Need For Speed Undercover for X360

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
اقايوني كه بازي رو تموم كردن
من يه جاش گير كردم
الان با ماشين هاي تاير 3 دارم بازي ميكنم
بعد از مرحله اي كه با يه دختره ميري بعد ميريزن سر دختره و بايد ازش مراقبات كني به من ديگه جاب نداده
كسي ميدونه گيكار بايد بكنم
تموم ريس ها رو هم تموم كردن غير از يه دونه كه اونم جاب نيست :(

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
خوب باید اون ماشین ها رو داغون کنی .. قبل از اینکه اونها ماشین دختره رو داغون کنند.:biggrin1:

اگرم بعضی وقتها مرحله بهت نداد .. فلش بالا رو بزن برو تو نقشه و یک مرحله برای خودت انتخاب کن.

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
ميگم همه ريسا رو رفتم
همشون تموم شده الا يه دونه اونم خيلي سخت بود
بهر حال ردش كردم
ممنون
عزیز برای گرفتن job باید لولت بالا بره این کارم بیشتر با ماموریت هایی که باید تو شهر با پلیسا شلوغ کنی صورت میگیره که respect زیاد تری میدن .حالا شما لولت چند هست؟
اگه پایینه سعی کن همه چیزو دومینیت کنی.!!!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
اقا این محیط بازی تو شهرهست؟
ضمنا میشه مثل کربن ماشین رو اسپرت کرد؟

خارج شهرم داره البته زیاد دور نمی شی.. حاده داره میتونی توش تا 450 تا پر کنی..!

نصف جذابیت این بازی به اسپرت کردنشه..!

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
فقط نصفش؟ اگه اسپورت کردن تو این بازی نبود باور کن هیچ ارزشی واسه خرید نداشت.(البته منظورم رو بد نگیریدا به نظر من این یکی از بهترینا بود یا حد اقل از MD_LA خیلی باحال تر بود)

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
متاسفانه همه به سبک Underground عادت کردن ، دلیل اینکه GRID خیلی طرفدار زیاد پیدا نکرد هم همین بود ، در صورتی که بازی فوق العاده قوی ایه و اصلا با سری NFS قابل مقایسه نیست .

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
متاسفانه همه به سبک Underground عادت کردن ، دلیل اینکه GRID خیلی طرفدار زیاد پیدا نکرد هم همین بود ، در صورتی که بازی فوق العاده قوی ایه و اصلا با سری NFS قابل مقایسه نیست .

هیجانی که تو سری بازهای NFS هست رو هیچ جا نمیتونی گیر بیاری.. درسته شاید از لحاظ گرافیک و ... نسبت به بازی های دیگه پیشرفت نداشته باشه .. ولی هیجان بازیش به همه اونها سره..

من خودم هنوز MW رو روی PC دارم بازی میکنم.. خیلی حال میده..:love::biggrin1:

Death Proxy

مدیر انجمن
Mar 7, 2006
3,685
نام
محمد طالبیان
هیجانی که تو سری بازهای NFS هست رو هیچ جا نمیتونی گیر بیاری.. درسته شاید از لحاظ گرافیک و ... نسبت به بازی های دیگه پیشرفت نداشته باشه .. ولی هیجان بازیش به همه اونها سره..

من خودم هنوز MW رو روی PC دارم بازی میکنم.. خیلی حال میده.
البته هیجان برای هر کسی تعریفی داره مثلا هیجانی که NFS برای من داره مساوی با ادامس خوردن:D(چه قدر هیجان) ولی وقتی یه بازی مثل GRID یا GTR رو بازی میکنم این حس هیجان چند برابر به من منتقل میشه

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
البته هیجان برای هر کسی تعریفی داره مثلا هیجانی که NFS برای من داره مساوی با ادامس خوردن:D(چه قدر هیجان) ولی وقتی یه بازی مثل GRID یا GTR رو بازی میکنم این حس هیجان چند برابر به من منتقل میشه

چه آدامسه باحالیه
چه مارکیه بگو ما هم یه کم هیجان پیدا کنیم;)

کاش میشد عکس آواتورت رو عوض میکردی:love:

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین

منظورت اینکه هیجانش دیگه بی مزه شده..؟

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
منظورم این نبود که سری NFS خوب نیست ، اتفاقا من خودم از طرفدارهای پر و پا قرص سری NFS هستم ، ولی خوب NFS های جدیدی که داره میاد به همون دلیلی که گفتم باب طبع گیمرا نیست ، البته اگه بشه اسمشونو گذاشت گیمر !
این NFS در کل نه خیلی خوب بود نه خیلی بد ، متاسفانه بعضی ها طوری حرف میزنن که بازی 1 از 10 هم زیادشه ! ، در صورتی که اصلا اینطور نیست ، من منظورم اینه که NFS جای خودش و GRID و GTR هم جای خودشون ، قرار نشد هر NFS ای که اومد مثل Underground باشه و بشه ماشین توش Tuned کرد که شماها خوش باشید که ، تغییرات هم لازمه دوستان .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر