس بهت پیشنهاد میکنم یه اشتباه رو 2 بار تو زندگیت تکرار نکن.20 روز دیگه PS4 Pro میاد اونو بخر تا متوجه بشی انحصاری یعنی چی!:Dقدرتشم نسبت به قیمتش عالیه

موافقم داداش این کجاش کنسول خونگیه
تبلت برداشتن واسه بازی کردن

• Like
Reactions: Ostad fariborz

imankazami

کاربر سایت
May 31, 2007
1,368
نام
eman
نظر همه دوستان قابل احترام هست ولی نمیدونم چرا حس میکنم این کنسول هم قدرت بالایی داره (البته تا سخت افزار معرفی نشه هیچ چیز معلوم نیست } هم قابلیت زیاد و امار فروش بالا هم پیدا میکنه

Forgotten

Legend of Death
کاربر سایت
Sep 20, 2012
164
به عنوان یه کنسول دستی میشه قبولش کرد و خیلی هم عالی ولی خونگی..؟:|
میمومد یه کنسول ماژولار که با گوشیا مچ میشد میداد شرف داشت تا به این...مثلا ب جز بازیای خودش که رو wii u هم اجرا میشدن چی اضافه کرده؟اینور گیمرا bf1 ، gears4 , u4 بازی کنن ، اونور هم ملت بشینن بازیای 3 سال قبلو؟؟:-&
ده روز بعد که دوباره بازیای تاپ اومدن، چی برای عرضه داره؟یا مثلا play any where مایکروسافت رو گوشی ها هم ب طور کامل اجرا شدن؟؟~o)

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
نظر ملت درباره‌ی تریلر خیلی مثبت بوده:

5hlsojcx2x2hce7ri5mo.jpg

اون درصد کمی که Dislike کردن احتمالا بیشترشون بچه‌های همین تاپیکن! :D

اون درصدی که like کردن یا خیلی بچه بودن یا فوق نوب کژوال بودن که هنوز از نزدیک کنسول خونگی ندیدن
فکر کردن تبلت کنسول خونگیم حساب میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر