Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,747
آقا برای من موقع اجرا این پیامو میده unbale to initialize steamAPI لطفا کمک
وقتی بازی رو اجرا می کنی برنامه استیم هم باید اجرا شده باشه.
چک کن ببین هست یا نه.
یه کاری هم تست کن،بجای که از آیکون بازی رو اجرا کنی از طریق خود استیم اجرا ش کن.

mahdiii121

کاربر سایت
Apr 8, 2017
9
اصلا توی استیم بازیو نمی بینم من خودم بازیو توش اد می کنم که البته فکر کنم درست نیست، این نسخه از بازی که من گرفتم فکر کنم مشکل داره چون اصلا نصبی نیست ، وقتی فایلها رو از حالت فشرده در می ارم فایل نصبی نیست بلکه خود بازی نصب شده است

mahdiii121

کاربر سایت
Apr 8, 2017
9
چک کن ببین هست یا نه.
یه کاری هم تست کن،بجای که از آیکون بازی رو اجرا کنی از طریق خود استیم اجرا ش کن.
اصلا توی استیم بازیو نمی بینم من خودم بازیو توش اد می کنم که البته فکر کنم درست نیست، این نسخه از بازی که من گرفتم فکر کنم مشکل داره چون اصلا نصبی نیست ، وقتی فایلها رو از حالت فشرده در می ارم فایل نصبی نیست بلکه خود بازی نصب شده است
چک کن ببین هست یا نه.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087

بازیو اورجینال خریدید یا فقط از سایتای ایرانی دانلود کردید؟
اگه خریدید که باید توی اکانتتون باشه
اگه فقط دانلود کردید بازی کرک نشده
یا باید اشتراکی بخرید یا اورجینال

mahdiii121

کاربر سایت
Apr 8, 2017
9
بازیو اورجینال خریدید یا فقط از سایتای ایرانی دانلود کردید؟
اگه خریدید که باید توی اکانتتون باشه
اگه فقط دانلود کردید بازی کرک نشده
یا باید اشتراکی بخرید یا اورجینال
از یک سایت سی دی کی اشتراکی گرفتم ولی چطور باید عمل کنم؟

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,747
از یک سایت سی دی کی اشتراکی گرفتم ولی چطور باید عمل کنم؟
فک کنم شما فقط دیتا ی بازی رو گرفتی.
این بازی چون کرک نشده دیتا ی خالی ش بدرد نمی خوره باید سی دی کی اشتراکی ش هم بگیری که در واقع یه یوزر پسورد استیم هست که باهاش بازی خریداری شده،دیتای بازی هم باید تو فولدر استیم این قسمت بریزی:
Steam\steamapps\common\NieRAutomata
اینجوری بازی باید قاعدتا اجرا بشه اگه نشد باید مشکل ت رو از همون سایتی که سی دی کی اشتراکی میخری پیگیری کنی.

saeedir

کاربر سایت
May 28, 2013
15
نام
سعید
از دوستانی که بازی رو تموم کردن کسی می دونه بعد از تموم کردن بازی با 2B می شه ماموریت های فرعیش رو با بقیه کارکترا رفت یا نه ؟ الان که با 9S دارم می رم می بینم ماموریت های فرعی فبلی دیگه نیست.

آهنگ ها ی متن بازی واقعا زیبا کار شدن کسی خواست دانلود کنه تو ترین بیت آپلودش کردم

nier

• Like
Reactions: Ghost.

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,747
از دوستانی که بازی رو تموم کردن کسی می دونه بعد از تموم کردن بازی با 2B می شه ماموریت های فرعیش رو با بقیه کارکترا رفت یا نه ؟ الان که با 9S دارم می رم می بینم ماموریت های فرعی فبلی دیگه نیست.

آهنگ ها ی متن بازی واقعا زیبا کار شدن کسی خواست دانلود کنه تو ترین بیت آپلودش کردم

nier
یه سری ماموریت فرعی مشترک ن یه سری مخصوص یه کاراکتر خاص،مشترک ها هم اگه با 2b کامل تموم کنی دیگه واسه 9s نمیان ولی اگه نصف نیمه ول ش کرده باشی باید از اول بری ش.
بعد از پایان سوم بازی میشه ماموریت های فرعی که نرفتی رو بری.

• Like
Reactions: saeedir

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
داخل قلعه جنگلی! در خیلی برزگی هست که نیاز به کلید داره. کلیدش کجاست؟ 400 بار همه جاش رو گشتم ولی کلیدی برای اون در گیر نیاوردم.

آخرین ویرایش:

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
دوستان الان به من یه ماموریت داده گفته که با اسکن کردن یه منطقه رو پیدا کنم.الان چجوری اسکنر رو فعال کنم؟

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
دوستان الان به من یه ماموریت داده گفته که با اسکن کردن یه منطقه رو پیدا کنم.الان چجوری اسکنر رو فعال کنم؟
باید اسکنر رو روی پاد فعال کنید فکر کنم توی یکی از ماموریتای اصلی خودش بهتون میده (اگه اشتباه نکنم؟)
اگه مرحله فرعی هست ماموریتای اصلی رو برید تا اسکنر بازشه

VERGIL

کاربر سایت
Apr 21, 2006
926
نام
AMIR
باید اسکنر رو روی پاد فعال کنید فکر کنم توی یکی از ماموریتای اصلی خودش بهتون میده (اگه اشتباه نکنم؟)
اگه مرحله فرعی هست ماموریتای اصلی رو برید تا اسکنر بازشه

ممنون.میشه بگی چجوری ماموریتای اصلی رو انتخاب کنم؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
دوستان اگر لطف کنید سوالتون رو داخل اسپویلر بزارید خیلی ممنون میشم.
============
خیلی جالبه که بازی تو همین انجمن خودمون اینقدر پلیر داره، واقعا کارگردان و استودیو فرمول خوبی رو انتخاب کردن.
امیدوارم همینطوری به فروش خودش ادامه بده، تبریک به PC بازها (استیم بازها) که یک زمانی وجود همچین بازی روی PC یک آرزوی محال بود (دوره خیلی دوری نیست، همین نسل پیش بود،دوران تایید شدن RE 4 و DMC 3 برای PC) اما الان کمپانی ها بدو بدو دارن بازی براش تایید میکنن.
امیدوارم خیلی زود بازیها همین تاخیر 3-2 هفته ای هم نسبت به ریلیز کنسولی نداشته باشن.

mahdiii121

کاربر سایت
Apr 8, 2017
9
فک کنم شما فقط دیتا ی بازی رو گرفتی.
این بازی چون کرک نشده دیتا ی خالی ش بدرد نمی خوره باید سی دی کی اشتراکی ش هم بگیری که در واقع یه یوزر پسورد استیم هست که باهاش بازی خریداری شده،دیتای بازی هم باید تو فولدر استیم این قسمت بریزی:
Steam\steamapps\common\NieRAutomata
اینجوری بازی باید قاعدتا اجرا بشه اگه نشد باید مشکل ت رو از همون سایتی که سی دی کی اشتراکی میخری پیگیری کنی.
سلام دوست من، بازی اجرا شد ولی قسمت save غیر فعاله،چرا؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر