Multi Platform Nier Automata

https___www.g4less.com_images_product_10420_11.jpg
-اسم بازی فعلا "NieR New Project" هست. اطلاعات جدید در پاییز امسال.
-کارگردان بازی، Yoko Taro، انحصاری بودن رو تایید کرد. وقتی ازش در مورد عرضه بازی روی باقی پلتفرم ها سوال شد، Taro گفت: "لطفا منتظر عرضه بازی روی PS4 باشید".
-Yosuke Saito، تهیه کننده بازی، گفته که وقتی سراغ پلاتینیوم رفتن میدونستن که به خارط مهارت پلاتینیوم تیمشون دیگه کامل شده.
-آهنگساز اصلی سری، Keiichi Okabe تو این پروژه هست.
-Akihiko Yoshida، طراح بازی هایی مثل FF12 و Bravely Default هم در تیم سازنده حضور داره..-به جز دختری که تو تریلر دیدیم، دو شخصیت قابل بازی دیگه هم تو بازی حضور دارن (یه پسر بچه که تو تریلر بود جزو این شخصیت هاست).
-اگه شماره قبلی رو بازی نکردید فهمیدن داستان براتون دشوار نخواهد بود. بازی قرار یه دنیای جدید رو خلق کنه. دنیای بازی به شماره قبل یه ربط هایی داره، اما شخصیت های قابل بازی همه جدید هستن.
-بنابر گفته های Yosuke Saito، هدف تیم خلق یک بازی Action RPG/JRPG با کیفیت هست.
-بازی هنوز هم مثل شماره قبلی نقش آفرینیه، اما با سیستم مبارزات پلاتینیوم! البته SE از پلاتینیوم درخوست کرده که سیستم مبارزات رو [نسبت به بازی های قبلیش] یکم ساده تر طراحی کنه ( نظر شخصی مترجم: هنوز پلاتینیومی هستم مبارزات! اما چون بازی قرار نیست روی اکشن تمرکز کامل داشته باشه، باید ساده تر باشه.)
-بازی مثل شماره قبل چندین پایان مختلف داره. تو شماره قبل یکی از پایان ها باعث می شد سیو هاتون پاک بشن! تو این شماره خبری از این ویژگی نیست، چون سازنده ها میخوان چیزهایی جدیدی رو امتحان کنن.
-البته به گفته Taro، بازی هنوز توی مراحل اول ساخت هست. شاید بعدا تصمیم گرفتن که سیو هاتون رو پاک کنن

Best E3 EVEeeeeeer
اسکوئر انیکس داره به روزهای اوجش بر میگرده هر چی طرفدارا میخوان رو داره میسازه . مرسیییییییی.

Last edited by a moderator:

s.1

کاربر سایت
Oct 28, 2011
8,162
شما مطمئنید ۵ تا پایان رو دیدید که میگید کوتاه بود؟
بازی کم کمش 40 ساعت گیم پلی داره
اگه فقط با 9اس بازی کردید دوباره سیوتون رو لود کنید بازی ادامه داره

اصلا 1 کلاس خاصی داره بگید بازی کوتاهه:D

طرف به witcher ff اینا هم می گه کوتاهن اگه اینا کوتاهن cod mw اینا چین؟ 3 ساعته تموم می شن.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تریگر نشدم چون گفتید کوتاه بود گفتم اگه فقط با 9اس و برای بار دوم بازیو تموم کردید سیوتون رو دوباره لود کنید بازی تازه بعد از اون پایان شروع میشه اگه تمام پایان های اصلی رو دیدید که هیچی ولی بنظرم بازی اصلا کوتاه نبود :-"
درمورد اون شروع دوباره مراحل با 9S رو قبول دارم خسته کنندس ولی اگه توی دور اول جا میکردن یه سری چیزهارو تجربه نمیکردیم
بار اول که بازیو تموم میکنید باس فایت ها اصلا براتون مهم نیستن فقط میخواید اونارو بکشید ولی بار دوم کشتنشون ناراحت کنندس بخاطر اینکه بعد از هک کردنشون با شخصیت اصلیشون اشنا میشید (از طرفی هم مثل دور اول که با 2B بازی میکنید طولانی نیست و کوتاه تره)
سعی میکنم تمومش کنم قضیه رو برم سره کرکتر بعدی. همین که قبول داری برای برا دوم همون چیزها رو دوباره از اول مرور کردن خسته کننده و مسخره ست جای تشکر داره :D.
حالا 9اس رو کار ندارم اینا یه اپشن نزاشتن براش. مثلا الان امکانش نیست توی +NG دوباره کسی روند 2بی رو بره. مجبوری با 9اس ادامه بدی!. بعد اینکه چرا نمیشه اسلحه یار کمکی رو عوض کرد یه مسئله ست برام :D. درضمن احساس میکنم هوش مصنوعی 2بی خیلی ضعیفتر از 9اس کار شده. توی مبارزه ها یک دهم 9اس هم کارایی نداره برام.

بازی اینقدر کوتاه شما چند تا کوئستت نیمه کاره باقی میمونه اصلا به یه جایی از مپ هم دسترسی نداری. تا به خودت میای بازی تموم شده.
طرف به witcher ff اینا هم می گه کوتاهن اگه اینا کوتاهن cod mw اینا چین؟ 3 ساعته تموم می شن.
CoD اصلا بازی نیست. این سری از World at war به این طرف مرده حساب میشه.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088

:D باز cod هم یخورده طولانیه بازی کوتاه فقط ABZU بازیو شروع نکردم دیدم تمام شد
با خودم فکر کنم ادامه داره بعد دیدم واقعا تمام شد
گفتم وات د فاک :D

سعی میکنم تمومش کنم قضیه رو برم سره کرکتر بعدی. همین که قبول داری برای برا دوم همون چیزها رو دوباره از اول مرور کردن خسته کننده و مسخره ست جای تشکر داره :D.
حالا 9اس رو کار ندارم اینا یه اپشن نزاشتن براش. مثلا الان امکانش نیست توی +NG دوباره کسی روند 2بی رو بره. مجبوری با 9اس ادامه بدی!. بعد اینکه چرا نمیشه اسلحه یار کمکی رو عوض کرد یه مسئله ست برام :D. درضمن احساس میکنم هوش مصنوعی 2بی خیلی ضعیفتر از 9اس کار شده. توی مبارزه ها یک دهم 9اس هم کارایی نداره برام.

بازی اینقدر کوتاه شما چند تا کوئستت نیمه کاره باقی میمونه اصلا به یه جایی از مپ هم دسترسی نداری. تا به خودت میای بازی تموم شده.

CoD اصلا بازی نیست. این سری از World at war به این طرف مرده حساب میشه.
خب پس حدسم درست بوده شما تازه یبار تمومش کردید که گفتید کوتاهه بعد از اینکه دور دوم رو تموم کردید تازه داستان اصلی شروع میشه اصلا اون دو دور اول یه دست گرمی و اشنایی با شخصیت ها محسوب میشه
بار سوم که وارد بازی شدید تازه لوگوی بازی و اسم سازنده رو میبینید
اینکه 9S قابلیت combo و مبارزه مثل 2B نداره رو خیلیا ایراد گرفتن ولی بنظر من مشکلی نداشت چون اندروید های سری S برای کارای تکنیکی و غیر جنگی برنامه ریزی شدن این رو خود بازی هم به وضوح میگه بنابراین اگه قابلیت combo و موارد اینطوری اضافه میکردن زیاد از جالب نمیشد همون قابلیت هک کردن به اندازه کافی برای مبارزه کردن خوب هست و مبارزات رو سخت نمیکنه
شما بار سوم که بازیرو برید میفهمید رباتی که برای مبارزه طراحی شده باشه چطوریه بیشتر از این نمیگم که اسپویل نشه

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
شما بار سوم که بازیرو برید میفهمید رباتی که برای مبارزه طراحی شده باشه چطوریه بیشتر از این نمیگم که اسپویل نشه
آریگاتو :D.

این دور فقط دارم ماموریت های اصلی رو میرم اصلا هم بی دلیل مبارزه نمیکنم اتیمهای که جلوی پا افتادن رو جم میکنم بره :D.

برسیم سریع به راند بعد ببینیم چند چندیم با این گیم :D

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,748
9s @Fratos ضعیف نیس
از چند تا باس فایت مخفی بازی هم عملا دو تاش رو فقط با 9s میشه زد.
از عملکرد 2B به عنوان یار کمکی هر وقت راضی نبودی باهاش حرف بزن بگو شیوه مبارزه ش رو عوض کنه.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
از عملکرد 2B به عنوان یار کمکی هر وقت راضی نبودی باهاش حرف بزن بگو شیوه مبارزه ش رو عوض کنه.
اون رو گذاشتم رو بلنس بعد کلوز کامبت. در هر دومورد هیچ تغییری مشاهده نشد! :D
از چند تا باس فایت مخفی بازی هم عملا دو تاش رو فقط با 9s میشه زد.
باس...مخفی؟ راهنمایی کنید منظورتون کدومه دقیقا.

ممنون

cm180life

کاربر سایت
Jan 14, 2010
1,748
اون رو گذاشتم رو بلنس بعد کلوز کامبت. در هر دومورد هیچ تغییری مشاهده نشد! :D

باس...مخفی؟ راهنمایی کنید منظورتون کدومه دقیقا.

ممنون
یکیش این که فک کنم لول ش 80 بود:
مجسمه ورودی amusement park
751792ad9577b85bb43022b7d753a53a.png

یکی هم این که لول ش 99 هس:
Emil دو تا باس فایت مخفی داره یکیش که باید ماسکش رو بدزدی میگم فقط با 9s میشه.
تو یوتیوب ویدئو هس که طرف با دست خالی بدون شمشیر بدون taunt رو very hard با 9s امیل رو ظرف چند ثانیه میزنه.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
آقا برای من موقع اجرا این پیامو میده unbale to initialize steamAPI لطفا کمک
تا بحال به این مشکل نخوردم ولی یبار سیستمتون رو ریستارت کنید حل نشد استیم رو دوباره نصب کنید معمولا کسایی که این مشکلو داشتن از این دو روش مشکلشون حل شده

mahdiii121

کاربر سایت
Apr 8, 2017
9
تا بحال به این مشکل نخوردم ولی یبار سیستمتون رو ریستارت کنید حل نشد استیم رو دوباره نصب کنید معمولا کسایی که این مشکلو داشتن از این دو روش مشکلشون حل شده
ممنون از پاسخ ولی هر کاری بگی کردم ولی نشد، مشکل از فایل steam_api64.dll هستش اگر این فایلو درستشو پیدا کنم شاید رفع بشه

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
ممنون از پاسخ ولی هر کاری بگی کردم ولی نشد، مشکل از فایل steam_api64.dll هستش اگر این فایلو درستشو پیدا کنم شاید رفع بشه
یبار فایلای بازی رو verify کنید
از توی استیم رو اسم بازی راست کلیک کنید گزینه properties بزنید از تب local files اینکار رو انجام بدید ممکنه فایلای بازی کامل نباشن
اون steam.api64.dll هم فکر کنم برای هرکس فرق داشته باشه و مشکلتون هم حل نکنه ولی به هرحال براتون اپلود کردم توی محل نصب بازی بریزید (از فایل خودتون حتما بک آپ بگیرید) برای محل نصب هم توی همون local files گزینه view local files رو بزنید

Attachments

• steam_api64.rar
    83.7 KB · مشاهده: 5

mahdiii121

کاربر سایت
Apr 8, 2017
9
یبار فایلای بازی رو verify کنید
از توی استیم رو اسم بازی راست کلیک کنید گزینه properties بزنید از تب local files اینکار رو انجام بدید ممکنه فایلای بازی کامل نباشن
اون steam.api64.dll هم فکر کنم برای هرکس فرق داشته باشه و مشکلتون هم حل نکنه ولی به هرحال براتون اپلود کردم توی محل نصب بازی بریزید (از فایل خودتون حتما بک آپ بگیرید) برای محل نصب هم توی همون local files گزینه view local files رو بزنید
آقا خیلی ممنون، این کاری که فرمودید انجام دادم ولی وقتی وارد peroperties می شم فقط تب shortcut و تب chooise icon داره

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,088
آقا خیلی ممنون، این کاری که فرمودید انجام دادم ولی وقتی وارد peroperties می شم فقط تب shortcut و تب chooise icon داره
از بالای صفحه استیم وارد library بشید اونجا بازیو پیدا کنید روش راست کلیک کنید peroperties بزنید بعد وارد تب local files بشید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر