Multi Platform Need For Speed

89255804931288694524.jpg

نام: Need For Speed
سازنده: Ghost Games
ناشر: EA Games
تاریخ انتشار: 3 نوامبر 2015

در 18 می اعلام شد که عنوان جدید سری در 21 می پس از یک سال غیبت به صورت رسمی رونمایی می شود. بازی همانند عناوین قبلی سری ریسینگ آرکید خواهد بود و گفته شده این عنوان یک Reboot است. بازی فاقد Title و اسم کامل بازی Need for Speed است. همچنین بازی فقط در شب و متمرکز بر روی مسابقات شبانه خواهد بود. تایید شده بازی دارای امکان تیونینگ کامل ماشین است که تقریبا مدت زیادی در سری نبود این ویژگی حس میشد. سازنده بازی Ghost Games (سازنده Rivals، عنوان قبلی سری) است و بازی در پاییز 2015 منتشر خواهد شد.

*** آپدیت:
-در بازی BMW E46 معروف سری وجود دارد و قابل خریدن است.
-بازی دارای پنج بخش Speed ، Style ، Built ، Crew و Outlaw هست که هر بخش دارای ایکون مخصوص به خود هست که همگی در دنیای واقعی بسیار معروف هستن..
-ایکُن بخش Speed ،ایکن معروف magnus walker هست.
-ایکُن بخش Style ، راننده معروف Ken Block هست.
-ایکن بخش Crew هم Risky Devil
-ایکن بخش Built هم Akiro Nakai
-ایکن بخش Outlaw هم که بخش خطرناک بازی هست، Morohoshi San هست
-گاراژ بازی محدود به 5 ماشین است.
-دنده دستی (Manual) در بازی وجود نداره و همینطور مسابقات Drag نیز نیستند.
-هندلینگ بازی قابل تغییر هست و میتوان Driftی و یا با حالت Grip بازی کرد (یا حتی بین اینها)

82057742499115661368.jpg

Need for Speed Teaser Trailer - PC, PS4, Xbox One
1080p
-------------------------------------------------

14459437905599105348.jpg

Need For Speed Gameplay Gamescom 2015 | 720 60fps

39887996201813851719.jpg

Need for Speed 2015 Gameplay | SUBARU BRZ CUSTOMIZATION & RACING EXCLUSIVE GAMEPLAY!!! (DIRECT FEED) | 720

11792629993179168736.jpg

Need for Speed 2015 Drifting Gameplay, 180sx Customization & Drift Tunin | 720

85198137177006692969.jpg

Need for Speed 2015 Grip Gameplay, 1974 Porsche 911 RSR Customization & Tuning | 720

43003509089695262232.jpg

Need For Speed | Rocket Bunny 240sx Build | 720

00876024195243061226.jpg

Need For Speed Gameplay & Customization : ROCKET BUNNY SUBARU BRZ DRIFT BUILD!!! (NFS 2015 Gameplay) | 720

08784486677456530421.png

***آپدیت خواهد شد.

- - -ویرایش - - -

با تشکر از @FLAWL3SS و @KiLL3R/4/Ev3rبابت تریلر هاو همینطور @.DcoY. عزیز که در بروز رسانی تاپیک نقش عمده داشت.

آخرین ویرایش:

sami47

کاربر سایت
داداش بپرس دوربین سر پیچ ها هم همینطوره واقعا؟! نمیشه دوربین و عوض کرد؟ :d سر پیچ ها زاویه دوربین طوری میشه که جاده دیگه معلوم نیست :(

دوربین قابل تغییره
توی گیم کامز که بازی میکردن مشخص بود

- - -ویرایش - - -

مسابقاتی مثل دریف و درگ هستن توی بازی؟؟
+
بانوان همیشگی فراموش نشه :>

بله هست

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
نام
Afshin
چه مشکلی هست دقیقا ؟ (سوالم برای ترول نبود جدی میخوام بدونم:d)

جدای از این که همه ممکنه مثل شما اینترنت با کیفیت و بدون قطعی نداشته باشن، یه معضل بزرگ اینه که اگه 5 سال دیگه EA سرورای بازی رو تعطیل کرد شمام باید دیسکتو پرت کنی تو سطل زباله.

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
نام
mehran
جدای از این که همه ممکنه مثل شما اینترنت با کیفیت و بدون قطعی نداشته باشن، یه معضل بزرگ اینه که اگه 5 سال دیگه EA سرورای بازی رو تعطیل کرد شمام باید دیسکتو پرت کنی تو سطل زباله.
شما هم به لیست نفوذی ها توی کمپانی مختلف اضافه شدی از الآن داری میگی 5 سال دیگه سرور ها بسته میشن؟؟ :dbf2 سال 2005 ریلیز شد و یادمه یک یا دو سال پیش خبر اومد که سرور هاش بسته شده اگه به فرض بد بگیم 2 سال پیش یعنی میشه 8 سال اگه نگران 8 سال بعدی یه بحث دیگست;;)بنده یادمه آخرین آمار ها که دیدم کلا سرور هاش 50 نفر توش نبودن :d
مگه isp شما ماهی بیشتر از 24 ساعت قطع هست؟؟؟ کلا یه روز توی ماه بازی نکردن انقدر مشکل داره؟:d

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
نام
Afshin
شما هم به لیست نفوذی ها توی کمپانی مختلف اضافه شدی از الآن داری میگی 5 سال دیگه سرور ها بسته میشن؟؟ :dbf2 سال 2005 ریلیز شد و یادمه یک یا دو سال پیش خبر اومد که سرور هاش بسته شده اگه به فرض بد بگیم 2 سال پیش یعنی میشه 8 سال اگه نگران 8 سال بعدی یه بحث دیگست;;)بنده یادمه آخرین آمار ها که دیدم کلا سرور هاش 50 نفر توش نبودن :d
مگه isp شما ماهی بیشتر از 24 ساعت قطع هست؟؟؟ کلا یه روز توی ماه بازی نکردن انقدر مشکل داره؟:d

دقیقاً شما با حمایت ازین سیاست چه سودی میبرید؟ اینکه مجبور باشید برای استفاده از مودهای تک نفره بازی به اینترنت وصل بشید مزیته؟!

PEDRAMGOLCHIN

کاربر سایت
نام
پدرام
چه مشکلی هست دقیقا ؟ (سوالم برای ترول نبود جدی میخوام بدونم:d)
یکی مثل من اخرهفته میره جایی که فقط برق هست و اب، نت تعطیله، نمیتونه حظ وافر ببره از اخر هفته ش
الان که فکر میکنم این فقط برای شرایط خیلی خاص مشکل افرینه، وگرنه برای اکثریت گیمرها اصلامهم نیست

Sony+

کاربر سایت
دقیقاً شما با حمایت ازین سیاست چه سودی میبرید؟ اینکه مجبور باشید برای استفاده از مودهای تک نفره بازی به اینترنت وصل بشید مزیته؟!
من هم اینترنتم ذغالی هستش و پینگ افتضاح یعنی حق ندارم اینو بازی کنم؟ من هم از این سیاست کثیف آنلاین بودن برای افلاین بازی کردن متنفرم :'(

K o j i m a

کاربر سایت
نام
Morteza
من هم اینترنتم ذغالی هستش و پینگ افتضاح یعنی حق ندارم اینو بازی کنم؟ من هم از این سیاست کثیف آنلاین بودن برای افلاین بازی کردن متنفرم :'(

البته برای بخش سینگل فقط اتصال به اینترنت میخواد بعید میدونم به پینگ ربطی داشته باشه.

.DcoY.

کاربر سایت
نام
مــــیلاد
مشکل اینکه آنلاین کردن کل بخش سینگل فقط برای سیستم شیرینگ عکس اصلا منطقی نیست.حداقل یه دلیل قانع کننده باید بدن.
از قطعی های خود PSN بگذریم ، بعید نیست روز لانچ سرور ها بترکن!
--------------
چند تا UTuber قرار بود direct feed gameplay بذارن رو چنلشون. مشخص نیست چرا ولی تا حالا جلوشون رو گرفتن.

پ.ن : از این تصاویری که دوستمون گذاشتن سومی از پایین به بالا قرار هست توسط Nakai-San به ابعاد واقعی و به همین شکل و شمایل کاستومایز بشه.
کل آیتم ها برای کاستومایزش طی گیمزکام توسط ملت توی توییتر رای گیری شده.

msf

کاربر سایت
با اینکه بازی عالیه ولی مطمئنم سرش به سنگ میخوره خوب نمیفروشه بخاطره لازمه اینترنت دائمی:(
طرفداران گفتن بازی تحریم میکنه بخاطر اینترنت ولی بازم داره کار خودشو میکنه)x

• Like
Reactions: m.morcielago

MEHRAN ARBABI

کاربر سایت
نام
mehran
من نمیگم خوب هست بهتر بود که نباشه ولی الآن که هست مشکل خاصی وجود نداره مثل destinyوبازی های دیگه که خیلی ها هنوز هم دارن بازیش میکنن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر