PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
آقا کمک
بعد اتمام مرحله 4 رو نقشه یک کشتی میاد من اشتباهی زدم روش رفت یه مپ دیگه در صورتی که اونجا 2 تا مرحله داشتم چیکار کنم برگرده؟
اون پایین یه دکمه رو بقلش نوشته country map اونو بزن (فکر کنم مربع باشه)

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اقا من بازی رو تموم کردم میام هم داستان هم پایانش رو به شما میگم شما زحمت خرید بازی به دوشتون نیوفته:D
من خداشاهده بهترین بازی نسلم ninja gaiden 2 بود کلا عاشق این سبک بازی های سامورایی هستم اینم که همه چیش باب میلم دیگه چی بهتر از این ؟
یکم از قطع عضو بگو دست و پا رو میزنی خون میپاشه ؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من خداشاهده بهترین بازی نسلم ninja gaiden 2 بود کلا عاشق این سبک بازی های سامورایی هستم اینم که همه چیش باب میلم دیگه چی بهتر از این ؟
یکم از قطع عضو بگو دست و پا رو میزنی خون میپاشه ؟
داداش خواهشا برو بازی رو بگیر ما رو کشتی:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دوستان به دلیل علاقه بیش از حدی که به بازی پیدا کردم و چون بازی های مورده علاقم تو این سبکه و همچنین ترسیدم از زود تموم شدن بازی با سرعت عمل ما:D رفتم تعداد باس ها رو تو سایت ها دیدم بینم چندتاست چیزی که فهمیدم شاخ در اوردم:o
دوستان بازی 30تا باس داره:|

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
دوستان به دلیل علاقه بیش از حدی که به بازی پیدا کردم و چون بازی های مورده علاقم تو این سبکه و همچنین ترسیدم از زود تموم شدن بازی با سرعت عمل ما:D رفتم تعداد باس ها رو تو سایت ها دیدم بینم چندتاست چیزی که فهمیدم شاخ در اوردم:o
دوستان بازی 30 تا باس داره:|
احتمالا بعضی هاشون اپشنال باشن الان من یه مرحله فرعی رفتم یه باس داشت البته انسان بود باهاش جنگیدم.شایدم بعضی مراحل ۲ تا باس داشته باشه چون بازی ۱۸ مرحله اصلی داره .مرحله چهار که ۲ تا باس داشت.
کلا به قول یکی از بچه ها این جور بازیا را هرچی بیشتر بازی کنی مراحل جلوتر بری بازی دستت میاد اسونتر میشه الان من باس مرحله پنجو همون دفعه اول که باهاش جنگیدم زدم.
بازی ناجوانمردانه حال میده:D

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
احتمالا بعضی هاشون اپشنال باشن الان من یه مرحله فرعی رفتم یه باس داشت البته انسان بود باهاش جنگیدم.شایدم بعضی مراحل ۲ تا باس داشته باشه چون بازی ۱۸ مرحله اصلی داره .مرحله چهار که ۲ تا باس داشت.
کلا به قول یکی از بچه ها این جور بازیا را هرچی بیشتر بازی کنی مراحل جلوتر بری بازی دستت میاد اسونتر میشه الان من باس مرحله پنجو همون دفعه اول که باهاش جنگیدم زدم.
بازی ناجوانمردانه حال میده:D
این 30تا بدون حساب کردن باس های انسانی هست:D منظورم همون باس هایی که بعد یه سری از مراحل فرعی باز میشن همون مبارزه با دوستات که ببینی کی بهتره:D
درضمن بعضی از مرحل 2تا باس دارن:D...ولی خب در کل 30تا باس داره دقت کن 30تا:| تو بلاد یا سولز هم باس های به قول خودت اپشنال داشت که ربطی به بخش داستانی نداشتن و میتونستی اصلا نزنیشون که نمیشد نزنی برا چی بازی رو پس گرفتی:D...ولی این بازی تقریبا دوبرایر بلاد و سولز باس داره:x
اقا استوری بازی چندان جالب نیست بنظرم!البته فعلا مرحله چهارمم.برم جلوتر بهتر میشه؟
اره میشه گفت اصلا تا باس سوم بخش داستانی نداره:D...ولی در کل بخش داستانی بازی از نیمه بازی بعد و همچنین نقطه اوجش قسمت های پایانی هست

• Like
Reactions: Masta_killa

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
این 30تا بدون حساب کردن باس های انسانی هست:D منظورم همون باس هایی که بعد یه سری از مراحل فرعی باز میشن همون مبارزه با دوستات که ببینی کی بهتره:D
درضمن بعضی از مرحل 2تا باس دارن:D...ولی خب در کل 30تا باس داره دقت کن 30تا:| تو بلاد یا سولز هم باس های به قول خودت اپشنال داشت که ربطی به بخش داستانی نداشتن و میتونستی اصلا نزنیشون که نمیشد نزنی برا چی بازی رو پس گرفتی:D...ولی این بازی تقریبا دوبرایر بلاد و سولز باس داره:x

اره میشه گفت اصلا تا باس سوم بخش داستانی نداره:D...ولی در کل بخش داستانی بازی از نیمه بازی بعد و همچنین نقطه اوجش قسمت های پایانی هست
دارک سولز 2 دقیقا 32 تا باس داشت. و یکی از دلایلی که خیلیا از بازی شاکی بودن هم همین بود. چون تغریبا هر قدم که میرفتی به باس میرسیدی.
درضمن تعداد باس اونقدری مهم نیست مثلا سولز 2 32 تا باس داشت و سولز 3 فقط 19 تا ولی تفاوت کیفیتشون واقعا زمین تا آسمون بود.

یه نکته دیگه اینکه من هرچی میرم جلوتر (الان مرحله اول ریجن 3 هستم. فکر میکنم میشه مرحله 7) شباهت بازی به سولز کمتر میشه. فقط یه سری مکانیزم های بیسیک بازی از سولز الهام گرفته شدن.
یکی از تفاوتهای خیلی مهمشم اینه که اینجا لول واقعا اهمیت داره. توی سولز با لول 1 هم بازیو تموم میکردن اینجا بعید میدونم بشه.
به هرحال به نظرم بازی اینقدر با سولز فرق داره که مقایسش بی انصافی در حق هر دو بازیه.

درکل بازی واقعا عالی و سرگرم کنندس. امیدوارم که به فرنچایز تبدیل بشه و نسخه های بعدیشم تجربه کنیم! و ایشالله نسخه بعدی دتیای باز باشه و اینجوری مرحله مرحله نباشه :x

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
دارک سولز 2 دقیقا 32 تا باس داشت. و یکی از دلایلی که خیلیا از بازی شاکی بودن هم همین بود. چون تغریبا هر قدم که میرفتی به باس میرسیدی.
درضمن تعداد باس اونقدری مهم نیست مثلا سولز 2 32 تا باس داشت و سولز 3 فقط 19 تا ولی تفاوت کیفیتشون واقعا زمین تا آسمون بود.

یه نکته دیگه اینکه من هرچی میرم جلوتر (الان مرحله اول ریجن 3 هستم. فکر میکنم میشه مرحله 7) شباهت بازی به سولز کمتر میشه. فقط یه سری مکانیزم های بیسیک بازی از سولز الهام گرفته شدن.
یکی از تفاوتهای خیلی مهمشم اینه که اینجا لول واقعا اهمیت داره. توی سولز با لول 1 هم بازیو تموم میکردن اینجا بعید میدونم بشه.
به هرحال به نظرم بازی اینقدر با سولز فرق داره که مقایسش بی انصافی در حق هر دو بازیه.

درکل بازی واقعا عالی و سرگرم کنندس. امیدوارم که به فرنچایز تبدیل بشه و نسخه های بعدیشم تجربه کنیم! و ایشالله نسخه بعدی دتیای باز باشه و اینجوری مرحله مرحله نباشه :x
مرحله مرحله بازی بخاطر شباهتش به سری نینجا هست اگه دنیای باز باشه که میشه دارک سولز که تو میگی بی انصافیه مقایسه بشه:D
بعدش مقایسه کردن بازی بخاطر یکسری المان هایی هست که کپی سری سولز هست که اگه کسی منکرش بشه عقلش مشکل داره:D اما کسی نگفته بازی دقیقا کپی پیست سری سولزه بخاطر برخی از ویژگی هایی هست که ازش به خوبی تقلید کرده
نمیدونم چی شده که فکر کردی کسی اومده بازی رو با سولز مقایسه کرده:-" اینا میشه گفت به غیر بیسشون کلا دوتا عنوان جدان:D
درضمن تو این بازی همه باس ها کیفیت عالی خودشون رو دارن حتی باس های انسانی هم با اسلحه مختلف و قدرت های مختلف بهت حمله میکنند البته لذت این نوع باس ها بعد از برده که ویژگی های اون باس بهت منتقل میشه:x
راستی برو تو یوتیوب بگرد یه نفر هست بازی رو بدون لباس و لول تموم کرده:D(اینم یه شباهته دیگه به سری سولز:D) نحوه کامبت زدن رو ببینی روانی میشی:|
پ.ن: من کی گفتم تعدا باس ها مهمه؟:D ولی خب تعجب کردم بازی این همه باس فایت داره که عالیه

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور

علاقه منم دقیقا همینه که متفاوته با سری سولز بعد یکسری فکر میکنن عین شولزه اینا بیشتر نگاهشون به نینجا گایدن بوده تا سولز و احتمالا نینجا هم احیا میشه در اینده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر