Multi Platform Need For Speed

89255804931288694524.jpg

نام: Need For Speed
سازنده: Ghost Games
ناشر: EA Games
تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2015

در 18 می اعلام شد که عنوان جدید سری در 21 می پس از یک سال غیبت به صورت رسمی رونمایی می شود. بازی همانند عناوین قبلی سری ریسینگ آرکید خواهد بود و گفته شده این عنوان یک Reboot است. بازی فاقد Title و اسم کامل بازی Need for Speed است. همچنین بازی فقط در شب و متمرکز بر روی مسابقات شبانه خواهد بود. تایید شده بازی دارای امکان تیونینگ کامل ماشین است که تقریبا مدت زیادی در سری نبود این ویژگی حس میشد. سازنده بازی Ghost Games (سازنده Rivals، عنوان قبلی سری) است و بازی در پاییز 2015 منتشر خواهد شد.

*** آپدیت:
-در بازی BMW E46 معروف سری وجود دارد و قابل خریدن است.
-بازی دارای پنج بخش Speed ، Style ، Built ، Crew و Outlaw هست که هر بخش دارای ایکون مخصوص به خود هست که همگی در دنیای واقعی بسیار معروف هستن..
-ایکُن بخش Speed ،ایکن معروف magnus walker هست.
-ایکُن بخش Style ، راننده معروف Ken Block هست.
-ایکن بخش Crew هم Risky Devil
-ایکن بخش Built هم Akiro Nakai
-ایکن بخش Outlaw هم که بخش خطرناک بازی هست، Morohoshi San هست
-گاراژ بازی محدود به 5 ماشین است.
-دنده دستی (Manual) در بازی وجود نداره و همینطور مسابقات Drag نیز نیستند.
-هندلینگ بازی قابل تغییر هست و میتوان Driftی و یا با حالت Grip بازی کرد (یا حتی بین اینها)

82057742499115661368.jpg

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One
1080p
-------------------------------------------------

14459437905599105348.jpg

Need For Speed Gameplay Gamescom 2015 | 720 60fps

39887996201813851719.jpg

Need for Speed 2015 Gameplay | SUBARU BRZ CUSTOMIZATION & RACING EXCLUSIVE GAMEPLAY!!! (DIRECT FEED) | 720

11792629993179168736.jpg

Need for Speed 2015 Drifting Gameplay, 180sx Customization & Drift Tunin | 720

85198137177006692969.jpg

Need for Speed 2015 Grip Gameplay, 1974 Porsche 911 RSR Customization & Tuning | 720

43003509089695262232.jpg

Need For Speed | Rocket Bunny 240sx Build | 720

00876024195243061226.jpg

Need For Speed Gameplay & Customization : ROCKET BUNNY SUBARU BRZ DRIFT BUILD!!! (NFS 2015 Gameplay) | 720

08784486677456530421.png

***آپدیت خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

با تشکر از @FLAWL3SS و @KiLL3R/4/Ev3rبابت تریلر هاو همینطور @.DcoY. عزیز که در بروز رسانی تاپیک نقش عمده داشت.

آخرین ویرایش:

.:MEHRAN:.

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
فک کنم رنگ نور چراغای جلویی رو هم عوض نمیکنه

- - -ویرایش - - -

لیست خودرو هایی که میتونیم بخریم:
acura nsx 1990
bmw m3 e46
bmw me sport evolution
bmw m4 f82
Ferrari 458 italia
ford mustang "hoonicorn
ford mustang gt 2015
Lamborghini diablo sv 1999
Lamborghini Huracán
mazda mx-5 ND
mazda rx-7 RZ
Mercedes-Benz CLK 500
Mitsubishi lancer evolution ix MR_edition
Nissan 180SX S13 type_X
Nissan fairlady 240ZG
Nissan slvia S15
Nissan skyline 2000GT-R C10
Porsche 911 Carrera S 993
Porsche 911 Carrera Rs 2.7
Porsche 911 Carrera RSR 3.0
Porsche 911 T 1971
Porsche 911 GT3 RS 991
Subaru BRZ Premium 2014
#:-s اخه ش راحت شدم:d
فک کنم صفحه پر شد

کار از محکم کاری عیب نمیکنه:d

البته فکر کنم این لیست کامل ماشینا نیست.اینا ماشینایی هستن که تا الآن تایید شدند.
امیدوارم که این لیست به همینجا ختم نشه.

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
اول از همه یادی بکنیم از Black Box . استودیو بی نظیری بود.هدف Ghost Games دقیقا جمع کردن ویژگی بازی های 2003 تا 2006 با فرمول خاص خودش و ویژگی جدید خودش هست.
یه سری موارد :
تریلرهایی که اومده از Build اولیه بازی هست.همشون روی PS4 بودن.کلی موارد در حال حاضر به بازی اضافه شده که توی دمو ندیدیم.
قسمتی از شهر که توی تریلر ها دیدیم بخش کوچیکی از مرکز شهر هست.
Map به صورت کلی چند ناحیه مختلف داره. از جاده های خارج شهر گرفته تا جاده کوهستانی به سبک Carbon که نمادی باشه از دریفت های ژاپنی.
در مورد پلیس هنوز مشخص نشده مثل قبلا Heat بندی باشه یا نه. تایید شده پلیس های مرکز شهر بیشتر هستند و در جاده های خارج شهری خیلی خیلی کم هستن.
در ماه سپتامبر جزییات جدید از بخش کاستومایز ظاهری داده میشه.(Vinyls و استیکر و ... )
E46 و ماستنگ 65 توی بازی هستن و برای BMW کیت GTR و برای ماستنگ کیت Hoonicorn موجودن!
همچنین لیست کامل ماشین ها به زودی رسما اعلام میشه.
در EGX امسال جزییات زیادی رونمایی میشه.
-------------------------------------------------------
بخش تیونینگ هندلینگ بازی توی تریلرهایی که دیدیم محدود بود. اگه توجه کرده باشید اسلایدر تا آخر سمت چپ یا راست نمیرفت.
با تقویت کردن موتور ماشین و کاستومایز کردن بقیه اجزا ، این اسلایدر پیشرفت میکنه. موارد دیگه ای هم به لیست تیونینگ اضافه میشه.
بخش Sound System رو اگه دیده باشید توی تریلر ها وقتی نصبش کنید ، هر چی سرعت بیشتری برید موزیک توی بازی صداش بیشتر میشه!

پ.ن : واقعا حیف هست با این نورپردازی عالی و گرافیک معرکه نئون نداشته باشیم! :|

@MEHRAN ARBABI
توی Carbon تنظیم ارتفاع ماشین داشتیم.
این آیتم برای اولین باره که توی سری NFS به کار گرفته میشه.

*** لیست ماشین هایی که دوستمون گذاشتن رسمی و تایید شده نیست. احتمالا چند تا از فن های بازی از روی تریلر ها جمع آوری کردن.

مزایای پیش خرید نسخه Deluxe :
• Includes an Exclusive Styling Sticker, Spoiler, RIMS, and Splitter.

• The Performance Pack includes an exclusive Performance Sticker, and early access to a High Performance Turbocharger, Engine Block, and Exhaust
• Lifetime discount on all items using in-game currency.

• Tricked-out starter car.

• Exclusive wraps.

• Unique Identifying Sticker

پیش خرید نسخه ی معمولی :

Styling Pack includes an exclusive Styling Sticker, Spoiler, RIMS, and Splitter.

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
اتریلرهایی که اومده از Build اولیه بازی هست.همشون روی PS4 بودن.کلی موارد در حال حاضر به بازی اضافه شده که توی دمو ندیدیم.

همین الانش که دمو بود سانت به سانت ماشین کاستوم میشد!
دیگه نسخه اصلی بماند! شهرشم که معلومه بزرگه پس!

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

نئون که مهمترین قضیست... ولی اگر میشد چراغا رو هم عوض کرد... :(
ولی جدای اینا تیونینگ انصافا عالیه.
راستی میشه مثل UG2 سیستم صوتی رو دید؟

TEK

کاربر سایت
Mar 28, 2015
8
^^^
کل ماشینای بازی اینان؟؟؟ زیادی کم نیستن؟؟:|/:)

فک کنم باز هم ماشینای بیشتری اضافه بکنن

چون اوا که بازی رو معرفی کردن فقط 4 الی 5 تا ماشین بودن:d

- - -ویرایش - - -

البته فکر کنم این لیست کامل ماشینا نیست.اینا ماشینایی هستن که تا الآن تایید شدند.
امیدوارم که این لیست به همینجا ختم نشه.

من هم اگه از ماشینای جدید این بازی با خبر شدم باز هم صفحه را پر خواهم کرد:d>:)

- - -ویرایش - - -

اول از همه یادی بکنیم از Black Box . استودیو بی نظیری بود.هدف Ghost Games دقیقا جمع کردن ویژگی بازی های 2003 تا 2006 با فرمول خاص خودش و ویژگی جدید خودش هست.
یه سری موارد :
تریلرهایی که اومده از Build اولیه بازی هست.همشون روی PS4 بودن.کلی موارد در حال حاضر به بازی اضافه شده که توی دمو ندیدیم.
Map به صورت کلی چند ناحیه مختلف داره. از جاده های خارج شهر گرفته تا جاده کوهستانی به سبک Carbon که نمادی باشه از دریفت های ژاپنی.
در مورد پلیس هنوز مشخص نشده مثل قبلا Heat بندی باشه یا نه. تایید شده پلیس های مرکز شهر بیشتر هستند و در جاده های خارج شهری خیلی خیلی کم هستن.
در ماه سپتامبر جزییات جدید از بخش کاستومایز ظاهری داده میشه.(Vinyls و استیکر و ... )
E46 و ماستنگ 65 توی بازی هستن و برای BMW کیت GTR و برای ماستنگ کیت Hoonicorn موجودن!
همچنین لیست کامل ماشین ها به زودی رسما اعلام میشه.
در EGX امسال جزییات زیادی رونمایی میشه.
-------------------------------------------------------
بخش تیونینگ هندلینگ بازی توی تریلرهایی که دیدیم محدود بود. اگه توجه کرده باشید اسلایدر تا آخر سمت چپ یا راست نمیرفت.
با تقویت کردن موتور ماشین و کاستومایز کردن بقیه اجزا ، این اسلایدر پیشرفت میکنه. موارد دیگه ای هم به لیست تیونینگ اضافه میشه.
بخش Sound System رو اگه دیده باشید توی تریلر ها وقتی نصبش کنید ، هر چی سرعت بیشتری برید موزیک توی بازی صداش بیشتر میشه!

@MEHRAN ARBABI
توی Carbon تنظیم ارتفاع ماشین داشتیم.
این آیتم برای اولین باره که توی سری NFS به کار گرفته میشه.

*** لیست ماشین هایی که دوستمون گذاشتن رسمی و تایید شده نیست. احتمالا چند تا از فن های بازی از روی تریلر ها جمع آوری کردن.

مزایای پیش خرید نسخه Deluxe :

پیش خرید نسخه ی معمولی :

از کجا فهمیدی تایید شده و رسمی نیستن؟:-$:d

- - -ویرایش - - -

بچه ها چرا کسی جواب نداد/:)

بلاخره بازی video reply داره یا نه؟نداره نمیشه که زیاد حال کرد:d

- - -ویرایش - - -

ولی..افسوس که نمیشه کابین داخل ماشین رو دید:-/

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
دیگه این بازی داره برا من انتهای عشق و حال میشه چون از زمان NFS Most Wanted 2005 دیگه Mazda R7 رو ندیدم دوباره باحاش چه حالی کنم :bighug:
این ماشین برام نوستالژیه خالصه
حالا باید اینو بخونم.:
نمه نمه بیا تو بغلم...... Mazda R7 آره تویی تاجه سرم :x

آخرین ویرایش:

کاربر سایت
Jun 28, 2012
265
نام
Mehran
دیگه این بازی داره برا من انتهای عشق و حال میشه چون از زمان NFS Most Wanted 2005 دیگه Mazda R7 رو ندیدم دوباره باحاش چه حالی کنم :bighug:
این ماشین برام نوستالژیه خالصه
حالا باید اینو بخونم.:
نمه نمه بیا تو بغلم...... Mazda R7 آره تویی تاجه سرم :x

RX7 که کلا با تیپ خاص خودش همه رو جذب میکنه!:x ماشین مورد علاقه ی منه! تو کربن هم دست اون یارو چینیه بودش!
اما یکی از بهترین ماشینا به نظرم Toyota Supra هست :d که تو تمام نسخه ها ماشین اصلی من بوده به دلیل کنترل فوق العاده عالی که داره!
کلا با ماشینای این تیپی خیلی حال میکنم:x.
امیدوارم مپ بازی هم یه بزرگراه مثل Under Cover که خیلی بزرگ و خفن بود :dو پلیس بازی توش زیاد میکردیم داشته باشه و یکم هم هوش مصنوعی پلیس هارو بالا ببرن که مثل کربن و ماست وانتد که پلیس میفته دنبالت استرس بگیری. توی ویدیو های گیمزکام پلیس از جاشون تکون نمیخوردن:( و صدا آژیرشون میومد و حرکت نمیکردن!

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
عكسی كه تو همايش Siggraph 2015 در رابطه با رندرينگ تو انجين فراست بايت نشون دادن: (يه كم حجيمه:d)
http://s6.uplod.ir/i/00664/aab8awvgtrzw.jpg

این عکس بیشتر فکر کنم جنبه نشون دادن قدرت موتور گرافیکیه و ماها نباید امیدی به بازی کردن با این گرافیک داشته باشیم :d

راستی پس بازی صبح هم داره؟؟؟؟؟ یا کلا همون فقط میخوان قدرت رو نشون بدن؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر