Need For Speed Undercover for X360

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
top speed شما تو این بازی چندتا بوده مال من 450 مایل

این سرعتی که شما می گید مایل نیست کیلومتره بر ساعت هست..

اگر هر مایل رو 1600 متر حساب کنی میدونی سرعتت یه کیلومتر میشه چقدر..! :eek:

من اویل لول 18 بودم که یکدفعه بازی تموم شد و نوشته ها پایانی آمد..

خواستم بدونم دیگه مرحله ای نداره .. من تازه پول جمع کرده بود بوگاتی رو بخرم..

death_shadow2

کاربر سایت
Oct 8, 2008
154
نام
امیر
افت فریم دیگه رسما داره رو اعصاب من راه میره. آخه در این حد دیگه ندیده بودیم :eek: :wallbash:
انگار Crysis رو داری با گرافیک 256 بازی میکنی :cursing:
باز دوباره ea یه سوتیه کوچیک داد(البته به نظر من هیچ سوتی ایی نداده)دوباره ما ایرانیا داریم اندازه غولش میکنیم آخه عزیز شما اصلا crysis رو با 256 بازی کردی که داری بازی به این توپی رو واسه یه افت فریم (که من اصلا تو بازی به جزء 10 min اول احساس نکردم ) میکوبی؟

djesi

کاربر سایت
Sep 29, 2006
414
نام
احسان
كلا بازي رديفي بود
بچه هايي كه ميگن افت فريم داره من اصلا افت فريم نديدم خيلي روونه
قسمت battle highway خيلي حال ميده
لايي ميكشي
مخصوصا اينكه دنده هم مانوال باشه
واااااااااااي.....
كلا امسال پاييز EA تركوند

robofal

کاربر سایت
Dec 16, 2005
496
این که دارن میگن افت فریم فکر میکنم نسخه رایتشو یا شایدم دستگاهشون مشکل داره بازی بریز روی هارد باید درست بشه من هیچ افت فریم مریم ندیم یا یک حالت دیگه هم هست
اینای که میگن میخواهن مثلا ایراد بگیرن کلاس بزارن بابا ول کن این افت فریمو بازی را برو حالشو ببر دیگه این فیفا نیست ازش ایراد میگیرید .
کلا یک سری از بچه های این فروم با ea مشکل دارن میخوان بازیاشو ضایع کنن نه دادش خیلی هم توپه دمشونم گرم

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
این که دارن میگن افت فریم فکر میکنم نسخه رایتشو یا شایدم دستگاهشون مشکل داره بازی بریز روی هارد باید درست بشه من هیچ افت فریم مریم ندیم یا یک حالت دیگه هم هست
اینای که میگن میخواهن مثلا ایراد بگیرن کلاس بزارن بابا ول کن این افت فریمو بازی را برو حالشو ببر دیگه این فیفا نیست ازش ایراد میگیرید .
کلا یک سری از بچه های این فروم با ea مشکل دارن میخوان بازیاشو ضایع کنن نه دادش خیلی هم توپه دمشونم گرم
آخه این موضوع در مورد بازیهای دیگه هم بوده و ربطی به نسخه رایتی و اصلی نداره. مثلآ توی Forza 2 ماشینها زیاد صاف و صوف نبودن و یکی از سایتها نوشته بود اسمشو میشه گذاشت Lego Forza ولی اینجا بعضی دوستان هیچ مشکلی نداشتن و میگفتن ما با AA4X بازی میکنیم و ... یا Mass Effect کم افت فریم نداشت ولی اینجا خیلی ها روی فریم ریت 30 به بالا بدون یه لحظه افت بازی کردن ! یا خیلی نمونه های دیگه.
NFS : Undercover هم افت فریم داره ولی دیگه جوری که نشه بازی کرد هم نیست. بیشتر مواقع متوسطه (که البته همونم پایین تر از استاندارد هست) ولی بعضی وقتا (مخصوصآ جاهایی که از خیابون میره توی جاده های کناری یا قهوه خونه ها :D) خیلی پایین میاد. سایتهایی مثل Gamespot , IGN هم به این موضوع اشاره کردن با وجود اینکه بازیشون رایتی نبوده !

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
فکر کنم کسانی که درایوشون BENQ هست بیشتر افت فریم دارن..

اگر دوستانی که میگن افت فریم نداریم بگن از چه درایوی استفاده میکنند خیلی بهتر میشه..

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
چه ربطی به درایو داره وقتی که شما بازی رو روی هارد میریزی. در ضمن اونایی که میگن افت فریم نداره من روی سرم شرط می بندم که دقت نکردن. بله وقتی بخوای بدون دقت به جزئیات و صحنه بازی کنی اصلا هیچی نمی فهمی و بهترین بازی میشه. فقط کافیه Lutos رو برداری اسپورتش کنی و اگه رانندگیت خوب باشه توی او جاهای پر پیچ و خم و مخصوصا اونجا هایی که رو گذر زیر گذر داره و اگه به دیوار نکوبی و با همون سرعت بالا جرکت کنی اینقدر فریم بیاد که نگو.

باز دوباره ea یه سوتیه کوچیک داد(البته به نظر من هیچ سوتی ایی نداده)دوباره ما ایرانیا داریم اندازه غولش میکنیم آخه عزیز شما اصلا crysis رو با 256 بازی کردی که داری بازی به این توپی رو واسه یه افت فریم (که من اصلا تو بازی به جزء 10 min اول احساس نکردم ) میکوبی؟

بله دارم میکوبمش اما فقط از این لحاظ که واقعا هم روی اعصاب میره. و الا در مورد گیم پلی خیلی عالیه و من هیچ خورده ای بهش نمیگیرم. نه خیر ما ایرانیا وقتی از یه چیزی خوشمون اومد چشمشو نداریم که انتقادات محکم ازش ببینیم و در نتیجه چشممونو روی همه ایراداش میبندیم. موفق باشید. فکر کنم این داستان سر درازی داره.
آریا جان اگه اینجوری پیش بره فکر کنم من بن بشم :p

hustler

کاربر سایت
Mar 18, 2008
3,140
چه ربطی به درایو داره وقتی که شما بازی رو روی هارد میریزی. در ضمن اونایی که میگن افت فریم نداره من روی سرم شرط می بندم که دقت نکردن. بله وقتی بخوای بدون دقت به جزئیات و صحنه بازی کنی اصلا هیچی نمی فهمی و بهترین بازی میشه. فقط کافیه Lutos رو برداری اسپورتش کنی و اگه رانندگیت خوب باشه توی او جاهای پر پیچ و خم و مخصوصا اونجا هایی که رو گذر زیر گذر داره و اگه به دیوار نکوبی و با همون سرعت بالا جرکت کنی اینقدر فریم بیاد که نگو.

بله دارم میکوبمش اما فقط از این لحاظ که واقعا هم روی اعصاب میره. و الا در مورد گیم پلی خیلی عالیه و من هیچ خورده ای بهش نمیگیرم. نه خیر ما ایرانیا وقتی از یه چیزی خوشمون اومد چشمشو نداریم که انتقادات محکم ازش ببینیم و در نتیجه چشممونو روی همه ایراداش میبندیم. موفق باشید. فکر کنم این داستان سر درازی داره.
آریا جان اگه اینجوری پیش بره فکر کنم من بن بشم :p

دوست من شما بازی میکنی که ازش نکته گیر بیاری یا با بازی حال کنی؟
ما ایرانیا که هیچ
هر کسی وقتی از چیزی خوشش بیاد دیگه بیخود به یه سری چیزایه کوچیک گیر نمیده
البته این نظر شخصیه من هست
جدیدا بیشتر به بازیها به دیده گیر دادن نگاه میکنیم تا دیده گیمری

HellGatex360

کاربر سایت
Dec 7, 2008
10
تاييد ميشه ، شخصا با این حرف ممد رضا جان موافقم.
چند جای ديگه هم اینجور چيزارو ديدم که واقعا آزارم دادن.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
دوست من شما بازی میکنی که ازش نکته گیر بیاری یا با بازی حال کنی؟
ما ایرانیا که هیچ
هر کسی وقتی از چیزی خوشش بیاد دیگه بیخود به یه سری چیزایه کوچیک گیر نمیده
البته این نظر شخصیه من هست

واقعا عجیب ترین حرفی بود که تو عمرم شنیدم. دید گیمری اصلا چه ربطی داره به اشکالات بازی. پس از این بعد باید از هر بازی که خوشمون اومد چشممونو روی همه اشکالاتش ببندیم ؟؟؟
از یک بازی زمانی انسان لذت میبره آزارش نده. بابا واقعا نمی دونم جواب حرفتو چی بدم .... چی بگم آخه هیچی دیگه هیچی.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
کاری به صحبتها دوستان ندارم .. ولی قبول کنید یک مدتی هست بیشتر بچه ها ترجیح میدن یک بازی رو بکوبند و مشکلاتشو به بدترین شکل عنوان کنند..

درسته بازیها همه یک مشکلی دارند ولی قرار نیست که ما این مشکلات رو به قدری بزرگ کنیم که خیلی ها اصلا از خرید اون بازی منصرف بشن و اگرم بازی رو انجام بدن بیشتر دنبال اون مشکلاتی هستند که دوستان گفتن و کمتر به فکر جذابیتهای بازی میوفتن..

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,087
نام
آریا
دید گیمری یعنی چی ؟! گیمری که میخواد وقتش رو بزاره پای یه بازی و ازش لذت ببره , اگه کار و زندگی داشته باشه براش مهمه اون بازی کیفیتش چطور هست. اینکه بگیم Undercover افت فریم داره , گیر دادن نیست , حقیقته. حتی توی نسخه PC با سخت افزارهای چند برابر 360 هم افت فریم داره بعضی وقتا پس مشکل بازی هست. توی نسخه PS3 هم که درایو BenQ نداره همین طور.
کاری به صحبتها دوستان ندارم .. ولی قبول کنید یک مدتی هست بیشتر بچه ها ترجیح میدن یک بازی رو بکوبند و مشکلاتشو به بدترین شکل عنوان کنند..
خیلی خوبه. نشون میده گیمرهای ایرانی کم کم دارن حرفه ای میشن و از اون حالت قدیم (طرف میره مغازه , نگاه میکنه روی جلد بازی چیز قشنگی نقاشی شده و از فروشنده میپرسه این خوبه ؟ و فروشنده میگه عالیه و میخره) داریم خارج میشیم.

Navid

?Can I Play Daddy
کاربر سایت
Feb 5, 2006
3,836
نام
نوید
خیلی خوبه. نشون میده گیمرهای ایرانی کم کم دارن حرفه ای میشن و از اون حالت قدیم (طرف میره مغازه , نگاه میکنه روی جلد بازی چیز قشنگی نقاشی شده و از فروشنده میپرسه این خوبه ؟ و فروشنده میگه عالیه و میخره) داریم خارج میشیم.
دقیقا با این حرف آریا جان موافقم
الان خیلی خوبه. طرف میره مغازه و اولین سوالی که میپرسه اینه که GameSpot یا IGN به بازی چند داده و حتی یه سری قبل خرید میرن و از سایتای مختلف تحقیق میکنن در باره بازی که این خودش نشون دهنده روند رو به حرفه ای شدن گیمر های ایرانیه

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,141
نام
محمد امین
من کی گفتم بازی افت فریم نداره..!

من گفتم نباید یک بازی رو بیاییم به شدت بکوبیم ..

مثلا شما این تاپیک رو نگاه کن ببین چند نفر در مورد افت فریم این بازی بحث کردن دیگه فکر کنم شورش دراومده .. (یکی میگفت از بس این بازی افت فریم داره چشم همه در آمده..:eek:)

طرف میره مغازه و اولین سوالی که میپرسه اینه که GameSpot یا IGN به بازی چند داده

دیگه فکر نکنم اینجوریم باشه ..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر