Nintendo Switch کنسول جدید نینتندو معرفی شد

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
کاش نینتندو این بار رو سنت شکنی میکرد به رسم قدیم برمیگشت و یه کنسول قوی با چند تا بازی ژاپنی انحصاری مثل رزیدنت اویل (درکنار ماریو و زلدا) میداد بیرون. رو چنین کنسولی بدون شک RDR2 و انواع و اقسام بازیهای مولتی دیگه هم میومدن.
بعد اگه موفق نمیشد، میومد میزد تو گوش من:D
این لایک یوتیوب یا نظر اسپنسر (آدم مشتی ایه و همه ش تعریف میکنه از بقیه:D) نمیتونه تضمین کنه این دستگاه موفق میشه. یه مدت بعد عرضه شدنش میشه فهمید بعد اینکه دیدیم چقدر فروش داشته که اونم احتمال زیاد یه چیزی در حد Wii U میشه:D رقابت فعلی کنسولهای سونی و مایکروسافت اصلا با یه تازه کار شوخی نداره... بازیهای مولتی سوییچ بخوان زیرخاکی باشن خیلی زودتر وسط جنگ سونی و مایکروسافت نابود میشه.

نینتندو اصلا به بازار کنسولی کاری نداشته ، در اصل طرح یه تبلت که برای گیم طراحی شده بوده رو دزدیده و یه تبلت درست کرده برای بازی اسمارت فونی و اسم این تبلت گذاشته کنسولـ خونگی نینتندو سوییچ

این نینتندو درست بشو نیست خسته کننده شده
دیگه بسته کنسول عجق وجق ، مثل یه آدمیزاد یه کنسول خوب باید طراحی میکرد

یه تبلت جلو کنسول ها واقعی ps4 و xbox one حرفی واسه گفتن نداره

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,583
نام
Alireza
اون درصدی که like کردن یا خیلی بچه بودن یا فوق نوب کژوال بودن که هنوز از نزدیک کنسول خونگی ندیدن
فکر کردن تبلت کنسول خونگیم حساب میشه
شما خودتو ناراحت نکن می‌دونم خاطرات بدی از نینتندو داری :D
بیشتر از 95 درصد افرادی که توی 10 ساعت اخیر ویدیو رو دیدن خوششون اومده و چون مثل شما فکر نمی‌کنن پس حتما نوبن! :)) افراد کژوال و از نظر شما نوب مطمئنا سریعا دنبال اولین تریلر نیستن و در بیشتر موارد بعدا از طریق Adهای تلویزیونی باهاش آشنا می‌شن.
خوشا به سعادت شما که کنسول از نزدیک دیدی! این 95 درصد هم حتما همشون بچه بودن و هیچی از کنسول نمی‌دونستن ولی یه دفعه‌ای به سرشون زده که برن ببینن کنسول چیه و اتفاقی با این تریلر برخورد کردن :))
پیشنهاد می‌کنم یه تبلت تهیه کن و ببین چجوری ازش استفاده می‌کنن و با این تریلر مقایسه کن بعد خودت می‌فهمی داری چه مقایسه‌ی مسخره‌ای می‌کنی...
بازم تاکید می‌کنم که قبل از پست دادن فکر کنید!

CriRo7

کاربر سایت
Sep 10, 2010
10,619
نام
حسین
نیتندو نیاز نداره مثل کنسول های X1 و ps4 عمل کنه کلا .... گیمر های خودش داره و این چیزی هم که نمایش دادن فوق العاده بود یک چیز خلاقانه و جالب حمایت ها رو هم دارن
نمیدونم چرا خودتونو میزنید به اون راه
اتفاقا خیلی به تغییر نیاز داره با یه نگاه به فروش wii u همه چی میاد دستتون دیگه دوران wii گذشت
میتونه ایده هاشو اجرا کنه و هر انحصاری دوس داره بسازه و هر کاری دوس داره بکنه ولی اینکه میاد سخت افزار منسوخ میزاره برا کنسولاش و ترد پارتی ها ساپورتشون افتضاحه یه ضعفه بزرگه که نمیدونم چرا هیچ جوره فن های نینتندو نمیخوان قبول کنن
الان اگه یه نفر پول داشته باشه میتونه با خرید یه xbox one یا ps4 انحصاریش و ایده هاشون (vr , kinect,........)به کنار میتونه تقریبا تموم بازی های بازارو انجام بده ولی کسی که کنسوله نینتندو خرید فقط باید در همون حیطه 4 تا انحصاری بمونه درواقع باید یه سخت افزار دیگه هم جور کنه برا باقیه بازی ها

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
اون درصدی که like کردن یا خیلی بچه بودن یا فوق نوب کژوال بودن که هنوز از نزدیک کنسول خونگی ندیدن

مرسی عزیز کلیپ جالبی بود
دقیقا تو چنتا نظر قبلیم گفتم که مثل تبلت های گیم پد دار jxd ه که الانم تو بازاره
Jxd زده طرح گیم پد wii u حالا این کنسول نینتندو یه گیم پد اسباب بازی داره که مثل lego همون خونه سازی سرهم میشه

نینتندو الکی اسمشو گذاشته کنسول خونگی اما من فقط یه تبلت میبینم نه بیشتر

نینتندو خودش این ایده دزدیده بعد رونمایی نمیکرد میگفت طرحمو میدزدن :D

نینتندو اصلا به بازار کنسولی کاری نداشته ، در اصل طرح یه تبلت که برای گیم طراحی شده بوده رو دزدیده و یه تبلت درست کرده برای بازی اسمارت فونی و اسم این تبلت گذاشته کنسولـ خونگی نینتندو سوییچ

این نینتندو درست بشو نیست خسته کننده شده
دیگه بسته کنسول عجق وجق ، مثل یه آدمیزاد یه کنسول خوب باید طراحی میکرد

یه تبلت جلو کنسول ها واقعی ps4 و xbox one حرفی واسه گفتن نداره

با توجه به بار علمی پست ها تخمین من ۱۵ یا ۱۶ سال سن

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
داداش چارتا نقد در مورد بازیهای نینتندو نوشتی رفیقات نیومدن لایکت کنن بهت برخورده؟ حالا بر علیه نینتندو قیام کردی؟ :)):))=))
به نظرت امکانش نیست که به خاطر کیفیت نقدهات یا اخلاق خیلی نیکوت باشه که کسی به نوشته هات (که من نخوندم ولی از ادبیات پستهای دیگت میشه کیفیتشونو حدس زد) توجه نکرده؟:-??

Mehdi-TH

کاربر سایت
Sep 12, 2016
88
از نظر من نینتندو هم تصمیم به منتشر کردن یه کنسول مثل کنسول های شرکت رقیب سونی و مایکروسافت داره اما باید جوری برنامه ریزی میکرد که با شروع نسل 9 کنسولش رو منتشر کنه که بتونه با بازار هماهنگ بشه و به رقابت بپردازه در نهایت به این نتیجه رسید که یه کنسول با ایده جذاب در مدت 3 یا 4 سالی که به پایان نسل مونده منتشر کنه تا بتونه تا اون موقع از لحاظ درآمدزایی موفق باشه و هزینه های شکست wii u هم تا حدودی تامین میشه و بازازش کلا با کنسول های دیگه فرق کنه, الان اگه دقت کرده باشید تقریبا همه از کنسول جدید خوششون اومده اما نه به عنوان تنها کنسول خانگیشون بلکه به عنوان کنسولی که میشه بازیهای عالی خود نینتندو و بازیهای دیگه مثل اسکایریم رو خارج از خونه و مثلا در مسافرت یا گردش یا هرچی بازی کنن نمونش خود من که در کنار ps4 واقعا دوست دارم یه switch بخرم که در صورت مناسب بودن قیمتش قطعا این کارو میکنم
نظر من در مورد switch اینه,هیچ توهینی هم نکردم نیاید بزنیدم:Dبهتره دوستانه بحث کنیم ببینم واقعا هدف نینتندو چیه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: ehsanservat

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
داداش چارتا نقد در مورد بازیهای نینتندو نوشتی رفیقات نیومدن لایکت کنن بهت برخورده؟ حالا بر علیه نینتندو قیام کردی؟ :)):))=))
به نظرت امکانش نیست که به خاطر کیفیت نقدهات یا اخلاق خیلی نیکوت باشه که کسی به نوشته هات (که من نخوندم ولی از ادبیات پستهای دیگت میشه کیفیتشونو حدس زد) توجه نکرده؟:-??

عجب تحلیل شگرفی! اخه چه ربطی داره!

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
unreal_engine_4_logo.png

پشتیبانی Unreal Engine 4 بر روی Nintendo Swtch تایید شد​

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,032
نام
آریا
بعد از معرفی Nintendo Switch قیمت سهام نینتندو تو بورس 5% پایین اومده این در حالیه که شاخص بازار روند افزایشی داره.
این قضیه خیلی وقت ها بعد از معرفی محصولات بزرگ کمپانی ها پیش میاد. :D علتش رو نمیدونم چیه و حال و حوصله سرچ کردن هم ندارم، ولی اگه اشتباه نکنم زمان معرفی PS4 و X1 هم این اتفاق برای سونی و مایکروسافت افتاد. یا آخرین موردش اپل بود که بعد از معرفی iPhone 7 ارزش سهامش افت کرد. :D

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
عجب تحلیل شگرفی! اخه چه ربطی داره!

جناب نابغه. شما اگر قبل نظر دادن پست های قبلی همین تاپیکو می خوندی ربطشو میفهمیدی! :|

همون بهتر از نزدیک ندیدی شانس آوردی به خدا
ما که فن نینتندو بودیم هیچ خیری ندیدیم , چند هفته وقت میذاشتیم یه نقد و بررسی تاپ و عالی مینوشتیم بعد التماس میکردیم بقیه فن ها نینتندو بیان حداقل اونو ببینن
به این و اون پیام میدادم آخرش هیچکدومشون آدم حساب نمیکردن
اگر کنسولی از نینتندو بخری بعد برات سوالی پیش بیاد کسی اصلا آدم حسابت نمیکنه که جوابتو بده

یه توصیه از من بهت , هیچوقت طرف کنسول ها نینتندو نرو مثل من عمرتو پا کنسول ها نینتندو هدر نده

فن سرسخت نینتندو بودم بالا 50 تا نقد و بررسی از بازی ها نینتندو تو این سایت گذاشتم
خر بودم که فن نینتندو بودم خیلی پشیمونم
از اول حق با تو بود سونی ( ps ) سگش شرف داشت به نینتندو

BROTHER LOUIE

کاربر سایت
Sep 5, 2016
606
نام
بهزاد
جناب نابغه. شما اگر قبل نظر دادن پست های قبلی همین تاپیکو می خوندی ربطشو میفهمیدی! :|

جناب پروفوسور!بنده ایشون را چندین سال هست میشناسم.به نظر من حرفاش منطقی هست.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
جناب پروفوسور!بنده ایشون را چندین سال هست میشناسم.به نظر من حرفاش منطقی هست.
این پست که منبعش "منطق" هست رو کسی داده که حرفای "منطقی"ـش بخش عظیمی از فروم رو از میکامی متنفر کرد:))

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
نینتندو رسما اعلام کرد سوئیچ در وهله اول کنسول خانگی هست. (شما رو به اون خدایی که میپرستید نگید دستیه :D)
بعدش گفتن هیچ برنامه ی در 2016 برای صحبت درمورد سخت افزار و گیمهای این کنسول ندارن!.

ir0owdlrlffs7h2yakge.png

(ریجن لاک؟ الان؟ اینم شد سیاست اخه؟)

پ.ن. بنظرم برای جلوگیری از لیک شدن و برطرف کردن عطش هواداران یهو رسما معرفیش کردن :D.

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر