PlayStation Ni-Oh

Is1g8.jpg

بعد از سالها بالاخره امروز دوباره از بازی پرده برداری شد. سازنده بازی Team Ninja ـست که سری Ninja Gaiden و Dead or Alive رو در کارنامه خودش داره و با توجه به تریلر میشه امید داشت که یه عنوان با کیفیت دیگه ازشون ببینیم. داستان بازی در زمان سامورایی ها اتفاق میوفته و قراره مبارزه شخصیت اصلی با شیاطین رو نشون بده. هنوز اطلاعات زیادی از بازی منتشر نشده، بجز اینکه بازی انحصاری PS4 ـه و سال دیگه منتشر میشه.

Update:

اطلاعات جدید از بازی منتشر شده:

• در پایین تصویر سمت راست چهار آیکون وجود داره که هر کدوم سبک مبارزه شما رو مشخص میکنند.
  • قابلیت های دفاع و حمله شما به سبکی که انتخاب میکنید بستگی دارند.
  • قابلیت تغییر سبک ها در طول مبارزه و حتی در هوا هم وجود داره.
  • مکان هایی که بازیکنان در اون مردن با کاتاناهای خونین مشخص شده اند.
  • ظاهرا میشه این نقاط رو فعال و با شخصیت های مرده مبارزه کرد که در صورت پیروز شدن Loot خیلی خوبی نصیبتون میشه.
  • مشخص نیست که بعد از فعال کردن این نقاط شما با بازیکن میجنگید (PvP) یا با AI.
  • تعویض سلاح و آرمور به صورت Real Time انجام میشه(بازی متوقف نمیشه) پس بهتره جای امنی رو برای اینکار انتخاب کنید.
  • نیزه در بازی وجود داره و میتونید از اون برای مبارزه با چندین دشمن در آن واحد استفاده کنید.
  • روح های محافظ (Guardian Spirits) ـی در بازی وجود دارند که ویلیام میتونه اونا رو برای مدت محدودی در سلاح خودش قرار بده و از قدرتشون استفاده کنه. روح های مثل گرگ آتشین و جغد آبی رنگ.
  • روح های محافظ بعد از مرگتون ظاهر میشن (شاید راهی برای کمک به بازیکن باشن؟)
  • ممکنه محدودیت برای تعداد دفعاتی که میتونید از این قابلیت استفاده کنید وجود داشته باشه.
  • مجسمه های در بازی هستند که میتونید در اونجا با استفاده از Exp هاتون آپگرید کنید یا روحی که همراهتون هست رو تغییر بدید.
  • در بعضی نقاط ممکنه با روشنایی هایی در محیط روبرو بشید که در صورت وارد شدن به اونها روح هایی ظاهر میشن که میتونید باکشتنشون Loot های خوبی بدست بیارید.
  • باسی که در این دمو نمایش داده شد Onryou نام داره (شیطان انتقامجو) که یک نوع Oni(شیطان) قوی به حساب میاد.
  • خوب شدن و Healing شما به صورت رئال تایم اتفاق میوفته پس باید دنبال یه موقعیت خوب برای انجام اون بگردید.
  • گرگ آتشین قابلیت حمله با استفاده از آتش رو به سلاح ویلیام اضافه میکنه در حالی که جغد آبی به اون اجازه بهبود پیدا کردن رو میده.

تریلر ها:

vn9Qb.jpg

Ni-Oh Official Trailer
1080p

با انتشار اطلاعات جدید پست اول آپدیت میشه.

آخرین ویرایش:

Masta_killa

کاربر سایت
Feb 10, 2016
364
نام
Masta_killa
اگه منظورت از باسه سوم همون خون اشام هست این به اتیش حساسه فقط کافیه تا نصف دمجشو بزنی بعدش قدرت ویژت رو فعال کن بقیشو زدی:D سعی هم کن با یه spare رو حالت mid stance بهش ضربه بزنی اینطوری که بعد از هر ضربه ای که میزنه یه لحظه استراحت میکنه همون موقع با مثلت دو یا سه تا ضربه بزن بعد دوباره فاصله بگیر همیشه هم به هر ضربه ای که میزنی قانع باش چون اگه یه لحظه گیرت بیاره یا کل دیمجت رو میزنه یا خونت رو میخوره تا دمیجش پر بشه:D شاید کلا سه تا حرکت رو زمین بیشتر نداشته باشه اونا رو یاد بگیر بعدش بهش صربه بزن:D
ممنون داداش:D بیزحمت اینم بگو چطور اکسیرامو زیاد کنم

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
خب باس سوم رو هم زدیم(پاره شدم:D:D:D)
بریم به امید خدا همینجوری بترکونیم عالیه واقعا دوری بلادبورنو پر کرده برام.
دوستان من یه اشتباهی کردم اسلحه اصلی رو اول بازی دوشمشیر انتخاب کردم از اول گیم تا حالا که مرحله 4 رسیدم کلا 2 تا اسلحه دو شمشیر داده که اصلا خوب نیستم از کجا میتونم پیدا کنم؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
خب باس سوم رو هم زدیم(پاره شدم:D:D:D)
بریم به امید خدا همینجوری بترکونیم عالیه واقعا دوری بلادبورنو پر کرده برام.
دوستان من یه اشتباهی کردم اسلحه اصلی رو اول بازی دوشمشیر انتخاب کردم از اول گیم تا حالا که مرحله 4 رسیدم کلا 2 تا اسلحه دو شمشیر داده که اصلا خوب نیستم از کجا میتونم پیدا کنم؟
مگه میشه؟:| تو هر دشمنی رو که میکشی اسلحه های مختلف برات دراپ میکنه من تو مرحله 4 نزدیک به 30 تا اسلحه داشتم اونم از همه نوع الان که گفتی کاملا هنگ کردم:|...
مراحل فرعی رو برو هم داخل مرحله هم بعد از اتمامش بهت اسلحه میده:D
ممنون داداش:D بیزحمت اینم بگو چطور اکسیرامو زیاد کنم
نگاه اینجا جریانش به کل از سولز فرق میکنه تو سولز تو با پیدا کردن یه ایتم و دادنش دست اون اهنگره میتونستی افزایش بدی اینجا نه...
تو باید kodama ها رو پیدا کنی همون موجودات سبز رنگ هر چی تعدادشون زیاد تر باشه تو shrine تعداد بیشتری elixir میگیری فکر کنم تا 25تا کوداما 5تا الیکسیر میگری بعدشم باید این کار رو تو هر ریجن کنی(این ریجن رو بعد از باس چهار میفهمی جریانشو:D) یعنی تو هر ریجن دوباره باید از اول پیدا کنی:D همینطور میتونی بری تو shrine و بری به قسمت receive kodama یه قسمتش نوشته افزایش دراپ الیکسیر که میزان دراپ الیکسیری که بعد از کشتن دشمنا میگیری رو افزایش میده ولی مهم همون پیدا کردن کوداماهاست:D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اگه منظورت از باسه سوم همون خون اشام هست این به اتیش حساسه فقط کافیه تا نصف دمجشو بزنی بعدش قدرت ویژت رو فعال کن بقیشو زدی:D سعی هم کن با یه spare رو حالت mid stance بهش ضربه بزنی اینطوری که بعد از هر ضربه ای که میزنه یه لحظه استراحت میکنه همون موقع با مثلت دو یا سه تا ضربه بزن بعد دوباره فاصله بگیر همیشه هم به هر ضربه ای که میزنی قانع باش چون اگه یه لحظه گیرت بیاره یا کل دیمجت رو میزنه یا خونت رو میخوره تا دمیجش پر بشه:D شاید کلا سه تا حرکت رو زمین بیشتر نداشته باشه اونا رو یاد بگیر بعدش بهش صربه بزن:D
این قدرت لای مختلف محدودیتم داره استفاده ازشون مثلا همین Mid stance یا Hight stance کاربردشون چیه کلا اینا و فعال کردنشون؟

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
این قدرت لای مختلف محدودیتم داره استفاده ازشون مثلا همین Mid stance یا Hight stance کاربردشون چیه کلا اینا و فعال کردنشون؟
اینا سبک مبارزست دوس داری با کدوم بازی کنی یکی از حرکات نزدیک و سرعتی خوشش میاد میره رو حالت low یکی از حرکات معمولی و دسته جمعی میره رو حالت mid یکی از هم از حرکات خیلی سنگین خوشش میاد میره رو حالت high...
اینطوری نیست که مثلا تو این باس رو فقط باید با این حالت بزنی با همه حالتا میشه و حتی ترکیبی ولی خب برا بعضی از باس ها بعضی از حالت ها خیلی بیشتر برا مبتدیا جواب میده مثلا من یکی از باس ها تو مراحل فرعی که البته بخش داستانی خفنی هم داشت رو با شمشیر رو حالت low رفتم جررر خوردم:D ولی میتونستم با یه نیزه و رو حالت mid با چندباز زدن مثلث راحت بزنمش:D

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
اینا سبک مبارزست دوس داری با کدوم بازی کنی یکی از حرکات نزدیک و سرعتی خوشش میاد میره رو حالت low یکی از حرکات معمولی و دسته جمعی میره رو حالت mid یکی از هم از حرکات خیلی سنگین خوشش میاد میره رو حالت high...
اینطوری نیست که مثلا تو این باس رو فقط باید با این حالت بزنی با همه حالتا میشه و حتی ترکیبی ولی خب برا بعضی از باس ها بعضی از حالت ها خیلی بیشتر برا مبتدیا جواب میده مثلا من یکی از باس ها تو مراحل فرعی که البته بخش داستانی خفنی هم داشت رو با شمشیر رو حالت low رفتم جررر خوردم:D ولی میتونستم با یه نیزه و رو حالت mid با چندباز زدن مثلث راحت بزنمش:D
یعنی رو حالت High حرکت های سنگین میزنه با شمشیر که اتک بیشتری میگیره ؟

The Sorrow

in Search of Peace and Sanity
کاربر سایت
Nov 1, 2014
581
نام
Hamidreza
گزونه یک سوال دیگه هم تا هستی بپرسم خب اینجوری راحت نمیشه بازی ؟ همه باس ها رو میزاری رو حالت High میزنی که ؟

خب چرا من تقریبا آخرای بازی هستم و بنظرم با استفاده از این روش زدن باس ها خیلی آسون بود. البته این چیزی از ارزش بازی کم نمی کنه، باس ها همچنان چالش انگیز هستند و شما هم به شرطی که حرکاتشون رو خوب یاد بگیری و تایمینگ جا خالی دادن و حملت درست باشه میتونید با این روش ببری. کلا بازی دو مدل باس داره یکی اونایی که جادویی هستن، یکی اونایی که انسان معمولی هستن و هرکدوم روش خاصی برای مبارزه میطلبه ولی معمولا شمشیر یا تبر روی حالت High Stance روی اکثرشون جواب میده.

-----

راستی یه نفر در مورد مبارزات Clan ها توضیح میده؟ من تو کلن Tokugawa هستم و فعلا رنک 2 رو داره بین کلن ها، بجز کشتن Revenant ها چه روش دیگه ای برای افزایش glory و بالا رفتن سطح پلیر توی یه Clan هست؟

• Like
Reactions: WCW

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
ولی بنظرم باید این جریان spare با حالت mid رو درستش کنند مثل باگ میمونه رو هرکی امتحان کنی راحت میزنیش:| من سر همین جریان اصلا اینو برنمیدارم اگه کسی اینو بازی کنه قشنگ تفاوت رو احساس میکنه قشنگ بدون نیزه بازی هاردکور میشه که اینطوری خیلی بهتر میشه اینطوری مجبور میشی کامبت های مختلفی برا شکست دادن طرف استفاده کنی...
بنظرم دوستان اصلا با نیزه کار نکنید بجاش برید کامبت های شمیشیرها رو ازاد کنید بفهمید واقعا این بازی چرا اینقدر خدااست:D

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
من اسلحه ی اصلیم اون زنجیر که آخرش سنگ وصله رو گرفتم. اسمش سخته :D
واقعا گیم پلی بازی با هر نوع اسلحه ای کلا متحول میشه. خیلی خوبه!

mostafawarcraf

کاربر سایت
Aug 26, 2011
2,033
نام
مصطفی
آقا کمک
بعد اتمام مرحله 4 رو نقشه یک کشتی میاد من اشتباهی زدم روش رفت یه مپ دیگه در صورتی که اونجا 2 تا مرحله داشتم چیکار کنم برگرده؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر