Multi Platform Need For Speed

89255804931288694524.jpg

نام: Need For Speed
سازنده: Ghost Games
ناشر: EA Games
تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2015

در 18 می اعلام شد که عنوان جدید سری در 21 می پس از یک سال غیبت به صورت رسمی رونمایی می شود. بازی همانند عناوین قبلی سری ریسینگ آرکید خواهد بود و گفته شده این عنوان یک Reboot است. بازی فاقد Title و اسم کامل بازی Need for Speed است. همچنین بازی فقط در شب و متمرکز بر روی مسابقات شبانه خواهد بود. تایید شده بازی دارای امکان تیونینگ کامل ماشین است که تقریبا مدت زیادی در سری نبود این ویژگی حس میشد. سازنده بازی Ghost Games (سازنده Rivals، عنوان قبلی سری) است و بازی در پاییز 2015 منتشر خواهد شد.

*** آپدیت:
-در بازی BMW E46 معروف سری وجود دارد و قابل خریدن است.
-بازی دارای پنج بخش Speed ، Style ، Built ، Crew و Outlaw هست که هر بخش دارای ایکون مخصوص به خود هست که همگی در دنیای واقعی بسیار معروف هستن..
-ایکُن بخش Speed ،ایکن معروف magnus walker هست.
-ایکُن بخش Style ، راننده معروف Ken Block هست.
-ایکن بخش Crew هم Risky Devil
-ایکن بخش Built هم Akiro Nakai
-ایکن بخش Outlaw هم که بخش خطرناک بازی هست، Morohoshi San هست
-گاراژ بازی محدود به 5 ماشین است.
-دنده دستی (Manual) در بازی وجود نداره و همینطور مسابقات Drag نیز نیستند.
-هندلینگ بازی قابل تغییر هست و میتوان Driftی و یا با حالت Grip بازی کرد (یا حتی بین اینها)

82057742499115661368.jpg

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One
1080p
-------------------------------------------------

14459437905599105348.jpg

Need For Speed Gameplay Gamescom 2015 | 720 60fps

39887996201813851719.jpg

Need for Speed 2015 Gameplay | SUBARU BRZ CUSTOMIZATION & RACING EXCLUSIVE GAMEPLAY!!! (DIRECT FEED) | 720

11792629993179168736.jpg

Need for Speed 2015 Drifting Gameplay, 180sx Customization & Drift Tunin | 720

85198137177006692969.jpg

Need for Speed 2015 Grip Gameplay, 1974 Porsche 911 RSR Customization & Tuning | 720

43003509089695262232.jpg

Need For Speed | Rocket Bunny 240sx Build | 720

00876024195243061226.jpg

Need For Speed Gameplay & Customization : ROCKET BUNNY SUBARU BRZ DRIFT BUILD!!! (NFS 2015 Gameplay) | 720

08784486677456530421.png

***آپدیت خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

با تشکر از @FLAWL3SS و @KiLL3R/4/Ev3rبابت تریلر هاو همینطور @.DcoY. عزیز که در بروز رسانی تاپیک نقش عمده داشت.

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
من نمیگم خوب هست بهتر بود که نباشه ولی الآن که هست مشکل خاصی وجود نداره مثل destinyوبازی های دیگه که خیلی ها هنوز هم دارن بازیش میکنن

متاسفانه هنوز واسه بازی های ریسینگ خوب جا نیافتاده انلاین بودن نمونه اخرش Crew بود که نتیجشم مشخص بود ! البته سرور های EA همیشه خوب بوده

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
متاسفانه هنوز واسه بازی های ریسینگ خوب جا نیافتاده انلاین بودن نمونه اخرش Crew بود که نتیجشم مشخص بود ! البته سرور های EA همیشه خوب بوده

Crew دو تا تفاوت بزرگ داشت اول اینکه کیفیت کلی گیمپلی واقعا در مقابل بازی های بزرگ این سبک واقعا حرف چندانی برای گفتن نداشت دوم اینکه new ip حساب میشد و اصلا فن بیسش قابل قیاس با nfsی نیت که جزه پرفروش ترین فرانچایز های تاریخ ویدیو گیمینگ هست مخصوصا این نسخه که تغیرات اساسی و گیمر پسند زیادی داره (به جز همین انلاین بودن)

saeed hs

کاربر سایت
May 21, 2015
539
نام
سید سعید
دوستان صاحب سبک من از کربن به این ور کلا دور نید رو خط کشیدم از بس رو به چرتی رفتن :d
این نسخه ارزش داره بخریم یا نه ؟؟:d

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
بجز مشکل اینترنتش تا الان بازی نقص خاصی نداشته. البته بگذریم از اینکه تا بازی نیاد نباید در مورد خریدش فکری کرد :D
سر RUN خیلی گول خوردم :D

بازی رو گفتن نسخه دلوکس بخرید با ده دلار بیشتر تا به M3 E46 Most Wanted دسترسی داشته باشی.

انحصاری بودن پورشه دست EA عجب چیز لذت بخشی شده توی این بازی :D
فقط عکس میدن از پورشه های بازی اونم در حالی که سایر شرکت ها مجبورن بجای پورشه توی بازی هاشون RUF بزارن که اونها هم نسخه های خیلی محدودی داره.

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,767
نام
Bahram
بجز مشکل اینترنتش تا الان بازی نقص خاصی نداشته. البته بگذریم از اینکه تا بازی نیاد نباید در مورد خریدش فکری کرد :D
سر RUN خیلی گول خوردم :D

بازی رو گفتن نسخه دلوکس بخرید با ده دلار بیشتر تا به M3 E46 Most Wanted دسترسی داشته باشی.

انحصاری بودن پورشه دست EA عجب چیز لذت بخشی شده توی این بازی :D
فقط عکس میدن از پورشه های بازی اونم در حالی که سایر شرکت ها مجبورن بجای پورشه توی بازی هاشون RUF بزارن که اونها هم نسخه های خیلی محدودی داره.
البته پورش برای فورتزا هم منتشر میشه :d

من خودم از نسخه Run که تموم کردم به این طرف دیگه هیچ کدوم از نسخه هارو نتونستم بازی کنم به خاطر کنترلشون. یعنی کلا بازی می‌کنم تو در و دیوارم :|:d
البته احتمالا به خاطر بازی کردن بیش از حد فورتزا که دیگه نمی‌تونم NFS بازی کنم ولی این شماره خیلی گول زنندست :d

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
[MENTION=67822]Bahram B[/MENTION]
به نظرم nfs یا باید برگرده به حال و هوای most wanted یا hot pursuit البته اندرگراند هم قبوله ولی در غیر این سه صورت کلا این عنوان رو بیخیال شن :-"
این rivals هم موقع حرکت ماشین دوربین میومد زیر ماشین قسمت اتصال لوله های روغن به موتور رو نشون میداد :| :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
من خودم از نسخه Run که تموم کردم به این طرف دیگه هیچ کدوم از نسخه هارو نتونستم بازی کنم به خاطر کنترلشون. یعنی کلا بازی می‌کنم تو در و دیوارم :|:d
البته احتمالا به خاطر بازی کردن بیش از حد فورتزا که دیگه نمی‌تونم NFS بازی کنم ولی این شماره خیلی گول زنندست :d

کلا گیمپلی از Hot persuit به اینور اروم اروم متحول شد... تو Run و Rivals خیلی متحول شد :D :)). به صورت خیلی بد! یعنی تو رایوالز همش تو در و دیوار بودم من :| Run هم یادمه اخراش با پاگانی کنترل ماشین یک چیز خیلی بدی بود... امیدواررم این اصلا این جوری نباشه

Falcone

کاربر سایت
Jun 16, 2015
16
دوستان صاحب سبک من از کربن به این ور کلا دور نید رو خط کشیدم از بس رو به چرتی رفتن :d
این نسخه ارزش داره بخریم یا نه ؟؟:d
با توجه به اينكه از اعضاي بلك باكس هم كمك گرفتن تو ساخت بازي من تا حدودي به بازي اميدوارم;)

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
[MENTION=32679]slipkboy[/MENTION]
البته E46 کلا برای نسخه عادی هم توی بازی هست.
فقط کسایی که Deluxe Edition رو میگیرن از همون ابتدا ماشین توی گاراژ منتظرشونه.
----------------------------------
من خودم تا حالا هیچکدوم از نسخه های Criterion Games رو تجربه نکردم. فقط شنیدم هندلینگ حالت دریفت گونه ای شده.
توی این نسخه هر 2 هندلینگ هست.(هندلینگ سنتی سری UG که Grip داشت).انتخاب با خود پلیر هست.
community manager بازی گفته که برای ویدئو های گیم پلی تا جمعه embargo هست! دلیلش رو نگفت!:|

.DcoY.

کاربر سایت
Jun 16, 2010
815
نام
مــــیلاد
فراری هست تو این نسخه؟

توی تریلر ها نبوده. ولی توی عکس ها 458 دیده شده. از اونجایی که کیت Liberty Walk هم براش هست بعید نیست باشه تو بازی.

@Prince78
فعلا فقط سوالا رو گرفتن.
مثل اینکه در حال حاضر اجازه ی جواب دادن ندارن. در کل خیلی محافظه کارانه دارن عمل میکنن.حدود 50% سوالایی که پرسیده شده در مورد لیست ماشین هاست!
خبری بشه همینجا اعلام میکنم.
----------------
فردا ویدئو گیم پلی میاد احتمالا.
چند تایی عکس پخش شده تو نت که مشکوک میزنه!
یکی مربوط به کاستومایز صندوق عقب و یکی هم وجود داشتن نئون!
13951430075748877270.jpg

27249497172649205408.jpg

---------------
@KiLL3R/4/Ev3r

دقیقا نمیتونم تصور کنم چطور بوده! :d( باید Rivals رو بازی کنم )
ولی این آپشن که هندلینگ متمایل به Grip باشه یا Drift هست. کلی هم روش مانور میدن.
اسلایدر اول که مشخص کردم همین مورد هست:
45489424752424899650.jpg

آخرین ویرایش:

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,177
نام
∂αнмα
من خودم تا حالا هیچکدوم از نسخه های Criterion Games رو تجربه نکردم. فقط شنیدم هندلینگ حالت دریفت گونه ای شده.
آره واقعا حالم بهم میخوره از این نوع هندلینگ :-& جوری طراحی شده بود که رسما ویراژ کشیدن مساوی پشم بود همش تو در دیوار بودی ....
توی این نسخه هر 2 هندلینگ هست.(هندلینگ سنتی سری UG که Grip داشت).انتخاب با خود پلیر هست.
این مورد , نمیدونم چجوری خوشحالیمو بروز بدم دارم میمیرم از خوشحالی :((:x همین یـ مورد باعث میشه بگی بازی داره راه خودشو پیدا میکنه :bighug:

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
@slipkboy
البته E46 کلا برای نسخه عادی هم توی بازی هست.
فقط کسایی که Deluxe Edition رو میگیرن از همون ابتدا ماشین توی گاراژ منتظرشونه.
----------------------------------
community manager بازی گفته که برای ویدئو های گیم پلی تا جمعه embargo هست! دلیلش رو نگفت!:|

اون که هست، منظورم دقیقا همونه که تو MW بود به صورت استوک با همون تیون و همون لیوری. :D

نئون هم که تایید شد. البته حضور سطان نیون این شک رو آورده بود که نئون باید تو بازی باشه اما الان دیده شد :>
هورااا :D

ماشینی هم که زیرش نئون بنفش میبینیم نیسان محبوب موروهوشی سانه :> از اولین ماشین های زندگیشه.

mohsen gt5

کاربر سایت
Oct 8, 2010
859
سلام به دوستان
توی آخرین پست عکسدار که صفحه قبل هست احساس میکنم گرافیک اون خوف عکسای قبلی رو نداره!:-".شاید چون از رو مونیتوره و کوچیکه...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر